Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. J. Kaczyński nieudacznikiem?

Obrazek użytkownika Satyr
Kraj

Nie jestem członkiem PiS-u, ani żadnej innej partii. Ale szlag mnie trafia, kiedy czytam komentarze, w których niektórzy tu piszący „utuskują” na Jarosława Kaczyńskiego. Że w życiu prywatnym jest nieporadnym gamoniem, że… w życiu politycznym jest nieudacznikiem, itp. Zatem muszę zareagować, bo taka opinia jest krzywdząca dla tego polityka. Tym bardziej, że owi piszący nie podpierają swych opinii faktami, a jedynie kierują się… swoją antypatią do „Kaczora” – jak go niekiedy nazywają. W dodatku piszą, że robią to… z chrześcijańskiej miłości.

 

Życie prywatne polityków

 

    Bycie zawodowym politykiem wymaga od nich wielu poświęceń i wyrzeczeń. Oczywiście… kosztem swoich rodzin. Ich praca nie ogranicza się bowiem do 8-10 godzin w ciągu doby. Jakże często wracają oni po pracy do domu około północy, a bywa że jeszcze później. Także wyjazdy „w teren” związane są z ich nieobecnością w domach rodzinnych nawet przez kilka dni. Wówczas żony widzą swych mężów-polityków raz w ciągu kilku dni lub raz w tygodniu. A jeśli owi politycy mają potomstwo, to ich dzieci mają kontakt ze swymi tatusiami równie rzadko. W przypadku, gdy parlamentarzyści nie są mieszkańcami Warszawy i mieszkają w sejmowym hotelu, rodziny widzą ich jeszcze rzadziej.  

    
Zatem jak owi politycy mają w sposób nie budzący zastrzeżeń wypełniać obowiązki mężów i ojców? Jest to bardzo trudne, a w większości przypadków wprost niemożliwe. Wówczas to niejednokrotnie spotykają się ze strony swych żon z ultimatum: albo polityka, albo rodzina. Niektórzy wybierają rodzinę, a inni… politykę. W tym drugim przypadku takie decyzje z reguły kończą się rozpadem małżeństwa i rodziny, a epilog nakreśla sąd na sprawie rozwodowej. Mówią o tym statystyki.

 

    Muszę zatem wyrazić tu swój pogląd. Jeśli polityk nie jest „obciążony” obowiązkami wynikającymi z posiadania rodziny (żona, dzieci), to ma on szansę wypełniania obowiązków polityka bardziej wydajnie i bez dodatkowych stresów, bo nie myśli np. o chorym dziecku, albo o żonie, która w tym czasie „przyprawia mu rogi”. Jest bardziej dyspozycyjny, a przede wszystkim bardziej „wydajny” umysłowo.

Konkludując ten wątek: jeśli Jarosław Kaczyński nie ma żony, nie ma dzieci, to jego sytuacja rodzinna jest wprost komfortowa do uprawiania polityki i może być poczytana tylko na in plus! Nigdy na in minus! Wytykanie więc, że jest gamoniem w życiu prywatnym, bo nie potrafił założyć rodziny – jest po prostu zwyczajnym chamstwem i głupotą do potęgi n-silnia, gdzie „n” jest liczbą nieskończoną.

 

Co Polacy zawdzięczają J. Kaczyńskiemu i PiS-owi

     Jeśli jeden z komentatorów „nawtykał” Jarosławowi Kaczyńskiemu, że jest politycznym nieudacznikiem, to jest wielce zastanawiające, jak mógł – jako nieudacznik – osiągnąć to, co osiągnął jako premier rządu w niespełna 2 lata. A osiągnął niemało w tak krótkim czasie, co w dużym skrócie postarałem się poniżej wymienić.

 

1. Stopa bezrobocia spadla do 12,2 % (wg systemu liczenia przez Eurobarometr do 8,2 %).

2. Liczba pracujacych wzrosla od stycznia 2006 o ponad 800 tys., a w I kw. 2007 r. o 1,6 %

3. Kurs złotówki był dość wysoki (1€ = 3,6 zł, 1$ = 2,5 zł).

4. Od stycznia do maja 2007 roku odnotowano rekordowa wielkość bezpośrednich inwestycji zagranicznych o łącznej wartosci 6,4 mld USD. Nastapił gwałtowny wzrost zaufania inwestorów zagranicznych – tych prawdziwie inwestujacych w gospodarkę. Dzięki temu Polska awansowała na drugie miejsce w świecie (po Chinach) pod względem atrakcyjności dla inwestycji przemysłowych.

5. Firmy ratingowe: Fitach Ratings oraz Moody's podniosły rating dla Polski. Na dzień 2006.11.08 Moody's Investors Service ustaliła dla Polski rating długoterminowy „A2”. Dnia 2007.01.18 Agencja Fitch Ratings, podniosła rating Polski dla zadłużenia w walucie zagranicznej do „A minus” z „BBB plus” Standard & Poor's podniosła rating do „AAA minus”.

6. Odnotowano wzrost PKB – najwyższy w historii (7,4% r/r maj 2007).

7. Produkcja przemysłowa wzrosła po lipcu 2007 10,7% r/r.

8. Gwałtownie wzrosła produkcja budowlana (60,8% r/r na koniec stycznia 2007).

9. Bardzo szybko rosła liczba budowanych mieszkań (Warszawa, 23.02.2007 (ISB) – liczba rozpoczętych mieszkań wyniosła w styczniu 2007 roku 8.818 i wzrosla o 219,4 % (dane Głównego Urzędu Statystycznego z dn. 23.02.2007 godz. 15:46).

10. Eksport wzrósł w 2006 r. o 22,6 %, i nadal szybko rósł.

11.Wysokość wynagrodzenia Polaków dość szybko rosła do 8,5 % przy inflacji 1,4 % (Zródlo: Gospodarka, 16.01.2007, godz. 14.10).

12.Wskaźniki giełdowe biły rekordy (WIG wrzesień 2005 = 31884, a w sierpniu 2007 = 59610, a więc odnotowano wzrost prawie o 100%).

13. Nastapil bardzo duży spadek przestępczości (napady i rozboje –20,7% , kradzieże samochodów –40% w okresie od kwietnia 2006 do kwietnia 2007.

14. Deficyt budżetowy zmniejszono w 2006 r. do 25,5mld zl (z 32,5mld). W roku 2007 po raz pierwszy wpływy budżetowe były wyższe od wydatków (+200 mln zł po lipcu 2007).

15. Wprowadzono pierwsze ustawy prorodzinne (becikowe, odpis 140 zł/dziecko).

16. Rozwiązano WSI co wydawało się niemożliwe.

17. Rozpędzono większość spółdzielni mieszkaniowych – prywatne folwarki prezesów.

18. Spadł poziom korupcji i Polska „awansowala” z 70 na 61 miejsce w rankingu Transparency International. „Zero tolerancji” dla korupcji pokazała sprawa Lipca i Leppera.

19.Znacznie spadla ilość wypadków i ofiar śmiertelnych spowodowanych przez pijaków

20. Polski naród rozpoznał faryzeuszy. Notowania AGORY spadły z 71zł/akcje do 40zł/akcje (–46%) z rekomendacja MILLENIUM na 30,5zł/akcję, a w stosunku do wzrostu WIG, akcje AGORY spadły dwukrotnie.

21.Wreszcie zaczynali się z nami liczyć na Zachodzie, a Unia przyjęła nasze veto ze zrozumieniem i Niemcy walczyli w Moskwie o nasz eksport mięsa do Rosji. Unia próbowała wprowadzić wspólną politykę energetyczną, o czym jeszcze rok temu nie chciała rozmawiać.

Polska stała się celem pielgrzymek prezydentów i premierów z całego Świata: z Chin, USA, Finlandii, Niemiec, Francji, Holandii, Włoch, Portugalii, Litwy, Armenii, Iraku, Izraela, Łotwy, Gruzji, Azerbejdżanu.

22. Polacy byli coraz bardziej zadowoleni z życia. Dla gazety „Rzeczpospolita”: aż 76 % Polaków deklarowało, że są szczęśliwi. Niewiele ponad 60 % twierdziło, że żyje się im dostatnio. A 40 % jest zadowolonych z siebie. Nasze samopoczucie wciąż się poprawiało. Natomiast pięć lat wcześniej zadowolonych ze swojego życia było tylko 30 % Polaków.

23. PiS-owski rząd jako pierwszy i jedyny dotąd obniżył koszty pracy o 4 % od lipca 2007 r.

 

Osiągnięć rządu PiS-u jest jeszcze bardzo dużo i długo by je wymieniać. Ale i tak tu zaprezentowane dają obraz, że jednak Jarosław Kaczyński nie jest takim nieudacznikiem – jak sądzą niektórzy komentatorzy. By osiągnąć tyle sukcesów nie potrzebował postępować wbrew Dekalogowi, nie posługiwał się chamstwem, butą i bezczelnością wobec opozycji, jak i społeczeństwa.

Wnioskuję, aby owi oszczercy publicznie – tu na forum przeprosili Jarosława Kaczyńskiego.

 

        

 

_________________________________________

http://niepoprawni.pl/blog/2518/czego-dokonal-rzad-pis-w-niespelna-dwa-lata-14vii2006-5xi2007

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:31)

Komentarze

Obawiam się, że Twój wniosek przepadnie, atak na PiS i "Kaczora" jest ich jedynym programem i przepraszanie ze zrozumiałych względów nie wchodzi w grę ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

To ya.

#1429637

Od jakiegoś czasu wchodzę na Niepoprawnych i wyłączam się zniesmaczona. Dziękuję za konkrety, z którymi się zgadzam, ale trudno się z nimi przebić. Połajanki i narzekania mnie nie interesują. Dziękuję za merytotyczną ocenę Kaczyńskiego, może to do kogoś wreszcie dotrze. Zresztą uważam, że teraz też działa bardzo rozważnie i nie daje się wciągać w niepotrzebne pyskówki. Banda propagandystów czeka na kazde jego słowo, bo wtedy przestaje sie rozmawiać o wpadkach PO, tylko ta banda  rozpoczyna  dyskusję o tym "co powiedział Kaczyński".  Oni tego potrzebują jak tlenu, bez tego się duszą. Więc niech się uduszą.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-4

Anka1

 

#1429639

... którzy są autorami obraźliwych słów pod adresem J. Kaczyńskiego.
Oni jeszcze nie czytali tego tekstu. Zaglądnij tu jutro, a zobaczysz,
ile "palek" nastawiają :-)

Dziękuję Ci za zainteresowanie się tym tekstem.

 

Pozdrawiam, 

  

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-6

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429640

Osobiście ufam działaniom Jarosława Kaczyńskiego.

Staram się przy tym nie zapominać,

że przeciwnik jest wagi ciężkiej.

 

Serdecznie pozdrawiam.

dratwa3

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1429641

Natępny wpis nakierowany na stawianie piedestałów (Urodziny Kaczyńskiego, życie prywatne Kaczyńskiego, osobowość Kaczyńskiego, etc.)

 

Nie interesuje mnie życie osobiste Kaczyńskiego (ani żadnego innego polityka). Nigdy nie wyrażałam się obraźliwie o Kaczyńskim. Niemniej jednak jako polityk jest u mnie przegrany.

Jego wystąpienie na majdanie zorganizowanym przez żydomasonerię amerykańską przy współudziale ukraińskiej, z dotacjami między innymi Sorosa, po to, aby przekazać Ukrainę jak na tacy dla IMF, stawia go na bardzo określonej pozycji. Na dodatek tego, że przede wszystkim jest zdradą pamięci Polaków  pomordowanych podczas ludobójstwa wołyńskiego.

A to tylko wisienka na torcie całego szeregiu innych politycznych wpadek PiSu i braci Kaczyńskich, które wiele osób stara się nie zauważać, jak np. reaktywowanie żydowskiej loży masońskiej w Polsce, albo w imię kaduka palenie świec żydowskich w Belwederze symbolizujących czekanie na (pierwsze) przyjście Mesjasza. To raczej Polacy i katolicy powinni zostać przeproszeni, a nie odwrotnie.

 

Gdyby Kaczyński po osiągnięciu władzy zlikwidował lichwę i uniezależnił Polskę od międzynarodowej finansjery, może bym zdanie o nim zmieniła. Bardzo jednak wątpię, aby to się miało wydarzyć.

 

A teraz popatrzmy, ile ja dostanę pał. :))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-14

Lotna

 

#1429642

Dalem pale , dodam tez kilka zdan na temat Twojego komentarza . Fakty , ktore tu przytaczasz istotnie mialy miejsce , chociaz klamac tez potrafisz o czym napisze za chwile . W tej chwili oprocz J. Kaczynskiego nie ma drugiego polityka , ktory ma szanse przerwac panoszenie sie Tuska i jego POlszewickiej mafii i ktory jest znany i szanowany w innych panstwach . Niemcy J. Kaczynskiego nie cierpia ale szanuja , wiedza , ze ten polityk broni interesow Polski . Gdyby bracia Kaczynscy cieszyli sie wiekszym poparciem Polakow , byc moze nie byliby zmuszeni do pewnych niepopularnych krokow . Wiesz dobrze jak byli szczuci przez polskojezyczne a wrogie Polsce media . Zakladam , ze wiesz jak potezne sily mieli Kaczynscy przeciwko sobie a pomimo tego piszesz to co piszesz . Dlaczego widzisz tylko minusy a nie widzisz plusow , ktorych jest duzo wiecej ? Wymien jakiegos polityka w jakimkolwiek panstwie , ktorego decyzje zawsze ciesza sie 100 % popularnoscia . Bylem w Polsce gdy L. Kaczynski podpisal Traktat Lizbonski , wiem jak zwlekal z jego podpisaniem a przez to byl celem wscieklych atakow nie tylko GW i TVN-ow ale takze pasazerow w autobusach i tramwajach . Chyba potrafisz wyobrazic sobie jego sytuacje , gdyby tego traktatu nie podpisal , mial wtedy wszystkich przeciwko sobie . Ojciec Rydzyk przestrzegal przed wejsciem do UE , pamietam jak wtedy byl okrzyczany "wrogiem ludu" , nawet przez wiekszosc katolikow . Napisz tez jak L. Kaczynski moglby przy poparciu takim , jakie mial a nawet wiekszym , rozprawic sie z lichwa i miedzynarodowa finansjera , piszesz jak gdyby to bylo niesamowicie proste . Piszesz , ze Kaczynski jest u Ciebie przegrany , dlaczego jednak nie wymieniasz jakiejs alternatywnej partii i polityka , ktory ma szanse rozprawic sie z rzadzaca mafia i zmienic status sqo . Jak wspomnialem wczesniej , klamac i manipulowac tez potrafisz a wiec udowadniasz tym samym , ze nie mozna miec do Ciebie zaufania . Powracam tu do Twojej odpowiedzi z dnia 6-go czerwca tego roku po wpisie "Kokosy nie rosna na bambusie" w ktorej to odpowiedzi napisalas , ze oburzam sie , ze tutejsi Indianie maja studia za darmo . Jest to klamstwem , czegos takiego nigdy nie napisalem , kazdy mozne to sprawdzic , podalem to jako fakt i nic wiecej , nigdy nie oburzalem sie , napisalem tez wtedy , ze wspieram w miare moich mozliwosci indianska mlodziez .

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1429649

Po raz kolejny, w powyższym kmentarzu dwukrotnie, oskarżasz mnie o kłamstwo jedynie dlatego, że twoje "stwierdzenie faktu" odebrałam jako oburzenie. Nie znam twoich intencji, a twoj tekst, w którym porównujesz koszt wykształcenia uniwersyteckiego swoich dzieci z darmowymi uniwersytetami dla Indian odebrałam jako oburzenie. Mea culpa. Najwyraźniej chcesz mnie zdyskredytować za wszelką cenę oskarżając mnie nie tylko o kłamstwo, ale na dodatek manipulację, co jest kompletnie wyssane  z twojego palca.

Wracając do tematu: Nie podałam partii czy polityka, który mógłby rozprawić się z rządzącą mafią, bo takiegoo polityka po prostu nie ma. Z pewnoćcią niejeden Polak by się nadawał,, ale nie zostanie dopuszczony przez partie trzymające się koryta ofd 25 lat i nie zostanie poparty przez polskojęzyczne media służące obcym siłom w Polsce.  Jak na razie więc "wszyscy won!", a poza tym należy się solidnie przyłożyć do pracy u podstaw.

Gdyby taki polityk i partia istnieli, plus gdyby istniała świadomość w narodzie, gorąco zachęcałabym do nawet siłowego obalenia rządu, bo wtedy wiadomo by było, że polski majdan byłby faktycznie polski.

W chwili obecnej natomiast obalenie rządu może przynieść co najwyżej wielkie przetasowanie i jeszcze większy ucisk, bo tak jak powiedziałam, wątpię, aby Kaczyński chciał przegonić banksterów z Polski, co nie jest ani specjalnie trudne, ani nawet nie wymaga zmian konstytucyjnych, o czym byś wiedział, gdybyć czytał felietony blogera o nicku Independent Trader. Gdyby Kaczyński doszedł do władzy, nie miałby usprawiedliwienia, że to zbyt trudne przedsięwzięcie i że trzeba większości konstytucyjnej. Podejrzewam, że właśnie dlatego woła nagle o wielkie sojusze z prawicą, aby do reform bankowych nie dopuścić. Do reform, które banda Tuska chce przeprowadzić, aby utrzymać swoje stołki, ale które mimo to wprowadzałyby normalność w polskim systemie bankowym.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Lotna

 

#1429699

Nie jestem w stanie odczytatac intencji kogos kto odpowiada na moj komentarz , ale jezeli jest mi przypisywane cos czego nie napisalem mam prawo podejrzewac , ze bylo to klamstwo . Oczywiscie moge sie mylic ale czy to moja wina . Po Twoim wyjasnieniu nie pozostaje mi nic innego jak przeprosic , co wlasnie robie. Dodam tez , ze nie lubie oskarzac lub klocic sie z kims takim jak Ty , mam tu na mysli tych co do ktorych nie mam watpliwosci , ze sa z tego samego , a wiec patriotycznego obozu . Co do dalszej czesci Twojej odpowiedzi to uwazam , ze wersja  "wszyscy won" ,  jest w Polsce niemozliwa do przeprowadzenia . Bylaby mozliwa tylko wtedy , gdyby kazdy Polak i Polka byli posiadaczami broni i to nie jednej , oraz umieli sie ta bronia poslugiwac . Mowil o tym G. Braun , "kazdy Polak na strzelnice" , za co oberwalo sie jemu nawet od niektorych "prawicowcow" . W takiej sytuacji kochajacy nas i pokoj , nasi sasiedzi , dlugo zastanawialiby sie nad wyslaniem rzadzacym Polska "bratniej pomocy"  a  taka juz na mocy obecnych ustaw POlszewicka mafia sobie zapewnila . Nie wiem skad wynika Twoje przekonanie , ze J. Kaczynski nie jest zainteresowany przegonieniem banksterow z Polski . Nie zgadzam sie z Toba , ze banda Tuska jest zainteresowana jakakolwiek normalnoscia w Polsce , nawet za cene utrzymania stolkow pod swoimi siedzeniami . Ani oni , ani ich "przelozeni" nie sa zainteresowani wprowadzeniem normalnosci w Polsce . Wydaje mi sie , ze oni chca zniszczyc , ukrasc ile tylko mozliwe a nastepnie w razie buntu i checi rozliczenia tej bandy , skorzystac ze wspomnianej pomocy lub ucieczki za granice . Blogerem "Independent Trader" na pewno zainteresuje sie .

Szczerze pozdrawiam .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1429745

... że Jarosław i Lech Kaczyńscy nie spełnili oczekiwań Polaków. Ja również.
Swym artykułem nie usiłowałem usprawiedliwiać niektórych błędnych decyzji,
a jedynie dać świadectwo, że obrzucanie słowami: "nieudacznik", "gamoń"
było i jest nieuprawnione. 

 

Tak, to prawda, że prezydent Lech Kaczyński podpisał bardzo dla nas niekorzystny
Traktat Lizboński. Ale nie miał wyjścia, będąc pod ogromnym naciskiem masonów.
Niepotrzebnie wcześniej zezwolił na reaktywację w Polsce loży masońskiej.
I to były dwie tragiczne w skutkach jego decyzje.

Ale trzeba mieć tu pretensje także do polskiego parlamentu, że nie powielił wzoru
parlamentu niemieckiego, który uchwalił ustawy okołotraktatowe, stawiające
określone warunki dla akceptacji Traktatu Lizbońskiego. Parlamentarzyści niemieccy
ustalili w głosowaniu między innymi zapisy podnoszące rangę niemieckiego Bundesratu
i Bundestagu w Unii Europejskiej. Tylko spełnienie tych warunków (notabene bardzo
sprzyjających Niemcom) dało „przepustkę” prezydentowi Niemiec do ratyfikowania „eurogniotu”.

A w Polsce? – Ach, szkoda słów! Najpierw trzeba mieć parlamentarzystów myślących
po polsku i dla Polski, nie zaś tylko „po europejsku”, by mówić o zadbaniu o polski interes narodowy.

 

Prezydent Lech Kaczyński na długo przed podpisaniem tego "eurogniotu" zapewniał, 
że jeśli go podpisze, to po tym, jak prezydent Czech Vaclav Klaus pierwszy go podpisze.
Natomiast sytuacja w Czechach wyglądała tak: ponieważ grupa senatorów 29 września 2009 roku 
zaskarżyła do Trybunału Konstytucyjnego w Brnie Traktat Lizboński jako niezgodny z Konstytucją 
Republiki Czeskiej – prezydent Vaclav Klaus zapowiedział, iż nie będzie ratyfikował tego traktatu
do czasu orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, co może nastąpić dopiero na początku 2010 roku.
Ale nim TK rozpatrzył zaskarżenie, prezydent Klaus podpisał Traktat Lizboński pod naciskiem masonerii.

 

W zasadzie nie powinniśmy tu analizować postępowania Lecha, a Jarosława.
Zgadzam się tu ze zdaniem Romka z USA, że na polskiej scenie politycznej
tylko Jarosław Kaczyński może powstrzymać rozgrabianie Rzeczpospolitej
przez platformersko-pawlakową swołocz z gangu Tuskoliniego.

 

Pozdrawiam,

  
 

 

  

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-7

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429660

czy tylko JK jest w stanie odebrać władzę Tuskowi. Nawet gdyby to się udało, to podejrzewam, że skala zwycięstwa będzie zbyt mała aby utworzyć samodzielny rząd a w koalicję z PiSem może tylko PSL się zaangażuje. Jeśli wejdzie do parlamentu. Dla mnie partia nie jest skuteczna w działaniu jeżeli kilka razy pod rząd przegrywa wybory i Kaczyński w końcu powinien się głęboko nad tym zastanowić dlaczego tak się dzieje, bo ludzie w końcu przestaną głosować na PiS jako na partię nieudaczników. A szkoda by było, bo patrząc na działania rządu z premierem Kaczyńskim można było mieć nadzieję, że w Polsce idzie ku dobremu. Odpowiedzialni merytorycznie ministrowie i zdrowy styl rządzenia napawały Polaków wielką nadzieją, poczuliśmy się, że jesteśmy we własnym kraju. I dobrze Satyr, że wypunktowałeś te wszystkie osiągnięcia rządu PiSowskiego żeby ludzie się zastanowili.

Ale również i kierownictwo partii powinno też się zastanowić nad tym aby ten sztywny elektorat w granicach lekko ponad 30% powiększyć, bo inaczej nie da się nic ugrać w tym systemie ordynacji wyborczej. Sama mądrość i dobre wychowanie Kaczyńskiego nie załatwią sprawy. No, ale od tych spraw chyba jest ktoś w PiSie,  kto oprócz prezesa ma coś do powiedzenia.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1429704

...także i z powodu przekrętów przyz zliczaniu głosów (sowieckie serwery).
W czasie, gdy B. Sienkiewicz w podsłuchanej rozmowie mówił do M. Belki,
że PiS ma 48 % poparcia, to my za pośrednictwem usłużnej Tuskoliniemu
telewizorni słyszeliśmy i widzieliśmy słupki sondażowni wskazujące
na 28 % poparcia PiS-u, a PO 32 %. Zatem słowa B. Sienkiewicza
ewidentnie wskazują, że wybory z reguły są fałszowane.

 

Pozdrawiam,

   

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429706

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Opozycja ma prawo wystapić o międzynarodowych obesrwatorów (choćby do PE) obecnych podczas wyborów, kontrolujących przebieg wyborów i działanie Komisji Wyborczej.

Pytam więc. Czy Kaczyńskie kiedykolwiek podjął jakiekolwiek działanie w tym temacie, czy wystapił o obecność miedzynarodowej komisji ?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429711

Przecież wszyscy wiedzą, że wybory są fałszowane. I jakie działania podejmuje PiS? Żadne. Dosłownie żadne. Trudno taką partię nazwać skuteczną. A wybory jak były, tak są nadal fałszowane i trudno żeby brakiem działań skupiać wokół siebie coraz większy elektorat. Takie są fakty. PiS owszem, program i pomysły ma bardzo dobre ale wykonanie fatalne. Zawsze w końcówce brakuje "pary" do działania.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Szpilka

#1429731

Szczególnie w doborze najbliższych współpracowników.

Tam należy szukać słabości tej formacji.

Ostatnie czasy mogą sugerować nawet, iż Kaczyński jest świadomie wykorzystywany, niedoinformowany i manipulowany.

Są ludzie żyjący w PIS wyłacznie dla karier i stanowisk.

http://www.fakt.pl/polityka/posel-przemyslaw-czarnecki-ma-majatek-wart-blisko-milion-zlotych-,artykuly,469446.html

Kaczyński musi oczyścić formację z polityków małej wielkości i ograniczonej wizji świata.

Czas otworzyć się na młodych nie uwikłanych. "Partyjne doły" są wypełnione po brzegi ludźmi bardziej odpowiednimi niż "krąg karierowiczów".

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1429681

ale widzę jak Tusk rozgrywa swoje oficjalne wypowiedzi. Zawsze "daje czas" J. Kaczyńskiemu, żeby odnósł sie do problemu, a potem już tylko w swojej wypowiedzi odnosi się do jego słów. Cwane, ale ostatnio nieskuteczne, dzięki inteligencji Kaczyńskiego. Tak długo, jak Kaczyński zachowa wstrzemięźliwość, tematem debat (a raczej jednokierunkowych ataków) telewizyjnych głównych stacji jest samo zagadnienie, a nie jego wypowiedzi. Muszą mówić o sprawie, której nie bardzo można nie zauważyć.

Nie  bez powodu Stasiński kiedyś powiedział, że pomimo iż Kaczyński nie ma władzy, to jednak rządzi. To było zdanie wynikające z bezradności tej szczujni, bo nie da się udawać, że Kaczyńskiego nie ma.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Anka1

 

#1429686

 Gdy Kaczyński zaczł "milczeć" to zdenerwowany mainstream oskarzył go o..."nienawistne milczenie". I durne lemingi to...łyknęły.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Skorpion48

#1452145

Paligłupy podają rękę millerowcom, bo chcą powołania "kumisji" w/s taśm.

Kabaret! :-)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1429690

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429694

Skoro nie potrafisz dac sobie odpowiedzi , to pomoge . Zniszczyl je Tusk , Komorowski , ich POlszewicka banda i Polacy glsujacy na ta bande . A o zamachu smolenskim slyszales ?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1429695

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429697

"Życie w celibacie, wcale nie gwarantuje  pełnienia  "Wyższej DUSZPASTERSKIEJ JAKOŚCI " , życia czystego i oddanego Bogu (idei)."

 

Pewnie, że nie gwarantuje.

Podobnie jak chodzenie do szkoły nie gwarantuje jeszcze zdobycia wiedzy.

Chodzenie do szkoły sprzyja jednak zdobywaniu wiedzy.

 

Pozdrawiam.

dratwa3

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1429713

To prawda. Wyjazdy Lecha Kaczyńskiego do Izraela i składane zapewnienia : "Nasz stosunek do Izraela nie zmieni sie nigdy"  z pewnością też  sprzyjało "zacieśnianiu więzi" a może pętli.

 

Istnieją w Polsce mętne siły, które żerując na pragnieniach Polaków posiadania wspóczesnych bohaterów, podsuwają nam takie persony jak Lech Kaczyński.

Zaszczepiają biednych naiwniaków informacjami o  rzekomym patriotyżmie, męstwie i politycznym geniuszu takich osobników,  kreują różne kontrowersyjne kreatury na bohaterów, wiedzą, że prosty lud pragnie wzorców i z premedytacją okłamują Polaków.

Zainfekowani po pewnym czasie sami zaczynają bronić podsuniętego im jako wzór osobnika. Robią to bezrefleksyjnie  ale za to z wielkim przekonaniem.

 

Pozdrawiam

TzW

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429733

Pewnie niezgrabnie to ująłem.

 

Nie wiem, ilu duchownym celibat nie sprzyja.

Wiem natomiast, że celibat jest właśnie po to, aby duchownym sprzyjać.

By ułatwić im koncentrację na Panu Bogu,

a nie na nowym palcie dla żony, czy kredkach dla dzieci.

 

Jestem gorącym orędownikiem rodziny.

Nie uważam jednak, że człowiekowi, który ma do spełnienia jakąś misję, z rodziną jest łatwiej.

Wręcz przeciwnie, wybory są trudniejsze.

A przy tym, podzielność uwagi między politykę a rodzinę raczej nie służy prawidłowemu odczytywaniu rzeczywistości.

 

"Jeśli jestem wszędzie, nie ma mnie nigdzie."

 

Pozdrawiam.

dratwa3

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1429738

jeżeli jest tak dobrze jak piszesz...to dlaczego jest tak źle?

Te wszystkie 23 punkty idą  niewątpliwie w dobrym kierunku...ale to za mało.Jest kilka posunięć,które potrafią skutecznie zniweczyć wszystko.np.loża B'nai B'rit,czytaj .Hartman lub Kluizik  lub Giertych i tp .

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1429696

Mam wrażenie, że Prezydent Lech Kaczyński w kwestii B'nai B'rit został zmanipulowany. Przez kogoś/kogosiów ze swego najbliższego otoczenia. Doradców? Ktoś mu podszepnął, że reaktywacja B'nai B'rit jest dla Polski potrzebna, korzystna itd. I Prezydent zamiast sobie coś samemu posprawdzać, oparł się na tych opiniach. Tym bardziej, że podżyrowane były takimi autorytetami jak Benedykt XVI :

 

"Nasz niespokojny świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przeświadczeniem, że wszyscy z nas stworzeni na obraz Boga posiadają niewyobrażalną godność i wartość. Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrawianiu świata przez promowanie duchowych i moralnych wartości opartych na naszej wierze. Powinniśmy coraz bardziej być przekonani do dawania przykładu naszej owocnej współpracy". (Benedykt XVI, grudzień 2006 na audiencji dla przedstawicieli B'nai B'rit)

 

I św.Jan Paweł II, który choć z rezerwą to negatywnie o B'nai B'rit się nie wypowiadał, a poza tym był autorytetem i dla chrześcijan, i dla Żydów. I za tym poszedł śp.Lech Kaczyński.

Proszę nie uważać tego komentarza za próbę usprawiedliwiania kogokolwiek.  To są tylko moje własne przypuszczenia.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1429714

... był otoczony ludźmi, którzy byli "wtyką" - nie jest jakąś rewelacją. To fakt. 

 

Pozdrawiam,

   

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429715

Ludzie z gruntu prawi są lub często bywają naiwni bo mierzą innych własną miarką. Nawet wtedy gdy wiedzą, że jedynym prawem aktualnym na dany moment jest prawo dżungli.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1429721

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No sama widzisz, że śp. Lech kompletnie nie nadawał się na prezydenta.  Był prawy, naiwny i mierzył swoją miarą. Jednym słowem łoś w dżungli

A ja myślę, że on jednak sam z siebie wskrzesił tego raka.

 

Przypomnij sobie ile ofiarował żydom i jak promowł budowę MHŻP.  Tak promował i tyle wydał z budzetu Warszawy i ministersrwa kultury, że Muzeum Powstania Warszawskiego musieliśmy w czynie społecznym budować, bo zabrakło funduszy. Wszystko poszło dla żydostwa.

 

TzW

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429724

Co to ma być ?  Cyt : " Proszę nie uważać tego komentarza za próbę usprawiedliwienia"  . A co właśnie robisz , jak nie usprawiedliwiasz ? Ba dorabiasz pośmiertnie całą teorię o biednym zmanipulowanym, zdradzonym Leszku, który nie dopatrzył, nie sprawdził.

A od czego  kuźwa był ten palant  jak nie od sprawdzania, zanim cokolwiek podpisze.

1000 RAZY MIAŁ SPRAWDZAĆ ZANIM COKOLWIEK PODPISZE.

 

TzW

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429716

Do bulu !

Napisałam wyraźnie i po polsku - "Mam wrażenie (...)". Zatem nie usprawiedliwiam, a jedynie wyrażam przypuszczenie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1429722

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A ja sprowadzam Cię na ziemię, żebyś przypadkiem w podobnej do Kaczyńskiego naiwności nie odfruneła.

 

Lożę wskrzesił przez przypadek, muzeum żydów wybudował przez przypadek, traktat lizboński też podpisał przez przypadek.

No popatrz, jaki z niego przypadkowy człowiek był.

Dziwne, że ta przypadkowość u Kaczyńskich zawsze dotyczy żydostwa.

TzW

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429725

um Powstania Warszawskiego wybudował przez przypadek, Gruzję od kacapów uratował przez przypadek itd. itp. I - q.... - przez przypadek go sprzątnęli !

TzW - ty jednak jesteś o wiele głupszy niż do tej pory myślałam. Twoje widły są mądrzejsze. I kupa gnoja też !

 

B/O !

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1429727

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie czytasz tego co piszę. A właściwie czytasz lecz nie rozumiesz.

Wyjaśniłem Ci przecież komentarz wcześniej, że Kaczyńskiemu zabrakło środków na Muzeum Powstania Warszawskiego bo wszystko wydał na Muzeum Historii Żydów Polskich i w związku z tym zaprzańskim aktem, MPW  zostało wybudowane praktycznie z datkówi Polaków  i w czynie społecznym Polaków. A więc nie Kaczyński a społeczeństwo.

Porównaj sobie budżet na te dwie inwestycje, to ze zdziwienia odfruniesz,  a może nawet odlecisz na widłach na Łysą Górę.

 

Przykto mi to mówić, ale Ty za to jesteś o wiele bardziej naiwna, niż myślałem. I obawiam się, ze brak Ci zmysłu kojarzenia faktów. Myślisz prosto i naiwnie jak Kaczyńscy.

 

P.S. Kaczyński uratował Gruzję ? hehehe, Zapomniałas dopisać  : na kilka tygodni.

I co tam Gruzja. Równie dobrze mógłby ratować UFO  na Marsie.

RATOWAŁ GRUZJĘ, ZAPOMNIAŁ O POLSCE

 

TzW

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429728

Contesso, nie daj się wciągać w dyskusję z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniam. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Anka1

 

#1429732

Przypuszczalnie tylko idiotka nie była w stanie zauważyć tego, że to nie Contessa dała się wciagnąć,  tylko, że to ja dałem się wciągnąć i spaść niemal do jej poziomu nazywając ją naiwną, po tym jak Ona nazwała mnie głupim.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429734

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Brak argumentów Contesso nie powinien być pryczynkiem do obrażania interlokutora. 

Nazwanie kogoś w dyskusji głupim jest dziecinne, naiwne i nie stanowi żadnego argumentu.

 

Pozdrawiam

 

TzW

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429735

sobie czytam kłótnie z których nic raczej nie wynika...wytłumaczcie prostemu rybakowi - wielcy NP - PIS ma jakieś poparcie elektoratu który mimo wszystko twardo przy nim stoi - czego zatem ten elektorat oczekuje...tych waszych pustych wywodów??? Bez obrazy ale jedynym wyjściem chyba jest aby PIS wygrał bo inaczej i NP przestaną istnieć jak ryży się rozpędzi. ( to nie science - fiction ) Prościej jest zamknąć jakiś portal w necie niż gazetę Wprost. Gość popełnił piszę o Jarosławie wiele błędów ale przynajmniej nie tyle co dziad ryży, ma inne poglądy tradycyjne i poatriotyczne - kto z was jest takim kuź...a ideałem co??? Nawet dziecko ( intelgentne ) ogarnia temat że jak wszyscy kraczą jak ryży rozkaże to wiadomo że lemingowi nawet na łeb można za przeproszeniem narobić i tak będzie się cieszył...aby to zmienić to trzeba połączyć siły bo nawet jak ktoś nie przepada za PIS-em to jak uważa się za patriotę to wie co zrobić. Ja się w bójkę wdawać nie będę bo można was czytać i fajnie jest jak są merytoryczne kłótnie z których coś wynika - tu raczej nic (śledząc komenty ) kogel-mogel przypominający akuratnie istniejącą sytuację w resztkach naszej ojczyzny...jedni bronią Prezesa następni po nim jadą - ale dajcie mi wynik coś sensownego - bo każdy coś wniósł a efektem jest co ???? chudik Po mojemu aby było śmieszniej o to władzy obecnej chodzi - gratulacje...ktoś mądry mi kiedyś powiedział (bohater wojenny - po szkole publicznej powszechnej ) poglądy można mieć różne ale strzela się we wroga w jedną stronę....

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

ardawl

#1429739

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

prt jk njbrdzj mzmy byc krytyczn wbc bldw ,gdyz PS jst sttn dsk rtnk dl Plkw  zby bz rzlw krw przjc wldz w Plsc.

Tylk PS slny mz przjc wldz tylk knstrktywn krytyk mz PS wzmcnc n rzm tych c zkrywj czy nchc wdzc bldw w m jkjs

wyzszszj wyzszsc.Czlwk n krytykwny n zwz swch bldw w szczglnsc jsl w kl sb m grn klkrw,drmzjdw, pklpywczy

ldz c t kryt dzgnnj pzycj jst prryttm w ch zyc.

My wybrcy PS mmy jk njwksz prw d krytyk pprwy t my njprw msmy PSw ptrzc n rc zby ch chrnc d krytyk wrg.

ncht t srjcy p gcch z strch n mw z trzb s bc mdw Bg w jszcz kg

N LKJC S  czy t slw n s wcz tk ktln prst w swjj flzf ?

N bjc s z zmkn NP ,  clj tj tskwj mf b m n zsn strch zlzy tylk.

Jsl Sknsyny zmkn NP pwstn nn jszc brdzj sln n w Plsc tym Mtl w z nm gmby n zmkn.

jst zsd z p wcch ch pznc n p btncch,hslch prgrm.

P rzlczymy pd scn jk przyjdz czs l zby d tg dszl ms wygrc PS zby wygrl msmy g wzmcnc przz ptrzn m n rc rzlczn z dzln.

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1429742

wilku - w moim komentarzu nie piszę o strachu a kłótniach z których nic nie wynika...szacunek mam do naprawdę wielu na NP - chodzi o połączenie sił - zastartowanie, odpalenie silnika - coś w tym stylu...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

ardawl

#1429743

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

dopoki klocacy sie nie zidentyfikuja to znaczy nie okarza sie tymi za PIS i tymi przeciw.

Bo walka wciaz trwa mozna powiedziec bez przerwy od 39 roku o wolna Polske.

To co nazywqsz klotnia to wojna miedzy tymi co walcza o Polske polska  i tych co wlacz o swoje pozycje wasalskie w obecnym kraju zwanym polska.

POlszewi jest na reke slaby PIS na ktorego mozna uzyc jakiekolwik haki.I my tutaj jestesmy po to zeby te haki likwidowac.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1429747

Krytyka jest jak najbardziej potrzebna bo często wyraża pozytywne zainteresowanie. Krytykujemy PiS (ja też go krytykowałam i w komentarzach i w notkach - "PiS nie zaprasza? Zaprośmy PiS!" i to był właśnie wyraz pozytywnego zainteresowania). Jednak...

 

Trudno zgodzić się z krytyką, w której przemycane są kłamstwa.

 

Trudno zgodzić się z krytyką, która deprecjonując obiekt chce jego zwycięstwa.

 

Jeszcze trudniej przyjąć te metody krytyki od kogoś, kto deklaruje się sympatykiem krytykowanego obiektu.

 

Krytykując trzeba brać pod uwagę wiele okoliczności, towarzyszących wydarzeniom i obiektowi krytyki, trzeba się przyglądać również własnym argumentom bo nie ma akcji bez następstw, zwłaszcza jeśli chce się by obiekt krytyki rósł w siłę. Dlaczego tak trzeba ?

 

My jako komentatorzy i blogerzy - właściwie co dziś tu robimy ? Może nie wszyscy ale na pewno większość... To co robimy to jest rodzaj pracy u podstaw bo piszemy by Kowalskiego i Malinowską przekonać, skłonić by zmienili swój światopogląd ograniczony np. do ciepłej wody w swoim kranie, którą mają nie dzięki łaskawości Tuska i jego wybitnym zdolnościom prowadzenia polityki bo ją mają z całkiem innych powodów. Tylko, że Tusk tak im  powiedział i oni mu wierzą. I wierzą w to, że jak nastanie Kaczyński to im tą ciepłą wodę zabierze. I tu się kończy ich światopogląd, a my staramy się udowodnić takim Kowalskim i Malinowskim, że ciepła woda nie skończy się razem z Tuskiem, skończy się gdy oni - Malinowscy i Kowalscy - staną przed dylematem  kupić chleb czy opłacić ciepłą wodę. A ponieważ jak nie zapłacą za nią to im w ogóle wodę wyłączą.

 

W sposób, w który krytykuje PiS TzW to nawet lemingi nie są tu krytykowane! Wyśmiewamy, kpimy, wyzłośliwiamy się na Tuska, Komorowskiego ale nie ma w tym takiej brutalności z jaką krytykuje Kaczyńskiego TzW.

 

"I niecht tu srajacy po gaciach ze strachu nie mowia ze trzeba sie bac mediow i Bog wie jeszcze kogo"

To jest być może prztyczek do mojego komentarza z mediami i marmoladą... Nie pisałam w nim o strachu przed mediami. Pisałam o tym, że trzeba się liczyć z tym co mogą wymyślić media, bo to one wciąż jeszcze kształtują światopogląd wyżej wspomnianych Kowalskich i Malinowskich  i  to one wywierają presję, na którą najbardziej podatni są właśnie ci, którzy już mają wątpliwości względem władzy ale coś wciąż im pęta nogi, ręce i umysły, że np.Tuska już nie popierają ale Komorowskiemu głosują 77% poparcia choć to jeden pies.

Krytyka PiS - tak, ale taka, która może przynieść zysk w ludziach, nie straty.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1429775

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ambicje i zamiary godne pochwały Contesso.  Ktoś powinien roznosić ten kaganek oświaty,  patriotyzmu i właściwych poglądów politycznych wśród zdezorientowanych użytkowników ciepłej wody. Według mnie robisz to świetnie, choć jak na mój gust czasami odrobinę zbyt personalnie. Nachalne obrzydzanie jakiejś osoby, powoduje zobojętnienie albo skutek wręcz odwrotny. 

 

Niestety nie czuję w sobie podobnej misji, a już na pewno nie misji podobnego kalibru co Ty. Nie zamierzam nikogo uczyć, zmieniać na siłę i przekonywać do rzeczy których ktoś  nie rozumie. Leming sam podejmuje swoje decyzje utwierdzany w ich słuszności słowami : "Wierzę w mądrość Polaków" - autor J.K

Nie czuję misyjności i konieczności zmiany światopoglądu leminga,  ale czuje potrzebę odkrywania i niesienia prawdy. Prawdy zakłamywanej, wstydliwej i nie chcianej.

 Powinniśmy wiedzieć na jakiego konia stawiamy i nie możemy tłumaczyć się tym, że na niego stawiamy bo  innego nie mamy. Nie róbmy na siłę  z tego konia pełnokrwistego araba,  kiedy już po bliższych oględzinach wychodzi nam, że to nie arab a ochwacony wałach, podrasowany przez woźnicę w celu lepszej sprzedaży.

Przykład 

Lech Kaczyński okazał się człowiekiem niebywale prożydowskim a w konsekwencji antypolskim .

- Wskrzeszenie masońskiej loży żydowskiej

 - Wybudowanie za ogromne  środki (również kosztem Muzeum Powstania Warszawskiego)  Muzeum Historii Żydów Polskich

- Podpisanie Traktatu Lizbońskiego i oddanie Polski masonerii,

-  Zapewnianie Żydów o wiecznym niezmiennym stosunku do nich ( hołd polski w Izraelu)

-  Wydanie zakazu kontynuacji ekshumacji w Jedwabnem. (osobiste)

To tylko kilka przykładów na działalność tego typa, którego niektórzy próbują kreować się na współczesnego bohatera i za żadne skarby świata nie dostrzegają jego szkodliwej działalności.

 

Lemingi dały już Kaczyńskim szansę.  Jednego wybrały na prezydenta a drugiemu umożliwiły bycie  premierem. 

Drugiej szansy obawiam się, że nie będzie. Kto nie wykorzystuje swojej szansy, ten traci. 

Zresztą co z tego, że ktoś próbuje przekonać lemingi i kreuje  pośmiertnie  Lecha Kaczyńskiego na bohatera i męża stanu, skoro to on sam, a teraz jego braciszk,  zaprzeczają swoją działalnością temu, że na to zasługują. Aż  tak głupi leming nie jest, żeby tego nie widzieć. 

 

Mówmy prawdę, a ona nas wyzwoli.  Bądźmy obiektywni w ocenach. Zakłamywane prawdy, ukrywane prawdy i półprawdy prowadzą do porażki

 

TzW

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429785

z dwora

 

nie znajdzie nikt nigdzie

gorszego od tego

brzydkiego kwakami kaczora

 

co resortowych chamów

chce precz pognać

z obejścia polskiego dwora

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1429753

Szanowny Panie,

Tu nie ma żadnych oszczerców,  są jeno patriotyczni konspiratorzy, mający rozmaite poglądy - własne, albo służbowe, bardziej odporne na ścieranie a punktowane identycznie.

Pozdrawiam - AT

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Andrzej Tatkowski

#1429765

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Patriotyczni konspiratorzy ? Hmm, całkiem trafna definicja.

Tak przy okazji. A Pan szanowny tutaj w jakim charakterze ?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429769

Jestem karmicielem wszy - do usług szanownego towarzysza.

AT

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Andrzej Tatkowski

#1429854

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie wiedziałem, że Instytut Weigla jeszcze istnieje :))

 "Prekursorem stosowania wszy jako zwierzęcia laboratoryjnego do hodowli zarazka tyfusu był polski biolog Rudolf Weigl. Stosował on wszy ludzkie podgatunku pediculus humanus corporis, a także opracowaną przez siebie krzyżówkę laboratoryjną nazwaną pediculus vestimenti.

W założonym przez prof. Weigla (jeszcze przed wojną) we Lwowie Instytucie Badań nad Tyfusem Plamistym i Wirusami, w czasie okupacji niemieckiej jako karmiciele wszy zatrudniani byli, pozbawieni innych środków do życia, liczni lwowscy inteligenci. Zatrudnienie w instytucie dawało specjalną ochronę".. - wiki

 

To , że jest Pan inteligentem, nie ulega wątpliwości, ale kto pozbawił szanownego Pana środków do życia i kto daje ochronę ?

 

P.S. Z pewnością wie Pan o tym, że ulica stroniła od karmicieli wszy, powszechnie nazywanych "wszarzami", obawiając się zarażenia jakimś paskudztwem.

Proszę się nie zdziwić, jeżeli po tym Pańskim szczerym wyznaniu dotyczącym uprawianej profesji, ktoś zwróci się do Pana per profesja.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429865

Przypominam, że pytaliście, towarzyszu Danzer,  o "charakter", nie o "profesję";  w moim przypadku nie są one tożsame.

P.S.

Wasza wikipedyczna wiedza o wszach wymaga uzupełnienia : niesłusznie pomija, ze szkodą dla analizowanego problemu, wesz łonową (Phterus pubis, pot. "menda").

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Andrzej Tatkowski

#1430026

... temat tu poruszany - dotyczy obrażania nie Lecha, a Jarosława Kaczyńskiego.

         

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429792

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Słuszna uwaga. Temat zszedł trochę i na śp. Lecha, ale to tylko  dlatego, że z Jarosławem zawsze działali wspólnie i w porozumieniu  ( dziwnie brzmi, bo członkowie grup przestępczeych też działają wspólnie i w porozumieniu)

 

Inna sprawa, że temat obrażania równie dobrze mógł zejść na mnie, na Ciebie albo na wszystkich Polaków.

Bo czy ten wielki mąż stanu, przebojowy i przewidujący polityk (jak niektórzy jeszcze uważają) Jarosław Kaczyński przeprosił mnie, Ciebie i innch swoich wyborców za to, że nas obraził  ? Za to że nas zdradził ? Czy wyraził skruchę po dobrowolnym, zaprzańskim akcie oddania władzy przeciwnikowi ? 

Tak, czuję się obrażony, oszukany i wykorzystany przez Jarosława Kaczyńskiego i nie jestem w tym odosobniony. Ten gość pozujący na wielkiego patriotę w 2007 przecweli cały naród.......................................i cweli go nadal,  w charakterze konstruktywnej opozycji.

Problem też w tym, że niektórzy tego nie widzą. Nie widzą, bo nie chcą widzić,.............taki syndrom sekty i guru. Nie potrafią żyć bez swojego guru i sekty. 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1429795

"- W 2006 roku rząd Jarosława Kaczyńskiego zdecydował o obniżeniu stawek podatku dochodowego z 40% na 32% i z 30% na 18%. Te zmiany weszły w życie od 2009 roku. W 2007 roku obniżyli też składkę rentową z 13% na 10%. Te zmiany dały istotny impuls prorozwojowy dla gospodarki - pisze były premier Bielecki i przyjaciel obecnego szefa rządu i pracownik w jego kancelarii. Swoją tezę sformułował w okolicznościowym raporcie firmy doradczej EY Polska pt. System stworzony od podstaw - czyli prawdziwa historia 25-lecia polskich podatków.

W swojej analizie Bielecki będąc zmuszonym do pochwalenia Jarosława Kaczyńskiego, robi to w przewrotny sposób. Jak twierdzi - sama decyzja obniżki podatków była "błędna z punktu widzenia sztuki ekonomicznej", ale jednak "okazała się bardzo korzystna dla Polski w momencie gwałtownego kryzysu, który miał miejsce na świecie w 2008 roku." Dlaczego? Bo "przyczyniła się do tego, że Polska nie pogrążyła się w recesji" "

http://niezalezna.pl/56965-reformy-kaczynskiego-uratowaly-polske-przed-kryzysem-przyznaje-nawet-minister-z-kancelarii-tus

 

Jarosław Kaczyński nie jest nieudacznikiem.

 

dratwa3

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1429930

... znalazłem taką oto wypowiedź:

 

 

Pozdrawiam,

   

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1429936

Uważam, że ku refleksji warto podawać ten komentarz dalej.

 

Dwa i pół roku to trochę mało na wyremontowanie chałupy,

gdy dach na głowę się wali, a fundamenty pękają.

 

Również pozdrawiam.

dratwa3

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1429940

Bez takich różnych Raflezji Olejnik, qblików, Sekielskich, Kraśków wciskanie takiego kitu Polakom by się nie udało.

Ten komentarz trzeba rozkolportować.

Pozdrawiam.

PS. Ja chyba zacznę go używać jako obrazka do notek na innych portalach.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1429966

...taka nota przy Państwa Drodzy NP wpisach jak by powielona była dosłownie wszędzie śmiem twierdzić że coś by dała - to wymaga współpracy - prawda??? ( a nie kłótni - PO samo się nie wybrało ) Pisząc ten komentarz i wertując NP tak mnie wzięło na rozmyślanie ( odbiegnę od tematu całkowicie ) co się stało z  tą Polską?? Lemingi już są tak wyzuci z chęci poznania a wkręceni  w kłamstwa iż mimo tylu wspaniałych portali, dobrych krzewiących prawdziwą troskę o Ojczyznę ciągle tkwią w szambie....ech zgubiły się po drodze wartości i rozsądek w tej pogoni codziennej...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ardawl

#1429988

... One zostały oddzielone od nieasertywnych i leniwych Polaków
barierą mediów służących mafii Tuskoliniego. I stało się to także
za przyczyną użytecznych durniów pracujących w tych mediach,
o czym pisała tu w komentarzu Contessa.

 

Pozdrawiam,

     

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1430005

Jarosław Kaczyński to twardy, sprytny i niebezpieczny przeciwnik polityczny. Gdyby był gamoniem, to nikt by go nie traktował poważnie. Ogromny wieloletni atak medialny na niego jest dowodem jego siły. I nikt nie zmusza nikogo by go polubił, a respektu wobec Kaczyńskiego nie trzeba uczyć. Przeciwnicy Jarosława Kaczyńskiego dobrze wiedzą, że mają do czynienia z twardym orzechem do zgryzienia.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

szczurek

#1445715

Zgadzam sie z Toba.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1472228