Ach! – ten obrońca JKM…. Czy jest świadom, co napisał?

Obrazek użytkownika Satyr
Kraj

Czasem tak bywa, ze czujemy niedosyt, ograniczając się tylko do krótkiego komentarza. Wówczas odzywa się w nas chęć szerszego skomentowania myśli naszego adwersarza, z którymi się nie zgadzamy. Tak też i stało się w moim przypadku. Postanowiłem więc odpowiedzieć notką, nie zaś komentarzem użytkownikowi o nicku „Szlachetka podlaski”.

Zapraszam więc do ciekawej wymiany myśli i poglądów, które z mojej strony wypracowałem w oparciu o fakty, czego nie mogę powiedzieć o moim adwersarzu.

 

Otóż „Szlachetka podlaski” „wysmażył” komentarz pod moim komentarzem na temat JKM tutaj:

http://niepoprawni.pl/blog/7787/dosc-tego-panie-prezesie-kaczynski#new, zamieszczonym pod artykułem autorstwa Jazgdyni pt.: „Dość tego Panie Prezesie Kaczyński!”

 

Zatem Szanowny Szlachetka podlaski!

 

Zacząłeś swój komentarz od słów, cyt.: „Niestety zapoznałem się z Twoim blogiem jeszcze wcześniej niż go poleciłeś i muszę Ci powiedzieć, że to bełkot i wpisywanie się w rządową agitkę przeciw Korwinowi”.

Już w tym pierwszym zdaniu skłamałeś.

Otóż materiał, który zalinkowałem w komentarzu pod artykułem Jazgdyni – odnosił się tylko do mojego komentarza oraz moich adwersarzy pod notką pt. „Cienki Bolek z tego Korwina”. Autorem tej notki był bloger o nicku „Mieszczuch7”. Tak więc jasno z tego wynika, iż nie zapoznałeś się z moim blogiem, a z blogiem „Mieszczucha7”. Nie będę teraz analizował, czy to, co napisał Mieszczuch7 w swej notce można porównać do rządowej agitki przeciw JKM, czy też nie, ponieważ nie mam rozeznania, co media maistreamowe podporządkowane „waaaadzy” mówiły w swej „agitce antykorwinowskiej”.

 

W drugim Twoim zdaniu przeczytałem, cyt.: „Napisanie, że ktoś jest agentem, bez podania dowodów, jest delikatnie mówiąc nieeleganckie, a w istocie rzeczy po prostu karalne”.

Gdybyś uważniej czytał zalinkowany przeze mnie materiał, to byś zauważył, że to nie ja napisałem, że JKM jest agentem. Więc z jakiej racji miałbym Tobie podawać źródło, że w istocie JKM jest agentem? Poniżej przedstawiam screen wskazujący, kto był autorem tych słów. To do nich zwróć się o uzasadnienie tego określenia, nie do mnie.

 

                                                               

 

                                                                

 

 

Twoje trzecie zdanie powaliło mnie z nóg. A napisałeś tak, cyt.: „Ludzie mają prawo ubierać się oraz demonstrować i krzyczeć sobie, co chcą, bo od tego jest demonstracja i demokracja”.

Bzdury! Bzdury! i jeszcze raz bzdury! Taki pogląd może wyrazić tylko ktoś, kto nie wie, co to jest etyka i co to jest moralność i na czym polega wolność. Jakże to typowe dla osób, które pojmują wolność w niewłaściwy… libertyński sposób. Ta wolność, o której napisałeś, to wolność bez jakiejkolwiek odpowiedzialności (taka… owsiakowa: „róbta, co chceta”).

Na poniższym zdjęciu z Woodstock 2013 masz przedstawioną... swoją wolność w Twoim pojęciu. Kurestwo, łajdactwo, pijaństwo, ćpanie i złodziejstwo.

 

                                                              

 

 

Odnośnie ubierania się ludzi, w co chcą.

     Otóż wyobraź sobie, jak byś się poczuł i jakie zdanie byś wyraził, gdyby na Twój ślub przybył Twój najlepszy kolega w… samych kąpielówkach z turbanem na głowie, a jego partnerka w samych figach z biustem na wierzchu. Ciekaw jestem słów, którymi „na dzień dobry” przywitałbyś owych gości.

Jak wyglądałaby w oczach wiernych postawa pięknej i młodej kobiety, która latem będąc na wczasach – udała się na niedzielną Mszę św. do kościoła w pobliżu plaży w stroju bikini? Uważasz, że to nie miałoby znaczenia? Zgromadzeni na nabożeństwie mężczyźni – zamiast skupić się na modlitwie – podziwialiby jej piękne kształty oraz… w myśli grzeszyliby po kilkakroć. Wszak są tylko… mężczyznami i pokusa do płci pięknej może dać o sobie znać nawet w kościele. No,… chyba że owi byliby pedałami. Nadal uważasz, że strój nie ma znaczenia? – Bzdura!!!

 

    Jeśli chodzi o muszkę JKM-u, to muszka jest dodatkiem do stroju wieczorowego typu: galowy garnitur z jednobarwną koszulą i krytymi guzikami pod plisą, smoking, frak, nie zaś ozdabianie nią znoszonej marynarki i nieświeżej koszuli w kratę w dniu codziennym w pracy, a takiego widziałem „na żywo” na spotkaniu z nim, co prawda niepublicznym. Fotografie w sieci, które ilustrują JKM, – w istocie prezentują owego ludka w białej koszuli i w miarę świeżym uniformie. Ale to tylko „piar”. Jestem zdania, że JKM profanuje muszkę. Taki strój nosi clown w cyrku. Czy krawat już nie spełnia jego oczekiwań? Szkoda, że JKM nie czytał książki autorstwa Janiny Ipohorskiej (ps. literacki Jan Kamyczek).

 

W swoim komentarzu dalej zadałeś pytanie, cyt.: „Kiedy w Warszawie odbywał się ostatni Marsz Niepodległości PiS spieprzył do Krakowa. To ma być patriotyzm?”

Tak, to był patriotyzm, bo zarówno J. Kaczyński, jak i jego ugrupowanie pod biało-czerwoną flagą świętowali w jednym z największych miast Polski – w starym polskim Krakowie, które w zawirowaniach historii nigdy nie wyrzekło się polskości. J. Kaczyński dokładnie wiedział, że wzorem lat ubiegłych – „waaaadza” ponownie sprowokuje do zamieszek na ulicach Warszawy, a potem… obarczy winą PiS za zaistniałe zadymy, a media mainstreamowe tylko na to czekają, by „rozdmuchać” agresywność „pisiorów”. Ale najważniejsze było dla Jarosława to, by świętować w tym mieście, w którym spoczywa Jego brat Lech – Prezydent RP – zamordowany pod Smoleńskiem. 

A gdzie był wówczas Korwin? Nie widziałem jego w Warszawie na marszu w dniu Święta Niepodległości. Ale widziałem go… w Krakowie, gdzie w swoim zwyczaju pieprzył swoje farmazony, które głosi od co najmniej 20 lat, ale żadnych ze swych „chciejstw” nie zrealizował. Taką ma „siłę przebicia”. Dlaczego jej nie ma? Bo chce zrobić więcej, niż pozwalają na to położenie geopolityczne RP oraz świadomość Narodu, że nie można dawać małpie brzytwy. Nie dość, że sam siebie okaleczy (już raz został zaatakowany jakimś narzędziem i ledwie uszedł z życiem), to jeszcze na dodatek dokończy dzieło platformersów, tj. zlikwiduje Rzeczpospolitą na mapie Europy. Takie ma zaufanie zdecydowanej większości Narodu, tej jeszcze nie ogłupionej. Mało tego, – nigdy nie widziałem JKM-u na tle naszej narodowej flagi, także w publicznych wystąpieniach swojej partii. Dlaczego?

 

Wobec powyższego, jesteś „Szlachetko podlaski” ostatnim ludkiem na tym globie, który ma prawo moralne do krytykowania form przejawiania patriotyzmu przez J. Kaczyńskiego.

 

Twoja klawiatura przyjęła i takie oto zdanie, cyt.: „Jako zupełnie nieodpowiedzialna (partia PiS – dop. Satyr) zbieranina oszołomów niezdolnych do współpracy z NIKIM!”

Ja tego zdania nie przyjąłem. Napisałeś kolejną bzdurę i… jeszcze raz bzdurę!!!  Takim stwierdzeniem obraziłeś nie tylko członków tej partii, ale także ogromną liczbę jej sympatyków, którzy widzą tę partię jako jedyną, która ma bardzo realny program, co i jak po przejęciu władzy w Polsce trzeba wykonać, by wyciągnąć ją z szamba, w które wrzuciła ją platformersko-pawlakowa swołocz. Tego nie ma w swym programie (realnym) JKM, co widać tutaj:

 

                                                                    

 

 

Na temat tego, co powinien uczynić PiS, napisałem tutaj:

1.  http://niepoprawni.pl/blog/jeszcze-nie-przypisane/gdy-pis-wygra-wybory-to-co-dalej-wymiar-sprawiedliwosci-1

2.  http://niepoprawni.pl/blog/jeszcze-nie-przypisane/gdy-pis-wygra-wybory-to-co-dalej-2-bezpieczenstwo-energetyczne

3.  http://niepoprawni.pl/blog/jeszcze-nie-przypisane/gdy-pis-wygra-wybory-to-co-dalej-3-bezpieczenstwo-wewnetrzne

 

Współpraca działania PiS-u z innymi ugrupowaniami politycznymi dla dobra Ojczyzny nie może być zawiązywania z partiami, które upatrują li tylko i wyłącznie korzyści dla swoich partykularnych interesów. Stąd też wynika pewna izolacja od towarzyszy szmaciaków z SLD czy od Paligłupów walczących z Kościołem Katolickim i promujących narkotyki. Także izolują się od KNP i od jej lidera – JKM, ponieważ tenże chce przeforsować swoje chore pomysły na Polskę bez liczenia się ze zdaniem suwerenów, tj. obywateli RP, będących w 80 procentach katolikami. Ponadto… „buja w obłokach” i proponuje takie rozwiązania, które bez lustracji i dekomunizacji oraz w późniejszej fazie zreformowania poszczególnych sektorów zarządzania państwem i sektorów gospodarki… nie dadzą się przeprowadzić.  

 

Dodam, że ja – nie będący członkiem PiS (ani żadnej innej partii!), a jedynie jej sympatykiem, – miałem swój mały udział w opracowywaniu jej programu w 2004 roku. Dlaczego? – Bo PiS stawia na fachowców i profesjonalistów, nie zaś - jak w przypadku PO… na platformerskich kolesi, których umiejętności i kompetencje urągają wszelkim normom i dyskwalifikują ich do kierowania państwem. Ciekawi mnie, kim chce realizować swój „program” JKM. W jego otoczeniu jakoś nie dostrzegłem fachowców, naukowców i innych specjalistów, którzy chcieliby realizować „chory program” i dźwignąć Rzeczpospolitą w każdym sektorze gospodarki. Mądrzeniem się i „chciejstwem” jeszcze nikt jej nie dźwignął.

 

Kończąc swój komentarz, napisałeś tak, cyt.: I na koniec jeszcze się zapytam co to jest według Ciebie "rozsądek prawdziwego patrioty"? Czy to jest ślepa wiara w jedną partię? Chyba już to przerabialiśmy? Partia to nie sekta. A Twój PiS zachowuje się jak sekta zaczadzona dymem z kadzidła. Zero realizmu - zamiast tego hasełka i zaklinanie rzeczywistości”.

No… super zakończenie mości „Szlachetko podlaska”! Ale odpowiem Ci na tak trywialne pytanie. Otóż rozsądek prawdziwego patrioty polega na tym, że analizując „za” i „przeciw” – rozsądny patriota potrafi ocenić (przewidzieć), co jest realne do wykonania, a co jest tylko… w sferze pobożnych życzeń. Chociaż w przypadku JKM trudno tu mówić o boskich życzeniach. To są wyjęte z realiów życzenia JKM, co wyraźnie widać w jego „programie”. Napisał tam o rzeczach, które powstały w „zwichniętym umyśle”, a JKM, który jako filozof – w przeciwieństwie do Sokratesa – zatracił poczucie realizmu.

Nie wiem, skąd nagle przyrównałeś PiS do PZPR-u. Świadczy to o tym, że masz potężne braki w zakresie wiedzy historycznej. Trudno mi uwierzyć, że Twoja wiedza na temat zbrodniczej i totalitarnej jedynej i jedynie słusznej partii PZPR jest na tyle rozległa, że znajdujesz wspólny mianownik z partią PiS. Jestem przeświadczony, że Tobie popier**lił się totalitaryzm komunistyczny z dbałością o polski interes narodowy, do którego dąży PiS. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, to zaglądnij tutaj:

http://niepoprawni.pl/blog/8282/nie-mow-falszywego-swiadectwa-przeciw-blizniemu-swemu-j-kaczynski-nieudacznikiem , a przekonasz się, co PiS będąc u władzy zrobił dla mojej Ojczyzny (chyba nie Twojej) w przeciągu niespełna dwóch lat.

A co zrobił dla mojej Ojczyzny Janusz Korwin-Mikke?... Czas, start! Pisz, pisz… i to dużo. Oby znowu nie były to same bzdury!

 

          

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:24)

Komentarze

To jest taki prawicowy, ale  Palikot, proruski błazen i tyle.

Dobrze że jest w Brukseli a nie w polskim sejmie i niech tam zostanie...

pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Astra - Anna Słupianek

#1430875

cokolwiek zrobi, to tylko dla siebie i dla oligarchów. Z pewnością nie dla Polski. Po to lansuje "złotą" wolność.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Szpilka

#1431005

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Szlachetka podlaski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

PiS to sekta! Nie przyjmujecie do siebie żadnych krytycznych uwag, ponadto kłamiecie (ja o żadnym PZPR nie pisałem) - a może "poprawiliście"mój wpis? Ty masz koleś na oko jakieś 76 lat i mocno zryty beret. Ja nie jestem zwolennikiem ani PO, ani TR z palikociarnią w tle, do SLD mi daleko jak do Saturna. Dlaczego to napisałem? Właśnie dlatego, że dobrze wam życzę i uważam, ze PiS będzie rządził, ale na własnej kanapie, a nie w sejmie polskim. Oczywiście, jeśli nadal będzie się tak zachowywał jak to robił do tej pory. A jeśli nawet wam się uda, to B.K. urządzi jakąś prowokację i rozgoni was pałami jak w stanie wojennym - oni się przygotowują już teraz na taki wariant. I co wtedy zrobicie?  Poślecie swoich emerytów z różańcami na czołgi? Ogłosicie kolejną miesięcznicę? Żałosne stworki! Nie przydaliby się wam sprawni młodzi ludzie o prawicowej orientacji? Skądże! Oczywiście lepiej jest pokazać Korwina jak hailuje! Dużo się musieliście napocić zanim któryś a Was zrobił to zdjęcie? Osobiście jednak uważam, że to wyjątkowo prymitywny fotomontaż - wystarczy do tego GIMP i po sprawie. Publikując takie ujęcie JKM tylko potwierdzasz to co napisałem - jesteście częścią urzędowej nagonki na tego potencjalnego konkurenta! Już dzielicie profity i skórę, choć niedźwiedź jeszcze żywy!? W swojej chorej wyobraźni już widzicie się na ministerialnych stołkach. Zupełnie też nie rozumiem po co ta golizna na zdjęciu? Przecież rozmowa była o ludziach ubranych - czyli kolejna manipulacja! Osobiście uważam, że twoje żydowskie serduszko mocno się przelękło widząc prawicową siłę. Wszak wy tego nie macie! Nie potraficie tego zorganizować! Wasz hobbit na głos wykrzykuje jakieś antynarodowe androny biorąc w obronę koszernych katolików. Właściwie po tym obrzydliwym artykuliku powinienem ci pokazać środkowy palec, bo de facto nie ma z kim dyskutować. Jesteś zwykłym PiSowskim propagandzistą i co więcej, ty już nie potrafisz inaczej, już się nie zmienisz, nie potrafisz myśleć - potrafisz tylko manipulować! Dosłownie wszystkim: faktami, postami, interpretacją zdań wyrwanych z kontekstu, no po prostu żenada! Nie będę ci proponował tabletek, bo to juz i tak za późno!    

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-13
#1430882

... póki nie odpowiesz mi na pytanie, którym zakończyłem swoją notkę:
"A co zrobił dla mojej Ojczyzny Janusz Korwin-Mikke?...
Czas, start! Pisz, pisz… i to dużo. Oby znowu nie były to same bzdury!",

- nie będę z tobą wymieniał zdań. Jestem poważnym człowiekiem
i nie mogę sobie pozwolić na dyskusje w twoim stylu.
Jestem dużo, dużo młodszy, niż ci się wydaje. Pudło!

 

Jakoś nie dajesz mi szansy, bym cię traktował poważnie, jak adwersarza,
z którym można podyskutować na argumenty.

A niezależnie od tego, - zgłaszam Adminowi twój obraźliwy komentarz.
Takim chamstwem możesz błyszczeć na "Łonecie", ale nie tutaj!!! 

 

       

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1430884

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Szlachetka podlaski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

P.S. Przejrzałem wklejone linki i Satyrze muszę powiedzieć, że bardzo ładne fotografie zamieściłeś. Zaprezentowane treści są jednak oczywiste dla licealistów. To nie płycizna, to prawdziwa mielizna, jakieś abecadło, żeby nie powiedzieć niegrzecznie dno! Zgadzam się z tym wszystkim, naprawdę, ale to takie tanie chciejstwo!  Niestety nigdy tego PiS nie zrealizuje, bo nie będzie rządzić! A jeśli już to bardzo krótko i na pewno nie samo. a jeśli nie samo, to z kim? Z nikim. I wracamy do punktu wyjścia. Wieczna opozycja!!!

Czy teraz już zrozumiałeś o co mi właściwie chodziło?

 

Cześc! Popraw beret! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10
#1430886

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Szlachetka podlaski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... a donoś sobie Satyryku, bo Twoje wypociny to właśnie jakaś satyra jest, czyli nic poważnego. Mnie obecność na tym forum właściwie nie interesuje, wiec spoko... mogą mnie zbanować, mała strata. Czytam czasami te odgrzewane kotlety o łagrach, cierpieniach, wywózkach nie tyle z nudów, ale to takie pouczające jest popatrzeć jak ci, co potracili majątki na kresach, płaczą za tym czego nie da się juz odzyskać, a złote świnki ze słoika po ogórkach juz dawno sie skończyły. Szkoda ludzi, ale nic nie da się już zrobić. Na kresach prawie nie ma Polaków i o co tu walczyć? I kto poleci tam strzelać, łba nadstawiać za potomków dawnych właścicieli ziemskich, zeby potem usłyszeć "spieprzaj dziadu"?! Sam śp. prezydent Lech Kaczyński używał fortelu zamiast armii i tak "uwodził" Grzybowską, a ta na koniec podała mu czarną polewkę, żeby nie podsumować tego jeszcze gorzej. Nie lepiej było wysłać ze trzy dywizje, kiedy jeszcze mielismy armię i przegonić hołote pod Kłajpedę? Fakt! Trochę nie wypadało! Ale można było pomyśleć i jakieś siły bliżej nieokreślone z uzbrojeniem ze sklepu z "zabawkami" wysłać! Niestety zabrakło pomyślunku! Na koniec jednak przyszła mi do głowy myśl tak nieprzyzwoita i walczyłem z nią w skrytości ducha przez chwilkę, ale jednak zapytam, co tam i tak ganz pomada. A tak właściwie to dla kogo pracujesz, na tym forum? Chyba nie dla prawicy, co? To raczej jakaś, używając języka komuchów, "rozbijacka robota"? Co? 

P.S.

Oczywiście odpowiesz mi, że to ja jestem tym rozbijakiem. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-10
#1430897

kogos agentem,ja nie ztych co czuja mojre.

Walese uwazalem za agenta na  dlugo przed tem, kiedy nasz papiez przestal tego Bolka przyjmowac na audiencji.

I co sie okazuje ze wszyscy wiedza ze to bolek i sadowowdy is wiadkowie to karalne jest powiedziec ze jest on TW bo sad inaczej uwaza i jeszcze ma ten gnoj status poszkodowanego.

Tak ze nie ma znaczenia czy nazwiesz slusznie czy nie Kurwina agentem PRLowskich sluab majac nawet dowody, bo to jest bez znaczenia dla postakacapskojewrejskiej mafi rzadzacej

prywislanska kraina bo ich sady zawsze Kurwina wybronia.

Ale wystarczy pogrzebac w wywpowiedziach JKM i sie doczyta ze ten gudlaj sam sie zdemaskowal kilka razy,

Jedna z jego wypowiedzi jeszcze z  czasow PRLu  ,posiadal wiadomosci, ktore nie mogl posiadac zwykly smiertelnik , ba nawet sredniego stopnia SBek.

Ten duren chwalil sie ze zanim wszyscy cos wiedzieli on juz wiedzial szczegoly i prawde  na temat przyczyn katastrofy lotniczej w Warszawie LOTowskiego samolotu kosntrukcji radzieckeij IL 62.

Wiemy dobrze jak razwiedka i im podporzadkowane sluzby polskie zatajaly wszytko na ten temat,ale Korwin wiedzial,Moze mi ktos powiedziec jak mogl wiedziec?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1430899

.. póki nie odpowiesz mi na pytanie, którym zakończyłem swoją notkę:

"A co zrobił dla mojej Ojczyzny Janusz Korwin-Mikke?...
Czas, start! Pisz, pisz… i to dużo. Oby znowu nie były to same bzdury!".

 

    

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1431002

Witam

 

Widzę, ze rozumujemy podobnie.

Entuzjastą PiSu nie jestem, ALE wspieram go z całej siły, bo logika, która zawsze jest tylko jedna, wskazuje, że to jedyna siła naprawcza.

A JKM jest śmiesznym destruktorem mieszającym młodym ludziom w głowach. Starszym i mądrzejszym już nie zamiesza.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1430913

Korwin-Mikke na przemian z Palikotem część wyborców wkurzy, część rozbawi, część omami, PiS tylko omami - i tak od lat się to kręci, dwie pseudo opozycje utrzymujące od ćwierci wieku rozporządzenia okrągłostołowe. A przy okazji swoje stołki. Nikt się pracą nie zhańbi, tylko Naród ledwie zipie.

 

Po owocach ich poznacie - a im dokładniej się przyglądać, tym więcej widać zgniłek.

 

Ten "Program Nowej Prawicy" to nie program, to obiecanki-cacanki, akurat dobre na majdan w Kijowie. Pewnie też na kolanie pisane, jak "program" Korwina. Teraz żydostwo z Ukrainy i USA pastwi się nad trupem Ukrainy (czytaj: morduje ludność cywilną, która nie chce iść w jarzmo syjonistów i bankierów). Chcecie tego samego w Polsce - głosujcie na Nową Prawicę, PiS, korwinistów, czy innych magdalenkowych patriotów od siedmiu boleści.

 

Swoją drogą bardzo mnie interesuje jak ktokolwiek mieniący się patriotą i katolikiem może usprawiedliwiać wystąpienie prezesa PiSu na majdanie, mało tego: agitować za PiSem. W głowie się nie mieści. A podobno tylko lewactwo uważa, że wszystko jest względne.
 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

Lotna

 

#1430914

Witaj

 

A może zdradzisz nam droga Lotno, na kogo Ty byś głosowała, gdybyś głosowała?

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1430921

...na pewno zagłosuje na Jarka...Ruszkiewicza :))...gdy będzie oczywiście startował...w kuluarach neonowej blogosfery się mówi, że tylko Putin może przynieść nam ulgę w cierpieniu od pejsatego okupanta :)))...Jarek Polskę zbaw...he he he

...zobaczysz jeszcze...jak Spiryto zostawi te blogerowe piaskownice, to kto wie ...może i płemiełem zostanie .:)))...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1430929

nie wywołuj wilka z lasu, bo jemu właśnie banicja się kończy i znowu będziemy musieli cierpieć jego obecność.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1430940

A może odpowiesz mi na moje ostatnie pytanie, drogi tyzgdyni, zamiast zmieniać temat?

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Lotna

 

#1430972

Oj, to bardzo niedobry zwyczaj, powiedziałbm pejsaty, odpowiadać pytaniem na pytanie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1430974

Bo oto mamy takich (nie)rządzących, jakich mamy.
Od roku 1985 szykowano się do "stołu bez kantów",
a tu... kant na kancie, że głowa mała.
Pseudo-doradcy geremkopodobni zrobili potężny
przekręt. Teraz to jest konsekwencja tego, 
co dzialo się w latach 80-tych.

 

Uważam, że nie będzie radykalnej zmiany 
na lepsze, póki wszystkie postkomunistyczne
kreatury i agenci wszelkiej maści nie zostaną
rozpędzeni na cztery wiatry, a większość z nich
nie zostanie ukarana za rozbiór Polski.

 

Sam PiS tego nie dokona, chociaż gdyby tylko
się sprężył z pozostałymi opozycyjnymi do rządu
partiami, to kto wie.

 

Pozdrawiam,

    

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1430927

Witaj!

Satyrze!

Najpierw jestem winna przeprosiny.

Poparłam treść Twojego wpisu, pod którym teraz piszę, a potem zamiast kliknąć na "odpowiedz" - omyłkowo dałam Ci "minusa", za co bardzo  przepraszam.

Dobrze, że pojawiła się znowu dyskusja o JKM.

Przypominam, że kilka dni temu zwracałam sie na portalu z zapytaniem, co oznaczają barwy flagi, pod którą chodzi JKM.

Obiecałeś mi zwrócić sie z prośbą o pomoc do Maryli (?) dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Czy pytałeś Marylę i co Ci wiadomo o genezie flagi partii JKM?

Kolory i kształty na sztandarze coś symbolizują.

Co w przypadku tej partii?

Czarny krzyż na granatowym tle.

Dlaczego nikt nigdy JKM o to nie pyta?

Pozdrawiam.

 

PS. O tym, że uderzyłeś w miękkie podbrzusze - świadczy punktacja, jaką Ci dają pod Twoim artykułem.

GRATULUJĘ!

Ode mnie "5", co na Twoim blogerskim koncie daje "12"

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1430931

... ale obiecuję to zrobić jeszcze dzisiaj.
Przepraszam za zwłokę.

 

Ale jeśli ktoś tu z piszących jest z Warszawy,
to może wpadnie na ul. Wiczą 29a do ich siedziby
i zapyta o tę cholerną flagę.

 

Pozdrawiam,

   

 

P.S.
Punktami się nie przejmuj :-)
To jest tak mikroskopijna drobnostka,
że nie warta zachodu :-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1430939

...to byłem na Nowym Ekranie jego zagorzałym ...prześmiewcą...trzymali go tam chyba tylko dla odsłon, a  Januszek robił se tam tylko słup ogłoszeniowy :))

jeśli kto chce wiedzieć co ma w głowie Korwin wystarczy, ze zobaczy jego wypowiedź o GMO...dla mnie nie ma więcej pytań...głąb, że normalnie wysiadają obwody...pozdrawiam Satyrze, oczywiście niepoprawnie piąteczka 5*

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1430933

... jak ja o wpływie wiatrów monsunowych na rozwój kolarstwa w Chinach :-)
albo o wpływie zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów.

 

Tą wypowiedzią (i wieloma innymi) JKM zdeklasował się totalnie.
Twierdzi, że GMO ma wpływ na ekosystem, ale już na jego
żołądek nie ma wpływu, hehehe.
Trzeba zapytać JKM, czy w jego domu są wszyscy zdrowi :-)

 

 

Pozdrawiam, 
   

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1430941

 

JKM cieszy się poparciem 80% internautów i 11% społeczeństwa.
Jeśli umieścisz jakiś negatywny komentarz na temat Janusza Korwin-Mikkego na YouTube, to po 5 minutach uzyskasz odpowiedź, że jesteś lewakiem.
Postać Wuja Sama to tak naprawdę JKM.
JKM nosi muszkę, bo nie chce, żeby ktoś go udusił krawatem.
JKM przewiózł raz maluchem 17 (!) dzieci.
JKM powiedział Sekstusowi Tarkwinuiszowi, że może zgwałcić Lukrecję, bo to mniejszy dyshonor niż picie wina z gwinta
Janusz Korwin-Mikke zna język mandaryński, węgierski, angielski, rosyjski, francuski, łacinę, suahili i w zasadzie każdy inny, ale jąka się wyłącznie po polsku.
Z dumą przyznaje, że nie zna niemieckiego.
Wydał książkę pt. „Naprawić Polskę: no problem!” w wydawnictwie zajmującym się literaturą fantastyczną.
To JKM zastrzelił JFK.
To JKM wrobił Królika Rogera.
Hieronim Bosch namalował część „Piekło” swojego słynnego tryptyku po przypadkowym uczestniczeniu w wiecu wyborczym JKM.
Giordano Bruno uniknąłby spalenia na stosie, ale jednym z sądzących go inkwizytorów był JKM.
Thomas Harris spotkał się z JKM w 1980. Niedługo potem wydał „Czerwonego smoka” oraz „Milczenie owiec”. Dr Hannibal Lecter w rękopisie miał na imię Janusz.
JKM zarzucił Lincolnowi, że nie ma kontaktu ze sztuką i w końcu powinien pójść do jakiegoś teatru.
Kain i Abel byli przykładnym, zgodnym rodzeństwem… a potem Kain zaczął czytać bloga JKM.
Gdy najwięksi naukowcy zastanawiali się jak wykorzystać einsteinowską formułę E=mc2, JKM napisał na swoim blogu: ja bym zrobił bombę.
Rankiem piątego sierpnia 1962 Marilyn Monroe odbyła rozmowę telefoniczną z JKM.
Podczas bitwy nad Little Big Horn JKM obiecał gen. Custerowi, że sprowadzi wsparcie.
Edyta Górniak wyjawiła, że to JKM namówił ją by „wyraziła siebie” śpiewając Hymn w Korei.
Wielki kryzys rozpoczął się niedługo po tym jak dwudziestego czwartego października JKM podczas publicznego wiecu w Nowym Jorku stwierdził że gdyby miał akcje, to by je sprzedał, bo to nie może dłużej rosnąć.
Juliusz Cezar obawiał się iść w idy marcowe do senatu. JKM zachęcił go do tego słowami Nie pękaj stary, przecież będzie z tobą Brutus.
JKM podczas swojej wizyty w Czarnobylu zasugerował, by zwiększyć moc reaktora.
Jerzy Michał Wołodyjowski nie chciał zostawać w Kamieńcu. JKM zarzucił mu, że nie ma jaj.
JKM wygrał zakład z Michałem Korybutem Wiśniowieckim o to, że król nie da rady zjeść 16 bochenków chleba. JKM zakład wygrał, bo okazało się, że mówiąc król, miał na myśli siebie.
JKM namówił Zygmunta Wazę, aby przeniósł stolicę do Warszawy, bo chciał, aby miał bliżej z domu do pracy, po tym jak już obejmie urząd.
To JKM ogłosił 95 tez Lutra.
Diabeł Rokita pierwotnie nazywał się Korwin.
Myszka Miki w wersji roboczej nazywała się Mikke.
JKM podpuścił Parysa do porwania Heleny.
To JKM namówił Spartakusa, aby wzniecił powstanie.
JKM był przeciwny przyjęciu Janka Kosa do załogi Rudego.
Liczni świadkowie potwierdzają słowa JKM Cała naprzód kapitanie, tu nie ma żadnych gór lodowych które miał on wypowiedzieć do kapitana „Titanica”.
Grób Żołnierza Armii Czerwonej stał się Grobem Nieznanego Żołnierza z dniem, w którym odwiedził go JKM.
JKM namówił ZSRR do ataku na Polskę 17 września 1939.
JKM przekonał Kolumba, że dopłynął do Indii.
JKM namówił J.Kalwina do spalenia Michała Serveta.
JKM namówił Cromwella do ogłoszenia siebie lordem Protectorem, bo tyrana łatwiej otruć niż przekonać większość.
JKM przekonał Cromwella, by zbrojnie stłumił rozruchy lewellerów, bo równość zabija.
JKM przekonał Pizarra, że czerwone jest złe i trzeba je niszczyć.
Gdy Paweł Janas ustalał skład na Mistrzostwa Świata 2006, JKM odwiódł go od chęci zabrania na mundial Tomka Frankowskiego i Jurka Dudka.
JKM namówił Michaela Jordana, żeby skończył z koszykówką i zaczął grać w golfa.
JKM dwukrotnie namówił Prince'a do zmiany imienia.
JKM przekonał Michaela Jacksona, że w normalnym państwie pedofilia nie powinna być karalna i żeby nie przejmował się ewentualnymi procesami.
Po wybuchu w Hiroshimie JKM odwiódł Japończyków od pomysłu natychmiastowej kapitulacji.
JKM bronił Joanny d'Arc na jej procesie, gdyż twierdził, że żadna kobieta nie jest w stanie dokonać żadnej rewolucji.
JKM założył się z Kim Ir-Senem, że nie zdoła utrzymać gospodarki kraju na przyzwoitym poziomie, jeśli zerwie wszelkie kontakty z innymi krajami. JKM uważa, że zakład wygrał, ale syn Kim Ir-Sena – Kim Dzong-il stwierdził, że w momencie zawierania zakładu, nie zostało określone co oznacza przyzwoity poziom. Obecny przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un twierdzi, że jest przyzwoity.
W 1978 JKM powiedział Polańskiemu, że seks z 13-latką jest dozwolony w wielu krajach i nikt go nigdy za to nie skaże.
JKM powiedział Apoloniuszowi Tajnerowi, że syn zawsze powinien iść w ślady ojca.
JKM był sędzią w procesie karnym O.J. Simpsona.

Cała prawda o sensie życia Janusza Korwin-Mikke
JKM namówił Nelsona Mandelę do przyznania się do winy, przekonując go że „po roku i tak go wypuszczą za dobre sprawowanie”.
JKM zestrzelił samolot z prezydentami Rwandy i Burundi na pokładzie.
JKM namówił Pinocheta na wycieczkę do Wielkiej Brytanii twierdząc, że Brytyjczycy nawet nie zauważą, że przyjechał.
W czasie konfliktu w Rwandzie JKM zasugerował Hutu, aby w końcu „wzięli sprawy w swoje ręce”.
W Sodomie było praworządnie, dopóki nie przyszedł JKM i nie dodał wolności.
Koloniści w Afryce chcieli wytyczyć granice wedle granic terytoriów plemiennych. Jednak JKM stwierdził, że to zbytnia fanaberia i poradził, aby użyć linijki.
JKM powiedział Edypowi, że Jokasta będzie dla niego idealną żoną.
JKM zasugerował Ahmedowi Zakajewowi, aby sam się zgłosił do polskiej prokuratury.
JKM powiedział Engelowi, że każdy dobry trener jest również doskonałym komentatorem.
To JKM pilotował oba boeingi, które uderzyły w WTC.
JKM zasugerował Najmanowi, żeby dla zwiększenia dramaturgii widowiska, ogłosił, że zakończy karierę po porażce z Saletą, bo w końcu był bardziej doświadczonym od Salety zawodnikiem MMA.
Zwiedzając fabrykę samolotów w Rosji, JKM stwierdził, że Tupolewy idealnie nadają się do wożenia polskich polityków.
JKM namówił Wandalów, aby w 455 roku zahaczyli o Rzym.
JKM powiedział Tokugawie, że izolacja Japonii wyjdzie im tylko na dobre.
JKM na wycieczce w Chinach stwierdził, że Wielki Mur trzeba rozebrać, bo koszty jego utrzymania są zbyt duże.
Ulrich von Jungingen chciał podpisać pokój z Polakami i Litwinami, ale JKM odwiódł go od tego pomysłu, mówiąc, że Krzyżacy mają większy potencjał militarny od Polaków i bez problemu powinni ich pokonać.
JKM namówił George'a Zimmermana, aby śledził Trayvona Martina, a jeśli musiałby mu coś zrobić w samoobronie, to i tak nikt się nie będzie przejmował śmiercią jakiegoś czarnego dzieciaka.
Robert Scott chciał użyć psów do ciągnięcia sań podczas wyprawy na biegun południowy. JKM mu to odradził i zasugerował użycie kucyków islandzkich, jako że te posiadały białą sierść, a takowa miała być rękojmią sukcesu wyprawy na biegun.
Gdy Drakon nie miał inwencji do wymyślania kar za drobne przestępstwa, JKM podpowiedział mu, żeby za wszystko karać śmiercią – bo to uprości sądownictwo.
JKM podpowiedział Bolesławowi Krzywoustemu, aby zostawił ziemię wszystkim swoim dzieciom, gdyż sprawiedliwy podział ziemi miał zapobiec bratobójczym wojnom.
To JKM pokazał Persom ukryte przejście za plecy żołnierzy Leonidasa.
To JKM przetrzymywał Kaspara Hausera 16 lat w komórce i to on odstawił go na rynku w Norymberdze.
JKM przekonał Rosjan, że sprzedaż Alaski Stanom Zjednoczonym to czysty zysk.
JKM namówił Stany Południowe do secesji.
To JKM objawił się Josephowi Smithowi w 1823 r.
JKM namówił Tajwańczyków i Hongkong, aby na złość Chinom nie upraszczały swojego pisma.
JKM powiedział Eduardowi Chilowi, że słowa jednej z jego piosenek są głupie i zamiast tego powinien nadawać dźwięk bez słów. W efekcie powstało słynne „Trololo”
22 października 1844 roku milleryści oczekiwali ponownego przyjścia Jezusa na ziemię. Nastąpiło wtedy jednak wielkie rozczarowanie, gdyż zamiast Jezusa, ukazał im się JKM.
JKM zasugerował TJ Lane'owi, że pójście na proces sądowy w koszulce z napisem 'killer' (ang. zabójca) to świetny pomysł.
Stephen King napisał „Lśnienie” zainspirowany tygodniowym pobytem w górskim hotelu z JKM-em.
To JKM otworzył Komnatę Tajemnic.
To JKM przekonał Gelu i Kilgora do tego, że wojna posiadaczy Ostrza Armagedonu i Miecza Mrozu to naprawdę świetny pomysł.
To JKM wymyślił wślizgi, których nikt nie uznawał, dopóki JKM nie przestał grać w piłkę[2]
JKM przekonał Bartosza Żukowskiego, że rola Waldusia w serialu Świat według Kiepskich to będzie dobra odskocznia do jego dalszej kariery w świecie filmu.
JKM był pierwowzorem postaci Adasia Miauczyńskiego w filmie „Nic śmiesznego” Marka Koterskiego. Żeby jednak ukryć o kim jest film, Adaś w filmie został przedstawiony jako reżyser filmowy a nie polityk.
To przemówienie JKM-a zniszczyło mury Jerycha.
Bracia Wachowscy nakręcili 2. i 3. część Matrixa właśnie z inicjatywy JKM-a.
To JKM zainspirował Andrew W.K., aby zamienił całe swoje życie w jedną wielką niekończącą imprezę.
JKM narzeka na paraolimpiadę, bo sam się do niej nie załapał.
To Niemcy wygraliby wojnę, gdyby nie to, że JKM przekonał ich o tym, że ich letnie mundury będą doskonale chronić przed mrozem w Rosji.
JKM przekonał FIFĘ, że zamykanie dachu jest bezsensowne, przecież nie będzie deszczu, a nawet jeśli to słaby i murawa sobie poradzi.
To JKM powiedział Luisowi Suarezowi, że pogryzienie przeciwnika na boisku to świetny sposób, aby się na nim wyżyć, a jednocześnie istnieje małe prawdopodobieństwo, aby ktoś to zauważył.
To JKM namówił Ryuka, aby podrzucił na ziemię Zeszyt Śmierci.
To JKM powiedział Gołocie, aby celował poniżej pasa.
To JKM zasugerował Robertowi Kubicy, że może się zrelaksować na torze i nie powinien przejmować się wypadkami.
Gdy Japończycy chcieli wyłączyć Fukushimę z powodu położenia zbyt blisko morza, JKM odwiódł ich od tego pomysłu mówiąc „Celem elektrowni jest prąd a nie bezpieczeństwo. Działanie Fukushimy wyjdzie wam tylko na dobre!”
JKM założył się o przekonanie z L. Ronem Hubbardem o to, kto pierwszy wykona specjalne zadanie. JKM miał przekonać do siebie wyborców w Polsce i przejąć władzę, natomiast L. Ron Hubbard miał za to stworzyć ruch religijny o zasięgu międzynarodowym, której wyznawcy będą wierzyć w kosmitów, a Hubbarda uznają za proroka. Hubbard wygrał zakład[3].

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Janusz_Korwin-Mikke

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

http://trybeus.blogspot.com/

#1430947

Hahaha,... ale się uśmiałem. 

 

Oj, biedny ten świat oj, biedny. A my... skromne żuczki -
nawet nie wiedzieliśmy, że tu, - na ziemiach piastowskich wegetuje
tak "operatywny" JKM. Wyszło na to, że gdyby nie JKM,
to większość nacji na świecie z powodu swojej nieudolności...
zabiłaby się własną pięścią przed lustrem w łazience.

 

Mówią, że Bóg jest nieomylny. Tak, to prawda. A jak u Niego
z pamięcią? - Otóż Pan Bóg stworzył JKM. Podobno... tylko na próbę.
Ale po próbach... zapomniał go unicestwić.

 

Kiedy JKM powiedział, cyt:
1)   "Celem ruchu drogowego nie jest bezpieczeństwo, tylko szybkość";
2)   "Jeśli w wyniku własnej decyzji ginie człowiek – to jego prywatna sprawa.
      Jeśli ginie 10.000 ludzi – to jest to 10.000 prywatnych spraw – a nie „problem społeczny”,

 

to Pan Bóg patrząc na niego - tak się zza chmur wychylał, że o mało nie spadł.
Już raz wysłał na Ziemię do JKM-a swoją "prawą rękę". Wówczas zarobił nożem
w brzuszek. Ale to go nic nie nauczyło.
Ot, taki... niereformowalny typ człowieka, i tyle.

 

Pozdrawiam,

     

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1430957

Gdyby skompletowac wszystkie "zlote" mysli tego czlowieka to mozna by bylo wydac spora ksiazeczke podobna do tej wydanej kiedys w Chinach (Mysli Mao Tse Tunga) . JKM wie nawet , co zrobiliby zmarli gdyby dluzej zyli , wie , ze s.p. ks. Popieluszko sam odprawilby msze zalobna nad trumna "spawacza" . Do studentow na U.Warszawskim mowil po zamachu nad Smolenskiem , ze nic sie nie stalo , o co tyle szumu , przeciez na drogach ginie duzo wiecej ludzi . Pomyslec tylko ze sa ludzie , ktorzy nie tylko na niego glosuja ale takze koleguja sie z nim . "Odwiedzanie" rosyjskiej ambasady przez JKM tez daje sporo do myslenia , czy to tylko CKM ?

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1430970

:)))!

Zasługi JKM są tak obszerne, jak "Dzieła Lenina".

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1431062

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

zawital NE to ageturalna platforma do niszczczenia Polski.Oczywiscie Opara jak i Korwin zaoptruja sie w koszernym sklepie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1431018

Powiodła mi się próba naprawienia błędu i rekompensaty Twojej straty.

Kliknęłam na "zielone" i "- 1" zniknął, a do punktacji pozytywnej doliczony został jeden punkt.

Inteligentnie portal jest ustawiony.

To mi sie podoba.

Pozdrawiam.

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1430934

    Jako, ze emocje przyslaniaja nieco zdrowy rozsadek w tej dyskusji, chcialbym wypunktowac pewne rzeczy.

1. Ludzie maja oczywiscie prawo ( a przynajmniej powinni je miec) do wyrazania swojej opinii, ubierania sie wedle wlasnego "widzi mi sie", jak i do tego aby latac nago i taplac sie w blocie. Taka jest cena wolnosci i jest kwestia indywidualna w jaki sposob swoja wolnosc manifestujemy tak dlugo, jak nie nie naruszamy w ten sposob prawa. Tak dlugo jak widoczni na zdjeciu osobnicy lataja sobie z golymi zadkami z dala od przestrzeni publicznej to jest to ich sprawa. Koniec kropka. A dzieki wolnosci slowa mozemy wyrazic swoja dezaprobate. Czym innym jest rycie w gnoju na Przystanku Woodstock a czym innym tzw Parada Rownosci do udzialu w ktorej poniekad zmusza sie osoby postronne, ktore znajda sie w jej zasiegu. Dlatego tzw Parada Rownosci nie powinna miec miejsca ( deprawacja jest karalna) natomiast Przystanek Woodstock- patrz wyzej.

    Tak jak na Przystanek Woodstock nie przychodza raczej ludzie w strojach pletwonurkow czy w XVIII wiecznych sukniach balowych albo w zbrojach rycerskich z okresu Sredniowiecza, tak i do Kosciola nie przychodzi sie w bikini a na plaze latem raczej nie idzie sie ubranym niczym kanadyjski traper pozna zima.

2. Chcialbym abys w kilku slowach wyjasnil mi dlaczego Twoje subiektywne pojecie "Wolnosci" jest lepsze niz moje lub kogokolwiek innego? Chcialbym przypomniec, ze jedna z fundamentalnych ideii mysli prawicowej jest haslo, iz "Wszystko co nie jest zakazane, jest dozwolone". Jesli ktos ma sie ochote k....c, chlac to jest to jego prywatna sprawa i nic nikomu do tego. Cpanie czesciowo jest zabronione wiec jest to temat dla policji i prokuratury ale mamy takie panstwo jakie sobie wybierzemy ( doslownie ).

3. Co do muszki...Nie wiem dlaczego przeszkadza Ci owa muszka ale wg mnie jest to swietny chwyt dajacy Januszowi Korwin- Mikke doskonala rozpoznawalnosc w mediach. Chwyt marketingowy na piatke.

4. Osobiscie proponowalbym wszystkim nieco umiaru z rzucaniem inwektywy "agent" na lewo i prawo, gdyz zdecydowanie traci na sile dzieki swej powszechnosci.

5. Mafia i Sekta. Takimi terminami okresla sie dwa najwieksze ugrupowania polityczne w Polsce. Jest to o tyle uzasadnione, ze Sekta widzi w sobie jedyna reprezentacje polskiej Racji Stanu. Kto nie z nami ten wrog! Nawet a moze szczegolnie wtedy, gdy ten kto "nie z nami" zaczyna sie w pewnych kwestiach pokrywac programowo z "nami".

6. Skad informacja, ze 80% Polakow jest Katolikami? Jest to, oczywista nieprawda. Wystarczy policzyc poparcie ugrupowan antyklerykalnych i zsumowac z pozostalymi wyznaniami w Polsce i odjac od tego dzieci aby przekonac sie, iz ta wartosc jest grubo przesadzona.

7. Chcialbym sie dowiedziec Satyrze, z ktorymi z tych 10 punktow programowych sie nie zgadzasz?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

              

#1430958

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Szlachetka podlaski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Od siebie dodam, że obecny PiS to odpryski przedwojennej sanacji. Świadczy o tym nawet tytuł ich gazetki(Gazeta Polska), która wszystkich ma za agentów i opluwa równo, bo przecież tylko oni sa święci. To przecież w ich ocenie nie oni swoimi decyzjami wykreowali Marcinkiewicza, prokuratora Kaczmarka, Seremeta, Sikorskiego, Kluzik-Rostkowską i wielu pomniejszych. O tym cicho sza, woda w usta. A narodowcy? Przecież to "agenci Moskwy", bo Dmowski opowiadał sie za współpracą z Rosją. Jak widać zamulony zaślepieniem umysł, notoryczne uprawianie propagandy odbiera resztki rozumu. Na pewno nie doczekasz się tu artykułu, który mówiąc o Kresach wspomniał by o najhaniebniejszej plamie na honorze sanacji, a mianowicie więzieniu w Berezie Kartuskiej. Przecież protoplaści obecnego PiSu trzymali tam również narodowców! Odnoszę wrażenie, że i teraz zrobiliby to samo. Poniżej zamieszczam część artykułu o początkach tego więzienia. Mam nadzieję, że autor mi wybaczy, ponieważ nie czynię tego z niskich, merkantylnych pobudek.

    Ilu narodowców trafiło do Berezy Kartuskiej?

Pierwszymi osadzonymi, posiadającymi dwa pierwsze numery więzienne, byli narodowcy z Krakowa, działacze Stronnictwa Narodowego – Antoni Grębosz i Bolesław Świderski, późniejszy lider Ruchu Narodowo Radykalnego (ONR-Falanga) w Małopolsce. Zostali oni przywiezieni do Berezy Kartuskiej 6 lipca 1934 roku o godz. 20. Nad ranem 7 lipca dołączyło do nich dziesięciu ONRowców z Warszawy. Był to słynny wówczas „transport warszawski”, w którym znajdowali się czołowi działacze organizacji, prawdziwa elita ruchu. Byli to adwokaci: Henryk Rossman, dr Jan Jodzewicz, Mieczysław Pruszyński, Henryk Łączyński, Edward Kemitz, a także studenci Bolesław Piasecki, Zygmunt Dziarmaga, Władysław Hackiewicz, Jerzy Korycki i Włodzimierz Sznarbachowski. Był to jedyny zbiorowy transport narodowców i naprawdę wyjątkowy. Każdy warszawski narodowiec przed opuszczeniem aresztu śledczego przy ul. Daniłowiczowskiej, w którym byli przetrzymywani już od 21 czerwca, otrzymał tort i bukiet róż z imiennym bilecikiem, następnie wszyscy pod eskortą zostali przewiezieni na Dworzec Wileński skąd pociągiem udali się w długą drogę do stacji Błudeń na Polesiu (Bereza Kartuska nie miała połączenia kolejowego). W trakcie podróży strażnicy zachowywali się wobec więźniów niemal jak służba a nie jak eskorta, m.in. donosili narodowcom wódkę i zakąski. Być może policjantom imponowała ogłada, wysoka pozycja społeczna niektórych i ich eleganci ubiór. W każdym razie atmosfera na tyle się rozluźniła, że na stację Błudeń, zarówno aresztanci jak i ich eskorta przyjechali mocno „wstawieni”. Na ten widok, oczekujący na „transport warszawski” specjalny oddział policji z Golędzinowa, zaaresztował natychmiast strażników odbierając im broń i pasy a rozweselonych aresztantów, przekleństwami i groźbami, przywrócono do porządku. Miał to być przedsmak tego, co czekało narodowców w „Miejscu Odosobnienia”. W sumie w całym okresie funkcjonowania obozu można się doliczyć 71 osadzonych tam narodowców. Warto jeszcze dodać, że w czasie „transportu warszawskiego” powstała piosenka „Marsz na polską Syberię”, której słowa brzmiały:

Kartuskie pola, poleskie błota,

Krew narodowców w mokry piach wsiąka.

Polską Syberię tworzy hołota,

Ratując swój ginący świat.

Refren piosenki brzmiał:

Car, Pystor i Wrona – Lamota, Sanacyjna hołota, hołota.

Źródło: Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu

Pozdrawiam!

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7
#1430975

.. póki nie odpowiesz mi na pytanie, którym zakończyłem swoją notkę:

"A co zrobił dla mojej Ojczyzny Janusz Korwin-Mikke?...
Czas, start! Pisz, pisz… i to dużo. Oby znowu nie były to same bzdury!".

 

    

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1431001

Otóż Pacyno, przypisywanie mi emocji, które podobno przysłoniły mi zdrowy rozsądek
jest nietrafione i z gruntu fałszywe. Nigdy nie piszę pod wpływem emocji, gdyż emocje
są złym doradcą. Pisząc bowiem pod ich wpływem można napisać coś, czego się
potem będzie żałować. Jestem zbyt poważnym człowiekiem, w dodatku starszym
od Ciebie o około 25 lat, więc legitymuję się większym doświadczeniem, niż Twoje.
A owo doświadczenie pozwala mi myśleć jakże innymi kryteriami od Twoich.

Zatem ustosunkuję się do Twoich punktów komentarza.

 

Ad.1 i 2)
 

Pojmujesz wolność jakże inaczej, niż ja. Ty po prostu usprawiedliwiasz każdy nietakt,
każde złamanie zasad etyki i moralności … wolnością. Taka wolność pozbawiona
jest odpowiedzialności za słowa i czyny. Mało tego, – taka wolność przestaje być
wolnością, bo powoduje utratę wolności człowieka. Zatem czy uważasz, że człowiek
korzystający z wolności wg Twojego pojęcia, a więc prowadzący rozwiązły tryb życia,
zażywający narkotyki, pijący alkohol (vide Woodstock) jest wolnym człowiekiem?
– Nic podobnego. On jest niewolnikiem narkotyków, alkoholu i seksu. Dodam, że taka
wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się niewola człowieka. Niewola, którą zafundowali ci,
którzy od ponad 20 lat usiłują zrobić z młodych ludzi „wymóżdżone” istoty.

 

Czy zatem uważasz, że człowiek ćpun, alkoholik, seksoholik, nosiciel HIV, wyzuty z moralności,
– może być na tyle przygotowanym do życia, by w przyszłości poprowadzić firmę,
być lekarzem, nauczycielem, prawnikiem czy sprawować ważne funkcje w państwie???
Gówno prawda! Będzie on tylko pospolitym zjadaczem chleba, w dodatku na „garnuszku państwa”,
bo nikt go nie zatrudni z powodu braku kwalifikacji, nałogów i złej postawy moralnej.
No, – może tylko w agencji towarzyskiej lub w jednym z gangów zajmujących się handlem
narkotykami i handlem „żywym towarem”.

 

Wiem, że na studiach nie uczono Ciebie tego, że generalnie mamy dwa rodzaje prawa:
prawo Boskie i prawo stanowione. Prawo Boskie zawarte w krótkich dziesięciu przykazaniach
(Dekalog), które w zasadzie reguluje prawo każdej dziedziny życia każdej populacji.
Gdyby narody stosowały się do niego, – nie byłoby potrzebne prawo stanowione przez ludzi.
Stąd też ustanowiono szereg kodeksów (karny, cywilne, administracyjne, itd.).

 

Latanie z gołymi zadkami i genitaliami wcale nie jest tylko sprawą tych… latających.
To jest sprawa nas wszystkich. I Twoją też.
Wyobraź sobie, że masz już córkę w wielu 14-16 lat, która wybrawszy się za Twoją zgodą
na Woodstock właśnie tam „używała sobie” ile tylko mogła. Nie dość, że po imprezie wróciła
do domu „zblazowana”, skacowana, to stała się pyskata, krnąbrna i zaczęła używać słownictwa,
które trudno zaliczyć do mowy potocznej. Potem często wychodziła z domu, nie tłumacząc,
z kim i gdzie przebywała i co robiła. Zauważyłeś, że jest nadpobudliwa, wulgarna i z domu
giną pieniądze. A po jakimś czasie okazało się, że jest narkomanką i... w ciąży.
Na dodatek nie wie, kto jest ojcem poczętego dziecka. Badania lekarskie potwierdziły także,
iż Twoja córka jest nosicielem wirusa HIV. – Pięknie! Nie ma co! I w takim przypadku
też powiesz, że to nie jest Twoja sprawa??? No to teraz dopisz swoje: „koniec, kropka”.

 

Twoim zdaniem człowiek może się zachowywać niemoralnie i nieetycznie tylko na odludziu,
ale jeśli znajdzie się na ulicy, to już nie??? – Jakże błędne jest Twoje myślenie! Znam parę
młodych osób z tzw. dobrych domów, nie z jakichś patologicznych, które zafascynowane
trendami muzyki młodzieżowej – również wybrały się na Woodstock. Nie miały najmniejszego
zamiaru pić i ćpać, że nie wspomnę – za przeproszeniem o… – kurwieniu się. Chciały tylko
po prostu dobrze się zabawić przy muzyce. Nic z tego! Były świadkami scen, których dotychczas
nie miały okazji poznać w swoim środowisku i domu rodzinnym. Ich lęk i obawa przed wykluczeniem
ich ze środowiska poznanego w pociągu w drodze na imprezę sprawiły, że same uległy zdziczeniu
i zachowywały się tak, jak zwierzęta spuszczone z łańcucha, które nie wiedziały, jak wykorzystać
tę wolność z dala od rodziców.
Powyższe napisałem w oparciu o relacje rodziców tych młodych ludzi. I nie imputuj mi,
że to są marginalne zdarzenia. To są zdarzenia powszechne!  

 

Napisałeś, cyt. „Chcialbym przypomniec, ze jedna z fundamentalnych ideii mysli prawicowej
jest haslo, iz "Wszystko co nie jest zakazane, jest dozwolone"
Chciałbym, byś podał źródło
owego hasła. Kto, kiedy i gdzie je głosił. Nie wiem, czy miałeś okazję studiować na uczelni
Prawo Rzymskie. To właśnie z niego pochodzi owa treść. I nie jest to wymysł partii prawicowej.

 

Ad. 3)

 

Co do muszki. Żebyś zrozumiał moje odniesienie się do niej w szerszym spektrum uprawiania polityki,
to uważam, że powinieneś sobie uświadomić, jak brzmi prawdziwa definicja polityki. W skrócie brzmi
ona tak: „Polityka jest to roztropna dbałość o dobro wspólne”. Gdybyśmy nawet rozwinęli tę definicję,
to – niestety, ku Twojemu rozczarowaniu – tam, gdzie mówimy o trosce o dobro wspólne – nie ma absolutnie
mowy o chwytach marketingowych, albowiem odbiegają one diametralnie od roztropności.
A stosowanie owych „chwytów” –  w konsekwencji doprowadza do „robienia wody z mózgu” społeczeństwu
(elektoratowi). Osobiście wyrażam pogląd, że najlepszym „chwytem marketingowym” JKM-u byłoby
zaprzestanie „bujania w obłokach”, opracowanie rzetelnego i realnego programu naprawy Rzeczpospolitej. 

 

Ad.4)

 

Przypisując mi, iż posłużyłem się inwektywą „agent” w odniesieniu do JKM – jest pomówieniem.
Tak go nie nazwałem. Nazwali go tak moi adwersarze. Zaglądnij wyżej w komentarze. Póki nie będę miał
dowodów na to, że tak w istocie jest, nie będę JKM-u nazywał agentem. Ale biada jemu, jeśli okaże się,
że jednak jest.

 

 

Ad. 5)

 

To, że platformerska swołocz jest mafią, nie ulega najmniejszej wątpliwości. Dowody? Proszę bardzo.
Proponuję, byś zajrzał na blog MarkD.pl – szefa NieporawneRadio.pl. On to prowadzi od lat ewidencję
wszystkich „przekrętów” i afer autorstwa gangu mafiozo Tuskoliniego.
Natomiast jeśli chodzi o definicję sekty, to jak ona się ma do PiS?
Otóż, sekta wg Encyklopedii PWN jest to: grupa religijna wyodrębniona z religii macierzystej
lub powstała na styku różnych tradycji religii i kulturowych. W
spółcześnie jako sektę określa się
najczęściej nieformalną grupę religijną lub parareligijną o charakterze synkretycznym.
Charakteryzuje ją zespół cech, często uznawanych za negatywne przez oficjalne instytucje religijne
i państwowe, takich jak: autorytarne sprawowanie władzy w sekcie przez jej przywódcę,
instrumentalne traktowanie członków sekty przez jej kierownictwo, sprzęgnięcie celów politycznych
i ekonomicznych z celami ściśle religijnymi lub parareligijnymi, brak samokrytycyzmu, dążność
do całkowitej niezależności od uznanych w społeczeństwie czynników kontroli”.

Tylko człowiek o nikłym rozeznaniu w temacie sekt może przypisywać PiS-owi cechy sekty.
Zatem z uwagi na pospolite Twoje pomówienie, nie będę się odnosił do niego i Ci udowadniał,
że PiS nie jest wielbłądem.

 

Ad. 6)

 

Podałem informację, że 80 % Polaków to katolicy. Jest to oczywista prawda! I tak z lekka zaniżyłem
tę liczbę. Ochrzczonych Polaków, a więc wchodzących do Kościoła Katolickiego jest około 95%.
Jest to tożsame z mianowaniem siebie katolikiem. Twoja wyliczanka już u podstaw jest fałszywa.
Owszem, nawet w mojej parafii znam takie osoby, które po wyjściu z niedzielnej Mszy św.
w pobliskim kiosku kupują „gazetę koszerną” czy też polskojęzyczną gazetę regionalną,
której wydawcą jest niemiecki koncern medialny Nouer Passauer Presse.
W związku z tym – „karmione” informacjami z tych gazet trudno je posądzać, że są głęboko wierzącymi
katolikami i są w stanie odróżnić dobro od zła.

 

Ad.7)

 

Generalnie, cały ten „program KNP jest listą zwykłych „chciejstw”. Niebawem napiszę wnioski z analizy
owego „programu”, z którymi oczywiście nie omieszkam się z Tobą i innymi adwersarzami podzielić.

 

         

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1430998

    Ciesze sie, iz podchodzisz do tematu z tak stoickim spokojem jak zaznaczyles, gdyz emocje rzeczywiscie nie sprzyjaja dyskusji.

    Musze wyjasnic,iz nie usprawiedliwiam nietaktow. Ja, jako czlowiek milujacy wolnosc uznaje, iz ludzie maja prawo do osiagania szczescia kazda wybrana przez siebie samego droga tak dlugo jak nie wkraczaja w prywatnosc i wolnosc innych ludzi. Wynika to z faktu, iz jestem czlowiekiem wychowanym w religii rzymskokatolickiej ( chcialbym byc przykladnym Katolikiem ale jakos mi to nie wychodzi). Ogolnie rzecz ujmujac, my Chrzescijanie ( moge tak chyba napisac), wychodzimy z zalozenia, ze jednym z najwiekszych Darow od Stworcy jest ofiarowana nam przez Niego wolna wola. Jako czlowiek wyznajacy wartosci prawicowe uznaje, ze jesli ktos chce sie bawic tak, jak ci Panstwo na zalaczonych obrazkach, to prosze bardzo, byle w jakiejs okreslonej przestrzeni, tak aby nie zmuszac postronnych osob do obserwowania tego typu zachowan.

    Z uwaga przeczytalem przyklady przytoczone przez Ciebie i musze stwierdzic, iz gdybym mial 14 czy 16 letnie dziecko, to nie wyrazilbym zgody na jego udzial w takim spedzie. Tam gdzie jest alkohol czy rozwiazlosc moralna ( sexualna ) nie ma miejsca dla osob niepelnoletnich a jesli jest, to wynika to ze slabosci autorytetu rodzicow oraz policji czyli panstwa ( dlatego uwazam ze to prezydenci miast i burmistrzowie powinni powolywac lokalnych szefow policji- aby lokalne spolecznosci mogly rozliczac policje lokalnie). Sprawa spoleczenstwa jest silny nacisk aby swiaty doroslych i dzieci nie przenikaly sie nawzajem a nie stawianie znakow zakazu doroslym ludziom. W Polsce majac 15 lat moglem kupic piwo czy wino, gdy bylem w USA majac 25 lat, kobieta podniosla raban, ze kasjer nie zazadal ode mnie dokumentu a uspokoila sie dopiero wtedy gdy jej wytlumaczyl, ze nie zapytal mnie i kolegi o dokumenty, bo my w tym sklepie pracujemy. Zapewniam, ze znam cala mase przykladow osob, ktore w mlodym wieku trafily do trumny przez alkohol chocby, lecz to nie oznacza, ze nalezy ludziom zakazac spozywac. Dlatego mamy ogrodki piwne etc a reagowac powinnismy na ludzi, ktorzy spozywaja alkohol na placach zabaw czy boiskach szkolnych. Jesli chodzi o dzieci, ktore maja dzieci, to znam kilka przykladow gdzie dziewczyna, ktora zostawala nagle matka, nagle dorastala i przy wsparciu rodzicow porzucala toksyczne srodowisko na rzecz obowiazkow. W tego typu sytuacjach konieczna jest pomoc rodziny, przyjaciol i wiara w Opatrznosc. Walczmy z przenikaniem wspomnianych swiatow, wzmacniajmy rodzine ale nie robmy sobie rzeczywistosci znanej z filmow z zandarmem z St. Tropes. Ja sie zgadzam ze telewizja do pewnych godzin powinna byc pozbawiona erotyki, przemocy etc. Zgadzam sie ze "czasopisma mlodziezowe" to zwykly przemysl aborcyjno- narkotykowy ale to rodzice daja tym mlodym ludziom pieniazki na owe lekturki, przy czym sami nawet nie racza do nich zajrzec. gdy rodzice zaczna sie interesowac swoimi dziecmi i ich swiatem, to wiele sie zmieni. I tu moge napisac koniec. Kropka.

    Za naduzycie uwazam powolywanie sie na Dekalog jesli chodzi o kwestie prawa. Dekalog jest istotnym fragmentem Starego Testamentu ale nie moze byc rozpatrywany jako zrodla Prawa Bozego w oderwaniu od Starego i Nowego Testamentu. Zapytaj swojego proboszcza. Powie dokladnie to samo. Moze to nawet uznac za przyczynek do herezji. Natomiast podziwiam szczerze, iz wiesz o czym mi na studiach mowiono a czego mnie nie uczono. Oczywiscie haslo mowiace, iz "Wszystko co nie jest..." jest haslem zapozyczonym. Uwazny czytelnik zauwazy, ze cala mysl prawicowa jest oparta na Grecji i Rzymie z ta roznica, iz czasy wspolczesne wyeliminowaly niewolnictwo a to zaowocowalo kolejna fundamentalna formula prawicowa, a mianowicie stwierdzeniem, iz "Wszyscy powinni byc rowni wobec Boga i Prawa".

   Tutaj moze odniose sie do Twojej mysli, iz czlowiek uzalezniony od alkoholu, narkotykow czy uzalezniony od perwersji nie moze odniesc sukcesu w zyciu zawodowym...Oczywiscie, ze moze. Jesli mi nie wierzysz, to przeczytaj chocby biografie Larrego Flinta. Pomijam moralna i etyczna postawe tego wyzzutego z hamulcow indywiduum, lecz musisz przyznac, ze imperium medialne zbudowal takie calkiem niczego sobie. Moglbym mnozyc przyklady rozpustnikow, alkoholikow, narkomanow, degeneratow, wykolejencow, ktorzy dozyli sedziwej starosci w wielkim bogactwie, choc jakas skromna czesc z nich mimo wszystko sie nawrocila ale to jedynie odsetek.

   Jesli chodzi o dobro wspolne, polityke i chwyty marketingowe, to zaznacze jedynie, ze demokracja to jeden wielki teatr, gdzie wlasnie takie chwyty i tricki stanowia o poparciu gawiedzi a wiec o sprawowaniu wladzy.

   Bardzo sie ciesze, ze tak sie zgadzamy co do mafijnosci Partii Milosci, natomiast chcialbym abys mi podal kilka rzeczy, ktorych Jaroslaw Kaczynski badz PiS sie dopuscili a Ty uznajesz je za niegodne i nie licujace z obliczem ugrupowania mieniacego sie patriotycznym. O ile zechcesz oczywiscie.

   Urzekl mnie natomiast punkt 6. Zacytuje "Ochrzczonych Polaków, a więc wchodzących do Kościoła Katolickiego jest około 95%.
Jest to tożsame z mianowaniem siebie katolikiem."  Rozumiem ze Wanda Wasilewska, ktora byla ochrzczona a do Chrztu Swietego trzymal ja sam Marszalek Jozef Pilsudski byla w Twojej opinii Katoliczka. Moglbym znow dlugo wymieniac jej podobnych Katolikow ale wydaje mi sie to bezcelowe. Dodam na marginesie, ze jakos dzieci nie maja wplywu na to czy zostana ochrzczone czy nie, jak i na to, w jakim obrzadku sie to dokona, wiec trudno mowic o tym, iz owe dzieci "mianuja siebie Katolikami". To rodzice moga dzieci mianowac a dzieci gdy osiagna doroslosc moga z tego zrezygnowac i zadne dokumenty parafialne tego nie zmienia. Podstawa Chrzescijanstwa jest dobrowolnosc.

   Podsumowujac punkt ostatni, kazdy program jest lista chciejstw, tylko przyznam szczerze, ze latwiej mi uwierzyc w realizacje tych 10 punktow niz w to co PiS wypisal jako swoj program na swych stronach internetowych. Gdyby Jaroslaw Kaczynski mial dzieci, to jeszcze jego prawnuki moglyby isc z tak gigantycznym programem do wyborow i nic nie straciloby na aktualnosci dzieki swej rozleglosci i lakonicznosci.

 

  Uzupelnie tylko, ze staralem sie nie odnosic do narkotykow, gdyz te sa w Polsce zakazane. Nie chce tworzyc dodatkowego zamieszania poprzez wprowadzanie dyskusji co byc powinno a czego nie ma, poza niezbednymi przykladami. Bynajmniej problem narkomanii, to istotny problem i uwazam ze ani Korwin- Mikke ani Jaroslaw Kaczynski nie maja zadnego rozwiazania dla tej kwestii. Uwazam tez, ze osoby niepelnoletnie nie powinny miec mozliwosci udzialu w takich "imprezach" bez udzialu osoby doroslej, mogacej przynajmniej poswiadczyc pisemna zgode rodzicow na udzial maloletniego/ maloletniej w takiej imprezie. Oczywiscie jesli organizator przewiduje udzial osob ponizej 18 roku zycia. Czy to jest chciejstwo czy moze zdrowy rozsadek?

 

 

                                                                                                                                                                                            

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

              

#1431015

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Szlachetka podlaski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Prawdziwy agent Boni dostał w pysk od Korwina i słusznie mu się należało! Jak teraz koleś wyglądasz? Dalej będziesz pyskował na KNP i jej lidera? Facet oprócz rozumu ma jeszcze i jaja! Czego nie można powiedzieć o ulizanych pisiorkach.

Przemyśl sobie wszystko, zanim nazwiesz kogoś agentem. Nie bądź posłusznym propagandzistą, miej zawsze swoje zdanie!

Tego CI życzę z całego serca, a może jeszcze będą z Ciebie ludzie.

 

Pozdrawiam!

Wielka Polska, katolicka!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-9
#1430979

...bez podniety, tylko go dotknął, raczej wyglądało to, na sprawdzanie twardości owłosienia brody, coś a'la "szturchanie Miecugowa", przez tego białostockiego szczyla...

 

...nie no jaja ma...nie wiem czy kiedyś nie wysiodła "Czaka Norisa":))

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1430990

Spróbuj jeszcze raz wyedytować ten obrazek, bo jest tylko sama ramka.
Specjalnie nie podpisywałem komentarza pod Twoim, bo bym Ci zablokował
możliwość wniesienia korekty.

 

Pozdrawiam,

    

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1430999

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

u mnie widać...:) wkleję jeszcze raz

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1431004


 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1431007

Nie wiem kim jest JKM, szczery i prawicowy facet czy ktoś kto jest rozgrywany (wtedy "policzek" byłby elementem jakiejś gry). No ale Boni, to chyba nie powinien się obrazić za stwierdzenie, że wywodzi się z żydokomuny ( a już na pewno z pierwszej części wyrazu)?Refleksja - sorry taki mamy kraj: pono katolicki i który pokonał komunizm:)), w którym synowie i wnuki pokolenia AK nie ma szans na większą karierę (oczywiście zawsze są jakieś wyjątki), zwłaszcza jeśli nie zaprze się przeszłości. Natomiast karierę łatwo, przyjemnie i bez wysiłków, w katolickim kraju który pokonał komunizm, i dodajmy - pono nieco "antysemickim":))), wszak to był m. in. pretekst do odmowy przez GB Wolińskiej, robią potomkowie żydokomuny

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1431008

Tak się złożyło, że w ramach cyklu: "Od Mazowieckiego do Tuska"
7 kwietnia 2013 roku w dziewiątym odcinku napisałem o... Michale Boni.
Możesz to przeczytać tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/jeszcze-nie-przypisane/z-cyklu-od-mazowieckiego-do-tuska-9-michal-boni
albo posłuchać z NiepoprawnegoRadia.pl tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=3KDBDLxkVD0

Ale nie podniecajmy się "wyczynem" JKM-u. To żaden wyczyn! Ot, osobiste porachunki.
Od tego "zajścia" ani JKM nie będzie mądrzejszy, a M. Boni nie zaprzestanie szkodzić Polsce.

 

Pozdrawiam, 

   
 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1431010

 

 

 

 

BRAWO PANIE KORWIN.Honor to postawa, dla której charakterystyczne jest połączenie silnego poczucia własnej wartości z wiarą w wyznawane zasady moralne, religijne lub społeczne. Naruszenie zasad honoru przez siebie lub innych odbierane bywa jako "dyshonor" lub "hańba". W wielu społeczeństwach takie naruszenie pociąga za sobą natychmiastową, osobistą reakcję "zhańbionego" lub innego członka tej samej grupy. Tym różni się honor od pojęcia godności osobistej – godność nie wymaga zemsty, honor tak. Godność traci się w ciężkich warunkach bytowych, honor (jako dążenie do jej odzyskania) może się nawet wzmacniać.
Honoru nie wystarczy zadeklarować, podlega on udowodnieniu w sytuacji, która pozwala na weryfikację według norm moralnych danej społeczności

Spoliczkowanie to eleganckie, choć w dawnym stylu, okazanie swej dezaprobaty dla bezczelnego chama. Człowiek, który walczył o ujawnienie polskich chamów i odsunięcie ich od władzy nad uczciwymi, normalnymi ludźmi, spoliczkował chama, który bezczelnie mącił, obrażał, poniżał, a i dopuścił się zdrady narodu polskiego. Gdzie tu afera? Szkoda, że nie udało się rozliczyć tych bezczelnych chamów - to największa porażka III Rzeczypospolitej dokonana przez zdrajców narodu, która dziś jest niczym innym jak Polską Kolesi. Były czasy, gdzie w Polsce Pan chamem rządził i w garści go trzymał. Dziś chamy rządzą.

Teraz czekam az niesiol w morde dostanie (ale tak solidnie)......no moze niesiol to tak dwa razy w tygodniu musial by dostawac ze nie mogl wiecej mordy otwierac...karmioc go dozylnie...bo to gorsze niz Trynkiewicz....pozdrawiam normalnych czyli niepoprawnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1431011

... póki nie odpowiesz mi na pytanie, którym zakończyłem swoją notkę:

"A co zrobił dla mojej Ojczyzny Janusz Korwin-Mikke?...
Czas, start! Pisz, pisz… i to dużo. Oby znowu nie były to same bzdury!".

  

    

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1431003

...widzę,że nadajecie na tych samych falach. Ja na miejscu admina zastanowiłbym się, czy warto was obu tu trzymać i pozwalać na takie wygłupy. Obaj wygłupiliście się posyłając te komentarze pod moim i nie tylko adresem. A nade wszystko opluwając J.Korwina-Mikke. Przez to cały portal schodzi na dziady, bo tacy cwaniaczkowie z miodem w uszach, jak wy, żyją w przekonaniu, że każdemu we łbie potrafią namieszać. Admin powinien was dyskretnie zlustrować i nie byłbym zaskoczony gdyby się okazało, że ...(nie dokończę zdania). Twój nick "Satyr" może świadczyć tylko o tym, że tego co tu wyprawiasz, nie traktujesz poważnie, że jest to totalna ściema. Nie rozumiem dlaczego, Satyrze, twoim ostatecznym argumentem jest domaganie się, abym powiedział, co zrobił Korwin dla Polski? Przecież już od jakichś 20 lat nie był nawet posłem. O ile się nie mylę ostatnio w Sejmie był obecny, gdy upadał rząd Olszewskiego po "nocnej zmianie". Wtedy JKM działał aktywnie na rzecz lustracji i musiałeś go dobrze zapamiętać, ponieważ ja odniosłem wrażenie, że sam byłeś wśród tych zlustrowanych agenciorów. Domyślam się, że nazywanie JKM agentem to taki twój prywatny rewanż.Jak ci się udało przeniknąć na to forum i dochrapać się takiej pozycji oraz zacząć działanie mające na celu wbijanie klina między różne ugrupowania prawicowe pozostanie twoją tajemnicą. W czasach, gdy ważą się losy Polski sponiewieranej przez obce agentury liczy się każdy rozsądny sojusz, nawet z diabłem. Waszym zadaniem jest jednak akcja prewencyjna - staracie się za wszelką cenę temu zapobiec! Taki wniosek można wyciągnąć z naszej dyskusji.

Od twojej odpowiedzi zależy, czy będę traktował portal Niepoprawni.pl poważnie. Mam duże wątpliwości, czy warto się w to w ogóle angażować, bo jak dotąd spotkało mnie tu tylko coś niewyobrażalnie niepoważnego. I na sam koniec twoje zachęty w stylu, cytuję:  Czas, start! Pisz, pisz… i to dużo. Oby znowu nie były to same bzdury!". To Ty jakiś były esbek jesteś, czy co? Podtykasz kartkę i każesz pisać? Będę pisał kiedy mi się spodoba, albo wcale, jeśli dojdę do wniosku, że ten portal to szajs, a muszę powiedzieć, że jestem bardzo bliski takiego wniosku.  

Wielka Polska! Katolicka! 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1431025

... póki nie odpowiesz mi na pytanie, którym zakończyłem swoją notkę:

"A co zrobił dla mojej Ojczyzny Janusz Korwin-Mikke?...
Czas, start! Pisz, pisz… i to dużo. Oby znowu nie były to same bzdury!".

 

Życie JKM nie zaczęło się przed dwudziestu laty. Był także posłem.
Jest na polskiej scenie politycznej osobą publiczną. Zatem nadal czekam
na odpowiedź.

 

Twój powyższy komentarz jest dobitnym dowodem na to, że jednak
nie dajesz sobie szansy, bym cię traktował jako światłego adwersarza
potrafiącego dyskutować "na argumenty".
Ile razy mam ci powtarzać i pokazywać (dwa screeny w artykule),
że nie ja nazwałem JKM agentem!!!
Ale jak zauważysz, kilka komentarzy niżej jest komentarz "tadmana",
z załączonym Linkiem do filmiku z wypowiedzią JKM z 27.01.2013,
w którym JKM sam przyznaje, że podpisał dobrowolnie "lojalkę" z SB. 
Więc przestań wreszcie pieprzyć głupoty, bo coraz bardziej pogrążąsz się
w szambie kłamstw.  

Nie umiesz czytać tekstu ze zrozumieniem, posługujesz się nieprawdą,
wprowadzasz w błąd Czytelników NP poprzez pisanie fałszywych treści,

deprecjonujesz moją osobę insynuacjami i obraźliwymi określeniami, - 
że się wygłupiam i robię "ściemę", że jesten cwaniaczkiem z miodem
w uszach, agentem, byłym SB-kiem. Tym razem to już totalnie przegiąłeś!!!

     

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1431028

Obejrzałem, Satyrze, twój "koronny dowód" przeciw Korwinowi, a mianowicie wywiad z 27.01.2013r. Czy ty w ogóle wyobrażasz sobie ilu ludzi podpisało w tamtych czasach lojalkę o nieobalaniu siłą ustroju państwa? Z grubsza zakładam że cztery piąte wszystkich członków pierwszej Solidarności, a może nawet więcej. JKM w wywiadzie szczerze przyznaje się do tego, a nie jak Boni( najpierw zaprzeczył, a potem się przyznał). Podpisał, a następnie dalej robił swoje, co i tak zaoowocowało więzieniem. A więc to ty masz wybitne kłopoty ze zrozumieniem przekazu ustnego. Ten twój "koronny dowód" na agenturalność JKM jest tyle samo wart, co i to zdjęcie jak JKM hailuje. Każdemu zdarza się unieść rękę do góry, zwróć uwagę na palce, które nie są złączone - no cóż, każdy widzi co mu pasuje! Albo to kolejne zdjęcie od niejakiego "trybeusa", które prezentuje uzębienie JKM. Długo ten gozdek myślał nad takim ujęciem? Skądże. Wzorów na Onecie i w TVN miał aż za dużo - oficjalna propaganda karmi takich lemingów jak on podobnymi obrazkami od ośmiu lat. I jeszcze to twoje logo! Wnerwiające, a wiesz dlaczego? A dlatego, że polska flaga i godło zmieniają się w twój nick. Przypadek? Nie sądzę!

Jeśli jesteś blisko admina, lub masz uprawnienia admina, to proponuję wam zmianę nazwy portalu na Niepoważni.pl

P.S To jest mój ostatni wpis. Szkoda czasu na dyskusje z leśnymi dziadkami.  

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5
#1431064

Osoby reprezentujące Polskę obojętnie w jaki sposób powinny mieć niezkazitelny życiorys od A do Z ! Kompromisy - jeśli względem ich stosujesz to stosujesz i względem siebie. Ch... dupa i kamieni kupa, bez czy z kompromisem - już zawsze zostanie ch.. dupa. Kamieni kupa to w tym przypżadku tylko dodatek by rym się zgadzał. .

Pozostawiasz po sobie na NP.PL kamieni kupę i raczej nikt nie będzie się wgłębiał czyś jeden z tych pierwszych.  Kamieni kupa Szkachetki już zawsze będzie się kojarzyła i z nimi, i z ch... i dupą ! Taka jest prawda ekranu ! I chichot historii.

:D:D:D

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1431101

Nie "UDERZYŁ" tylko zgodnie z Kodeksem Honorowym SPOLICZKOWAŁ sprzedawczyka i agenta, który jako konfident broniący komunistycznego systemu, obrażał i ośmieszał posła Rzeczpospolitej wprowadzającego ustawę lustracyjną ! Boni juz w wolnej Polsce zaciekle bronił układu esbecko-konfidenckiego, więc zasługuje nie na stołek ministerialny ale najwyżej na śmietnik historii.

 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1431009

Kurcze jak to było???? To JKM zapomniał rzucić rękawicę czy BONI zapomniał podnieść???? Nocna zmiana "Palikociarnię" zastępuje "Kurnowinkami"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1431016

Korwinowi rozdęto ustawowe już od lat 2 (słownie dwa) procent do około ośmiu i nadaj dmuchają. Ni stąd ni z owąd głaszcze on po dwudziestu latach Niewymawialnego po buzi i nie na ulicy przy widzach, ale w komfortowych kuluarach pałacowo-salonikowych. Było to tak dyskretne otoczenie, że przekaziory huczą o tym.od rana do nocy.

Jeśli wziąć pod wzgląd transmisję wyrywania laptopa i obronę pendrajwa to:

1. Grono, wybrane, zadaniowane lub szantażowane posłużyło jako RWE,

2. Niewymawialny nie wziął w buzię tylko się tak umówili,

3. Może Niewymawialny wziął zlecenie i sam się obił,

4. Może Niewymawialny poszedł kompletnie w odstawkę, więc teraz można i stąd wątpliwa bohaterszczyzna JKM,

5. Trzeba by spisać co przez ostatnie 20 lat obiecywał JKM, bo to najpoważniejszy z  niepoważnych polityków i właśnie nadszedł czas realizacji owych obietnic,

:

:

:

:

n. Właśnie z WPROSTowego portalu nadeszła wiadomość, że w poniedziałek opublikują nagranie szefa OBOPu, jak u Gesslerki przy truflach, jesiotrze i Dom Perignon przyrzekał JKM, że pod koniec wakacji ten ostatni będzie miał 43,5% poparcia i zawarto deal, ale reszta jest niezbyt czytelna, więc poproszą Seremetę o pomoc.

n+1. Tak wygląda dalszy ciąg afery taśmowej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1431022

Cała ta dyskusja świadzy o tym,że JKM jest dla jednych niewygodny,a dla innych użyteczny.

Przed wygraną JKM było po staremu. PO i z lekka szarpiący ją za nogawki,ale tak żeby nie zniszczyć spodni PiS. A teraz pojawił się JKM i trzeba się jednoczyć.:)

Zjednoczenie prawicy. Ziobro i Gowin pewnie za dużo chcą. Stąd ten impas.

Ze zdrajcami się nie rozmawia. Ale idą wybory i trzeba je wreszcie wygrać. Mam tu na myśli PiS.

Sytuacja jest patowa. PO wie,że nie może przegrać  tych wyborów gdyż następnych już nie wygra. Więc bój to jest ich ostatni.

Wszyscy aktualni politycy marzą żeby było po staremu.

Układ okrągłostołowy był jak beton.

A teraz tzw. ''afera taśmowa'' pokazała ,że ktoś pisze inny scenariusz.

I stąd ten strach przed nieznanym.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

markiza

#1431023

to na pewno jedną z najiteligentniejszych, jakie znałem. Pochylam się, całuję Twoją dłoń i życzę wszelkiej pomyślności!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1431026

Jestem kobietą i blondynką w jednym. :)

Dziękuję za komplement.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

markiza

#1431030

http://www.youtube.com/watch?v=zGqVOMvdKuM

ciekawe wynurzenia od 7:45 - 9:36

a w kontekście tego co mówi od około 9:30 to należy obserwować to co bedzie sie wokoło niego działo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1431024

Ciekawy link.

Dziękuję i pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1431027

Może jako podsumowaqnie mojego poprzedniego komentarza i ww. linku to widać, że nie docenialiśmy OC JKM. Przecież pod koniec wywiadu mówi, że w przypadku kiedy władza nie ma haków, tak jak na niego, to taki polityk jest niesterowalny, a tu taki siurpryz, bo JKM nie tylko idzie na obecne 8%, ale po akcji w saloniku idzie na więcej. Resztę proszę sobie dopowiedzieć.  

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1431037

sluzby zeby jak najwiecej narozrabial i zebral  oglupialego elektoratru prawicowego.

Sa jak zwykle falszowane statystyki oczywiscie na jego kozysc.

X lat temu mial poparcie okolo 3% przy okolo 420tys.glosow teraz ma okolo 8% przy okolo 490tys.glosow tylko idjota nie zauwazy przekretu, wciaz sluzby licza glosy jak widac.

A tu troche lektiry w co jest zanagazowany Mike jesli ktos ma jeszce watpliwosci  na czyim garnuszku ten gudlaj jest.

Oto kilka cytatów z bloga JKM i jego odpowiedzi na pytania czytelników (jako corpus delicti) :

1. Wojska Federacji nadal okupują port Poti. JE Dymitr Miedwiediew twierdzi, że wyjdą stamtąd za tydzień... pod warunkiem, że Gruzja podpisze deklarację, że nie zaatakuje Abchazji. Jest to bezczelne wzięcie zakładnika. Poti leży ponad 30 im od granicy Abchazji. Zgoda: Moskwa miała prawo (a i, nałożony przez OBWE, obowiązek) bronić Abchazów i Osetyńców. Słuszne jest też, że zażądała przysłania sił międzynarodowych, które by oddzieliły rdzenną Gruzję od separatystycznej Abchazji – a dopóki ich nie ma, utrzymują wojska na granicy.

2. Jest oczywistym, że rosyjski oficer (ale może był to osetyński kapral...) zwariował: Federacja nigdy nie wypowiedziała wojny Republice Gruzińskiej, a ta nigdy nie wypowiedziała wojny Republice Osetii Płd. – bo jej nie uznaje. Działania wojenne dawno ustały. Trudno więc dziennikarzy z kraju trzeciego uznać za „jeńców wojennych”. To wszystko pod jednym warunkiem: informacja PAP-y jest prawdziwa. W co mocno powątpiewam. Myślę też, że ów dowódca patrolu nigdy nie oglądał, jak „obiektywnie” reżymowa TVP relacjonowała konflikt w Osetii. Bo gdyby widział, to zamiast traktować jak jeńców wojennych, na początek złożyłby ich sprzęt na ziemi, gdzie „przypadkiem” rozjechałby go jakiś czołg – a potem zelżył tych „korespondentów” najgorszymi, żołnierskimi słowami. Jeśli po osetyńsku, to by nie zrozumieli. Gdyby jednak Państwo przeczytali ten fragment jeszcze raz uważniej, to by dostrzegli, że „Dariusz Bohatkiewicz tuż przed zatrzymaniem poinformował o tym swojego gruzińskiego producenta”. A więc ten „polski dziennikarz” pracował dla Gruzinów......a potem TVP otrzymuje „obiektywne relacje”!!! Ale to nie wszystko. Powstaje pytanie, czy owi dziennikarze mieli wizy Republiki Osetii Południowej (ROP) – która zapewne jest strasznie dumna, że jest niepodległym państwem i ze szczególną gorliwością takich formalności przestrzega? A gruziński kierowca? Gdyby miał wizę, to po powrocie do Gruzji zostałby aresztowany – bo biorąc wizę uznał de facto niepodległość ROP...Więc pewno nikt wizy nie miał. Ciekawe, co by zrobiono z rosyjskim dziennikarzem, który bez wizy pojawiłby się, by filmować konflikt Flamandów z Walonami?

3. W sprawach międzynarodowych musimy pamiętać, że 100% to prawo „prywatne”: dany punkt „Prawa” dotyczy tylko i wyłącznie tych państw, które podpisały jakąś umowę czy konwencję. Natomiast inne państwa robić tego nie muszą. Nie można więc np. pociągnąć do odpowiedzialności Sowietów za to, że nie przestrzegały konwencyj genewskich czy haskiej w stosunku do jeńców wojennych – bo ZSRS tej konwencji nie podpisał. Podobnie zresztą nie można mieć pretensyj o to samo do rządu II RP za to, że ich nie przestrzegał w stosunku do jeńców bolszewickich w 1920 roku.

4. Przecie pisałem: Gruzja uderzyła na Osetię, Rosjanie tu zainterweniowali – a Abchazi, wykorzystując sytuację, odbili Dolinę Kodori. Mniej-więcej tak, jak II RP w 1938 przejęła Śląsk Cieszyński – tyle, że teraz była strzelanina. Pan by nie wykorzystał okazji, że Gruzini obrywają od Ruskich? Zwycięzców się nie sądzi. Gdyby Gruzinom udało się opanować Osetię Płd. uznano by, że mieli rację zajmując terytorium formalnie przecież swoje...I proszę pamiętać: w tej całej wojnie gruzińsko-osetyńsko-rosyjsko-abchasko-gruzińskiej zginęło tylu ludzi, co w „zamachu majowym”.

5. Ja mam po prostu wyrobiony za komuny odruch widzenia tego, co jest - a nie tego, co mi mówią. Widzę rzeczy, jakimi są. Na przykład "cała Polska" widziała, jak "Wałęsa pokonał w dyskusji Rakowskiego" - a ja widziałem pół-inteligenta plotącego bzdury i frazesy - w porównaniu z którym p.Mieczysław F.Rakowski był gigantem myśli. A potem rozczarowanie do p.Wałęsy...Jeśli dziś moje oczy widzą tekst: "Dzielni powstańcy zatknęli sztandar Wolności w Rurytanii" - to w mojej głowie tworzy się (automatycznie) tekst: "Banda Czerwonych sk***synów wymordowała i zgwałciła masę Rurytańczykow i Rurytanek - i buduje właśnie komunizm"
To jest odruch; czasem go potem koryguję. Ale na ogół nie muszę...
Ostatecznie jeśli zakładamy, zgodnie z prawdą, że rządzi nami banda durniów i złodziei - to jeśli ONI mówią, że Osetia napadła na Gruzję, to a priori należy to czytać: "Gruzja napadła na Osetię"; przecież durnie, oszuści i złodzieje prawie zawsze kłamią...

6. Ale ciekawe, że nawet „The NY Times” napisał uczciwie, że napadli Gruzini (bo tego nie da się ukryć) - oraz, co jeszcze ciekawsze, że wprawdzie w Tbilisi Gruzini pałają do Rosjan nienawiścią – ale w Kartlii i okolicach wojska rosyjskie traktowane są bardzo życzliwie – bo położyły kres grabieżom zarówno Gruzinów, jak i rozbestwionych Osetyńców!

7. (pytający Korwina)stając po stronie Gruzinów, pisze: „Przed 90 rokiem połowę mieszkańców Abchazji stanowili Gruzini. W Osetii Południowej ten odsetek był nieco mniejszy, ale również tam Gruzini stanowili sporą część ludności. Po wkroczeniu ruskich oddziałów większość Gruzinów została stamtąd wypędzona lub też sama uciekła w obawie przed represjami”.To prawda. Tyle, że przed 1945 rokiem Niemcy stanowili 95% mieszkańców Dolnego Śląska. Po wkroczeniu ruskich oddziałów...

8. Najważniejsze w życiu, to mówić Prawdę, robić swoje – i nie przejmować się opinią motłochu. Jak pisał śp.Kwintus Horacy Flaccus: "Odi profanum vulgus et arceo!" Przez prawie tydzień reżymowa prasa znęcała się nad Rosją. Lewica bowiem Rosji tradycyjnie nienawidzi – a rzekoma „Prawica”, czyli pp.Kaczyńscy i Wspólnicy, to... piłsudczycy, zatem też nastawieni anty-rosyjsko. Kłamali więc ile wlezie. (A ja spokojnie podkreślałem, że to wszystko kłamstwa – ale nawet na tym blogu solidnie mi się od niektórych PT Komentatorów obrywało). Jak nie kłamali – to chociaż przemilczeli. Kto z Państwa wie – na przykład – że po ataku gruzińskim Moskwa zażądała zwołania Rady Bezpieczeństwa ONZ i przyjęcia rezolucji nakazującej Gruzinom wycofanie wojsk? Dopiero gdy rezolucja została zablokowana przez USA i UK, Federacja użyła swoich wojsk?Ale minął tydzień – i proszę! Ta sama „Rzeczpospolita”, która przed tygodniem – ba, jeszcze we czwartek - łgała, że to Rosjanie napadli na spokojnych Gruzinów, zamieszcza zdjęcie czołgu gruzińskiego spalonego w Tskhinvali. Skoro go tam spalono, to chyba tam wjechał? Obok artykuł pt. „Kto kogo zaatakował?” - nie pozostawiający wątpliwości, że zaatakowali Gruzini (z usprawiedliwieniem: „Saakashvili jest młody, więc puściły Mu nerwy”). „Rzeczpospolita” podaje nawet wywiady z gruzińską opozycją (która niedługo zje p.Saakashviliego na surowo), cytuje też (co prawda małym druczkiem) mego ulubionego europejskiego prezydenta, JE Wacława Klausa, krytykującego JE Lecha Kaczyńskiego i w ogóle „Pięciu Wspaniałych” - słowami: „Nie mogę dać ponieść się tej modnej fali, że Gruzja jest złota, a Rosja zła”.„Gazetę Polską” akurat przestaję czytać – to po prostu tuba PiS-u i nawet felietony ks.Tadeusza Isakowicza Zalewskiego, p.Krzysztofa Wyszkowskiego i moich ulubionych publicystów, pp.Jacka Kwiecińskiego i Macieja Rybińskiego - nie skłonią mnie do czytania tego zakalca. W tym ostatnim numerze pluje się akurat na Rosję na potęgę – ale w tekście p.Józefa Darskiego (On też chce pomódz Gruzji - ale nie bredzi o moralności, tylko pisze o interesach) znalazło się jedno uczciwe zdanie: „Niezależnie od oceny konfliktu gruzińsko-osetyjskiego oraz roli i charakteru prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego, któremu do demokratycznych przywódców jest równie daleko, jak Łukaszence, trzeba jasno powiedzieć, że w interesie Polski jest bezwarunkowe (?!? - JKM) poparcie Gruzji. Jeśli Rosja wygra w tym konflikcie i usunie Saakaszwilego, potwierdzi swoje prawo do strefy wpływów na Kaukazie Południowym i zamknie korytarz energetyczny prowadzący z Azerbejdżanu i Azji Środkowej przez Gruzję do Europy oraz uniemożliwi rozszerzenie NATO na Kaukaz”. Ale już niżej rozsądna skądinąd i uczciwa p.Krystyna Grzybowska pisze: „Naród polski wspiera Gruzję bo jest zawsze po stronie narodów broniących swojej wolności i godności”; o wspieraniu narodu osetyńskiego, biedaczka, zapomniała. Zresztą Osetyńcy zapewne wolą wsparcie FR, niż III RP. A co do p.Darskiego: istotnie w interesie Polski jest utrzymanie rurociągów z Azerbejdżanu – w tym celu jednak na Kaukazie Południowym potrzebny nam jest pokój. Usadowienie się Rosjan w Osetii Płd w niczym temu nie zaszkodzi – przeciwnie: sytuacja ulegnie stabilizacji, a rurociągi przecież przebiegają na południe od Tbilisi! Nie widzę też szczególnego powodu, by NATO rozszerzało się na Kaukaz - gdyż nie chcę zostać wciągnięty w wojnę, którą wszcznie Gruzja, bo znów tam komuś puściły nerwy. Jeśli jednak p.Darskiemu na tym zależy, to właśnie po tej porażce Gruzja wycofała się już całkowicie i formalnie z WNP i są jakieś (marne – bo potrzebna jest jednomyślność!) szanse na przyjęcie jej do NATO.

( http://korwin-mikke.blog.onet.pl/1,AR3_2008-09_2008-09-01_2008-09-30,index.html )

……

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1431228

...nie wiem, czy tylko u mnie filmik nie chodzi ??...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

http://trybeus.blogspot.com/

#1431038

U mnie chodzi... może Twoje cukiereczki się dobrały do sprzętu :)))))))))))))))))))

pozdrawiam jak zawsze

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1431039

... to w wyszukiwarce wstukaj hasło: YouTube JKM 27.01.2013.
Powinno tą drogą się udać otworzyć ten filmik.

 

Pozdrawiam,

   

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1431040