Opętani

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Pora skończyć z żałobą, wieńcami, pochodami i wołaniem o uczczenie.-

Skąd my to znamy?

Już czerwony Wojtek udał się na "żebry" w czasie wyborów samorządowych w listopadzie 2010 i by kupić głosy gasił znicz pod Pałacem Prezydenckim i ogłaszał koniec żałoby po Smoleńsku.

Głosów nie kupił, ale za to jego komusza gęba zniknęła z telewizora.
Czy SLDowski uczeń przerósł mistrzów?
ONA i ON.
OPĘTANI.
Łączy ich nie tylko wspólny dach, potomkowie, wyro i micha.
Łączy ich wspólnie hodowana i pielęgnowana NIENAWIŚĆ.
Ciągle jej doglądają, użyżniają i nawożą niczym ziemię nieurodzajną, by przyniosła należyte i oczekiwane plony.
I rośnie ta ich nienawiśc w siłę ogromną taką, że regularnie muszą strzyknąć jadem aby jad nie strzyknął ich dwoje.

ONA

Halina Flis-Kuczyńska

ON

Waldemar Kuczyński

ONA:

- Pora skończyć z żałobą, wieńcami, pochodami i wołaniem o uczczenie. Dobrze by było, gdyby zostało jasno powiedziane, jak to pycha prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego drażliwość na punkcie swojego znaczenia doprowadziły do sytuacji, w której nie śmiał mu się sprzeciwić pilot samolotu i bał się zabronić lądowania rosyjski operator na lotnisku. Ta katastrofa była zawiniona przez klimat wytworzony przez nieżyjącego prezydenta i płynie z niej nauka, że nie można ulegać presji bezrozumnej, nawet jeżeli ją wywierają generałowie i prezydenci. Nie można też dać się w nieskończoność terroryzować bratu zmarłego. Dobrze robi prezydent Bronisław Komorowski, że wyciąga rękę w jego stronę. Moim zdaniem postępuje słusznie i powinien tak robić dalej. Nie byłoby jednak dobrze, gdyby od zachowania Kaczyńskiego uzależniał decyzję o sposobie urządzenia tej rocznicy.-

http://wyborcza.pl/Polityka/1,103836,8909128,Szkoda_uszu_do_sluchania.html

ON:

- Przyczyna tej smoleńskiej tragedii bije w oczy od samego początku! Tę załogę poddano niedopuszczalnej, potężnej presji. Ci piloci oczywiście popełnili błąd, bo wiedząc wszystko o warunkach lądowania powinni wystawić generała Błasika z kokpitu, podjąć samodzielnie decyzję o locie gdzie indziej, wylądować bezpiecznie i zostawić całe to towarzystwo na lotnisku, a do domu wrócić pociągiem.

W tym samolocie dowódcą nie był pilot, lecz prezydent, a “prezydent nie podjął jeszcze decyzji co robić dalej”. Decyzji o czym? Przecież nie o tym, żeby lądować, bo do tego żadnej decyzji nie było potrzeba. Nie podjął decyzji żeby nie lądować; poczekać w powietrzu pewien czas, czy odlecieć na wskazane lotnisko! I to piloci wiedzieli, że nie ma opcji innej niż lądowanie. Piloci wiedzieli, że wolą prezydenta jest by lądować. Czyli trzeba lądować!! I żeby tę potrzebę podkreślić w kabinie zjawił się Błasik i być może jeszcze ktoś. Nigdy by tam się Błasik i ktokolwiek inny nie znalazł, gdyby nie miał aprobaty Kaczyńskiego! Nigdy, to elementarz! Miał swoją obecnością zmobilizować chłopaków, by nie okazali “tchórzostwa” jak ten pilot z lotu do Tbilisi! I niestety nie okazali, pokazali odwagę, zamiast pokazać generałowi energiczny gest kozakiewicza!-

http://alfaomega.webnode.com/products/waldemar%20kuczyński:%20przez%20pychę%20do%20ziemi/discussioncbm_274999/20/

ONA i ON.
OPĘTANI z nienawiści.
ONI już wiedzą.
ON - Były PZPRowiec, minister rządu Mazowieckiego, doradca premiera Buzka, członek UD, UW i PD, publicysta Gazety Wyborczej.
Dla mnie zwykła podła mendowesz.
ONA - prostacki ciećwierz, bo jako w kobiecie nie dostrzegam u niej delikatności, umiaru i taktu i człowieczej estymy wobec majestatu śmierci.
ONA i ON świadomie godzą w ten majestat.
Godzą, bo to osoby OPĘTANE.
Szalone z nienawiści do Kaczyńskich i Prawa i Sprawiedliwości.

ON już wcześniej dał świadectwo swojego opętania życząc Polsce jaknajgorzej.
Oto jego wpis po objęciu rządów przez partię JK.

- Życzę jak najgorzej!-

"Od jesieni, od dojścia do władzy tych sił, które rządzą, najbardziej wstecznych sił w Polsce, wyrażających Polskę najbardziej odwróconą plecami do współczesności, od jesieni czuję zagrożenie także dla naszej wolności. Nie tylko zresztą ja. Nie mam najmniejszego zaufania do demokratycznych przekonań obecnej władzy. W jej poczynaniach widzę dążenie, jeszcze nie zrealizowane, ale już widoczne, do zlikwidowania państwa prawnego, opartego o rygorystyczny rozdział władz i wolności obywatelskie. To jest największa wartość, przed którą ustąpić muszą wszystkie inne. Państwa nie stworzył Bóg i nie dał mu żadnych praw. Bóg stworzył człowieka dając mu wolną wolę i wara od wszystkiego co tą wolną wolę, czyli wolność, miałoby likwidować.

Dziś dzień zaprzysiężenie rządu Jarosława Kaczyńskiego. Poseł Cymański w telewizji wybrzydzał na polityka SLD, że nie zdobył się na dobre życzenia dla nowego premiera i jego ekipy. Ja się zdobędę. Moim jedynym dobrym życzeniem byłoby, żeby Kaczyńskiego Duch Święty nawiedził i wyleczył z obsesji i jeszcze gorszych przypadłości. Wszystkie inne moje życzenia są złe i nie zamierzam ich ukrywać. Wiem co będzie robił. Życzę porażek na wszystkich frontach, bo każde zwycięstwo tego Układu to porażka Polski i zagrożenie dla wolności. Życzę także porażek gospodarczych, choć za to płacą ludzie. Ale tylko one mogą wstrząsnąć bazą wyborczą tej wstecznej władzy i uniemożliwić dalsze hodowanie Chwasta zwanego IV RP. Tylko one mogą przerwać wciąganie Polski w przedwczorajszy matecznik. To się już dzieje. Nasi partnerzy za miedzami i trochę dalej patrzą, przecierają oczy ze zdumienia i nie wierzą, a uwierzywszy zaczynają pukać się w czoło i pękać ze śmiechu. A ta Nasza Polska, spod Naszego Dziennika i Koalicji, pewnego dnia powie im; jak się wam nie podoba to mamy Was w dziobie, występujemy z tej Waszej Łże-Europy. Prawdziwa Europa to my i my sobie ją tutaj sami stworzymy nad Wisłą.

Poza nawiedzeniem przez Ducha Świętego, wszystkiego złego Panie Premierze".

Kto jak nie opętany umieściłby na swoim blogu zegar odmierzający czas prezydentury s.p.Prezydenta LK?
Kto jak nie zbzikowany od nienawiści medialny knur obwieszczałby o tym wszem i wobec i radował się publicznie z każdego mijającego dnia?
ONA i ON.
OPĘTANI.

Opętanie w różnych religiach to stan, w którym kontrolę nad umysłem, ciałem i duszą osobnika przejmuje zły duch, dążący do totalnej kontroli i - w wierzeniach chrześcijańskich - do wiecznego potępienia opętanego. Typową oznaką opętania jest nienawiść i strach przed symbolami dobra i świętości.
Z chwilą gdy wykluczy się schizofrenię czy inną chorobę psychiczną, można przeprowadzić egzorcyzm.

Egzorcysta dla tych dwojga wskazany i to od zaraz.
W przeciwnym wypadku przed nimi tylko ściana.

zródło - materiały z sieci

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Waldemar Kuczyński, były minister przekształceń własnościowych - chyba wiem, dlaczego nie lubi PiS-u
Gosc ma slabosc do innych:
"Koronny argument na uczciwość Kiszczaka i Jaruzelskiego to fakt, że w ’81 wprowadzili stan wojenny w „białych rękawiczkach” i nie wymordowali wszystkich opozycjonistów."
Dobre, nie?

A zona? Tez kumata z niej kobitka.

Samolot spadl, bo wystartowal z Prezydentem na pokladzie.
Proponuje rower dla Komorowskiego - bedzie wieksza szansa, ze przezyje, a jaka oszczednosc !!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#122204

Pora skończyć z ....

Chyba wiesz z kim.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#122239

tonuje swoje komentarze i zapędy. ALE w stosunku do tej pary, a szczególnie jej męskiej części, mam autentyczne krwiożercze zapędy. Całkowicie bez przenośni.Bez przenośni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#122244