Krótko o wolności słowa w TVPInfo

Obrazek użytkownika Zolmar
Kraj

Przy okazji zapoznania się z wynikami głosowania kto wygrał debatę warszawską http://www.tvp.info/17760302/gronkiewiczwaltz-czy-sasin-kto-waszym-zdaniem-zwyciezyl-w-debacie-ankieta zauważyłem wpis niejakiego Tomasz Węgorowski ·o treści:

Szanowny P. kolego. W odróżnieniu od PIS ludzie z PO reprezentują inne wartości i nie wychodzą na ulicę protestować z pochodniami.Swoją demokracje już zapowiedział Kaczyński na 13 grudnia. Chce świętować ogłoszenie stanu wojennego jako protest wyborczy . To jest oszołomstwo!! Wyprowadzanie ludzi na ulicę , marsz z pochodniami, palenie kukły, jeszcze brakuje aby koszule były w odpowiednim kolorze i mamy Niemcy w roku 1933-1939. Zachęcam do oglądania cyklu programów w National Geografik i porównanie poczynań zakompleksionego człowieczka JK. Jak nie ma się co zaoferować to najlepiej skłócić naród i wyprowadzić go na ulicę!!
przekazałem opinię odmienną "ludzie z PO reprezentują inne wartości i nie wychodzą na ulicę protestować z pochodniami." POdobnie jak we WSI24 co nie mowi prawdy całą dobę, łżesz :)))  bo lubia pochodnie http://wpolityce.pl/polityka/105938-gazeta-polska-platforma-tez-lubi-marsze-z-pochodniami. Poza tym ludzie z platformy wchodzą aby zabić do biura poselskiego opozycyjnego PISu z pistoletem i nożem jak bojówki nazistowskie, lubią bić i POniżać wyzwiskami kobiety a nawet urządzać marsze z groźbami karalnymi - wieszania Lecha Kaczyńskiego http://citisus.salon24.pl/297599,blekitny-marsz-po-czyli-kto-pierwszy-dzielil-polske (wpis nr 8 bo poprzednie w duchu "demokracji ludowej" cenzorzy usunęli identycznie jak wszystkie inne jakie takze tutaj umieściłem)  :))  Naruszacie  konstytucję  na co mam dowody w postaci zrzutów ekranowych i co wykorzystam na blogach bo na rozgrzane sądy w POlsce nie ma co liczyć ;))
 
Na razie mam 25 prób z identycznym skutkiem ;) Usunięte po sekundzie.

Podobnie było z odpowiedziamu do niejakiej Joleczka Chmiel o treści:

A niby jakie perspektywy wizji Warszawy przedstawil Sasin, bo o perspektywach to raczej nie mowil. Opowiadanie, to nie to samo co realizacja. HGW odkad zostala prezydentem, nie tylko pozyskala dla Warszawy srodki inwestycyjne , ale z Warszawy zrobila metropolie wielkomiejska. Zastala grajdol z postsocjalistycznymi zaniedbaniami drogowymi, urbanistycznymi, mieszkaniowymi, infrastruktury miejskiej. Mamy metro, nowoczesna komunikacje, a co najwazniejsze spowodowala nadzor nad miejska komunikacja, ktora jezdzi bez spoznien. To 3 milionowa aglomeracja wymagajaca ciaglych inwestycji i nielatwo nia zarzadzac. Wiele inwestycji jest w toku i powinna je zakonczyc.

Treści mojego wpisu: "Zastala grajdol z postsocjalistycznymi zaniedbaniami drogowymi, urbanistycznymi, mieszkaniowymi, infrastruktury miejskiej" Ciekawe podsumowanie zwłaszcza, jak przez ponad 20 lat tzw. demokracji Warszawą rządziły na zmianę pogrobowcy PZPR lub liberałow-aferałów (tunel WZDŁUŻ Wisły) :))

oczywiście takze pomimo kilkunastu prób nie udało się pozostawić dłuzej niz sekundy. Na szczęście wystarczyło aby zrobić zrzuty ekaranowe z ich zamieszczenia  ;)))

Najzabawniejsze jest pozostawienie mego wpisu o treści jak w załączonym do tej notki obrazku ;))))))))))))))))

 

P.S. Aby nie było niedomowień. Nie spodziewałem sie innej reakcji na TVPInfo.

 

AKTUALIZACJA - 23.11.2014!  Podobnie jak PKW gubi się w swoich fałszerstwach co i raz podaje sprzeczne "ostateczne" wyniki widzę że i cenzorzy na TVPInfo zaczynają się gubić. W tej chwili mam opublikowane aż dwa (!) razy odpowiedź do Węgorowskiego nr 13 i nr 26. :) Aczkolwiek "sprytnie" je ukryli pod przełacznikiem "zobacz 1 więcej" :)

Cenzorzy z TVPinfo chyba bardziej chronią Bufetową niż PO bo mojej odpowiedzi na wpis Chmielowej nadal nie puszczają.:)

 

AKTUALIZACJA 2 - 23.11.2014! Jednak upór daje rezultaty :))) Cenzorzy TVPInfo się poddali :) Mój komentarz w kolejnej próbie do wpisu Chmielowej także w końcu opublikowali  :)) Zapewne w ramach przeprosin także aż 2 razy, jako nr 18 i nr 20. :))) Chociąż jak poprzednio"sprytnie" je ukryli pod przełacznikiem "zobacz 1 więcej" :)

 

AKTUALIZACJA 3 - 24.11.2014! Chyba cenzorzy wywiesili białą flagę :)))))))) Od wczoraj obserwuje wpisy. Zainteresowął mnie jeszcze wpis Irena Romanowska ·o treści:

Życzę pani Prezydent,aby rządziła przez nastepne cztery lata..Jak sie komuś nie podoba to niech wraca na swoje wioski.

co skomentowałem: "Takie czystki robiono w 1968 i po 1981. Gratuluję POpierania "demokratycznych" wzorów postępowania. Może wsadzic niezadowolonych do wariatkowa jak proponuje stalinowskie metody Niesiołowski lub wprowadzić obozy koncentracyjne dla niezadowolonych?"
i wisi juz od kilku minut :))))

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:15)