Dziennik Wieczorny czyli odcinek Kabaretu Moralnego Niepokoju

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Obśmiał bym się jak norka z wczorajszego  Dziennika Wieczornego TVP1, gdyby nie to, że czuję obrzydzenie do manipulatorów i idiotów. Oto, ni z gruszki ni z pietruszki, pojawił się w owych wiadomościach straszny news zionący grozą... tu robimy stosowną pauzę i wczuwamy się w pamiętną atmosferę grozy wg Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Wczuli się Państwo ? Dreszcz Państwo poczuli ? No to jedziemy dalej. Otóż żurnaliści TVP dotarli do straszliwych planów PISu odnośnie szkoły. Aż strach się bać. Trzeba nieźle się nagimnastykować, żeby wymyśleć coś takiego, w sytuacji gdy strach po prostu wejść do szkoły bez ochroniarzy.

"PIS chce zniszczyć polską szkołę, a rodziców chce pozbawić wpływu na nią."

Niezłe, nieprawda ? Czysta projekcja, jak zwykle. Ale to nie wszystko, problem jest tak poważny, że pani minister Kluzik-Rostkowska jest, ni mniej ni więcej, "zszokowana". Nigdy w szkole nie była ?

Jest rzeczą oczywistą, że obecny system szkolny, który generuje ignorancję, chamstwo i głupotę, należy zniszczyć, zaorać, zostawić na rok,dwa odłogiem i na jego miejsce wprowadzić szkołę normalną.

Aha, zapomniałbym o rzeczy najważniejszej, która się wypsknęła platfusom między wierszami - oni chcą by wpływ na szkołę mieli "eksperci". Ci z "Pontonu", zapewne ?  Czyli nie rodzice jednak, a "eksperci" ?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)