Zapraszamy na stronę inicjatywy narodowej federalizującej wszystkie ruchy na prawo od PIS!

Obrazek użytkownika wawel24
Idee

Zapraszamy wszystkich na stronę powstającej właśnie inicjatywy narodowej. Ruch ten stawia sobie za cel:

1. animowanie i inspirowanie sieci nowych,  lokalnych kół narodowo-patriotycznych w całej Polsce

2. zjednoczenie maksymalnej liczby już istniejących środowisk narodowych, stowarzyszeń, fundacji, ruchów, niezależnych publicystów prawicowych, blogerów, komentatorów i zwykłych obywateli.

Czekać nie ma już na co. Nikt nam nie da tego, czego sami sobie nie weźmiemy. Potężne miejsce na prawo od PIS-u jest do wzięcia i zagospodarowania. Tym razem oprzeć się trzeba na inicjatywach i strukturach oddolnych oraz rozproszonych, lecz połączonych w trwałą federację.

Musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Jeśli tego nie zrobimy – zaiste, zasłużymy na swój los manipulowanych elektoratów. I stracimy prawo do skargi. Nie zadowalajmy się tylko gadaniem, że wszystkiemu winni są Oni i Obcy, lecz uczmy się ich rozpoznawać i zaczynajmy stopniowo zajmować ich miejsce.

Strona zawiera trochę materiałów rzadkich, unikalnych (artykuły, eseje, antologie, rozprawy, monografie, książki i notki blogerskie) i takie też materiały i tematy będą się pojawiać na niej sukcesywnie każdego tygodnia, co 1-2-3 dni. Strona nie jest dogmatycznym prezentowaniem idei jednej lub kilku osób. Redagowana z założenia kolegialnie nastawiona jest nie na sycące ego dyskusje do niczego nie prowadzące – lecz służyć ma jako poligon i miejsce wypracowywania konkretnych rozwiązań ideowych, socjalnych, prawnych, strukturalnych przez ludzi, którzy czują imperatyw przebudowy kraju, budowy go na nowych podstawach.

Oto adres strony:    https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/

Kolekcja pożytecznych danych sieciowych znajdujących się z prawej strony portalu będzie w najbliższych dniach obszernie rozbudowana

Zapraszamy do lektury notek i artykułów, komentowania ich. Mamy nadzieję, że wszyscy, którym odpowiada duch, profil tej strony – zachęcać będą do odwiedzin strony swoich znajomych z kręgów narodowo-patriotycznych. Jeśli dyskutować, to tak, by wypracowywać wnioski do wprowadzania w życie. Jeśli dyskutować, to pośród tych, którzy wierzą, że niemożliwe – jest możliwe i potrafią dla dobra wspólnej sprawy usunąć w cień swoje mentorskie ambicje i oddać ojczyźnie swoje zdolności i umiejętności.

Wkrótce podamy proste sposoby publikacji swoich tekstów przez poszczególnych autorów, o ile teksty związane są z profilem strony. 

Mamy nadzieję, że wszystko, co na prawo od PIS zacznie spotykać się na tej stronie i za jej pomocą kontaktować oraz synchronizować realne działania.

W najbliższym czasie strona uzupełniona zostanie o kilka dodatkowych paneli, m.in. o Forum i pojemny magazyn materiałów video. Czekamy na wszystkich, którzy uważają, że nie istnieje coś takiego, jak częściowa niepodległość. Wszystkich komentatorów prosimy, by czuli się jak u siebie, by spotykali tam się i toczyli twórcze rozmowy. Ta strona ma być rzeczą wspólną, nie czyjąś własnością i zapoczątkowywać ma powstawanie podobnych grup realnych, sieciowych etc. pracujących nad analogicznymi tematami, by dzieło naprawy RP ruszyć wreszcie z miejsca. Docelowo strona ma jednoczyć zwolenników i czytelników takich ważkich postaci prawej strony  jak: G.Braun, L.Żebrowski, S.Michalkiewicz, W.Gadowski, E.Stankiewicz, prof. J.R.Nowak, R.Winnicki, dr E.Kurek i wielu, wielu innych. Wyzwaniem chwili jest minimalizacja drobnych różnic ideologicznych (przy precyzyjnym jednak w kluczowych punktach rdzeniu ideowym) i szeroka federalizacja, tylko to da nam potrzebną za rok siłę. 

Ten ruch poprzez efekt synergii dziesiątek środowisk ma zapoczątkować nieodwracalny proces budowy silnej, autentycznie dbającej o interes narodu - prawicy.

 

PS 

Do menu dodany jest wpis 'Marsz Niepodległości", przeznaczony do użytku dla internautów wybierających się na Marsz do Warszawy. można tam zamieszczać wszelkie ogłoszenia o wolnych miejscach w samochodach, busach, autobusach itp. sprawach.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:9)

Komentarze

Stronę zapisałem, dziękuję.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Grzest

#1574815

Dzięki za wizytę.

(W Polsce nastał czas na oddolność. Tylko to może nam dać nadzieję na jakieś uporządkowanie kraju rozpuszczonego konszachtami kiszczako-"opozycyjnymi").

Musimy się wyszukiwać, odnajdywać, inspirować i łączyć.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

wawel24

#1574868

Od sił jakichś przedziwnych też zależnej

Również podobnych stron uzależnionych

Na sznurku bardzo krótkim prowadzonych

Nie wymieniam nazw bo to nic nie daje

Nowa odsłona natomiast sens daje

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1574820

No właśnie, coś się dzieje tutaj. Zastoje, zmiany.

Nowe odsłony dają nadzieję. W zasadzie, to każdy może je inicjować. A ktoś inny je synchronizować.

Demiurgowie wolą byśmy byli zahipnotyzowani, zaczadzeni Despacito etc. i oddawali się im całkowicie we władanie.

Pozdrawiam Pana 

(może zna Pan jakieś osoby piszące nieźle wartościowe teksty a niezbyt je upubliczniające. Jeśli tak, to proszę namówić je do wysłania próbek swoich tekstów na adres mailowy wawel3@tlen.pl  )

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

wawel24

#1574867

 W Polsce patriotyzm wynika z katolicyzmu   a nie odwrotnie...jak niektórym się wydaje.

Zawsze, gdy płomień wiary w Polsce palił się intensywnie, nasza Ojczyzna święciła sukcesy. Natomiast wtedy, gdy płomień wiary w Polsce przygasał, kraj miał kłopoty i chylił się ku upadkowi.

Czy to możliwe, by był to wyłącznie zbieg okoliczności?

Naszą wolność wykorzystaliśmy fatalnie. Stolica Polski przed rokiem 1939 stanowiła również stolicę aborcji i prostytucji, zaś prawo niepodległej Rzeczypospolitej było jednym z najprzychylniejszych dzieciobójstwu na świecie!

W trakcie naszej polskiej wolności zniesiono również karalność homoseksualizmu.

II RP nie była suwerennym państwem, jak to wmawiają koszerno-konserwatywni politycy. Czy suwerenne państwo polskie poddało by się dyktatowi międzynarodowego żydostwa, domagającego się specjalnych przywilejów dla antypolskiego żydostwa?

Z Katolicyzmem Dmowskiego też było różnie...niby rozumiał wielką, nieporównaną z niczym rolę Kościoła w życiu Polski...ale nawrócił się podobno dopiero rok przed śmiercią. Uznajmy więc, że państwowość polska rodząca się w walce i wśród sporów jest od samego zarania zaplanowana jako świecka, ateistyczna i socjalistyczna, bez względu na to czy za jej tworzenie zabiera się Ziuk czy pan Roman....czy panowie Kaczyńscy.

Oto przykład ,że niektóre prawicowe linki, zamieszczone na podanej stronie,  nie służą Polsce.

https://www.youtube.com/watch?v=Y4n6jlpCzq8&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=Y4n6jlpCzq8&feature=youtu.be https://www.pch24.pl/bez-swietosci-nie-ma-niepodleglosci,64000,i.html https://sukarno.neon24.pl/post/129935,ignacy-paderewski-bez-maski https://www.salon24.pl/u/coryllus/701591,dmowski-a-kosciol

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1574840

bardziej święci

 

wytykaniem błędów innych

są tak głęboko przejęci

że we własnym mniemaniu

stają się bardziej święci

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1574848

Nie jest tak źle :).

Poprzeczkę trzeba stawiać wyżej i wciąż wyżej. Bo niestety ludzka natura szybko się deprawuje :). Teologowie zwą to (w przybliżeniu) grzechem pierworodnym. Nikt nie jest od niego wolny.

pzdr.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

wawel24

#1574866

Wiele trafnych uwag, Verito. "

"Uznajmy więc, że państwowość polska rodząca się w walce i wśród sporów jest od samego zarania zaplanowana jako świecka, ateistyczna i socjalistyczna, bez względu na to czy za jej tworzenie zabiera się Ziuk czy pan Roman....czy panowie Kaczyńscy."

Niestety, masz rację.

To, że niektóre linki nie służą Polsce to:

1. nie do uniknięcia, gdy linkuje się portale zbiorcze (czasopisma, portale ruchów, partii), wiele redakcji nawet zastrzega, że nie ze wszystkimi twierdzeniami swoich autorów się utożsamia (na naszej stronie taki artykuł redakcyjny też będzie)

2. rewelacyjnym oddziaływaniem linków niesłużących jest, że... w reakcji na nie inicjuje się taka rozmowa, dyskusja, wymiana poglądów, jaką właśnie rozpoczęłaś w swoim komentarzu :). W Polsce jest zastój ruchu myśli, to woda stojąca o brzydkim kolorze i woni. Gdy czytamy tekst z  linku "niesłużącego" nasza myśl mobilizuje się :). I zaczyna jasno formułować swoje pryncypia oraz lepiej widzi logiczny związek pomiędzy pryncypiami. Oczywiście takich linków, materiałów "niesłużących" a "ruszajacych" nie może być za dużo. To jak z przyprawami :). Przesadź w nich, a danie do wyrzucenia. Zapomnij o nich, to mdłości grożą :).

Zresztą to samo mówi Wincenty Kadłubek w cytacie na stronie Rządu Wygnanego w dziale Aurea Dicta:

"Lękam się, byśmy sobie wzajem nazbyt nie potakiwali (…) Albowiem przymilność wykarmia głupotę, a mówienie na przekór – mądrość."

Nikt nie mówi, że myśli polityków, myślicieli politycznych trzeba brać w całości. Mieli swoje uwarunkowania, popełniali wiele błędów. Gdy w calości bierzemy - to jest kult i pomniko-poietyczność.

Zresztą Ty to wszystko wiesz, o czym ja tu piszę :).

Zbierać ziarna prawdy umiał św. Paweł. I nawet go za to mędrkowie zwyzywali (spermologos).

Serdeczne pozdrowienia :)
 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

wawel24

#1574863

I będzie jeszcze więcej, bo w PiS-ie patriotów nie brakuje którzy dołączą do nas, bo już i u nich cierpliwość się kończy, na to co wyrabia PiS i Duda.

Czołem Wielkiej Polsce.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1574843

"cierpliwość się kończy"

Oj, kończy się, kończy...

Pozdrowienia

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

wawel24

#1574864