Mec. J.Modzelewska: Polska i dobra zmiana we władzy służb, mafii i lóż?

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

 

 

 

MOTTO 

1. „Siódmy rodzaj kłamstwa zdarza się wtedy, gdy chcemy odwieść kogoś od grzechu, nie czyniąc nikomu krzywdy”

[Brunetto Latini - Skarbiec wiedzy]

2. „Jeśli nie kochacie prawdy, to choćbyście twierdzili, że ją kochacie i stwarzalibyście takie pozory, wiedzcie, że w danym momencie zabraknie wam odrazy wobec tego, co jest fałszywe, i po tym da się rozpoznać, że w rzeczy samej prawdy nie kochacie”.

3. "Biada, kto daje ojczyźnie pół duszy,

A drugie tu pół dla szczęścia zachowa;

Oboje w nim Bóg swym piorunem skruszy,

I padnie kiedyś w popiół taka głowa!

Żadną łzą taki Boga nie poruszy,

W modlitwie nigdy już nie znajdzie słowa,

Które by kiedyś jego Bóg rozumiał,

I będzie jak ten dąb umarły szumiał.

„Będzie miał w sercu władzę odpychania

Ludzi — a węże się doń zbiegać będą (...)"

4. "Wiesz, oni myślą, że najgorsze będzie dla nich, gdy przejmiemy nasze, tzn. ich mienie bezspadkowe. Nie wiedzą, że od pewnego czasu już przejmujemy ich myśli. A na drugim etapie, żeby tak powiedzieć – czynimy ich myśli „bezspadkowymi”, zrywamy ciągłość ich idei, ich ideałów. Odbieramy im ich bohaterów, ich święta, ich marzenia. Nazywamy je ksenofobicznymi, chorobliwymi, niezdrowymi. Oczywiście bez prowokatorów byłoby trudno. Wstawiamy więc w ich tłumy kilku takich, którzy mają za pomocą techniki wylewania dziecka z kąpielą zneutralizować i napiętnować te ich ideały, które mogłyby być dla ich państwa barierą immunologiczną. Wyjmujemy z ich imaginarium kilka idei przez co pozostałe stają się bezskuteczne lub niezrozumiałe. Wyjmujemy te idee napiętnowując je jako ksenofobiczne, skrajne, radykalne, nacjonalistyczne. Nie zauważają tego. Nie zauważają, gdyż dzieje się to już w połowie procesu anestezjologicznego, w połowie hipnozy kabalistycznej."

 


Parasol nad figurantami Mosadu przy aferze Art.-B – kto rozpiął? Dokąd lecieli Żydzi z Rosji podczas operacji MOST, wspólnej operacji Mosadu i WSI? Dlaczego musiał zginąć gen.Petelicki? Czy ten sam parasolnik działał podczas drugiej po Art.-B operacji grabiącej oszczędności Polaków, podczas AMBER Gold? Dlaczego parabankowe rabunki w Polsce już dwukrotnie łączyły się z samolotami?

Kto nagrywał Józefa Orła? Do czego służy Klub Ronina? Czy byłe i obecne służby się samofinansują poprzez różnorodne rady nadzorcze?

Dlaczego DZISIAJ, w państwie PIS-u tam, gdzie są ludzie polskiego kontrwywiadu (SKW) zawsze spotkać można wiele osób, które antropologicznie i językowo rzecz biorąc muszą być obywatelami państwa położonego w bardzo piaszczystym rejonie, jak niektórzy mówią: „położonego w Palestynie” i pracownikami służb wojskowych i cywilnych tegoż państwa? Co tu się odbywa? Co tu jest grane? Mec. Modzelewska określiła to tak: „czułam się jak w Tel-Awiwie”.

Dlaczego zginął Dariusz Szpineta i skąd niezwykła troska polskich służb o wszystkie osoby, które miały z nim kontakt, póki jeszcze żył?

Kulisy wyborów parlamentarnych w 2015 r. O prorokach znających wyniki wyborów parlamentarnych z półrocznym wyprzedzeniem.

O NFOŚ i zastępcy K.Kujdy. Jak były zastępca p.Kujdy uczęszczał na miesięcznice i uczył się modlić na różańcu. Jak pracownicy dzisiejszego wywiadu gromadzili i gromadzą jako swój niezniszczalny kapitał oraz trzymają w chmurze w internecie – wszelkie możliwe nagrania kogo się da. O etatowej infiltracji rosyjskiej w polskich służbach. O podpalonej budce pod ambasadą. O inwigilacji obywateli.

Kto i w jakim celu kolekcjonował nagrania prezesa PIS-u? Czy prezes też ma na nich i na innych nagrania? Ilu zweryfikowanych, byłych agentów WSI ma nagrania... „z Nowogrodzkiej, ze Srebrnej (cytat z jednego ze zweryfikowanych)?”. Czy w Rzeczpospolitej Pookrągłostołowej są jacykolwiek znaczący politycy, na których inni nie mają taśm i którzy taśm nie mają na innych? Czy owo totalne, wzajemne zahakowanie jest przyczyną tego, że sprawiedliwość nie będzie tutaj nigdy egzekwowana? Kim jest Aaron Frenkel? Albo pan Aaron Paz?

Dużo epizodów z Maraskiem, Bączkiem, Hamburą, Krzekotowską a także np. wizyty w Toruniu opowiedzianych jest przez panią Modzelewską.

Czy konkursy na członków zarządu (np. NFOŚ) są ustawiane?

Jakie gremium agenci SKW traktują jako Sanhedryn i nazywają tym mianem?

W Rzeczpospolitej Haków, gdzie każdy ma coś na każdego – nie ma już ludzi, są same kukły. Kukły poruszane hakami i odgrywające teatr kopania się po kostkach, nie wyżej. Kopnąć wyżej nie można, bo wtedy uruchomią haka... DLA NIE ZAHAKOWANYCH NIE MA MIEJSCA W POLITYCE III RP - ZAWALIŁBY SIĘ CAŁY UKŁAD, GDYBY TACY BYLI. Wiązanie hakowe to starożytne, jedno z najtrwalszych wiązań budowlanych (opisałem je już 08.08.2011, link na końcu notki). Cała konstrukcja budowli "III RP" oparta jest na wiązaniach hakowych. Pojawienie się kogoś niezahakowanego na szczytach władzy, lub jakiejś nowej siły politycznej spoza układu hakowego spowodowałoby zaprzeczenie fundamentom III RP i runięcie całej konstrukcji.  Dlatego w Rzeczpospolitej Przyjaciół sprawiedliwość obecna będzie tylko w pohukiwaniach, retoryce i telewizyjnych przedstawieniach  z cyklu Komisja Śledcza. Dlatego rządzący duopol jednoczy się w zwalczaniu ruchów po prawej stronie. Czas przestać oczekiwać niemożliwego. W Rzeczpospolitej Zahakowanej jedyne, co można bez ograniczeń, to ustanawiać coraz to nowe kulty dla autochtonów. Autochton zakultowany, to autochton zajęty i bezpieczny. Rzeczpospolita Pomników zajmuje lud skutecznie i daje "hakerom prawa" wolną rękę. Odprawione prawo i zhakowana sprawiedliwość dają naszym przywódcom spokój potrzebny im do budowania własnej sławy.

Czym się różni wybrany obywatel Polski od obywatela zwykłego?

Na co wskazuje dziwne funkcjonowanie różnych organizacji, spółek, partii etc., czyli METODA ŚCINANIA WIERZCHOŁKÓW (o metodzie ścinania wierzchołków jest w klipie pt. Ujawnienie Aneksu WSI).

Rozmowy z mecenas Modzelewską są tak pełne fascynujących i intrygujących szczegółów z życia służb, lóż i środowisk narodu wybranego (albo jak niektórzy mówią: narodu prawniczego), z życia agentów tajnych, jawnych, byłych i obecnych naszej RP – że każdy, kto chce wiedzieć jak toczy się życie ZA KULISAMI partii, propagandy i poza granicami przyzwoitości – musi, minimum 5-10 godzin poświęcić na odsłuchanie tych rozmów na Youtube. Albo praca mózgu, by pojąć, albo życie w matrixie. Ktoś mógłby powiedzieć: ale czy pani Modzelewska nie konfabuluje? Cóż, każdy niech sobie sam odpowie na te pytania Tylko niech sobie odpowiada po cichu, bo go nagrają :)).

 

Wymieniłem tylko parę % z zakresu tematycznego rozmów z mecenas Modzelewską. Reszta czeka na Youtube. Nikt potem nie będzie mógł powiedzieć, że nie wiedział...

Mec. Joanna Modzelewska: Pod osłoną służb specjalnych: Art-B i inne "afery" III RP

Mec. Joanna Modzelewska: Czy Polska i Kościół są w okowach służb specjalnych?

Mec. Joanna Modzelewska: Inwigilacja służb w Klubie Ronina, Instytucie Kaczyńskiego etc?

Mec. Joanna Modzelewska: Męskie i żeńskie prostytutki w służbach specjalnych 

Mec. Joanna Modzelewska: Ujawnienie aneksu WSI wywróci życie publiczne w Polsce

Mec Joanna Modzelewska PLL LOT miał być dołowany do stanu upadłości

Mec. Joanna Modzelewska - uderz w stół a żydowskie, ruskie i inne służby się odezwą

Mec. Joanna Modzelewska o szczegółach afery reprywatyzacyjnej w Warszawie

Mec. Joanna Modzelewska: PLL LOT - absurdy i afery przez 10 lat kosztowały 4 mld. strat

Mec. J. Modzelewska, M. Karliński: Upadłość SKOK Wołomin via LOT - American Dream polskich służb

Mec. Joanna Modzelewska: Inwigilacja Kościoła Katolickiego dziś w III RP i w czasach PRL

 

por. ]]>PAŃSTWO PRAWA - wziątki, haki, przezor, proposi i palestra]]>

]]>Rozłam w Kościele potęguje rozkład Europy]]>

]]>Stulecie wrogów Niepodległej]]>

]]>Moskiewskie korzenie komunistycznej elity w Polsce]]>

]]>Konszachty z trójgłowym smokiem - to się nie może skończyć inaczej niż źle]]>

]]>Instrukcja przekabacania]]>

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (14 głosów)

Komentarze

to ten przyjaciel i współpracownik biznesowy "prezydenta" Jana Zbigniewa Potockiego?

Chciałabym wiedzieć,

Vote up!
2
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1580510

Znów mi się "trafił"!

Usunęłam,

Vote up!
2
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1580511

... tylko jak człowiek zacznie sobie zdawać sprawę ,co do rzeczywistych mechanizmów rządzących tym postPRL-em ,to "tylko usiąść i płakać" . Więc pozbycie się złudzeń może być "demobilizujące" .A z drugiej strony ,to bez poznania "do bólu" ,to trudno cokolwiek sensownego zrobić ....

Poza tym ,to także warto wbić sobie do głowy ,że "cudownych rozwiązań" , "silver bullet" raczej nie ma i nie będzie . Tylko ciężka długotrwała orka na tym ugorze , "krew,pot i łzy" ,"czterdzieści lat łażenia po pustyni" ...

PS

A'propos

https://youtu.be/M9UUYh0xirc

Vote up!
3
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1580517

PiS i pseudo nauczanie podstaw patriotycznych młodych Polaków.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1580519

...ukazują się w sieci dość regularnie od kilku miesięcy. Każdy odcinek jest niezwykle interesujący, wiarygodny  a tym samym przerażający. Już po tych programach, gdyby Polska nie była państwem teoretycznym i kamieni kupą, ...zabrakłoby miejsc w zakładach karnych a prokuratorzy mieliby ręce pełne roboty przez następne dziesięciolecia.

Ale cóż..wszak mamy w Polsce PRAWO i SPRAWIDLIWOŚCI  nadmiar oraz   wspaniałych NIEPOPRAWNYCH, którym taki układ bardzo na rękę ..i na nogę, zarówno lewą jak i prawą.....dlatego nie pozostaje nam nic innego jak tylko świętować, na okrągło...jak nie rocznice kłamstwa smoleńskiego..to różne żałoby narodowe albo stawianie pomników...a potem wybory...potem świętowanie wygranych wyborów, których oszustwa są jawnie wykazane...ale Polacy nic się nie stało !

 Czy to jeszcze Polska ?

Wielki szacunek dla P.Modzelewskiej za odwagę...wszak samobójca czuwa...

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Verita

#1580531

zapytany co sądzi o pani Modzelewskiej odpowiedział, że zbyt mało o niej wie aby się teraz wypowiadać na jej temat. Pojawiła się niedawno, ale jej zachowanie jest trochę dziwne jak na osobę zajmującą się tak ważnymi sprawami w Polsce. Odniosłem podobne wrażenie, taka kokietka starająca się zrobić bardzo dobre wrażenie na mężczyznach.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1580559

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czy wam, nieudacznikom, się zdaje że kobiety żyją po to aby robić dobre wrażenie na was????

Odważna niewiasta, która nie boi się mówić prawdy o mafijnych układach w Polsce, nadstawia za was, patałachy, głowę a wy co??? Jeden nie zna...choć powinien się orientować.....a drugi, ech....

Szkoda gadać !

Vote up!
1
Vote down!
-2

Verita

#1580606

Dziękuję, ostatnio  Panią mecenas  zaproponowałem krótko na gadaczce. Niektórych drażni, że medialnie pojawiła się nagle, wyrosła niczym z pod ziemi...

No cóż,  a dlaczego nie? W końcu nie mamy w Polsce jedynie  s... synów , kilku normalnych również istnieje... Może warto po prostu skupić się na tym co ta osoba mówi... Służby w naszym kraju działają tak doskonale i to od wielu lat, że Polacy popadli w jakąś paranoję . Wszystkiego się boją i w każdym widzą wroga i zdrajcę... A przecież mamy tak wielu zacnych ludzi, którzy odważnie mówią prostym tekstem...

Że się promuje? A dlaczego nie ? Powtarzam, ważnym jest, co mówi ?...

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1580632