WOJNA!!!

Obrazek użytkownika zib1
Kraj

Jutro jadę PO mąkę, cukier,ryż itp. Wam też radzę.
POdjechałem dziś POd Auchana, patrzę a tam na parkingu brak wolnych miejsc. Chcąc , niechcąc wróciłem do domu. Głupi palant, nic nie rozumiałem, dopiero w drodze POwrotnej coś zaczęło mi świtać, ależ jestem tępy, przecież ludzie robią zapasy. Coś się będzie dziać.

W ciągu następnego tygodnia, dwóch, dojdzie do ostrej wymiany zdań POmiędzy Polską a Rosją,POtem wymiana not dyplomatycznych.
Nooo, a dalej już z górki, zamknięcie Ambasad i Konsulatów, ruch wojsk ku naszym wsPOlnym z Rosją granicom, jakiś incydent ,jakaś prowokacja i w kilka tygodni możemy mieć gości ze wschodu.
Przecież POza generałami /tymi szkolonymi w Moskwie/,nasza armia praktycznie nie istnieje.
Choć nie, mamy parę oddziałów,ale stacjonują zbyt daleko aby być czymś innym niż kiedyś zaczątkiem Armii wyzwoleńczej, jeśli „sojusznicy” POzwolą.
PO wczorajszym wściekłym ataku Don Donka na kgb/gru nie może być innego scenariusza.
Armii Czerwonej nie przeszkodzą zaspy to nie amerykanie, mróz i śnieg to wymarzone dla AC warunki.W dwa tygodnie dojdą do Szczecina i Wrocławia, nooo... chyba że z drugiej strony wejdą Niemcy.
Krótka przyjaźń się skończyła, a wystarczyło tylko nieopatrzne pytanie dziennikarzyny skierowane do skacowanego i wściekłego cudotfuurcy. Co go tak rozjuszyło że naraził setki tysięcy Polaków na śmierć, a miliony na ruską niewolę? Czyżby przedwczoraj przegrał mecz/?/ , bo jeśli nie, to nie ma dla niego żadnego racjonalnego usprawiedliwienia.
Ciekawe co zaordynuje jutro szechter,czy odetnie się od tego faszystowskiego jątrzyciela? Przecież przyjaźń Polsko-Radziecka była i jest najważniejsza i GóW....na nie może nad takim bezmyślnym jej zniszczeniem przejść do POrządku dziennego. Tym bardziej że to nie jakiś zatablketkowany oszołom tę piękną przyjaźń niszczy. Robi to nie byle kto, sam Plemiel Thuske, POmazany i Dotknięty.
Co na to rezydent? Może będzie próbował nas uratować przed ostatecznym nieszczęściem, uratować tak jak kiedyś uratował nas jego POprzednik.Wzorzec wszelkich cnót dla WRONka, a w dodatku generał. Może wykorzysta swoje moskiewskie koneksje i POstara się zażegnać nadejście wojny? Może/?/ , ale WRONek /?/ ,a co by z tego miał?

A jeszcze do wczoraj wszystko było tak dobrze. Tylko jakieś oszołomskie jednostki niodPOwiedzialnymi wyPOwiedziami mieszały naszej opinii publicznej w głowach.
Wszystko było POd pełną kontrolą, nawet gdy jakiś naćpany relanium czy inną aspiryną odważył się wredną i POdstępną wyPOwiedzią że żąda prawdy, „narazić naszą przyjaźń na szwank” zaraz dostawał odPOr. Natychmiast dziesiątki , a nawet setki rozważnych dziennikarzy nie zostawiało na nim suchej nitki. Zaraz dyżurny cieć czy stefek zapewniali że to tylko bredzenie choregu umysłu, że przyjaźń jest POnad wszystko. Od razu POjawiało się setki komentarzy że ten naćpany kaczor chce chyba wojnę wywołać.
A dziś już jest POzamiatane i to nie jakiś pisdzie...c to uczynił tylko najbardziej ceniony na świecie don donek, tfuurca zjednoczonej iewropy.
Muszą przyznać Donaldzie że Cię nie doceniałem ,nie docenialiśmy Cię wszyscy. A przecież widać jak na dłoni że Tobie chodzi tylko o Prawdę i w żadne wątpliwe i niehonorowe układy wchodził nie będziesz. Może ktoś inny, ale nie TY, nigdy.
Masz rację, za prawdę trzeba walczyć,a jak tak się złoży to i życie trzeba za nią POświęcić.
Nie damy się,Wodzu prowadź.
Muszę kończyć bo mi ziemniaki wykupią.

zib1

Brak głosów

Komentarze

w Iraku

- Afganistanie i

- nad Wisla

mozemy"wziac ruskich w kleszcze" z kilku stron.....

Oczywiscie zartuje bo ostatnia wojna , ktora mielismy z Rosja i dalismy sobie rade  to byla ta w 1920'.

Podczas II Wojny sowieci zostali dozbrojeni przez Amerykanow a potem wystarczylo szpiegostwo i stworzenie Bomb atomowych i juz im chyba niepredko podskoczymy militarnie

Vote up!
0
Vote down!
0
#117186

Przy "wysokim morale" jakie panuje w Rosji i jej armi można ich POdkupić,a w tym "nasi wybrańcy' to światowa ekstraklasa.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#117189

a jak pokazuje historia za ostatnie chyba 300 lat to " nasi  wladykowie "

byli do podkupienia - najlepszy przyklad z ostatnich 20 lat

NBP podzielono na czesc, sprywatyzowano i 70% juz sprzedano

a kto ma kase ten ma wladze.

Polacy nie maja kasy ale OBRASTAJA W DLUGI..........

Na badania w kraju nad Wisla idzie ponoc 0,7% - a to z tego mozna zrobic nowe technologie,

materialy,

skonstruowac nowa bron,

wyroby, ktorymi moglibysmy podbic pol swiata

jak nie przymierzajac Niemcy Volkswagenem ( pojazd dla ludu )

Vote up!
0
Vote down!
0
#117214

Dwa litry samogonu na twarz,a dla oficerów udziały w gazie łupkowym i PO telefonie komorowskim,tfuu.. komórkowym. Nie trzeba kuPOwać całej Armii tylko kilka dywizji.
POwrót do czasów najemników, taka Polska legia cudzoziemska, chęci zaś nie załatwię.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#117224

Mam nadzieję, iż z ziemniaków samogon upędzisz. Bo bez niego nijak nie ubłagamy Sovieckich Sołdatów by nas nie rabowali i nie gwałcili. Słyszałem, iż Robercik Biedroń już się poddał...

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#117197

Zaraz PO wczorajszej wyPOwiedzi Wodza POleciał na granicę, teraz czeka w POzycji łokciowo -kolankowej.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#117200

Oj dajesz, dobrze, że nie mam zajadów. Pozycja na pieska wskazana.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#117205

Najnaturalniejsze zachowanie na świecia/w dzisiejszych czasach/.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#117209

"jak sie idzie na polowanie to chata ma byc zabezpieczona,i kobiety "

wiec jakie gwalty?

( no vel Pierwszego Kaszalota chyba nikt nie pochytrzy sie gwalcic

bo za malo atrakcyjny zn. zabezpieczony...... ).

Zas biorac pod uwage, ze grubo ponad 90 %facetow jest hetero

wiec i tamten Biedron sobie tylko moze teskinic do jakiegos batiuszki

Vote up!
0
Vote down!
0
#117217

Jemu chodziło o POlowanie na SERNOPLEASY, a kaszalot by musiał nieźle POdpłacić za gwałt.A biedroń/?/, biedroń jest chyba ostatni spragniony "prawdziwego mężczyzny". Próbował znaleźć takiego 11-tego listopada,ale tylko trochę POszturchali a du.ę zostawili nieruszoną, stąd te skargi.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#117221

"W dwa tygodnie dojdą do Szczecina i Wrocławia, nooo... chyba że z drugiej strony wejdą Niemcy."
Sądzi Pan, że AC pozwoliłaby Niemcom posunąć się choć o krok na wschód? Nic podobnego. Pędzeni bimbrem i uraaaaa... popędziliby Niemców do Atlantyku i kazali wpław wyprawiać się do Ameryki. Bo mnie jakoś trudno jest uwierzyć we wschodnią przyjaźń, chociaż Niemcy mogą im wierzyć. Ostatecznie robią wspólne interesy, nieprawdaż?

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#117268

A AC jest słaba jak nigdy,tylko że my armii nie mamy wcale,już zdrajcy się o to POstasrali.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#117270

Świenta, wienc trza sie przygotować. Stąd te parkingi, auszany i inne wyglądają właśnie tak. Lemingi dostają pierdolca, już o tym wspominałam. - Takie zjawisko ogresowe;) z POlityką luźno związane (POwiedzieli, że my som bogatsze? POwiedzieli, no to hajda na zakupy, żeby somsiad dłuższej kiełbasy nie mieli! No.).
Zapasy, to zawsze dobra rzecz i rozsądny człek zawsze w domciu ma niewielki zapasik tego i owego;) a kto może to i materiałów pędnych i paliw stałych. Oraz wszelakiego innego dobra;) amen. Niezależnie od stonka, bronka, donka, Armii Czerwonej, lemingów, świąt i POgody (wiadomo, że dla bogaczy).

Vote up!
0
Vote down!
0
#117385

Przecież pałkarze od krzyża z zimnego lecha nie będą obchodzić Bożego Narodzenia,co bogatsi wykupili wczasy w tropikach lub w Alpach.Ci mniej zasobni zapełnią jakiś Zakopane lub Karpacz, więc nie wciskaj że biorą ze sobą ryż i cukier.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#117417

lemingach:) - Obserwuję to zjawisko (kompulsywne zakupy sezonowe) i staram się trzymac od niego jak najdalej:).

Vote up!
0
Vote down!
0
#117604

Komorowski tfu mówił coś w ameryce o bigosowaniu szabelkami tylko zaPOmniał że z warchołami w obronie OJCZYZNY wygrywali Skrzetuski Włodyjowski Kmicic i słowem mości Zagłoba pozdrawiam SZarko

Vote up!
0
Vote down!
0

Szarko

#122472