Ankieta: Dlaczego J.Kaczyński nie chce reform systemowych w Polsce i odrzuca wariant Orbana

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

To jest jedynie ważne pytanie po minionej kampanii wyborczej i wyborach. 

Jestem bardzo ciekawy opinii Państwa na tytułowe pytanie. 

Walka z Konfederacją i odmowa możliwości koalicji jest zaprzeczeniem opcji orbanowskiej, którą niby zawsze prezes chciał kiedyś uruchomić. Czyży stawianie wariantu orbanowskiego jako celu - było tylko maskirowką? Czego tak naprawdę chce Jarosław Kaczyński i dlaczego tylko... pudrowania trupa, zamiast strukturalnej reformy państwa?

DLACZEGO TERAZ, GDY JEST REALNA MOŻLIWOŚĆ ZAPOCZĄTKOWANIA WARIANTU WĘGIERSKIEGO - PREZES SIĘ WYCOFUJE I ZWALCZA EWENTUALNEGO KOALICJANTA Z PRAWEJ STRONY??

Oto jest pytanie... Hamletowskie. Dlaczego JK stawia w opcjach  BYĆ ALBO NIE BYĆ  Polski na... NIE BYĆ?

 

Bardzo jestem ciekaw, nawet najbardziej karkołomnych odpowiedzi. [Odpowiedzi o wrogach ludu i ruskich onucach proszę zatrzymać dla siebie]

Coś mi mówi, że kto odpowie trafnie na to pytanie, otworzą mu się kamienne wrota do jaskini pełnej skarbów :). 

 

image

Ilustracja. Przeróżne horrendalne zjawy i projekcje strzegą dostępu do skarbca. Gdy pojawi się odważny - zjawa znika.

image

 

Ilustracja. Krajobraz po zniknięciu straszących zjaw. 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (13 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Andy-aandy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Antykaczyzm czyli atrofia rozumu politycznego oraz postępujący triumf chama

“Antykaczyzm jest najbardziej odmóżdżająca postawą polityczną ostatnich dwóch dekad w Polsce. Nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości, w tym do Lecha i Jarosława Kaczyńskich przekroczyła wszystko z czym mieliśmy do czynienia w dziedzinie politycznych zachowań i emocji” — napisał prof. Ryszard Legutko w 2013 roku.1

Antykaczyzm, czyli postawa dowodząca ewidentnego odmóżdżenia oraz używanie antykaczyzmu jako politycznej broni przez postbolszewickie mass media, lewackich degeneratów oraz skorumpowaną, postbolszewicką i mafijną PO ciągle się nasila.

* * * * * *

W 1989 roku PRL-bis zostało utworzone przez sowieckich zbrodniarzy i agentów NKWD Jaruzelskiego i Kiszczaka dla agentury WSI i SB -- co pokazał bolszewicki cyrk Kiszczaka zwany "okrągłym stołem". W PRL-bis postbolszewickie mass media odmóżdżały Polaków.

Te działające przeciwko Polakom postbolszewickie mass media i agentura działają cały czas. W sądownictwie jest mafia antypolska dzialająca wbrew prawu. A wynik wyborów pokazal że antypolska mafia ma olbrzymie wpływy... Wystarczy dodać: KE 37,87 proc. + Wiosna 6,02 proc. + Lewica Razem 1,23 proc. Co razem  daje 45,12 proc.

Więc wystarczy logicznie pomyśleć i wyciągnąć wnioski z realnej sytuacji politycznej. A nie pieprzyć trzy po trzy, a para piętnaście...

 

 

_________________________________________________________

1  Zob. Ryszard Legutko “Antykaczyzm”, Wydawnictwo M, Kraków 2013.

Vote up!
5
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1592176

Nie zauważyłeś, że PRL-bis powstał przy magdalenkowym stole i trwa do tej pory. Sądy są dlatego takie, a nie inne, ponieważ mafię sędziowską uratował A. Duda, ten sam, który nazywa Polskę "polin" i oskarża Polaków o niepopełnione zbrodnie w Kielcach w 1946 roku i w czasie ucieczki komunistycznych przestępców na zachód w 1968 roku.

Vote up!
9
Vote down!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1592188

o to, aby można było łatwiej oszukiwać Polaków. Tak jak z tym ostatnim przyjazdem izraelskiej delegacji, niby odwołany przyjazd, a jednak przylecieli. Mieli się nie spotykać z tą delegacją, a jednak spotkali się z nią. Chodzi o haracz, a w koalicji z Konfederacją nie da się niczego po cichu załatwić. Wygląda na to, że cyrograf już podpisali. Wybory też będą sfałszowane, bo inaczej nie da się uroszczeń załatwić po cichu.

https://www.youtube.com/watch?v=60RN4dwXbXM

https://www.youtube.com/watch?v=DMN-rBjqTsk

Vote up!
10
Vote down!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1592181

to nie jest pytanie dla Polski. Państwo już dawno sprzedane rzydom przez Jaruzelskiego jest zarządzane przez syndyków masy upadłościowej i dziś partycypujemy w finałowych scenach iluzji dla przekrycia kotarą legalizmu tego szwindlu wszechczasów.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1592189

Dlaczego J.Kaczyński nie chce reform systemowych w Polsce i odrzuca wariant Orbana?

  1. To jest nieprawda. Nie jest prawdą to, że Jarosław Kaczyński nie chce reform systemowych w Polsce. To jest insynuacja.
  2. Druga nieprawda. Jarosław Kaczyński nie odrzuca wariantu Orbana, czymkolwiek ten wariant jest.

Natomiast z pewnością diagnoza rzeczywistości jest bardziej złożona. Na razie polecam przeczytanie tekstu Humpty Dumpty [link], w którym autor pisze o niektórych zaskakujących efektach wyborów do parlamentu europejskiego. Na przykład o tym, że Biedroń może wyniesie się z Polski do Brukseli a tak zwana Wiosna całkiem zniknie. To jest całkiem prawdopodobne.

Drugi polecany tekst, to mój komentarz do manipulacji kefasa z giathalassy [link]. Andy-aandy napisał to krócej, a ja uważam, że na przykład w tej całej "Konfederacji" są porządni patrioci, którzy dali się zmanipulować, Braun albo Jakubiak na przykład, ale niestety są tam także nieuczciwi manipulatorzy, którzy w efekcie hańbią dobre imię prawdziwie patriotycznych Narodowców i wyprowadzają Konfederację na manowce. Czyli jest to formacja zbyt eklektyczna i zbyt bogato infiltrowana, by można było traktować ją poważnie.

Vote up!
5
Vote down!
-5

michael

#1592202

Mnie nie obchodzi co on chce czy nie chce.

Mnie obchodzi   czego chcą czy nie chcą Polacy!

We Francji Zjednoczenie Narodowe - Marine Le Pen wygrała wybory do parlamentu UE z wynikiem 24,2 proc.

Fidesz Viktora Orbana w wyborach do europarlamentu zdobył nieprawdopodobne 56 proc. głosów. Opozycja została po prostu rozbita – socjaliści, którzy prawdopodobnie zajęli drugie miejsce, zdobyli zaledwie 10 proc. głosów .

W Wielkiej Brytanii Partia Brexitu [Farage] otrzymała 32 %.

A Polacy jak rozpędzone stado, zmierzające w przepaść?

Czy bezmyślne nastawianie drugiego policzka – to polska specjalność?

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25521&Itemid=100

Vote up!
5
Vote down!
-4

Verita

#1592213