Ankieta: Dlaczego J.Kaczyński nie chce reform systemowych w Polsce i odrzuca wariant Orbana

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

To jest jedynie ważne pytanie po minionej kampanii wyborczej i wyborach. 

Jestem bardzo ciekawy opinii Państwa na tytułowe pytanie. 

Walka z Konfederacją i odmowa możliwości koalicji jest zaprzeczeniem opcji orbanowskiej, którą niby zawsze prezes chciał kiedyś uruchomić. Czyży stawianie wariantu orbanowskiego jako celu - było tylko maskirowką? Czego tak naprawdę chce Jarosław Kaczyński i dlaczego tylko... pudrowania trupa, zamiast strukturalnej reformy państwa?

DLACZEGO TERAZ, GDY JEST REALNA MOŻLIWOŚĆ ZAPOCZĄTKOWANIA WARIANTU WĘGIERSKIEGO - PREZES SIĘ WYCOFUJE I ZWALCZA EWENTUALNEGO KOALICJANTA Z PRAWEJ STRONY??

Oto jest pytanie... Hamletowskie. Dlaczego JK stawia w opcjach  BYĆ ALBO NIE BYĆ  Polski na... NIE BYĆ?

 

Bardzo jestem ciekaw, nawet najbardziej karkołomnych odpowiedzi. [Odpowiedzi o wrogach ludu i ruskich onucach proszę zatrzymać dla siebie]

Coś mi mówi, że kto odpowie trafnie na to pytanie, otworzą mu się kamienne wrota do jaskini pełnej skarbów :). 

 

Ilustracja. Przeróżne horrendalne zjawy i projekcje strzegą dostępu do skarbca. Gdy pojawi się odważny - zjawa znika.

 

Ilustracja. Krajobraz po zniknięciu straszących zjaw. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:13)

Komentarze

Antykaczyzm czyli atrofia rozumu politycznego oraz postępujący triumf chama

“Antykaczyzm jest najbardziej odmóżdżająca postawą polityczną ostatnich dwóch dekad w Polsce. Nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości, w tym do Lecha i Jarosława Kaczyńskich przekroczyła wszystko z czym mieliśmy do czynienia w dziedzinie politycznych zachowań i emocji” — napisał prof. Ryszard Legutko w 2013 roku.1

Antykaczyzm, czyli postawa dowodząca ewidentnego odmóżdżenia oraz używanie antykaczyzmu jako politycznej broni przez postbolszewickie mass media, lewackich degeneratów oraz skorumpowaną, postbolszewicką i mafijną PO ciągle się nasila.

* * * * * *

W 1989 roku PRL-bis zostało utworzone przez sowieckich zbrodniarzy i agentów NKWD Jaruzelskiego i Kiszczaka dla agentury WSI i SB -- co pokazał bolszewicki cyrk Kiszczaka zwany "okrągłym stołem". W PRL-bis postbolszewickie mass media odmóżdżały Polaków.

Te działające przeciwko Polakom postbolszewickie mass media i agentura działają cały czas. W sądownictwie jest mafia antypolska dzialająca wbrew prawu. A wynik wyborów pokazal że antypolska mafia ma olbrzymie wpływy... Wystarczy dodać: KE 37,87 proc. + Wiosna 6,02 proc. + Lewica Razem 1,23 proc. Co razem  daje 45,12 proc.

Więc wystarczy logicznie pomyśleć i wyciągnąć wnioski z realnej sytuacji politycznej. A nie pieprzyć trzy po trzy, a para piętnaście...

 

 

_________________________________________________________

1  Zob. Ryszard Legutko “Antykaczyzm”, Wydawnictwo M, Kraków 2013.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1592176

Nie zauważyłeś, że PRL-bis powstał przy magdalenkowym stole i trwa do tej pory. Sądy są dlatego takie, a nie inne, ponieważ mafię sędziowską uratował A. Duda, ten sam, który nazywa Polskę "polin" i oskarża Polaków o niepopełnione zbrodnie w Kielcach w 1946 roku i w czasie ucieczki komunistycznych przestępców na zachód w 1968 roku.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1592188

o to, aby można było łatwiej oszukiwać Polaków. Tak jak z tym ostatnim przyjazdem izraelskiej delegacji, niby odwołany przyjazd, a jednak przylecieli. Mieli się nie spotykać z tą delegacją, a jednak spotkali się z nią. Chodzi o haracz, a w koalicji z Konfederacją nie da się niczego po cichu załatwić. Wygląda na to, że cyrograf już podpisali. Wybory też będą sfałszowane, bo inaczej nie da się uroszczeń załatwić po cichu.

https://www.youtube.com/watch?v=60RN4dwXbXM

https://www.youtube.com/watch?v=DMN-rBjqTsk

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1592181

to nie jest pytanie dla Polski. Państwo już dawno sprzedane rzydom przez Jaruzelskiego jest zarządzane przez syndyków masy upadłościowej i dziś partycypujemy w finałowych scenach iluzji dla przekrycia kotarą legalizmu tego szwindlu wszechczasów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1592189

Dlaczego J.Kaczyński nie chce reform systemowych w Polsce i odrzuca wariant Orbana?

  1. To jest nieprawda. Nie jest prawdą to, że Jarosław Kaczyński nie chce reform systemowych w Polsce. To jest insynuacja.
  2. Druga nieprawda. Jarosław Kaczyński nie odrzuca wariantu Orbana, czymkolwiek ten wariant jest.

Natomiast z pewnością diagnoza rzeczywistości jest bardziej złożona. Na razie polecam przeczytanie tekstu Humpty Dumpty [link], w którym autor pisze o niektórych zaskakujących efektach wyborów do parlamentu europejskiego. Na przykład o tym, że Biedroń może wyniesie się z Polski do Brukseli a tak zwana Wiosna całkiem zniknie. To jest całkiem prawdopodobne.

Drugi polecany tekst, to mój komentarz do manipulacji kefasa z giathalassy [link]. Andy-aandy napisał to krócej, a ja uważam, że na przykład w tej całej "Konfederacji" są porządni patrioci, którzy dali się zmanipulować, Braun albo Jakubiak na przykład, ale niestety są tam także nieuczciwi manipulatorzy, którzy w efekcie hańbią dobre imię prawdziwie patriotycznych Narodowców i wyprowadzają Konfederację na manowce. Czyli jest to formacja zbyt eklektyczna i zbyt bogato infiltrowana, by można było traktować ją poważnie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

michael

#1592202

Mnie nie obchodzi co on chce czy nie chce.

Mnie obchodzi   czego chcą czy nie chcą Polacy!

We Francji Zjednoczenie Narodowe - Marine Le Pen wygrała wybory do parlamentu UE z wynikiem 24,2 proc.

Fidesz Viktora Orbana w wyborach do europarlamentu zdobył nieprawdopodobne 56 proc. głosów. Opozycja została po prostu rozbita – socjaliści, którzy prawdopodobnie zajęli drugie miejsce, zdobyli zaledwie 10 proc. głosów .

W Wielkiej Brytanii Partia Brexitu [Farage] otrzymała 32 %.

A Polacy jak rozpędzone stado, zmierzające w przepaść?

Czy bezmyślne nastawianie drugiego policzka – to polska specjalność?

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25521&Itemid=100

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1592213