"Większość Polaków pluje na Mnie",Adamowicz

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

Na początek wróćmy do Pana Adamowicza i do jego rzekomej śmierci,w internecie pojawiały się filmiki że "siedzącym Adamowiczem"ale był tak szybko usuwany że już go w sieci nie można znaleźć.

 

Tutaj ktoś w miarę to wyjaśnia takich materiałów nie można rozpowszechniać z takich powodów aby nikt nie poznał prawdy tu jest link: ]]>https://www.youtube.com/watch?v=yypL61fZlh0]]>

Przytaczając z blogu Pana Cypriana kilka fragmentów,całość można łatwo znaleźć w internecie.

 

(...)

"Zrobiłem to też dla Ciebie, bo jesteś tym przygnębiony. Nie tyle samym zdarzeniem ile brakiem reakcji wśród prawicowych i patriotycznych portali i u osób przyznających się do takiej prowieniencji, na kpinę z rozumu czyli reanimację przez uciskanie [klatki piersiowej]  i to przecież bardzo mocne, kogoś kto miał być mocno ranny w serce ostrym narzędziem.
O takich bzdurach nie słyszano i za Moich Czasów na Ziemi.
Ani Izraelici, ani Rzymianie nie daliby się tak ogłupić i głośno protestowaliby. Wybuchłyby nawet zamieszki. Ulegliby przed wojskiem na ulicach, ale władza musiałaby się do tego posunąć. Mówię o tych dwóch narodach bo je znacie i są bliskie i zrozumiałe a jeszcze bardziej Rzym.
- Dziękuję Panie Jezu. Czyli jesteśmy głupsi niż starożytni Rzymianie i Izraelici
- Oczywiście dziecko. To signum Czasów Ostatnich. A będzie jeszcze gorzej. Lecz od głupoty jest jeden krok do zbrodni. A od zbrodni już tylko droga do potępienia."

 

"- Kto jest kim, kto kocha prawdę, kto jest niezależny i kocha Boga.
Ta sprawa okazała się papierkiem lakmusowym. Nikt nie stanął na wysokości zadania z tych „prawicowych i niezależnych”. Nikt."

 

"bez Mego Imienia na ustach nawet gdyby dziesięć milionów wyszło na ulice protestować przeciwko kpinom z Boga i człowieka w oszustwie dotyczącym śmierci Adamowicza, to nie przemożecie ich."

 "Jeśli nie będę królem w sercach to zginiecie."

 

Bez Boga w sercach nic nie wskóramy ale katolicy w kościołach powiedzą że Boga mają wychodzi prawda gdy swój wolny czas spędzają w zły sposób -starsze Panie(większość) plotkują i oglądają ogłupiające seriale,one są największym procentem społeczeństwa katolickiego w Polsce.Kapłani ,biskupi dbają tylko o mamonę.Nie chcą pamiętać ze za każda dusze im powierzoną odpowiedzą na sądzie.

 

"Jak będziemy żyć, Panie Jezu, w najbliższym czasie?
- Materialnie gorzej lecz nie stanie się to nagle.
Musi przyjść na was ucisk, który będzie miał nie tylko taki wymiar. Lecz zachowajcie spokój, pogodę ducha, pamiętajcie, że nad wszystkim czuwa Ojciec i nikomu nie spadnie włos z głowy bez Jego zgody. Zdajcie się na wolę Ojca i miłujcie ją i nie lękajcie się."

 

Coraz mnie Ludzi chodzi do kościołów,dlaczego bo "nie".

Rodzice od małego powinni uczyć swoich dzieci że niedziela jest dniem świętym.Uczyć przykładem i wzorem zachowania Chrześcijańskiego.Głową każdej rodziny powinien być maż ale często się zdarza że tą funkcje przejmuje teściowa,żona a mąż zostawia wychowanie właśnie im.Dziecko potrzebuje wychowania Obu rodziców.Jeżeli dziecko nie będzie odczuwało opieki ojca wydawać się jemu będzie że i dla Boga nie jest ważne,tłumaczy Ks. Glas podobne przypadki w:

Poranienia w rodzinie - rany od ojca, od matki - ks. Piotr Glas.]]>https://www.youtube.com/watch?v=IyVP6dbpl0w]]>

Rodzice powinni opowiadać o bogu dzieciom aby ich wiara nie była wiara współczesnych dzieci którzy wiarę maja z nawyku z przyzwyczajenia itp.

 

Wychowanie dzieci do społeczeństwa i nakierowanie go do wiary jest kluczowym zadaniem rodziców.Kto z rodziną przy stole czytał biblie,wspólnie z  rodziną modlił się??? 

Wydaje mi się że nawet tu gdzie czytelniczy są o wiele wiele starsi ode mnie raczej mało by się znalazło ludzi którzy zostali wychowani  do życia katolickiego czerpiąc z przykłady z rodziców .

 

jeszcze jeden fragment:

"Nie zapominajcie o Mnie Dzieci, a pamiętajcie coraz więcej. Zawierzajcie wszystko Memu Niepokalanemu Sercu.
Bóg dał mi na Czasy Ostatnie wielką władzę. Pamiętajcie o tym.
Mój Syn zawsze jest pierwszy i tak niech będzie w waszych myślach i modlitwach, ale Ja jestem Waszą Królową i to Królową coraz potężniejszą. Tak chciał Bóg i tak uczynił, zaś władza, którą mi przekazał okazuje się i przede wszystkim okaże.
 

Polećcie mi się wszyscy po przeczytaniu tych Słów.

Zostańcie z Bogiem Dzieci."

 

Starsze pokolenia Polaków (rodzice) popełniali braki w wychowaniu,przez lata z kolejnymi pokoleniami te braki nabierały rozmachu.coraz większe i większe aż dano dojść do wniosku że RODZINA może nie jest podstawową forma społeczeństwa, dając pole do manewru lewackim ugrupowaniom ,które w dzisiejszych czasach chodź są mniejszością niedługo będą miały prawa do większości prze ograniczenie wolności słowa i Bóg wie co jeszcze  wymyślą.

Na koniec chciałbym napisać że w internecie można znaleźć informacje że ludzie są już znakowani chipyami jak i uchodźcy przybywający do Europy.

 

Pozdrawiam

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (11 głosów)

Komentarze

Cześć uczciwości w osądzaniu Danych Prawd -> w rzeczywistości OczyWistości...

 Pozdrawiam J.K.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1580414