List otwarty do Jarosława Kaczyńskiego!

Obrazek użytkownika prof Rycho
Idee

Tekst dotyczy listu otwartego do Jarosława Kaczyńskiego!
Trzy lata minęło rządów Dobrej Zmiany. Poza sukcesami jest klęska pod słowem - BEZKARNOŚĆ!    Tu najbardziej rozwidla się rzeczywistość z tym co jest, a co było w planach i zapewnieniach przedwyborczych w 2015r

Nierozliczone afery, bezkarni sędziowie, prokuratorzy, pospolici przestępcy, oszuści i lokalne sitwy nienaruszone. Choć trzy lata minęły, a ujawnianie afer zakończyło się wkrótce po ...wyborach.
Słowem POLSKA POWIATOWA BEZ ZMIAN! 
Dlatego i głównie z tego powodu przegrano w duzych miastach ostatnio wybory i w Rzeszowie także. Ludzie mają dość bezkarności przestępców, mają dość roli "nietykalnych" mafiozów i tych co to im zapewniają. z wymiaru /nie/sprawiedliwości
Nikt nie wyciąga ręki pokrzywdzonym, a szczególnie w niby mateczniku PIS, tam gdzie największa afera, bo i wysokich urzedników państwowych i gangsterów -"OŚMIORNICA PODKARPACKA", niespotykana w cywilizowanych krajach. Pamiętamy  jej  obnażenie, gdzie szefowa prokuratury apelacyjnej jedna kradnie, druga za korupcje zatrzymana  i wiele innych sprzed kilku lat!  Lecz ona jest i nadal działa, mało w sumie dotknięta! 
Stąd list otwarty do J. Kaczyńskiego, bowiem Ministrowi Ziobrze niewielu tu pokrzywdzonych wierzy, nie widząc należnych  działań i stawiają pytania - kto zatrzymał rozwojowe śledztwa na wyniki, których tak SUWEREN liczył ? 

DO PREZESA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO!

  Ludność Podkarpacia z niepokojem po trzech latach rządów patrzy na bezradność Ministra Sprawiedliwości, co w efekcie   prowadzi  tutaj do bezkarności przestępczych struktur oraz niejednokrotnie tych co winni ich ścigać!
To tu w nieznanej w normalnej państwowości skali, panowała, panuje i działa OŚMIORNICA, w ktorej jak pamietamy, szefowie prokuratur, marszalek, wice ministrowie byli aresztowani w latach 2014-2015, ale za Prokuratora Seremeta!

A obecnie wszyscy oskarżeni za "korupcję" i za "działania w ramach przestepczości zorganizowanej", są już na wolności, odpowiadają jak już z wolnej stopy!  Rodzi się oczywiste pytanie, i dlaczego kto pomimo zaawansowanych działań CBA, po których społeczeństwo od 2015r oczekiwało dalszych efektów i ujawnień działań MAFII, zatrzymał śledztwa i to na początku 2017r. 
Krąża ulotki i na FB o tym, kilka przytoczę

MINISTRZE ZIOBRO DOŚĆ
BEZKARNOŚCI 3 lat!

"przestępcom w togach"
agenturze oszustom i
lokalnym MAFIOM!
inne 
DOŚĆ MAMIENIA 
PANIE ZIOBRO!
Polska powiatowa bez zmian!
"Osmiornica Podkarpacka"działa nadal!
SUWEREN MA DOŚĆ PANA OBIECYWAŃ

Panie  Prezesie KACZYŃSKI!  

   Tu na Podkarpaciu 5 lat temu powiedział Pan: "nie ma rozwoju Polski bez rozbicia sitwy na Podkarpaciu"!   Ostatnio i Premier Morawiecki podczas pobytu 30 czerwca też o OŚMIORNICY wypowiadał się publicznie i w rozmowie ze mną! 
Kto zatem zatrzymał śledztwa? Komu na tym zależało ?  To powszechna opinia.
My imieniem  SUWERENA, wielu obywateli pokrzywdzonych ,  stąd przesłaliśmy stomy dowodów do Ministra Ziobry i to już od 2006, a on - cóż odsyła z powrotem do tych, których piętnujemy w Rzeszowie. Pomimo nawet zastrzeżenia ze względu na wagę - do rąk własnych
Naraża tym samym obywateli na szykany i niebezpieczeństwo odwetu! 
Suweren ma już dość takiego traktowania, coraz bardziej widać, że także posłom PIS tutaj, bardziej zależy na stołkach niż ujawnianiu prawdy. Nie mają już czasu dla Suwerena i dla interpelacji poselskich Dlatego tak z kretesem przegrano wybory na prezydenta Rzeszowa! Choć i mieli  dowody od nas i mogli je użyć, absolutnie dyskwalifikujące wygranego! 
    Niestety, zawód tu jest pełny... no i wielka przegrana. 
Prokuratury tutejsze, "czwórkami przeszły nietknięte", a wsród nich ci, którzy zamiast stać na straży praworządności, w sposób niezwykły tuszują śledztwa i chronią się nawzajem na co mamy niepodważalne dowody!  Jak można reformować było prokuratury, ludzmi do których tyle zastrzeżeń kierowano i do Ministra Sprawiedliwości i innych organów państwa, bez należytej reakcji? Ba wielkie ich awanse, co samym w sobie wzbudza podejrzenia? Ale Minister to inaczej sługa, a nie kreator odmiennej rzeczywistości w stosunku do tej, co mówi w mediach!

To dowód nadal słabego Państwa, pomimo,  że ponoć Kodeks Karny obejmuje wszystkich? 
Teraz opis przestępstw i powiązań w ramach "ośmiornicy ",  kierujemy i do Premiera, wobec braku od lat należnej reakcji Ministra Sprawiedliwości.  Także dlatego,  że wiemy o konflikcie  z Ministrem Ziobro i wobec trzech lat bezkarności bardzo wielu  urzedników!      Dlatego także, ze i czynniki zagraniczne już zainteresowały się tym bezprzykładnym zaniechaniom w ściganiu MAFII tutejszej! Mafii okradającej firmy i osoby za osłoną urzedniczą i wymiaru /nie/sprawiedliwości 

Szczegóły w załącznikach jako materiał na tym etapie niejawny, choć jedno przekazuje...Społeczne nieposłuszeństwo wobec Szefa, Prokuratora Okręgowego w Rzeszowie

Proszę o zainteresowanie, gdyż sprawy są nadzwyczajne.

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (11 głosów)

Komentarze

z przedstawionymi zagadnieniami. Myślę jednak, że brak konkretnych rozliczeń wynika z nieco innych przyczyn mianowicie z tego, że nie funkcjonuje jak należy polskie sądownictwo. Przecież reforma sądownictwa została zawetowane przez prezydenta Dudę, z podszeptu jego doradców z mchu i paproci. Gdyby tego weta nie było, sądownictwo już pracowałoby z kodeksami w garści a nie z legitymacjami partyjnymi. Co z tego, że organa śledcze sporządzą materiał i przekażą do sądów gdy te zaczną sypać piasek w tryby. Dopóki sądownictwo nie będzie naprawdę niezawisłym, trudno będzie cokolwiek zmienić.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

Szpilka

#1575474

Światowy sanhedryn zabronił naprawy państwa Polskiego, a żydowski PiS to wykonuje.

Robiąc szopkę, drwin i kpin z ustaw o sądach i ustawy degradacyjnej. Najpierw  uchwalając ustawy o sądach, które Duda wetuje, a potem pejsaty PiS popiera weta Dudy. Widział ktoś takie nędzne przedstawienie.

I marzenie milionów Polaków, by tą żydo-komuszą patologie ukarać i tą w togach i tą POlityczną, za ich przewały i niszczenie Polski, można o tych karach zapomnieć, bo żydowski PiS nie ma najmniejszego zamiaru tą patologie karać.

"My nie karzemy waszych, wasi naszych" hasło Kiszczaka z okrągłego stołu, dalej aktualne, A układ zamknięty, w którym i żydowski PiS się też znajduje, dalej też aktualny.

Może tu rabin z Gdyni wypisywać cuda niewidy, jak wspaniały jest żydowski PiS, ale fakty są takie, trzy lata już mineły a jeszcze nikt z tej patologi nie siedzi. Ustaw o sądach jak nie ma tak nie ma. Nikt rządu nie słucha i każdy robi jak chce, więc panuje burdel i anarchia.

Zdrajcy z PO-PSL-N, robią co chcą i nie przestrzegają prawa, tak jak UBewatele PRL i KOD, a posrany PiS że strachu nic nie robi.

Banderowcy maszerują po Polskich ulicach i wychwalają swoich bandziorów, co mordowali Polaków i też PiS ze strachu nic nie robi.

Tylko umie łapać Narodowców, co racę zapalali.

Pozdrawiam

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1575482

Narodowcy!   Nie odnosić się bedę do słów    ZYDO - PIS,  ALE ZGADZAJĄC SIĘ Z RESZTĄ ,   A NAJBARDZIEJ .."MARZENIE  MILIONÓW POLAKÓW"! 

 Czwarty rok rządów,   pokrzywdzeni wymierają, nikt de facto do nich ręki z pomocą nie wyciągnął,    bezprawie dla aferzystów, bezprawie  dla tych co Polskę opluwają, bezprawie dla agentury-to realia 2018! 

Kluczowe pytanie do Ministra Ziobry - Jak można reformować było prokuratury w 2016r przy pomocy tych samych ludzi, do ktorych słowa  "przestępcy w togach "   było  zarzutem !  Dlaczego juz 2015 r    Ziobro i s-ka  nie wykorzystali swych 5 min kredytu zaufania - USTAWAMI, przemyslanymi ? Przygotowanymi zawczasu?  Media jego domena,  a w powaznym państwie  Prokurator Generalny   bryluje ...raz na poł roku.   Ustawa o SN  dopiero  pisana na kolanie z..5 poprawkami noca i pożywka dla lewactwa?   BOJAZLIWE, SŁABE PAŃSTWO NADAL!!

I jeszcze z Biblii - " kto zła nie karze ten zło każe czynić"

 

Vote up!
2
Vote down!
0

prof Rycho

#1575493