Billy Meier na moje pytania + Plejadianka Generali

Obrazek użytkownika Mieczysław Jacek Skiba
Idee

Billy Meier na moje pytania + Plejadianka Generali

 

Zestawienie zbiorcze pytań Jacka i odpowiedzi Billy Meier’a

+ odpowiedzi Plejadianki Generali

+ komentarze Jacka do całości

1. Czy po przemianach ludzie otrzymają moce stwórcze - będą mogli stwarzać posługując się wyobraźnią ?

Pyt. 1 Wszechświat posiada własną autonomiczną świadomość, która jest
zdolna do kreowania nowych bytów. Kreatywna jest jedynie myśl.
Ludzie już od dawna posiadają w sobie kreatywne moce, nie umieją ich
na razie wykorzystać. W czwartym stanie gęstości umiejętności te
ulegną częściowemu zwiększeniu, jednak nie stanie to się sportem
masowym. Nikt nie może zastąpić w kreowaniu istoty boskiej, bo tylko
ona ma nieograniczone moce twórcze.

1. Każde przemiany wywołują burzę myślenia u ludzi , przez co silą rzeczy wiele zmian następuje najczęściej na leprze. (jeśli dobrze pytanie zrozumiałem) jak nie to inaczej ułóż.

Generali tak jak i wiele pozaziemskich cywilizacji wie, że dążenie do tzw mocy np. psychicznych vril jest domeną wielu okultystów [np. Naziści] i że te moce oprócz zniewalających i zbrodniczych technologii były przyczyną samozagład już 7 cywilizacji na przestrzeni 309 tys. lat – odkąd Ludzkość i Ziemia tkwią w niewoli sił Ciemności – i zamiast współpracować walczą ze sobą o wszystko jak demony. Jest też oczywiste, że im wyższy poziom / gęstość tym myśl staje się coraz bardziej kreatywna – stwórcza. A ponieważ w swej istocie jesteśmy wielowymiarowi ta stwórcza moc drzemie w każdym – ale po co jej używać na tym naszym poziomie jeśli może przynieść więcej destrukcji niż pożytku ?!


------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Czy powstanie coś takiego jak Miasto Umiłowanych [w Buddyzmie zwane Jaśniejącą Szambalą] w którym ludzie będą żyć niczym Aniołowie ? Czy trwa walka dobrych i złych sił o to miasto ?
 

Pyt 2 Nie nie będzie takiego miasta. Nie będzie podziałów na
uprzywilejowanych, lepszych, lub gorszych

2. nie nic takiego nie będzie , świat poprzez Kreacje podzielony jest w inny sposób świat materialny (my) świat "bogów Ischwish" to ten którzy są przed przejściem do świata pół materialnego (Wysoka Rada)

Arachata Atchesata , Petale itd aż do Absolutnego Absolutum.
 

Apokalipsa mówi o Mieście Umiłowanych. Buddyjscy Lamowie strzegą tajemnic Jaśniejącej Szambali – miasta, a raczej miast ukrytych pod Ziemią we wnętrzu planety lub jak niektórzy wierzą w wewnętrznym świecie Agharcie [patrz Antoni Ferdynand Ossendowski, admirał Richard Byrd , …. czy obecnie Wojtek Musiał - Wojmus] bo ich zdaniem Ziemia w środku jest pusta, wygląda jak ta zewnętrzna, a energię czerpie z wewnętrznego słońca – georeaktora ???! Osobiście wierzę, że wiele cywilizacji schroniło się przed zagładą pod ziemię – i tworzą tam sieć miast i tuneli – żyją w pokoju i w mądrości budują swój dobrobyt – i żyją po kilkaset lat. Czas ich ujawnienia nadchodzi !

3. Czy w związku z tym będziemy pracować mniej, a mimo tego nasza praca będzie o wiele bardziej twórcza niż obecnie ?

Pyt 3 Praca wkroczy na inny poziom wymiaru. Będzie mniej męcząca i
bardziej efektywna.

3. Tak do czasu kiedy mamy ciało fizyczne będziemy pracować na rzecz swojej społeczności ileś kilka godzin w tygodniu i będzie to na pewno bardziej Twórcze. Na rzecz niższych społeczności z obowiązku Praw Kreacji.
 

Wierzę, że maksymalne uproszczenie praw i życie w pokoju może sprawić, że czas naszej pracy będzie się skracał coraz bardziej ponieważ trwały pokój i wypracowany dobrobyt sprawią, że po prostu pracy będzie coraz mniej. Jeśli mamona nie będzie rządzić mamy szansę stworzyć naprawdę coś pięknego. Optuje za tym np. Michael Tellinger z RPA z ruchu UBUNTU wierzący, że możemy już żyć w dobrobycie i obfitości bez mamony – wszyscy – i ja w to też wierzę - bo wiem, że wysoko rozwinięte cywilizacje w Kosmosie nie mają ani sterty praw jak my ani nie rządzi nimi mamona. Rządzi nimi mądrość, jedność i równość – i oby tak było na Ziemi – wtedy będzie można zadbać o wszystkich ludzi.

4. Będzie się nam żyło lżej - ale co to oznacza ? - czy po prostu obecna walka o byt przekształci się w coś w stylu radosnego wręcz dziecięcego tworzenia ? [bo powiem osobiście, że tak wielu problemom musiałem stawić czoła, że mam już dość, moje siły się po prostu wyczerpały - można powiedzieć, że się wypaliłem i nie mam sił do tego wyścigu szczurów, do tej walki o byt, do walki o przetrwanie]

Pyt 4 Walka o przetrwanie w obecnym tego zrozumieniu nie zakończy się
całkowicie, przeniesie się tylko na inne płaszczyzny egzystencji,
nie będzie jednak taka męcząca fizycznie jak teraz.

4. Będziemy bardziej świadomie żyć , kiedy pozbędziemy się religii i poznamy Prawa Stworzenia nie będziemy bali się śmierci. A życie zaczniemy postrzegać jako wędrówkę przez nie na której drodze mamy wiele nauczyć ale i cieszyć się nim , być szczęśliwym ze wszelkimi konsekwencjami tego wyrazu.
 

No cóż – prawie sielanka – i oby tak było !? Ale najpierw musimy wyrwać z rąk i umysłów wszelkie idee zbrodnicze jakie demony wojny – czyli światowe elity - usiłują wciskać ludziom dla swych parszywych zysków !!! Nie możemy się dać podzielić – ponieważ zasada ‘dziel i rządź’ powinna przestać obowiązywać – czy już ludzie są na tyle świadomi żeby nie dawać się szczuć przeciwko sobie mimo różnicy światopoglądów i kultur ?! – czy już są świadomi ??

5. Czy po przemianach nasz kontakt z Bogiem - ze Światłością i Miłością - będzie łatwiejszy ? [bo obecnie bardzo nieliczni mistycy mogą tego stanu przez ułamek sekundy doświadczyć]. Czy w związku z tym pojawi się jakaś siła, która pokona duchy ciemności, które nam ten kontakt z Bogiem blokują ? I jaka to będzie siła; Aniołowie z nieba, Mesjasz w stylu Jezusa lub np w stylu boga Dodonów, ET-Kosmici - wyżej rozwinięte cywilizacje, zniebazstąpieni Mistrzowie ... itp ?
 

Pyt 5 Kontakt będzie łatwiejszy. Siły zła nie zostaną likwidowane, są
one bowiem nieodłącznym i koniecznym składnikiem wszechświata. Na
ich tle manifestuje się dobro. W innym przypadku dobro nie byłoby
zauważalne. Może zostać złagodzona jedynie manifestacja sił zła i
ich skuteczność działania.

5. bóg w takiej formie nie istnieje jak myślą obecnie ludzie. Trzeba by powiedzieć że każdy człowiek w sobie ma cząstkę Kreacji i powinien miłości i szczęścia szukać wewnątrz siebie. Kiedy je odnajdzie to każde miejsce i każda chwila będą piękne gdyż wiedza pozwoli mu się nie bać nieznanego. Kiedy człowiek będzie żył zgodnie z Prawami Stworzenia będzie broniony poprzez nią. Gdyż Kreacja działa jedynie w sposób zawsze i tylko logiczny. Kiedy jako cząstka (w sercu) Kreacji będziemy żyć zgodnie według jej praw i nakazów to nie logiczne by było żeby Kreacja sama niszczyła siebie.
 

Billy pięknie mówi o tym, że jesteśmy cząstką Kreacji – Stwórcy. Jako mistyk mogę już powiedzieć na 100 % że jesteśmy ucieleśnieniem Pełni Światłości i Pełni Miłości czyli Stwórcy – wszyscy jesteśmy tym ucieleśnieniem – jak więc moglibyśmy się nawzajem wyniszczać – jak ???!!! To bezsens. Siły Ciemności – złe duchy i źli Kosmici z Imperium Oriona [Gady-Raptoidy-Annunaki-….] oraz sprzedani w ich moc ludzie nie pojmują, że są ucieleśnieniem Pełni – dlatego te siły trzeba przegnać z Ziemi jak przegnali np. Inuaki z planety Inuak – i od tej pory – czyli od pół miliona ich lat – nikt nikogo nie zabił, nawet nie zabija się tam zwierząt. Więc i my mamy szansę przegnać ciemne siły z Ziemi ?!!! Żyjmy w pokoju, miłości i w mądrości – a to się stanie.

6. Czy po przemianach będziemy mogli zrezygnować z jedzenia przechodząc na odżywianie się Światłością, Miłością, substancją twórczą z wody lub z powietrza ?

Pyt 6 Sposób odżywiania się zostanie wzbogacony o nowe niedostępne w
tej chwili formy z pośród których będzie można wybierać Całkowite
uniknięcie odżywiania nie będzie możliwe.

6 . Nie trzeba uzupełniać pokarmem białka itd . Energii życia nie daje nam jedzenie tylko energia świadomości/ducha , jedzenie jedynie dostarcza minerałów i witamin do uzupełniania w organizmie które z powodu procesów życiowych ciągle są przez ludzki organizm eliminowane. Wodą jest najważniejszym czynnikiem życiowym bez niej istota ludzka nie jest w stanie funkcjonować gdyż ona w pewien sposób napędzą motor życia.
 

Jest na Ziemi ok. 12 tysięcy indyków = niejedzących. Odżywiają się Praną = Pierwotną Energią = Światłością, która nas stworzyła !? Jest to oczywiste bo ta Energia 6-tej gęstości / wymiaru emanuje z siebie wszelkie formy – również te nasze materialne ciała, które obecnie funkcjonują w 3-ciej gęstości / wymiarze – i ta Energia jest w nas – wszystko jest emanacją tej inteligentnej energii.

7. Czy zdołamy tak zmienić prawo, że stanie się ono super przyjazne dla ludzi ?
[w przeciwieństwie do tego dręczącego 'prawa', któremu dziś jesteśmy poddani !]

Pyt 7 Pojęcie "prawa" ulegnie zupełnej metamorfozie. Przejdzie ono
bardziej na płaszczyznę ogólnego wzajemnego zrozumienia i samokontroli.

7. Tak zdołamy zmienić prawo według tego co nam przekazał Eduard Alber Meier , ale do tego trzeba więcej ludzi żeby się zaangażowało, a nie czekało jak wszystko za nich ktoś inny zrobi .W latach 2017 do 2029 będzie to okres największych przemian , wydarzą się sprawy o których nam się nie śniło. Ale już za kilkaset lat ludzie na tej ziemi będą bardzo szczęśliwymi istotami w kosmosie będzie tzw "raj na ziemi" To zapowiedzieli nam nasi kuzyni z gwiazd Plejarianie ("wolność trzeba sobie wywalczyć " słowa Semjase)

Trwa obecnie tzw ‘Walka Słowa’ czyli uświadamianie ludzi – i mnie przyszło to też tworzyć jako temu, który poznał 6-te i 7-me gęstości i miał wiele natchnień i twórczych przemyśleń. Wielu już nas przebudzonych i oświeconych – lawina ruszyła – będzie nas coraz więcej i więcej – aż zbudujemy Raj na Ziemi – Królestwo Boże na Ziemi – Królestwo dla wszystkich.
 

8. Czy pojawią się nowe wynalazki [m.in. nowe źródła energii, nowe rodzaje surowców], które nam ułatwią życie ? - czy też będziemy w stanie się obejść bez techniki - bo Bóg i Natura w 100 % zaspokoją nasze życiowe potrzeby ?

Pyt 8 Oczywiście że pojawią się nowe wynalazki na Ziemi. Rozwój technologiczny i naukowy Ziemi nie zostanie zahamowany.

8. Bóg to dosłownie Król mądrości i nie ma z tym nic wspólnego. Mówiąc precyzyjnie nie wolno żadnym bogom wtrącać się w inną cywilizacje do momentu kiedy ta cywilizacja nie narazi na konsekwencje skutków innych cywilizacji np poprzez detonacje bomb atomowych. Bogowie którzy w przeszłości byli na ziemi, byli bogami fałszu i ze słów prawdziwych proroków przekręcając słowa dla zysku i władzy stwarzali religię. Kiedy jakaś cywilizacja idzie w kierunku złym na ziemi rodzi się prorok który poprzez przekazanie i zapisanie Praw i Nakazów Kreacji wskazuje nowy inny kierunek życia jakim w jakim ludzkość powinna zmierzać. Pojawią się nowe źródła energii , zostanie poprawiona liczba "Pi" która pozwoli w łatwy sposób pozyskiwać energię , wejdzie niebawem za kilka lat geotermia. Kreacja poprzez swoją Naturę i technologię w 100 % zapewnią nasze potrzeby.
 

PIĘKNIE ! Nic dodać nic ująć ! A dobre cywilizacje faktycznie czuwają nad nami – aby otumaniona ludzkość nie uległa kolejnej samozagładzie np. w pożodze nuklearnej ?!


9. Czy trwające oczyszczenie Polaków będzie jeszcze długo trwać ? - bo gdy się patrzy na to pasmo nieszczęść i cierpień to serce się kraje ! Czy jest jakaś siła, która mogłaby już teraz zakończyć to pasmo cierpień w jednej chwili odmieniając to narastające cierpienie w radość, siły, zdrowie, witalność, chwałę ?

Pyt 9 Nie ma czegoś takiego jak oczyszczenie Polaków. Polacy w żaden sposób nie są narodem wybranym i nie są traktowani w jakiś szczególny w stosunku do innych narodów sposób. To wszystko efekt działania karmy. Ludzie indywidualnie wytwarzają swoją karmę i ona potem w uśrednieniu wygląda tak jakby wytwarzał ją cały naród. Taki efekt wynika z cech narodowych Polaków i tylko zmiana tych cech poprzez większe otwarcie się na światłość może tutaj coś zmienić.

9. Religia wyrządziła wiele zła na tej i kilku innych ziemiach. Kiedy ludzie zaczną rozpoznawać poprzez czytanie słów Bili Meiera jak należy kroczyć przez życie zgodnie z Prawami Stworzenia w krótkim czasie będzie ludziom lepiej. Każda istota ludzka będąca na ziemi czy w Kosmosie ma wartość wobec Kreacji taką samą. Musimy się nauczyć postrzegać inaczej rzeczywistość , z powodu tego że ktoś jest sprytny i przebiegły nie nienawidzić go. Powinniśmy od niektórych nacji uczyć się sprytu , dalekowzroczności, a przestać mówić , że nam się wszystko należy. Życie tylko pozwala przetrwać najmądrzejszym , sprytnym szybkim dalekowzrocznym pracowitym wytrwałym .

Ująłbym to tak. Jeśli ci sprytni i przebiegli …. zrozumieją, że dla Kreacji czyli Boga / Bogini = Absolutu = Pełni jesteśmy wszyscy jednakowo ważni może wyluzują i zamiast zjadać i niszczyć swych Bliźnich pozwolą im żyć z taką samą godnością jak i sobie. Przykazanie Miłości, które zostawił Jezus się tu kłania – bo już większego i prostszego przykazania nie będzie.
 

10. Czy w związku z tym narastającym cierpieniem propozycja Federacji Galaktycznej aby nam pomóc w uwolnieniu się od tych cierpień jest realną propozycją ? [dołączam ponownie przekaz].

Pyt 10 Nie ma takiej możliwości. Zabrania tego zasada nieingerencji ważna również dla Federacji Galaktycznej. Przekaz jest obarczony błędami.

10.To nie jest prawdziwy przekaz . Federacja żadna się nie będzie wtrącać w ziemskie sprawy gdyż Prawo Kreacji surowo tego zabrania. To wyssane z palca banialuki dla naiwnych. Sami narobiliśmy bigosu sami musimy posprzątać nikt za nas tego nie zrobi. Zgodnie z Prawem Kreacji wyżej rozwinięta cywilizacja Plejarian która stoi przy nas jak starszy brat obok młodszego , sprowadziła i wykształciła dla nas Proroka Nowej Ery który zapisał wszystkie wytyczne na kilka tysięcy lat. Nic powiadam nic nie trzeba wymyślać wszystko jest zapisane i dostępna w internecie na str. Bili Meiera . Każdy temat od biseksualnych ludzi gejów po duchy, napęd w statkach kosmiczny , teleportacje , telepatie i wszystkie inne sprawy. Wszystko jest medycyna , fizyka kwantowa reinkarnacja formy duchowej wszystkie , powiadam wszystkie aspekty życia.
 

Nie ma jednego proroka, który byłby pępkiem świata – wszyscy coś wnosimy do tej cywilizacji dobrego lub złego – i trzeba wybierać to co dobre. A co jeśli źle wybieram y i zagrażamy sami sobie ?!!! Wtedy interweniuje – powinien interweniować - Kosmos – jego szlachetna część !? I tak się moim zdaniem dzieje obecnie – ci co nami rządzą źle rządzą i wciąż pchają Świat na krawędź zagłady – więc aby ich powstrzymać pojawiły się plany ratunkowe dla Ludzkości i dla Ziemi. Jest tych planów wiele – od bezpośredniej interwencji o której mówią coraz liczniejsze Istoty – po tworzenie banków genów aby w razie W odtworzyć cywilizację !?

11. Jak wielu ludzi na Ziemi może przetrwać do końca przemiany ?

Pyt 11 To zależy tylko od tego jak wielu zrozumie narastające zmiany i jak wielu im się podda bez walki. Przetrwać mogą nawet wszyscy.

11. To jest długa opowieść i muszę Ci to wytłumaczyć , jednakże jest kilka ekstremalnych dat w naszej przyszłości kwiecień 2029 kiedy Aphosis może uderzyć w ziemie , potem 2036 chyba kwiecień lub maj prawie na 98 % Aphosis uderzy w ziemie , nie uderzy tylko wtedy kiedy ludzkość przestanie prowadzić wojny zgromadzi siły najtęższych umysłów Chińskich Arabskich , Japońskich , Europejskich oraz wielu innych i razem sprzężą umysł jak zmienić troszkę trajektorię lotu Apchosis żeby minęła ziemie bokiem w innym wypadku zginie bardzo duża część populacji. Tego nie wolno Plejarianom ruszać ponieważ on jest od Stworzenia i do ludzi należy decyzja. Natomiast Nibiru/Bringer/Król Grozy różne nazwy sumeryjskie , celtyckie Egipskie to wywołali przodkowie Plejarian i Plejarianie usunęli na kilka setek lat ten potężny Asteroid i on już nie zagraża. Co do tego jak wiele ludzi przetrwa to jest to źle postawione pytanie. Wszyscy ludzie będą żyli tylko większa ilość będzie po stronie "wyższych wibracji" a mniejsza po niższych stronach wibracji w ciałach ludzi. Przez co w miastach nie będzie kolejek , na ulicach korków , nie będziemy tak rabować planety ze wszystkiego co posiada w swoich zasobach. Przez co będziemy mieli raj na ziemi i oddamy się podróżom , medytacji , przez co będzie więcej wolności , harmonii , szacunku ,Będziemy podziwiać wytwory Kreacji w naturalnej postaci i napajać się jej oryginalnością, mądrością.
 

PIĘKNIE ! Oby wszyscy przetrwali ?!

12. Czy ten Bóg jest bardziej władny ocalić Świat do którego modli się więcej ludzi na Ziemi ? - i jakimi sposobami może to zrobić ? - jako umierający za ludzi Mesjasz ? - a może jako wcielony prawodawca, przywódca i wódz ?

Pyt 12 Nie ma potrzeby ratowania tego świata. Świat nie ginie, tylko ulega przemianom rzeczywistości. Wszystko to jest ujęte w planie Bożym.

PIĘKNIE ! Oby tak było ?! A jak się mają do tych słów ciemne proroctwa np. Apokalipsa Jana, Nostradamus i inni ciemni prorocy – jaka zła siła życzy nam niewymownych cierpień i zagłady ich ustami ?! Wyjaśniłem już !

13. Podobno w człowieku tkwią wszelkie boskie moce ? - jaka więc siła sprawia, że te moce nie mogą się ujawnić ? - i czy te siły można w jednej chwili pokonać ?

Pyt 13 Brak potrzebnej wiary we własne umiejętności i niewiedza na temat właściwej struktury istniejącego wszechświata. wiedza ta będzie jednak się stopniowo zwiększać.

13. Prawa fizyki , prawa natury , medycyny są w nas blokowane poprzez szczepienia choćby. Bardzo "komuś" zależy żeby ludzkość była 300 lat za Chińczykami i modliła się do kogoś kto dawno zamienił się w proch i już nie istnieje od dawna. Równie dobrze możesz się modlić do swojego długopisu albo samochodu czy wersalki. Żaden ani Bóg ani Matka boska ani mesjasz cz Jezus Chrystus nie mają od 2000 tysięcy lat z tym nic wspólnego zamienili się po śmierci w proch z tym że Jezus Chrystus (nadane ok 300 lat po śmierci ) człowiekowi prorokowi który miał na imię Jmmanuel który po tym kiedy został położony w grobie , obudził się i przyszła po niego rodzina i wyemigrował do Kaszmiru do Indii tam dożył do 106 lat i miał 3 dzieci. Przed tym pokazał się swoim uczniom najpierw.
Moce te można otrzymać czytając Prawa Stworzenia i rozwój duchowy , one wzrastają powoli ze zrozumieniem poprzez wiele wcieleń.

Teraz już wiem z objawienia i z natchnienia, że jedyną mocą, której powinniśmy oddać nie tylko dusze ale i ciała jest Pełnia Światłości i Pełnia Miłości – gdy tak się stanie żadna moc już nie będzie nam potrzebna bo będziemy Pełnią = Nieśmiertelni i w duchu i w ciele.
 

14. Ponoć ten nasz stan niemożności wydobycia z siebie mocy stwórczych i brak nieustannego kontaktu z Bogiem nazywają kwantową blokadą ? - według przekazów Kabały podobno dopiero w chwili gdy ciemne moce pokonają Archanioła Michała [drugiego ze strażników drzewa życia] wtedy ta kwantowa blokada w jednej chwili zostanie zdjęta ? - czy to oznacza, że Archanioł Michał dając się pokonać jednocześnie sam pokona definitywnie ciemną moc [niczym Pan Twardowski, który porwał ze sobą diabła] ? Czy to jest realne ?

Pyt 14 To są legendy.

14 zapomnij o bogu. Tytuł Ischwisza boga ma Ptaach w 2006 roku egzaminy na boga zdał Quetsal , Semjase ma tytuł pół bogini , Jedynie Askiet ma pełen tytuł bogini Iskrisz. = Królowa Mądrości , Sfath miał tytuł boga ale również zmarł ok 1953 roku. W tym 14 pytaniu napisane są same banialuki wynikające z religii , nie ma żadnego Michała Archanioła to nazwa pozaziemianina, który dawno zmarł. Diabeł wcale nie istnieje (chyba że ten rudy frenzel trochę go przypomina w bruks.) Lucyfer to było imię dowódcy statków Plejariańskich, który sprzeciwił się Jschwiszowi (tytuł bóg) Gabrielowi , który pozbawił całą jego grupę technologii i zostawił na ziemi.
Przez eony wieków wyraz został wpleciony w religie diabeł , Lucyfer itp oni wszyscy już zmarli.
Tak jak powiedział nam Eduard , ten który był kiedyś człowiekiem z tytułem Jischwisza boga Gabriel dwa razy już jego forma duchowa reinkarnowała i obecnie mieszka dalej na Erra wśród Plejarian pod innym imieniem.

Powiem krótko – Wszyscy i wszystko jesteśmy ucieleśnieniem Pełni Miłości i Pełni Światłości ! Jaki wynika stąd wniosek ?

15. Jaka Waszym zdaniem jest rola Maryi w tym akcie ostatecznego pokonania ciemnych mocy ? - bo Pismo właśnie Jej przypisuje akt ostatecznego zmiażdżenia ciemnej mocy ? - a osobą która to bezpośrednio uczyni jest Archanioł Michał ?

Pyt 15 Już było powiedziane, że nie będzie zmiażdżenia ciemnych mocy. Są one potrzebne w każdej rzeczywistości.

Czy na pewno ??????????????

16. Czy Maryja, Jezus Chrystus, Archanioł Michał wcielili się już na Ziemi ? - a jeśli tak to w jakim są wieku ?[według Mewlany mistyczki Tureckiej i według mnie starożytni prorocy, mesjasze i mistycy znów się wcielają na Ziemi]

16. W którym miejscu Świata dokona się decydująca walka pomiędzy siłami Światłości i Miłości, a siłami Ciemności o przejęcie panowania nad Ziemią ? - bo bez wątpienia obecnie trwa już ta walka o to kto zapanuje nad Ziemią ?

Pyt 16 Jeżeli nie będzie zmiażdżenia ciemnych mocy, nie będzie i ostatecznej walki, zatem pytanie o miejsce tej walki jest bezprzedmiotowe

Nawet naiwne pytanie też jest pytaniem. W końcu liczne pisma i proroctwa o czymś takim mówią ?! A wiadomo, że cała walka trwa w sercach i w umysłach ludzi – i wybierają dobro lub zło.

17. Czy jest możliwe Zmartwychwstanie zabitego ciała ? - jak według wiary chrześcijan zmartwychwstał Jezus [również Ozyrys, również Bóg Dodonów z Syriusza, ...] ?[według badań Davida Icke zmartwychwstało ponad 40-tu]

Pyt 17 W przeciągu krótkiego czasu jest to możliwe, o ile nie są uszkodzone istotne wewnętrzne organy. Taką technologie stosuje się jednak niezmiernie rzadko.

17. Przez kilka godzin po śmierci duch/świadomość jest blisko jeszcze w pobliżu ciała i są osoby które potrafią przywołać z powrotem ducha.
Drugą sprawą jest kiedy osoba zapadnie w śpiączkę to też nie wykazuje oznaków życia. Ludzie jeszcze nie potrafią na ziemi stwierdzić prawdziwej śmierci i okazało się wiele razy w trumnach kiedy otwierane były z różnych powodów, że wiele osób budziło się pochowanych, a wieka były podrapane paznokciami , po przebadaniu okazywało się że obudziły się i potem zmarły z braku tlenu lub na zawał.
Kiedy duch/świadomość opuści do końca ciało następuje zmiana molekularnego stanu skupienia i wtedy nie da się go ożywić. Jymmanuel budził za życia ze śpiączki to nie były osoby czy dzieci zmarłe. Tak jakbyś jajko ugotował, a potem chciałbyś żeby było surowe.
 

No cóż – do kwestii zmartwychwstania czy wskrzeszenia osobiście mam obecnie podejście proste – są to bajki, mity i legendy.

18. Czy jest możliwe wskrzeszenie człowieka [jak ponoć wskrzeszał Jezus, jak ponoć na niektórych planetach ludzie potrafią wskrzeszać innych ludzi, jak ponoć potrafili kapłani w Egipcie, ...] ?

Pyt 18 To były projekcje podobne do projekcji holograficznych.

18. (Jezus) Jymmanuel budził osoby ze śpiączki tak jak kapłani w Egipcie . Duch jak opuści ciało w jednej chwili komórki zabłysną na niebiesko i duch odchodzi.
Ale w rzeczywistości zdarzyło się kilka razy, że z nie wiadomo jakich powodów i nie wiadomo jak po pół godzinie lub nawet dłużej osoby dalej żyły bez uszczerbku na zdrowiu. Przez ponad 36 czasem dłużej duch jest w pobliżu ciała i wtedy można zawołać z powrotem.
 

No tak – do pewnego momentu można człowieka reanimować !?


19. Czy jest konieczny Światowy Rząd do tego aby ludzkość mogła wejść do grona cywilizacji Wszechświata ? - czy też wystarczyłoby tylko coś w rodzaju ONZ ?

Pyt 19 Taki rząd nie jest konieczny. Nie jest też konieczna żadna inna organizacja, lecz każda organizacja, która może złagodzić skutki przemian, jest mile widziana

19. ONZ jest zależna również od pieniędzy . A kto ma kasę ? . . . . . Jeśli nie długo, a tak się pewnie stanie inne cywilizacje będą chciały oficjalnie nawiązać kontakt to zrobią to z osobami które porzuciły dawno religie i są świadome życia i praw panujących w Kosmosie.

Fakt ! Kontaktują się z osobami świadomymi – ze mną kontaktował się duchowo, uczuciowo i mentalnie Ra i mój duch Archanioł Michał – natchnienia spisałem – choć nie do końca muszę się z nimi zgadzać.
 

20. Czy był już Raj na Ziemi, a jeśli tak to kiedy nastąpił jego upadek ? - i jakie siły przyczyniły się do tego upadku ?

Pyt 20 Raj to pojęcie baśniowe i legendarne

20 Raj na ziemi był już kilka razy w minionej historii ziemi. Raz nawet przetrwał 15 000 lat. Ale jak za każdym razem chciwość i barbarzyństwo ludzi spowodowało wyścig zbrojeń i w konsekwencji wojnę w wyniku której większa część ludzi uciekła w Kosmos i urządziła się i mieszka na innych planetach. Trzy mieszkają na Proxima Centaurii. Niektóre jeszcze dalej, część zginęła . A część do dnia dzisiejszego mieszka w miastach na ziemi . Są trzy frakcje , jedna zarządza dwoma Amerykami , druga Frakcja Grenlandią Europą aż po Ural i Afryką. Trzecia Frakcja resztą Australia Azja Oceania.
 

21. Wielu ludzi jest przekonanych, że obecnie żyjemy na końcu czasów - czy to prawda ? - i czym się będzie charakteryzowało przejście w nową rzeczywistość gdy czas przestanie istnieć ?

Pyt 21 To prawda. Wszystkie odpowiedzi co do istoty przemian już padły. Ludzkość zacznie żyć w czwartej gęstości.

21. To są brednie zapisane w Biblii ona została wielokrotnie , podobnie jak święte Księgi Islamu sfałszowana przez Inteligencje Giza na początku a potem poprzez przetłumaczenie, a na końcu dla własnych celów ludzi którzy kierowali religią. Prawdą jest jedynie to że Bóg Fałszu wraz ze swoją grupą istot pozaziemskich sterowali do 1976 roku wszystkimi religiami i sektami na ziemi. Wtedy to właśnie czwarty przywódca Komagol II zmarł , po nieżyjącym już tysiąclecia Jahwe . Grupa pozostała 22 razy usiłowała pozbawić życia naszego Proroka Eduarda Meiera ponieważ im się wygodnie tak żyło kiedy lud przez religie żył zniewolony jej przykazaniami.
Dzięki Prorokowi Nowej Ery odzyskamy wolność , w przyszłości ludzie będą dosłownie kochać Meiera za to co zrobił podobnie jak Jezusa teraz i jak Arabowie Mahometa.
 

Moim zdaniem Pełna Wolność zacznie się dopiero wtedy rodzić gdy nie tylko świadomość zacznie się budzić ale zacznie się na dobre wtedy gdy ludzie poznają, że są ucieleśnieniem Pełni Światłości i Pełni Miłości czyli wymiarów / gęstości duchowych 6-tej i 7-mej – jak i ja poznałem – i teraz o tym świadczę.

22. Czy jest szansa na to, że ludzkość jako szczególnie obdarzona genetycznie będzie w stanie wygenerować z siebie tak wiele Światłości i Miłości, które sprawią, że pod względem promieniowania Boskiego Ziemia stanie się centrum tego Wszechświata ? [bo kiedyś w silnym natchnieniu przychodziło do nie, że tak właśnie będzie ?!!!].

Pyt 22 Ziemia i tak jest szczególnym miejscem tego wszechświata. Nie musi się nim stawać. Interesuje się nią wiele cywilizacji.

22. To są znowu jakieś bajania religijne o światłości. Prorok nasz nie karze nam w nic wierzyć wszystko mamy skrupulatnie analizować i badać cały czas. Mamy sobie wybić najlepiej z głowy to co mówiły wcześniej religie wszystkie. Wszystkie są intensywnie zafałszowane . Wszystkich bogów , aleluje , baranki boże , spowiedź to jest lipa tak samo jak komunia , przyjęcia wybierzmowania , te wszystkie drenaż kasy z kieszeni naiwniaków. żegnanie : okulary , jaja , portfel zegarek jest ewidentnie sekciarskim. to w celu wydrenowania pieniędzy z kieszeni . Nie mamy się nikogo niczego bać. Jakieś bojaźnie boże to głupota ale skutecznie ludożerka kasę na tace wrzucała 2000 lat. Jak ktoś lubi i wierzy nikt mu nie broni. Kreacja nie karze nam klękać , robić pąpek , przysiadów, wrzucać kasy komuś nic takiego. Jedynie cieszyć się życiem , medytować prosić ale wyłącznie o uczciwe i sprawiedliwe rzeczy. Nie totolotka. I postępować zgodnie z Prawami Kreacji.
Jeśli mnie pytasz to ci odpowiadam. Podobnie jak 1 listopada "wszystkich świętych" to jest cytuje "szkoda marnowania czasu" Bili Meier. Osoba zmarła skończyła naukę na ziemi i już jej tam nie ma i nigdy nie będzie , więc można lepiej iść na lody.
Co innego kiedy umrze przyjaciel , powinno się go iść ostatni raz odprowadzić na cmentarz ostatni raz. Można mówić wspominać ale chodzenie co roku kwiaty i rozmawianie ze zmarłym, który już dawno żyje jako inny człowiek jest nonsensem.

22/a co jest bardzo istotne żeby nie przeludniać /obciążać planety. Ponieważ to jest powodem tragedii na ziemi i wszystkich wojen które są teraz. Ludzkość rozmnoży się jeszcze z tego co pamiętam do 13 miliardów potem dopiero nauczy się że to złe posunięcie.
Najlepsza proporcja jest 178 lat po stronie wyższych wibracji tzw, śmierci i ok 87 po str. życia materialnego. Ludzie muszą się nauczyć że ilość osób zależna jest od ilości ziem uprawnych.
Trudno ten temat wyłożyć bez schematów tabeli i porównań . Jak będziemy się widzieć to narysuje ci schematy pewne wtedy zrozumiesz jak genialnie Kreacja to wymyśliła i wtedy będzie raj na ziemi właśnie.
W momencie kiedy brakuje naturalnych rzeczy sprzedaje się nam chemie nawozy NPK (tylko trzy pierwiastki naturalna gnojowica ma wszystkie pierwiastki w sobie. Ale kiedy jest przeludnienie to brakuje wszystkiego stąd biorą się wszystkie oszustwa , krętactwa , rozcieńczanie itp. żeby starczyło dla wszystkich. a nie chodzi o to w życiu.
Kreacja daje nam możliwości cieszenia się życiem.
Lubisz narty jedziesz w góry , lubisz morze jedziesz na Karaiby. to ludzie z powodów ignorancji sami sobie z chęci zysku i barbarzyństwa wymyślili podatki , metry kwadratowe , wat , opłaty za psa telewizor ,klimatyczne itp
To jest mafia bardzo dobrze zorganizowania lepiej jak włoska. Jeśli ktoś myśli że sądy i policja jest żeby bronić nas to jest w błędzie oni mają chronić ich przed nami. Podobnie z podatkami kiedy ktoś myśli że nasze podatki zostają w kraju. To ja nawet nie chce więcej z kimś takim rozmawiać. Znaczy w szkołę rzucał kamieniami, a nie się uczył.

Oj Billi ! ja poznałem co to jest Pełnia Światłości i Pełnia Miłości – i że nasze dusze – wszystkie dusze – są z tą wszechobecną Pełnią Zjednoczone ! Dziękuję ci Jezu za to, że to już znam, dziękuję. Teraz też już wiem, że wszystko jest ucieleśnieniem tej wszechobecnej Pełni.

Pozostałe pytania Jacka do Plejadianki Generali + Jej odpowiedzi

+ komentarz Jacka

Pytania: Światłość i Miłość są stanem 6 wymiaru - starego Nieba, a Pełnia Miłości jest stanem 7 wymiaru - nowego Nieba. Mam pytanie. Czy jest możliwe aby tu na Ziemi będąc w ludzkim ciele móc na stałe uzyskać kontakt z 6 lub z 7 wymiarem ? Bo to, że można tych wymiarów doświadczyć przez ułamek sekundy wiem - bo tego doświadczyłem. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich Wędrowców pozostając z miłością względem Was i całej Ludzkości oraz wszystkich Bytów widzialnych i niewidzialnych.

Odpowiedzi: Z poziomu trzeciej gęstości kontakt z 6 tym i 7 mym poziomem jest możliwy, tylko w stanie Zupełnego OOBE, ale i to nie na stałe, przez krótkie chwile jest możliwy, ale tylko krótkie. Nie można go ustabilizować, bo energie świadomości z trzeciego poziomu, nie pozwalają na pełne podłączenie do istot wysokich poziomów. To, co będąc w stanie OOBE doświadczy istota z 3 go poziomu, będzie jedynie projekcją rzeczywistości tych wysokich wymiarów, na możliwości percepcyjne istot trójwymiarowych. To coś podobnego do przekazywania trzech wymiarów na dwuwymiarową płaszczyznę, ale jeszcze bardziej skomplikowane. Na dwuwymiarowym ekranie telewizora trzeci wymiar jest postrzegany jedynie w ramach pamięci rzeczywistego obrazu odbieranego przez receptory wzrokowe człowieka. Tutaj człowiekowi pomaga w odbiorze jego rzeczywiste doświadczenie i czucie trzeciego wymiaru, natomiast nie posiada on takiego doświadczenia z wysokich poziomów i dlatego sposób projekcji tamtych rzeczywistości będzie zniekształcony, źle interpretowany i nigdy do końca prawdziwy.
 

Tak – trwa to zapewne krótko i faktycznie w stanie Zupełnego OOBE – wtedy świat materialny znika, jest się w wiecznym TERAZ, a nasze dusze są Jednym z Pełnią czyli Bogiem/Boginą/Absolutem/Źródłem. Mam więc teraz świadomość mojej i wszystkich boskości.
---------------------------------------------------------------------------------------

Pytania: Czy moglibyście się ustosunkować do tego przekazu - ponieważ jest on alarmujący ze względu na bliskie już wyczerpanie się zasobów naturalnych Ziemi, a nawet możliwe całkowite zniszczenie ekosystemu i jest propozycją aby skorzystać z pomocy ludów zrzeszonych w ramach Federacji Galaktycznej. Dodam tu iż Federacja twierdzi, że posiadła i duchowe i techniczne zdolności prowadzące do Wyzwolenia - Zbawienia [to jest bardzo inspirujące]. Co Kochani sądzicie o moim doświadczeniu i o przekazie Federacji ?

Odpowiedzi: Trudności Ziemi w sferze zasobów energetycznych są znane, ale dotyczy to tylko paliw znanych i używanych obecnie. Są już opracowane alternatywne źródła energii, lecz wiedza o tym jest teraz skrzętnie ukrywana z powodu nacisków koncernów paliwowo energetycznych, oraz sytuacji geopolitycznej planety. Są to już ostatnie lata takiej sytuacji. Problem przestanie istnieć, kiedy Ziemia wejdzie ostatecznie do ery Wodnika i ludzkość dostąpi możliwości życia w czwartym wymiarze. Wtedy dzisiejsze problemy energetyczne staną się nieistotne i banalne.

Oby to była prawda !? Oby nie było już takich problemów !?

Pytania: Czy byt, który kontaktuje sie podczas channelingu z Lucyną Łobos pod nazwą Samuel to Enki brat Enlila i czy ma dobre intencje wobec Ziemi ?

Odpowiedzi: To nie jest brat Enlila. Jeżeli Samuel udziela nowej wiedzy, to jego pozytywne intencje są oczywiste. W wypadku gdy jego przekazy są wątpliwej jakości, to należy z nim zerwać kontakt.

Coś ostatnio ucichło w tej sprawie ?

Pytania: 1/ Czy ci Ludzie, którzy całkowicie otworzą się mistycznie na działanie Światłości i Miłości [Ducha Świętego] - i oddadzą się i duszą i ciałem Jego panowaniu osiągną nieśmiertelność i Duszy i Ciała i będą tu na Ziemi świecić takim blaskiem, który będzie dawał boską ekstazę pozostałym ? , 2/ Czy w tym celu lepiej oddać się medytacji i kontemplacji nad Światłością i Miłością szukając tego co duchowe i stając się życiowym minimalistą czy też lepiej rzucać się w wir życia i w wir spraw zawodowych żeby być zwykłym konsumentem, który jedynie zaspokaja pragnienia i zachcianki swojego ciała ? , 3/ Czy przepracowywanie się ma sens skoro w naszej najgłębszej istocie jesteśmy w 100 % duchowymi i boskimi Istotami, które osiągnąwszy jedność z Bogiem mogą posiąść moc samouzdrawiania, uzdrawiania i moc stwórczą ? , 4/ Czy wizje świętego Pawła, który widział jak ludzie ulegają chwalebnej przemianie [jak Jezus na górze Tabor] spełnią się w naszych czasach i dzięki temu Ziemia stanie się Rajem czy też zabrniemy do tego stopnia w technokrację, że trudno nam będzie ocalić nasz ekosystem ? , 5/ Jak wiele Boskich i Świętych Istot ze Światłości chodzi dziś po Ziemi ? - i jak wiele z Nich jest przebudzonych ?

Odpowiedzi:

Pytanie 1: Wszyscy którzy otworzą się na Światłość będą mogli jeżeli tego zechcą zacząć nowe życie w nowej czwartej gęstości, ale dla tych którzy się na to nie zdecydują, nie będą aniołami, bo nikt, żaden byt w tej rzeczywistości, nie może być aniołem. przykładem można świecić, ale nie boskim bo do tego jeszcze daleko, tylko swoim własnym postępowaniem, nauczaniem i przykładem i to tylko pośród bytów zamieszkujących czwartą gęstość.
 

Pytanie 2: Zaspokajanie, zachcianek swojego ciała, jest równoznaczne z pokochaniem siebie samego. Pokochać siebie samego, to znaczy mieć w sobie miłość. Tylko ten kto ma w sobie miłość, jest w stanie dawać ją innym. Życie w umartwieniu i oddaniu się tylko sprawom duchowym nie jest pełne, a tylko doświadczając pełni życia, można osiągnąć doskonałość.
 

Pytanie 3: Niepotrzebne przepracowywanie się nie ma żadnego sensu. Praca powinna być uprawiana na tyle na ile jest to rzeczywiście niezbędne. Praca dla pracy jest marnotrawieniem energii, która może zostać użyta do lepszych celów.

Pytanie 4: Wszyscy którzy tego zechcą ulegną przemianie. Po tej przemianie, nie będzie już miejsca na niszczenie ekosystemu, bo cała ludzkość ulegnie twórczej przemianie. Z rajem nie będzie to miało wiele wspólnego, chociaż będzie lepiej niż teraz. Jeszcze daleka droga do prawdziwego raju.
 

Pytanie 5: Ponad 100 milionów. przebudzonych jest około 300 tysięcy. [wg danych z roku ok. 2002 – obecnie oceniam tę liczbę na ok. 200 mln].

Galaktyczna Federacja się ujawni [napisy PL kliknij na CC]

https://www.youtube.com/watch?v=1Deb3zdenpM

Przesłanie przedstawiciela pozaziemskiej cywilizacji [PL]

https://www.youtube.com/watch?v=DJ7SEKNVQng

Przebudzenie - Przekaz od Plejadian

https://www.youtube.com/watch?v=DURE1w-Hcu8

Plejadianie 'Zwiastuni Świtu' Barbara Marciniak Audiobook [PL] #1

https://www.youtube.com/watch?v=mc8j19bVKKQ

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)

Komentarze

Niestety - jeden z kolejnych.

Te "przebudzenia", "przesłania", "pozaziemskie cywilizacje" itp. - nazywają się po prostu zwiedzeniem.

Apage Satanas!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1547731