Spowiedź prawicy

Obrazek użytkownika prawymsierpowym.pl
Idee

Nie są to błędy młodości, nie są to żadne ludzkie słabości. Z punktu widzenia religii są to grzechy, a z ludzkiej perspektywy są to co najmniej nieprzyzwoite zachowania (być może nawet złamanie prawa). Hofman, Kamiński i Rogacki powinni zostać wyrzuceni z partii. Natychmiast. Bez możliwości powrotu. Powinni zniknąć z polityki i nie dlatego, że gorszych od nich nie ma, bo jeśli przypatrzymy się bliżej, to tych gorszych jest sporo, ale nie o to chodzi, żeby szukać gorszych, ale lepszych. A ci trzej posłowie są źli.

Szlag mnie trafia, gdy widzę zachowania posłów prawicy, którzy są głupsi niż ustawa przewiduje. Wiedzą, że są pod ciągłą kontrolą, że media nie przepuszczą żadnego ich błędu, a mimo tego, pozwalają sobie na takie zachowania.

Niektórzy próbują ich tłumaczyć. Pytanie tylko po co to robić. Przecież to, że popieramy prawicowe ugrupowanie, nie powinno oznaczać, że powinniśmy ich bronić jak niepodległości. Nie ma takiej potrzeby. Takie zachowania trzeba piętnować, przeprosić, wyrzucić ich z partii, zaostrzyć rygor i iść do przodu. To jedyne wyjście.

Oczywiście media będą teraz bombardować nas informacjami o złej prawicy, jak gdyby zapominając o tym, że skarbnik PO był po pijaku, że Protasiewicz awanturował się w samolocie, również będąc pod wpływem. Takie grzeszki nie są przypisane do jednej opcji, ale za wszelką cenę trzeba je niszczyć w zarodku. Hofman od dawna jest na cenzurowanym i już wtedy powinien być pożegnany przez kierownictwo PiS. Od razu widać po nim, że nie jest to ideowiec tylko typowy karierowicz. Hofman nie powinien mieć prawa powrotu do partii i żadne kajanie nie może mu w tym pomóc. Mariusz Antoni Kamiński powinien wylecieć choćby za swoje inicjały (MAK) – to oczywiście żart, ale już za gadanie o tym, że rodzina jest najważniejsza, po czym rozwodzi się z żoną, już powinny się niektórym otworzyć oczy. Dla mnie osobiście bardzo bolesne jest to, że stosunkowo dużo posłów prawicy jest po rozwodzie. Nie ma co bronić takich postaw, bo jest to złe, grzeszne i nie powinno mieć miejsca. I przy doborze kadr również takie aspekty powinny być brane pod uwagę. Ktoś powie, jakie znaczenie ma życie osobiste dla tego, czy ktoś jest dobrym politykiem. A ja odpowiem, że łatwiej być dobrym politykiem, będąc dobrym człowiekiem. Nie każdy dobry polityk jest dobrym człowiekiem, prawda? Prawica powinna świecić przykładem. Nie tylko w sferze słowa, ale przede wszystkim czynów. Gdy jest inaczej, mają pożywkę polityczni konkurenci, o mediach nie wspominając. Te ostatnie oczywiście nie są przy tym obiektywne, bo jeśli przypomnimy sobie jak tuszowały aferę z udziałem Protasiewicza a jak pokazują ją teraz, widzimy, że w tym aspekcie PiS nie ma co liczyć na taryfę ulgową. Zresztą, panie i panowie z PiS-u, warto być dobrym człowiekiem, warto nie tylko głosić piękne hasła, ale i wcielać je w życie. Tymczasem, Hofman, Kamiński i Rogacki muszą być usunięci z partii, a cała reszta niech weźmie się do roboty, bo przeciwnicy tylko czekają na wasze potknięcia. PiS musi teraz przeprosić za zachowania posłów, musi obiecać poprawę i jeśli trzeba zadośćuczynić społeczeństwu niech i to uczyni. Jak przy spowiedzi.

Oczywiście, niech te zachowania nie przykryją całości obrazu, bo PO pochyla się nad stratami, jakie poniósł budżet państwa, całkowicie zapominając o aferze taśmowej, informatycznej i wielu innych. Ale niech PiS mierzy wyżej i nie równa do partii obłudników.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:21)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika cover został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N  Mckwcz  tż  k  wydl  wyrk  śmrc  ml      by  g  wyknl .

Mrz  mn  tk  srw  ręk  ldwj , srry  pswskj  sprwdlwśc  w  rytm  tvn-wskch  wrbl. 

Pdbn  byl z  wykrzykwnm    wrchlstw  śp. . Lppr  by  w  mę  tj   &qt;  czystśc &qt;  fryzjskj  bztrsk   wydć  krj n mrdy,  znszczn  phńbn. 

Jst  jks w  sm  nwlk  przwnn  trójk , fkt,    stsjmy  stttwą  krę  prtyjną    n  d  rz  bdwć  szft , głszć    wyrk  wszm    wbc  by  gwdź  ml  cchę .    jszcz  t  wszystk  tż  przd  wybrm  gdy  w  tj  sytcj nrcj wlkch  lczb z  pwnśc  zdzl  n   nkrzyśc  PS . 

Wm  kry  szczć  prwdzć    n  rbć  pltykę ...drn , d  ktrych  zlczm    tr  tj  ntk .

cover

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-12
#1449820

cover cover,

a Ty kto ?

alfa i omega ?

patrzę punkty jakie są:

Waść tylko                                                                                                                                                                                                                                                         lebiega !

 

 

Punkty

  • Punkty komentatora: -200
  • Punkty blogera: -50
Suma (wszystkie kategorie): -250

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1449847

Proponuję zatem zmianę nazwy partii na PŚ (Partia Świętych) i nabór do niej według nowych rygorystycznych kryteriów. Obawiam się tylko, że nawet święty Jan Paweł II mógłby się do niej nie załapać! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1449835

Przed kazdymi wyborami w partyi jakas afera, "wpadka", czy to są wtyki,"charcerzyki PO-płuczyn", ukochanej partyi rzadzącej PO zamachu stanu nad Smoleńskiem, działający na szkodę tej dobrej części PiS. Bo mi tutaj coś bardzo śmierdzi. Jak nie Kluzik-Rostkowska, to Mularczyk, Ziobro, Kempa, to znowu teraz trzech muszkieterow Hofman, Kamiński i Rogacki. A moze to tez pokerowa zagrywka  zeby byc wieczna oPOzycja, przy pełnym korycie, bez odpowiedzialności za Polskę?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1449846

//Przed kazdymi wyborami w partyi jakas afera//

W Polsce scena polityczna jest "zabetonowana" na następne wiele lat. Afery których w Polsce jest bez liku, wg mnie i nie tylko wg mnie,[ISP-niżej] służą pobudzaniu elektoratu do udziału w tej fasadowej demokracji [zaznaczam, że osobiście jestem za demokracją większościową i nie w takiej medialnej oprawie jak nam się serwuje]

Tu niżej cytat tzw "nowomowy" żydów z Instytutu Spraw Publicznych odnośnie głównego ich celu jakim jest niszczenie państw narodowych i jednocześnie prosty przepis na zwiększenie frekwencji wyborczej [legimityzacja tej demokratury]

http://www.isp.org.pl/o-isp,organy-statutowe,rada-programowa,641.html

cyt:
//Duża segmentacja religijna, rasowa lub etniczna. [własność samych społeczeństw - stąd imigranci], która zazwyczaj wpływa na partycypację wyborczą. Z reguły znajduje ona zresztą odbicie w systemach partyjnych tego typu społeczeństw. Cechą systemu partyjnego zwiększającą frekwencję wyborczą jest jego polaryzacja ideologiczna. [medialne afery i aferki] Sprzyja ona zainteresowaniu polityką w ogóle, a wyborami szczególnie, poszerza mobilizacyjne zdolności rywalizujących partii (w spolaryzowanym systemie jednostki są częściej skłonne ulegać wpływowi mobilizacyjnemu), pośrednio zaś przyczynia się do zwiększenia znaczenia wyborów//

Dlatego należy bojkotować wybory. Bojkotować Bandę 5, która rządząc Polską od dziesięcioleci, prowadzi Naród do demograficznej, materialnej i moralnej zapaści.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1449855

kto by nie wygrał to wygrają " nasi", chłopaki w małych czapkach

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1449924

się z autorem, wiemy kim są posłowie PO, wiemy, że byli zamieszani w bardzo poważne afery i to, że żadnego nie ukarano. Nie wolno jednak tolerować zachowań tej bezczelnej trójki i ich żon. Swoim zachowaniem udowodnili, że są oszustami a takim nigdy nie można ufać, w przyszłości mogą też dopuścić się czynów jeszcze bardziej nikczemnych i to na zamówienie jakiejś innej partii, organizacji lub obcych agentów. Kto jak kto, ale posłowie i ich żony powinni wiedzieć też, że każdy Polak jest ambasadorem naszej Ojczyzny poza jej granicami a zachowanie ich w samolocie, w drodze do Madrytu, bardzo zaszkodziło wizerunkowi Polski. "Jak cię widzą tak cię piszą". Jeżeli zostaną usunięci z PiS-ci, Kowalska nie będzie mogła powiedzieć Rozenzwajgowej, dyskutując z nią na klatce schodowej, wiesz co moja kochana, ja nie widzę różnicy między POlszewikami a PiS-em. Usunięcie tych "bohaterów" z partii, wytrąci też broń z rąk mediów ściekowego nurtu, którą to bronią okładają one PiS. Szkoda, że tuż przed bardzo ważnymi wyborami, ta skompromitowana przez samych siebie trójka, stworzyła tyle bardzo poważnych problemów Jarosławowi Kaczyńskiemu, który ma ich i tak zbyt wiele.

Pozdrawiam autora.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1449848

Dwadzieścia pięć lat tzw. ''wolności'' fetowanej w tym roku to nic innego jak  dwadzieścia pięć lat tłustych dla klasy politycznej okrągłostołowej - czerwonej,różowej i solidarnościowej.

Zmieniają się tylko miejsca na listach partyjnych. Polska potrzebuje zmian konstytucyjnych.

Ale na takie zmany nie ma odważnych.

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

markiza

#1449857

Dziwne.

Wczoraj w audycji "Bez retuszu" piterowa powiedziała, że....konsekwencje, jakie wobec naciągaczy są wyciągane są zbyt poważne.

(Pewnie na rękę byłoby jej złagodzenie kary. Byłby temat do maglowania, że jednak można w PiS-ie pod bokiem Premiera Kaczyńskiego "lody kręcić".)

"misiek" - dyżurny bohater łże - medialny,  produkował się w amoku nienawiści do Pana Jarosława Kaczyńskiego.

Powiedział bardzo znamienne słowa, że "Hofman był bardzo blisko "prezesa" i zna go doskonale, lepiej, jak wszyscy inni członkowie Prawa i Sprawiedliwości. ".

 

Wniosek:

te trzy "ptaszki" prawdopodobnie ochoczo będą przyjęte do platformy oszustów.

Może jeszcze zdążą ich nazwiska wydrukować na kartach do wyborów samorządowych?

Za skandal, jaki w ostatnich dniach przedwyborczych wywołali - możliwe, że odbiorą  "odpowiednie wyrazy wdzięczności" od przeciwników politycznych Prawa i Sprawiedliwości.

Zastanawiające jest to, że zdrajcy lub "kreciki" są zawsze "zamontowani" najbliżej Szefa partii Prawo i Sprawiedliwość.

1. - kluzica (szefowa sztabu wyborczego)

2. - Hofman - rzecznik prasowy.

KTO JESZCZE, KIEDY  I JAKI NUMER WYKRĘCI?????

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449905

Niektórzy zarzucają mi, że niepotrzebnie jeszcze dolewam oliwy do ognia, atakując polityków PiS. Otóż wydaje się, że bronienie ich tylko dlatego, że są z PiS-u jest strzelaniem sobie w stopę, bo przecież oni reprezentują również nas. Nie możemy dopuszczać do władzy takich ludzi. Trzeba ich ganić i piętnować złe zachowania a nie przymykać oczy. Tak postępują ludzie z Partii Obłudników...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1449969

że jakies goowno wypłynie na wierzch,ale takiego obiegu sprawy mozna się było spodziewac,bo to była trójka zakamulowanych bezmuzgów dla których liczyła sie kasa i tylo kasa a nie dobro ogólne.Oni to wszystko mieli głębiko w dupie.Bez wzgledu na to co z tymi półmuzgami sie stanie to na najbliższe lata zablokowali PiS do roli opozycji,bez mozliwości wpływania na rozwój.Media dopiszą resztę i PO ma wygraną.Według mnie to było swiadomie i zimno skalkulowane posunięcie.Kto przy zdrowych zmysłach jedzie tyle tysiecy kilometrów własnym autem,gdy mozna polecieć samolotem w trzy godziny.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1449908

PiS zachował się perfekcyjnie ws. Hofmana, Kamińskiego i Rogackiego

 

Zostali wyrzuceni - jednogłośnie cała trójka

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1449944

Kontrola wyjazdów służbowych powinna dotyczyć WSZYSTKICH POSŁÓW - nie tylko z Prawa i Sprawiedliwości.

Pewnie okaże się, że "przekręcili" nas w ciagu 10 lat na ciężkie pieniądze.

Oglądałam rozmowę pana posła Mastalerka z dziennikarzami.

Moją uwagę zwróciła obecność "pana Andrzeja z Krakowskiego Przedmieścia".

Stał tuż za plecami pana posła.

Co on tam robił, skąd się wziął?

Przecież wiadomo, że to bardzo niebezpieczny prowokator., który zdobył sobie takie zaufanie władz PiS - , że przez kilka lat chodził w miesięcznicach obok Pana J. Kaczyńskiego.

Kiedy się okazało, kto zacz - wszyscy odetchnęli z ulgą, że nic się nie stało.

 

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449950

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika cover został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"niepoprawni"  cenzurują  niekorzystne  dla  prezesa Kaczyńskiego  opinie .

Żenada i  nie  mam  więcej  przyjemności zagladać  na  portal  o  totalniackiej  mentalności.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

cover

#1449978

Jestem takiego samego zdania, nawet nie chce mi się wybryków tej trójki smarkaterii komentować! Proszę jeszcze zauważyć, że zdjęcia i film zrobili "przypadkowi" turyści z Polski! Zdjęcia w kawiarni, też zrobili im "przypadkowi" turyści! Dobrze, że już ich nie ma w PiS, za bardzo obrośli w piórka, a Polaków, którzy płacili im niewspółmierne do zasług pensje, za maszynki do zarabiania! Idę dalej z PiS!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1449998

Czy to przypadek, że akurat było to w Madrycie.

Ambasadorem jest tam dobry kolega Sikorskiego.

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1450004

Oczywiście, że tylko PiS. To, że znalazła się trójka bezmózgowców nie oznacza od razu, że cała partia jest zła. Akurat Hofmana nikomu nie jest szkoda, więc jego odejście może przynieść tylko pożytek. Tekst ten powstał dlatego, że trzeba jednak spojrzeć prawdzie w oczy i stwierdzić, że nie wszystkim można ufać w 100%. A poza tym zawsze trzeba równać do lepszych...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1450005