Polin ma się coraz lepiej

Obrazek użytkownika patria
Kraj

Właśnie wysłuchałam w sejmie obrad w sprawie projektu ustawy obywatelskiej Stop 447

PiS litościwie skierował go do prac w komisji sejmowej, czyli skierował ją do zamrażarki.

Plaforma i jej poseł oczywiście natychmiast to zauważyła i jak to w takich przypadkach bywa – rączka w rączkę razem z PiS stwierdziła, że mienie bezdziedziczne można uregulować jedynie ustawą reprywatyzacyjną.

Czyli jest przeciw!

Poseł lewicy to już typowo prożydowska partia więc w sejmie zrobiła z Konfederacji antysemitów. W dodatku zasłaniając się losem eksmitowania Polaków, któremu oczywiście Konfederacja jest obojętna, bezczelnie domagają się ustawy prywatyzacyjnej jakby zapomnieli, że to ich prezydent Alek Kwaśniewski uprzednio zawetował taką ustawę.

Czyli jest przeciw!

Poseł PSL to już komedia …. zgadnijcie jak się wypowiadał?

No oczywiście w tym samym stylu co poprzednicy – że ustawa 447 jest problemem. Nawet wzbudził nadzieję patriotycznemu projektowi obywatelskiemu i ….. skierował ją do prac komisji czyli … zamrażarki.

K.Bosak z Konfederacji podziękował obywatelom za projekt ustawy i zauważył, że to powinna być ustawa rządowa.

Zauważył również, że na sali sejmowej PiS wymiotło – oni po prostu zniknęli.

Na koniec Robert Winnicki nazwał rzeczy po imieniu i nazwał wasalnym stosunek do żydów.

Na sali nie było prezesa Kaczyńskiego ani premiera, zniknęli...

A szkoda bo padły pytania o jego spotkanie w ambasadzie USA w 2009 roku i jak donosił Wikileaks obietnice spłaty roszczeń wobec żydów.

Właśnie o to pytał poseł Korwin Mikke.

Oto relacja z tego spotkania:

cyt:

„Odpowiadając na pytanie, Kaczyński powiedział, że jest „przekonany”, iż Sejm uchwali przepisy prawa, dotyczące rekompensat za konfiskaty II wojny światowej i ery komunizmu. Dodał: „Prawo będzie przyjęte. Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował. To jedynie kwestia czasu”. Wyjaśnił też, że jeśli notowania akcji spadną, rząd RP nie będzie w stanie wygenerować odpowiednich funduszy, pochodzących z prywatyzacji dużych przedsiębiorstw państwowych. Głośno rozważał czy dwudziestoprocentowa rekompensata, przewidziana przez obecnie obowiązujące przepisy prawa, będzie satysfakcjonującą odpowiedzią. Zauważył, że jako premier spotykał się z szeroką gamą opinii ze strony zaangażowanych środowisk żydowskich. Kaczyński powiedział także, że byłoby lepiej, gdyby porozumienie z organizacjami żydowskimi zostało osiągnięte przed uchwaleniem prawa, ale przyznał, że może to potrwać od dwóch do trzech la

]]>https://www.pch24.pl/notatka-wikileaks--kaczynski-zgodzil-sie-na-zydowskie-roszczenia-,68155,i.html#ixzz6JgldnP6u]]>

 

Czyli kiedy pan prezes mówił prawdę? 10 lat temu czy teraz kiedy twierdzi, że żydzi nic nie dostaną?

 

Tak się ma sprawa Polin i żadne słowa o niebezpieczeństwie Just 447 nie są w stanie zmienić decyzji obecnych posłów i partii które reprezentują.

Szlag może trafić! Jak to się stało, że takie poglądy uznaliśmy za swoje?

W końcu wybraliśmy tych gości na rządzących w naszym imieniu.

Daliśmy im nasz mandat - więc kiedy znikniemy jako nacja i wszyscy zostaniemy na koniec własnością żydów to okaże się znowu żeśmy i po szkodzie głupi ...

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.3 (22 głosy)

Komentarze

Dorota Kania UJAWNIA: Jak Kreml wykorzystuje pandemię koronawirusa do siania dezinformacji

O tym, że Polska jest w zainteresowaniu rosyjskich służb specjalnych nie trzeba nikogo przekonywać. Ale teraz, w dobie pandemii, pojawiły się wzmożone działania dezinformacyjne ze strony rosyjskich służb – mówiła Dorota Kania zapowiadając najnowsze wydanie programu „Koniec systemu”.

Inwestycje w dezinformację
Eksperci zwracają uwagę na to, że oprócz „twardej” agentury Rosja zainwestowała potężne pieniądze w działające w Polsce media internetowe i blogosferę. Głównym celem wojny informacyjnej są USA, NATO oraz Ukraina. Rosyjski przekaz dociera do ludzi o skrajnych antysemickich, antyamerykańskich i antyukraińskich poglądach, obejmując zasięgiem – sądząc po liczbie odwiedzających portale i kanały na YouTube – około miliona osób.

Specjaliści zajmującą się działalnością rosyjskich służb podkreślają, że intensyfikacja ich działań nastąpiła od jesieni 2015 roku, po dojściu do władzy PiS.

Przekaz Rosji w Polsce
W Polsce od 2008 roku na falach radia Hobby z podwarszawskiego Legionowa nadaje radio Sputnik. Treści tam podawane są tożsame z tym, co ukazuje się na portalu internetowym o tym samym tytule, redagowanym w 34 językach. Treść informacji jest dostosowana do każdego kraju, w każdym państwie zespół ma współpracowników. Sputnik na bieżąco reaguje na to, co dzieje się w Polsce, zwłaszcza jeżeli chodzi o Ukrainę, NATO, politykę energetyczną i katastrofę smoleńską. Treści propagowane przez Sputnik pojawiają się też na polskich portalach. Na przykład na gazetawarszawska ukazał się wywiad z Januszem Korwin-Mikkem pt. „Czy snajperzy na Euromajdanie byli szkoleni w Polsce”, który przeprowadził korespondent radia Sputnik Leonid Sigan.

O nasileniu rosyjskiej dezinformacji w obliczu pandemii koronawirusa, Dorota Kania rozmawiała w drugiej części programu porozmawiamy z dr. Adamem Eberhardtem, dyrektorem Ośrodka Studiów Wschodnich.

(...)

Całość na: https://niezalezna.pl/323246-dorota-kania-ujawnia-jak-kreml-wykorzystuje-pandemie-koronawirusa-do-siania-dezinformacji

Vote up!
11
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1626027

Macierewicz o metodach Rosji: „Szczęść Boże” Brauna jest jak Matka Boska w klapie Wałęsy

Od lat 70. najbardziej patriotyczny, najbardziej bohaterski nurt w polskiej historii, który wyrósł z Narodowych Sił Zbrojnych, próbowano przekształcić w nurt prorosyjski. Starano się wydobyć z niego odpowiednich do tego ludzi. Potem Maciej Giertych, ojciec Romana, pisał publikacje wychwalające stan wojenny, pana Jaruzelskiego sojusz z Rosją. Taka jest geneza obecnych posłów Konfederacji – mówi Antoni Macierewicz. Dziś o 22.30 będzie on gościem Piotra Lisiewicza w „Wywiadzie z chuliganem” w Telewizji Republika.

Rozmowa w całości dotyczyć będzie Konfederacji, podszywaniu się przez formacje prorosyjskie pod tradycję Narodowej Demokracji i rosyjskiej agenturze wpływu w Europie. A przede wszystkim temu, jak odradzający się po Smoleńsku wśród polskiej młodzieży patriotyzm próbuje skanalizować formacja realizująca cele największego wroga polskiej niepodległości – Federacji Rosyjskiej.

- Nie ma i nie będzie w Polsce prorosyjskiej prawicy. Jest w Polsce grupa polityków wywodzących się ze środowiska pana Romana Giertycha, która próbuje wykorzystać polską myśl patriotyczną do tego celu. Ale ta manipulacja nigdy nie udawała się w przyszłości i nie uda się także teraz.  Nie ma prorosyjskiej myśli niepodległościowej, bo współczesna Rosja jest formacją kontynuującą doświadczenia sowieckie. Blisko 90 proc. ludzi podejmujących najważniejsze decyzje w aparacie rosyjskim to ludzie z komunistycznych służb, ci którzy mordowali Polaków, niszczyli polskość, dla których polskość jest największym niebezpieczeństwem – mówi Antoni Macierewicz.

Jak mówi, pomiędzy „Szczęść Boże” Grzegorza Brauna i Matką Boską w klapie Lecha Wałęsy jest analogia. - W przypadku Wałęsy miało wbić w świadomość społeczną: to jest przywódca katolicki z Matką Boską w klapie. I to jest bardzo podobne w przypadku pana, o którym mowa – stwierdza Macierewicz.

„Wywiad z chuliganem” jest koprodukcją Radia Poznań i Telewizji Republika. W Radiu Poznań słuchać można go w każdą sobotę o 16.00. Premiera w telewizji republika w niedziele o 22.30. Jutro rano odcinek pojawi się na kanale YouTube Radia Poznań.

Źródło: Telewizja Republika

Vote up!
12
Vote down!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1626029

Czyżby poseł zapomniał o naciskach organizacji żydowskich, wypowiedziach Sz. Weiss'a, 88-miu amerykańskich senatorach, wypowiedziach Pompeo i ambasador Mosbacher? Czy nie wie jak Szwajcaria musiała z podkulonym ogonem dostosować się do żądań żydowskich organizacji?

https://wpolityce.pl/forum/polityka/128-dyskusje-pod-publikacjami-dzialu-polityka/tematy/1435602-nasz-wywiad-czarnek-ustawa-anty-447-bazuje-na-falszywych-przeslankach-mienie-bezspadkowe-nie-moze-byc-przekazywane-komukolwiek-komentarze-publikacji

Vote up!
8
Vote down!
-7

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1626033

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1626034

A przecież nie można przestać kochać i Polski i Polaków... przez nasze błędy..

Spójrz Verito jak niektórzy tutaj zapominają o niebezpieczeństwie Polski i robią  z Konfederacji ruskich agentów zamiast ścigać tych ze wzgórz Golan....

Głosowałam na Konfederacccję i myślę, że 9% Polaków to jest sporo dzisiaj...

 

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-10

Astra - Anna Słupianek

#1626039

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1626044

Jedyną szansą dla Polaków i Słowian – aby przeżyć, zachować tożsamość, czy nam się to podoba czy też nie - jest schować się pod parasol Rosji. Tym bardziej, że wbrew pozorom ideologii i historii - Rosja potrzebuje silnej Polski - jako partnera w rozgrywce o hegemonię światową. O inny NWO.

Proponuję: 

Stworzyć organizację i struktury – wspierające działania Rosji, w walce o nowy (ale inny) porządek świata – w którym Słowianie (w tym Polacy) mieliby czynny, partnerski udział.

Ryszard Opara

 

Vote up!
9
Vote down!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1626035

Najlepiej dawać banderowcom i żydom, co lud pisowy czyni, a nie Polakom

I w tedy kontrik będzie szczęśliwy i dla tego tak fanatycznie wspiera PiS, bo by banderowcy kamienie wpierdzielali, gdyby ich nie wspierał, a jeszcze daje na wojenkę z kacapami, co ich ratuje.

Vote up!
6
Vote down!
-6

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1626046

Elita ludu pisowego już podjęła decyzje o wypłacie odszkodowań dla żydów.

A może tak lud pisowy  zażąda od jankesów zapłaty za Manhattan, własność naszego rodaka pułkownika Puławskiego, który za zasługi, obdarowany został Manhattanem. A teraz niech jankesi płacą za mienie bez spadkowe, skoro my musimy płacić żydom.

Ciekawie czym chce spłacić te 300 miliardów lud pisowy??? Lasami, ziemią, bogactwami naturalnymi Polski!

Nie dziwi mnie skąd tak lekką ręką lud pisowy wypłacił żydom miliardy na ich cele w Polsce, renowacje cmentarzy, kulturę, gminy żydowskie, synagogi 

Vote up!
7
Vote down!
-6

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1626045

Ob. Jjj,

ten płk Puławski to z twojej sekciarskiej wklęsłej Ziemi czy Obywateli RP?
Naprawdę w twoich urojeniach dostał Manhattan? Zastanów się dobrze, może wieżę Eiffla albo Kurlandy?

No, chyba że to masoni z żydami.

Vote up!
8
Vote down!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1626073

To widać że banderowiec nie zna historii Polskiej.

Kościuszko i Puławski walczyli w kolonii brytyjskiej o wolność i powstanie USA., ty tępa maso banderowska.

I za zasługi w tej wojnie Puławski dostał Manhattan.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1626110

Panowie, ne zapędzajcie się w historię. Jak macie wątpliwości pytajcie. ;)

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1626114

Można tylko kluczyć i zwlekać. Nawet potężna Szwajcaria się ugięła, ale wynegocjowała i zapłaciła jedynie kilkanaście % żądanych sum. Jedynie uchwalenie ustawy reprywatyzacyjnej i szybkie zwrócenie własności udokumentowanym spadkobiercom, mogło by utrudnić żydowski rabunek. Dlatego nie ma możliwości jej uchwalenia. Zawsze politycy pilnujący interesów lobby żydowskiego ją storpedują. Żydzi mają argument "tylko Polska nie uchwaliła ustawy reprywatyzacyjnej". Plan Sachsa przewidywał reprywatyzację, ale jak Brzeziński pojechał do Moskwy prosić o zgodę na ten plan (w Polsce zwany planem Balcerowicza), nie uzyskał zgody. W zamian sowieci obiecali przyznać się do zbrodni katyńskiej, z czego się wywiązali. Brak ustawy reprywatyzacyjnej jest potrzebny Żydom, (a może nie tylko Żydom) - dzięki temu możliwe były przekręty z warszawską "reprywatyzacją"  i wysuwanie następnych roszczeń. Kolejną próbę reprywatyzacji zawetował Kwaśniewski, a ostatnią opracowaną przez Jakiego trzeba było wycofać. Niemal równocześnie uchwalono ustawę o IPN, która wywołała taki wrzask na świecie, że zrezygnowano z obu ustaw. Oczywiście "oburzenie" na ustawę IPN było tylko pretekstem do "uwalenia" reprywatyzacji. Gowin oznajmił, że "sprawę reprywatyzacji musimy na razie odsunąć". Nasza suwerenność jest ograniczona.

Ze środowisk zbliżonych do Konfederacji i sympatyków panslawizmu często pada zarzut, że obecny rząd jest najbardziej proizraelskim rządem III RP. To oczywiście nieprawda (Żydzi mieli się świetnie za rządów SLD i PO). Dlaczego w takim razie rząd PiS-u jest tak atakowany przez media związane z lobby żydowskim (Gazeta Wyborcza, TVN, Polityka, Krytyka Polityczna)?
Z reguły nie polemizuję z trollami, ale nadmienię, że loży B'nai B'rit nie sprowadzał do Polski Kaczyński - sama się sprowadziła (nie musiała nikogo pytać o pozwolenie).

Vote up!
9
Vote down!
-5

Leopold

#1626050

Bo une wymyśliły sobie antysemityzm i mowę nienawiści? Niedługo będą myśli nienawiści?

To jest nasze być albo nie być... inaczej przejmą naszą ziemię i bogactwa.!

Tysiąc lat historii.. warto zaryzykować.

 

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1626055

ścierwoneonówki sterowanej przez agenturę ze zbrodniczych sowieckich organizacji WSI i SB - szaleje z nienawiści do polskich patriotów, bo sowiecko-ruska agentura musi się wykazać przez swoimi nadzorcami z Moskwy!

       Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Dlaczego Rosja jest zainteresowana dezinformacją w Polsce? Dr Targlaski: chodzi o trwały chaos w naszym kraju

Vote up!
10
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1626060

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika patria nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To jest stalking a to jest karane z urzędu!

Vote up!
5
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1626062

 sowiecko-rosyjskiej agenturze z WSI i SB sterującej bolszewicko-ruską ścierwoneonówką!

Poza tym choć trochę poducz się prawa zbolszewizowana kretynko! Bo bredzisz!

Vote up!
9
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1626064

A jakiego urzędu?

Neonowego Opary?

xD

Jesteś chora psychicznie, prawda?

Vote up!
8
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1626065

Gdy masz dość stalkingu śmiecia to

@Jarek Ruszkiewicz SL 13:54:02

Ty śmieciu!

nadużycie link skomentuj

1abezmetki 15.04.2020 14:06:31

https://astra.neon24.pl/post/154542,neon24-na-drodze-po-2-miliony-odslon#comment_1660079

Vote up!
9
Vote down!
-3

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1626097

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1626103

 w Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego to bzdet. Nawet w Autonomii Palestyńskiej by go wyśmiali. Broniąc go robicie z siebie wyjątkowe idiotki. Ale to w moim odczuciu. Być może jesteście po prostu sobą.

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1626113

Nie o to chodzi, za idiotów mają ich inni stale, ale chodzi o to, by zrobić na złość Żydom. No i poczuć dreszczyk emocji w swojej wspólnocie zwiedzionych prymitywów, przynajmniej mają się czym straszyc. Od komuny to co chwila strachy, jak nie że Niemcy lada chwila znów wykupią i przyłącza do Rajchu, to jakieś geje, szkoła frankfurcka, judeopolin, chmury na niebie a nawet telefonia komórkowa i medycyna. Kto wie, może boją się nawet umyć i przewietrzyć albo być zmuszanym do czytania i nauki. Co by to było, gdyby nie te wszystkie wielkie spiski, przez które nic się nie da. Jeszcze by się okazalo, że się da- i co wtedy?

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1626116

Ino im się nie chce chcieć.....

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1626118

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1626125

Dzieńdoberek Aniu Słupianek, pisząca tu pod ksywką: ,,patria". Bardzo mi miło że spełnienie gróźb pod moim adresem i wyrzucenie mnie z pewnego portalu, na którym jest pani ,,porządkową", przeszło od słowa do ciała. No chyba że zrobił to niewątpliwy gentleman, pan właściciel. Nie ma to większego znaczenia, bo to pani mi zapowiedziała rychły koniec kariery. Nie podaję adresu ani dokładnej sugestii gdzie tego portalu szukać, bo portal ów zbudowany jest na kłamstwie założycielskim, a po drodze była jakaś afera z defraudacją, wielokrotne ,,mijanie się z prawdą", pokątne płacenie niektórym ,,blogerom" czyli ,,braciom" z lóż pana niewątpliwego gentlemana. Były powitania serdeczne (to dosłownie przed 2 m-cami) jawnego satanisty, z kościoła saturna/szatana. Miał on chyba stanowić przeciwwagę na ,,biblistów", ostatecznie, ponieważ zapowiadał mi rychłą śmierć, czyli ,,ostateczne rozwiązanie kwestii biijnej", musiał odejść i na jego miejsce wkroczył inny komandos: ,,franek poganek" (czy jak mu tam), ten trzyma fason, jak używa słowa na ,,k" bardzo popularnego w ,,katowickiej" Polsce, to dla niepoznaki pisze je z blędem - przez ,,o z kreską".

Fajnie znów do pani napisać. Pani zdaję się, jest na tamtym portalu dowódcą komandosów, w randze majora, ale mam nadzieję że jawnymi satanistami pani nie zarządza, a jedynie na wniosek ,,miszcza" - właściciela, przymyka pani piękne oczęta swoje, ,,katowickie", na ich istnienie w ramach niewątpliwego pluralizmu, jaki szumnie zapowiedział niewątpliwy gentleman - właściciel.

Buziaczki dla Ani.

P.S. dni pani ,,mecenasa" i fundatora wycieczek do USA, dobiegają końca. Trzeba będzie się KULka wodna, zabrać za pracę rąk swoich, np prać bieliznę, ale oczywiście nie za darmo.

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1626366

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika patria nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

banem, tylko za hejtowanie a mówiąc po prostu - za chamstwo.

Jeśli się Pan tego oduczy to za miesiąc zapraszamy ponownie na portal.

No chyba, że te dni właściciela portalu są policzone... to trudno....

 

Pozdrawiam :))

Vote up!
3
Vote down!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1626416

 

"dni właściciela portalu są policzone"

Nie tylko portalu ale twoje  też, przekonasz się z wielki bólem  d*py sprzątając ulicę w Kaliszu. Zawisza ci więcej opowie.Tak się składa że po twoje parszywej notce o Huskym postanowiłem żart przerodzić w czyn.Tj. OSOBIŚCIE złożyć zawiadomienie do prokuratury na właśnie też i ciebie.We wszczętym już śledztwie p/o portalowi, Oparze tobie, Ruszkiewiczowi,nieznanych (jeszcze) z nazwiska Zawiszy oraz Lipao45.Śledztwo dotyczy też słupa na czele Fundacji i niby wydawcy prawdopodobnie właśnie zięcia Opary Dariusza Lipskiego vel Lipao45.Co ciekawe z rozmów z prokuratorami w W-wa Śródmieście postać Opary i Neon jest tam doskonale znana z okresy gdy był poszukiwany listem gończym za wyłudzenia i oszustwa.Bardzo chętnie nawiążą z nim kolejny dialog.Osobnym zgłoszeniem są wpisy na Neon którym z radością zajmuje się pion śledczy IPN.

Wszczęto śledztwo z urzędu.Na efekty tych czynności śledczych przyjdzie mi i wam chwilę poczekać z uwagii na sytuację epidemi.Ale doczekamy się i jakże miło mi będzie poznać w sądzie wasz sympatyczne twarzyczki.Zawisza ma kopię pism byłoby coś wspaniałego gdys się tym pochwaliła na Neon.
Może jakąś notką,komentarz itd.
Pamiętaj jedno za to co kanalio zrobiłaś niewinnemu człowiekowi zemsta będzie słodka.bardzo słodka.Czas pracuję na moja korzyść bo kolejne zawiadomienia są już praktycznie zakończone(scany komentarzy i wpisów) Lada dzień jadac klasykiem  JEDZIEMY dalej.

Kup sobe dodatkowy papier toaletowy.Przyda się

Vote up!
6
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1626430

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ta wiedza może ci się bardzo przydać. Widzisz, "beczkę miodu na serce" może jedna łyżka dziegciu boleśnie zepsuć. 

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1626435

Mały atlancie,spokojnie.Wiesz że będzie się działo,będzie zabawa.Szkoda że kolega w tym info nie poinformował o moim wkładzie w materiały dowodowe.Skany e-maili,skany p.w. z kilkunastoma osobami nawet tymi co już ich na Neon nie ma Dowody na włamska na poczty prywatne za czasów Wielkiego Atlanta i Repsola .Konwersacje z Lalunia na p.w.

Także Zawiszaku, spokojna twoją pusta kapusta.Będzie dobrze.Wykażesz się swoją wiedzą prawniczą.Bo dyplom masz. 

Vote up!
6
Vote down!
-3

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1626448

Miałem na myśli pani chlebodawcę, ale niekoniecznie trafiłem. Wspomniany przez panią człowiek, okazuje się wbrew pozorom człowiekiem niewielkiego formatu. Dość powiedzieć że bez trudu można sklasyfikować go jako osobę zaburzoną w kierunku narcyzmu. Chorobliwie wręcz potrzebne mu zapewnienia o życiu wiecznym, takim, które będzie wbrew woli Stwórcy, jakby Stwórcy na przekór. Posługuje się on wiarą w ,,Wielkiego Architekta", termin stosowany przez masonerię, i nic dziwnego, bo śledztwo obywatelskie dowiodło mu przynależności do loży-szkółki masoneri tj ,,Klubu Rotary". Wprawdzie posiada powierzchowność człowieka kulturalnego tj panuje nad emocjami, ma z pozoru nienaganne maniery, ale w dyskusji ze mną zwróciłem mu uwagę że pod tymi pozorami kryje się zachowanie mało delikatne i niekulturalne. Nawet mnie za to przeprosił (uznając argument). To taka mieszanka: narcyzmu, związanym z nim poczuciem wyższości, szatańskich nauk o ,,Wielkim Architektcie", oraz szlacheckiego pochodzenia (wg deklaracji, co nie musi być prawdą, patrz casus: Wyszyńskiego - katabasa). Te zaburzenia osobowości w kierunku narcyzmu odciskają na człowieku bardzo silne piętno, on musi być szanowany, podziwiamy i jest przez was ślepych i głuchych tj: katolików w wersji doładowanej, niemalże noszony w lektyce. Skoro pani jest skłonna tolerować najprawdziwszych zadeklarowanych satanistów (ostatnio to bylo konto o nazwie: Adolf2020, który błyskawicznie narobił siary) to znaczy że brak pani kręgosłupa, jest pani hipokrytką o niebywałym nasileniu. Skoro, zapewne za zgodą owego pana-narcyza, we mnie widzi wroga i zagrożenie, a sataniści zadeklarowani pani nie przeszkadzali.

To się robi widoczne gołym okiem, a przypominam, że ów narcyz topił w tym interesie pieniądze ludzi (można było poczytać relacje, do dziś wiszą tam zapomniane artykuły nieaktywnych już osób) bo miał ambicję zostać prezydentem Polski.

Jest tam specjalny dział w którym ten człowiek się obnaża. Najśmieszniejsze jest to, że ,,wróży" on sobie dożyć 160 czy 180 lat, aż w tym czasie powstanie komputer kwantowy, który złamie kod i otworzy mu drogę do nieśmiertelności. Druga historyjka którą się ostatnio podzielił, to taka: że uda się zza zaświatów ściągnąć jego nieśmiertelną duszę, i połączyć ją z ciałem jakiegoś goim, którego pozbawi się w tym celu ducha. Uwielbia on słuchać potwierdzenia jego teoryjek o nieśmiertelnej duszy. W tym celu przyznaje się do bycia katolikiem, zapewne, bo tam taka doktryna o nieśmiertelności duszy obowiązuje. A cytowanie Nauki Chrystusa, nie tylko u tego narcyza wywołują frustrację:

Mt10,28 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.

Katolicki mit o nieśmiertelnej duszy pryska jak mydlana bańka. I narcyzom pozostaje wskazać dzwi, takim co przynoszą ,,złe wieści".

Mt10,22 Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

Właśnie dlatego komandos Franek, odebrał list gratulacyjny za swoje boje i dostał zapewnienie o osłonie artyleryjskiej na przyszłość, czyli gwarancję pani działalności cenzorsko-dyscyplinującej. To jest ten pluralizm owej platformy, nomen omen. To zwykły kit na kółkach! Kłamstwo mówiąc wprost!

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1626555

To kawał prostaka i chama, co nieporadnie usiłuje maskować gladkimi slowami.

w dawnych czasach glebokiej komuny tacy wykształceni z awansu i układów czuli się nieraz nową szlachtą, woda sodowa, tylko dlatego że byli wygadani (jak na tamte czasy, czyli czytali cokolwiek i cwaniakowali) i się wybili, więc po czasie wdrukowali sobie, że to nie z awansu tylko własnej wyjątkowości. Od lat 80-tych byle wyszczekany łepek zabija takich śmiechem.

Piękniś pochodzi z chłopów, dopiero po latach na neonie dorobił sobie legendę (widać ewolucję), choć stylem woził się i wcześniej.

Jego wujek był w KC i ulatwiał mu co trzeba. Studentem był miernym, armia ma go za nieprzydatnego ale nawet nie politycznie jak to za jaruzela tylko bardziej za szura i ¶edała. Zawsze był sciemniaczem i konformistą oraz para-komuchem, choć udawal wszystkie możliwe opcje. Nie trzymał z Polonią, paru emigrantów oszukał, nie było żadnych patriotyzmow. Są ludzie indyferentni religijnie i politycznie, tacy co chcą tylko cwaniacko się nachapac, dorobkiewicze ale nieraz pozują na etos wyższych sfer i elit, do których pozornie aspirują. Nawet z tą duchowością, prostackim echem New age "wszystko jest energią" , jest pusty i nie za mądry, to widać tym jaśniej w kontraście, im bardziej próbuje zagłuszyć swoją pustotę. Ma też kompleks kwasnych jabłek, brakuje mu choćby tytułu doktora, którym się podpisuje, nie ma nawet PWZ, w Australii też nie był dr ani lekarzem, kłamie co do wyroku, próbował to (tytuł dr) obejść w PL na różne sposoby, zainwestować w przychodnie zdrowia, potem podobne alternatywne metody aż w końcu związał się ze stronka, dla której przetłumaczył parę artykułów na polski o medycynie kwantowej, na neonie udawal ze to jego teksty np. ten że alzheimera może wyleczyć dietą! a to po to, by móc być cyberdoktorem, czyli doktorem medycyny kwantowej xD  stronka chyba się nazywała cyberdoctor. nie ma też pojęcia o biznesie, nauczył się paru sztuczek i paru wałków ale nie znał się na niczym poza udawaniem i dyrektorowaniem, nie jest też żadnym biznesmenem w kapitalizmie, bo zna siłę układów a za najlepsze biznesy ma kontrakty załatwione z rządem, podobnie zresztą gdy wtopil kasę to tak naprawdę sam chciał zrobić przewał tj mieć wielokrotne przebicie dzięki zabronionym tajnym informacjom z rautów z bankierami itp. Charakterek taki, że uśmiecha się a zza pleców wbije nóż i potem udaje ofiarę. Że narcyz, megaloman i szur to oczywiste ale od załamania jego planów politycznych kto by traktował go poważnie, chyba podobni wariaci z neonu, oczywiście sprzyja prorosyjskim więc i portal stał się zbieraniną mentalnych grunwaldowców i putinowców

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1626556

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Że tak dobrze biografie znasz??? Ćwoku.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1626557

Wątpię, czy psychiatra coś na to pomoże, pewnie co najwyżej przytłumi objawy uciążliwe dla otoczenia.

Vote up!
3
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1626887