Ustawa stop 447 i powstrzymaj aborcję -sejm na żywo!

Obrazek użytkownika patria
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (6 głosów)

Komentarze

dzięki za linka

Najbardziej podobały mi się wystąpienia Bosaka, Godek i Brauna (kiedy ta gówniana marszałek sejmu chyba z PiS albo PSL mu przerwała)

Podejrzewam, że PiS uwali te projekty, może poza jednym jakimś fuksem - odnośnie aborcji eugenicznej.

Vote up!
0
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626028

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Andy-aandy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

]]>Macierewicz o metodach Rosji: „Szczęść Boże” Brauna jest jak Matka Boska w klapie Wałęsy]]>

Od lat 70. najbardziej patriotyczny, najbardziej bohaterski nurt w polskiej historii, który wyrósł z Narodowych Sił Zbrojnych, próbowano przekształcić w nurt prorosyjski. Starano się wydobyć z niego odpowiednich do tego ludzi. Potem Maciej Giertych, ojciec Romana, pisał publikacje wychwalające stan wojenny, pana Jaruzelskiego sojusz z Rosją. Taka jest geneza obecnych posłów Konfederacji – mówi Antoni Macierewicz. Dziś o 22.30 będzie on gościem Piotra Lisiewicza w „Wywiadzie z chuliganem” w Telewizji Republika.

Rozmowa w całości dotyczyć będzie Konfederacji, podszywaniu się przez formacje prorosyjskie pod tradycję Narodowej Demokracji i rosyjskiej agenturze wpływu w Europie. A przede wszystkim temu, jak odradzający się po Smoleńsku wśród polskiej młodzieży patriotyzm próbuje skanalizować formacja realizująca cele największego wroga polskiej niepodległości – Federacji Rosyjskiej.

- Nie ma i nie będzie w Polsce prorosyjskiej prawicy. Jest w Polsce grupa polityków wywodzących się ze środowiska pana Romana Giertycha, która próbuje wykorzystać polską myśl patriotyczną do tego celu. Ale ta manipulacja nigdy nie udawała się w przyszłości i nie uda się także teraz.  Nie ma prorosyjskiej myśli niepodległościowej, bo współczesna Rosja jest formacją kontynuującą doświadczenia sowieckie. Blisko 90 proc. ludzi podejmujących najważniejsze decyzje w aparacie rosyjskim to ludzie z komunistycznych służb, ci którzy mordowali Polaków, niszczyli polskość, dla których polskość jest największym niebezpieczeństwem – mówi Antoni Macierewicz.

Jak mówi, pomiędzy „Szczęść Boże” Grzegorza Brauna i Matką Boską w klapie Lecha Wałęsy jest analogia. - W przypadku Wałęsy miało wbić w świadomość społeczną: to jest przywódca katolicki z Matką Boską w klapie. I to jest bardzo podobne w przypadku pana, o którym mowa – stwierdza Macierewicz.

„Wywiad z chuliganem” jest koprodukcją Radia Poznań i Telewizji Republika. W Radiu Poznań słuchać można go w każdą sobotę o 16.00. Premiera w telewizji republika w niedziele o 22.30. Jutro rano odcinek pojawi się na kanale YouTube Radia Poznań.

Źródło: ]]>Telewizja Republika]]>

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1626030

powtarzasz się troliku ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626041

ścierwoneonówki sterowanej przez agenturę ze zbrodniczych sowieckich organizacji WSI i SB - szaleje z nienawiści do polskich patriotów, bo sowiecko-ruska agentura musi się wykazać przez swoimi nadzorcami z Moskwy!

       Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

]]>  Dlaczego Rosja jest zainteresowana dezinformacją w Polsce? Dr Targlaski: chodzi o trwały chaos w naszym kraju]]>

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1626061