Petycja do prezydenta USA w/s niesprawiedliwej ustawy 447. PODPISZ! To ostatnia szansa

Obrazek użytkownika kociarz
Kraj

Na oficjalnej stronie Białego Domu, w zakładce “We the People”, dostępna jest petycja w sprawie uchwalonej ustawy 447, dotyczącej bezprawnych i niesprawiedliwych roszczeń żydowskich. Aby Biały Dom wypowiedział się w sprawie petycji, na co ma 60 dni, trzeba zebrać minimum 100 tysięcy podpisów. Petycja jest o następującej treści: POTUS Donald Trump:

Please do not sign incoming 447 – Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017 includes “article three” which states: the restitution of heirless property to assist needy Holocaust survivors. “Restitution of heirless property” based on tribe-ethnical background is unprecedented in the law history and will lead to havoc in many areas. In particular this act is aimed against Poland which gave shelter to so many polish citizens of jewish origin in the past. “Holocaust Organisations” claim from Poland at least sixty five billion $ of heirless property. It is unjust & unfair. Tłumaczenie: “Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017 [Sprawiedliwość DZISIAJ dla ocalałych z Holokaustu, którym nie zadośćuczyniono] zawiera “artykuł trzeci”, który mówi, że “Restytucja mienia bezspadkowego ma pomóc potrzebującym osobom ocalałym z Holokaustu”. To “przywrócenie mienia bezpadkowego” opierające się na prawach plemiennych jest bezprecedensowe w historii prawa i doprowadzi do spustoszenia w wielu dziedzinach. Ustawa ta jest w szczególności skierowana przeciwko Polsce, która w przeszłości udzielała schronienia polskim obywatelom pochodzenia żydowskiego. Niektóre organizacje żądają od Polski co najmniej 65 miliardów dolarów z tytułu mienia bezspadkowego. Jest to bezprawne i niesprawiedliwe” Petycja wzywająca Prezydenta Donalda Trumpa do niepodpisywania uchwalonej przez Izbę Reprezentantów Kongresu ustawy 447, podkreśla, że jest ona niesprawiedliwa, bazuje na nieznanych w historii prawa etniczno-plemiennych żadaniach i jest wymierzona przeciwko Polsce i polskiej racji stanu. Do dnia 27 kwietnia 2018 roku Petycję podpisało prawie 4 tysiące osób. Do 22 maja br. potrzeba jeszcze 96 tysięcy podpisów. PODPISZ I TY! Trzeba wprowadzić jedynie imię, nazwisko i weryfikowalny adres emailowy. ]]>https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-n...]]>

Powyższy wpis pochodzi z ]]>http://www.bibula.com/?p=101375]]>. Ze względu na wagę sprawy pozwoliłem sobie go skopiować w całości. Do chwili obecnej podpisało petycje 11485 osób. Trzeba zebrać minimum 100000 podpisów do 22 maja, żeby prezydent był zobligowany do odpowiedzi.

Nie trzeba być obywatelem amerykańskim żeby móc podpisać petycje!

Kociarz - bo koty nie kłamią

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Dzieki za info

Zaraz podpisze

Vote up!
1
Vote down!
0
#1562878

I opublikowane na FB!

Pozdro,

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1562886

Dziękuje za podpisanie i umieszczenie informacji na FB (Ja z założenia nie mam konta na Pejsbook'u).

Niestety, admin Niepoprawnych  uznał informacjią o Petycji  za nic nie znaczącą i nie raczył umieścić jej na stronie głównej.

Licznik podpisów : 14584 na chwile obecną. Jeżeli tak dalej pójdzie to nie zostanie zebranych nawet wymaganego minimum stu tysięcy.

Kociarz - bo koty nie kłamią

Vote up!
1
Vote down!
0

kociarz

#1562919