Słuchajcie Brukselskie lobotomki! Syryjczycy chcą do domu, nie do Polski!

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Humanitarna katastrofa, która ma miejsce w Syrii na skutek wojny domowej wywołanej przez "bratnie" służby specjalne spod znaku różnych gwiazd, znalazła się centrum uwagi Nikki Haley, ambasadora USA w Organizacji Narodów Zjednoczonych. Haley właśnie wróciła z wizyty w syryjskich obozach dla uchodźców w Jordanii i Turcji, gdzie miała okazję bezpośrednio sprawdzić skutki działań poprzedniej administracji waszyngtońskiej. 

"To co widziałam było niesamowite ", powiedziała o wielu spotkaniach z rodzinami syryjskich uchodźców. To co tam było słychać  najczęściej brzmiało: "Chcemy wrócić do domu".

"Moim celem w podróży do Jordanii i Turcji było sprawdzić i zobaczyć, jaki faktycznie jest status uchodźcy" - powiedziała. "Jordania i Turcja zasługują na wyróżnienie,  za to w jaki sposób przyjmują uchodźców. Sami są bardzo zadowoleni ze swego stylu  myślenia i działania a naszym obowiązkiem jest docenienie tego. Organizują oni opiekę zdrowotną dla wszystkich, kształcenie dla wszystkich, udzielają pomocy finansowej, organizują ą szkolenia, udzielają wsparcia psychologicznego , robią wszystko, co tylko mogą ".

Haley od dawna w Radzie Bezpieczeństwa, ostro krytykuje dyplomatów z Rosji, Syrii i Iranu za to że wojna, która pochłonęła tak wiele istnień ludzkich jest kontynuowana. Walki sprawiły, że miliony ludzi trafiło do obozów dla uchodźców. Haley zapomina jednak pochwalić tych którzy rebelię w Syrii wywołali, wyszkolili i uzbroili, zorganizowali ISIS i teraz je wdzięcznie wspierają.

Przecież do wojny, jak do tanga, trzeba dwóch stron. Gdyby więc nie wspierano terrorystów, dla niepoznaki zawnych rebeliantami, konflikt w regionie nie byłby możliwy.

Nie dałoby się prowadzić polityki " divide et impera" a przecież w tym "rozgardiaszu" w krajach arabskich wyraźnie widać logikę i porządek. Rozbito Irak i Libię, rozbija się Syrię, podminowuje się Iran. Kraje arabskie dostają Kataru.

A przecież wiadomo że zdestabilizowane, wyludnione obszary łatwiej będzie w przyszłości podbić i zaludnić swoimi.

Haley powiedziała, że po spotkaniach z uchodźcami nabrała przekonani, że USA nie mogą zrezygnować z prób złagodzenia ich cierpienia. Ale dodała, że ostatecznym celem jest pomóc wysiedlonym Syryjczykom wrócić do domu.

Haley owiedziała Fox News, że żaden z uchodźców, z którymi się spotkała, nie wyraził chęci migracji do Stanów Zjednoczonych. Wszyscy chcieli wrócić do domu.

"Żaden  z nich nie powiedział, że chce pojechać do Stanów Zjednoczonych", powiedziała. "I dlatego naszym celem powinno być wspieranie krajów przyjmujących, które czują presję i podejmują się wysiłku".

"Spotkałam uchodźcę, podczas wizytacji obozu, który przyjechał tam i zatrzymał mnie i powiedział" - relacjonuje Haley "proszę, mów o nas, patrzymy na was i chcemy, abyście nadal nas wspierali. Nie potrzebujemy waszych pieniędzy, nie potrzebujemy waszego pożywienia. Powiedział: "Chcemy tylko, abyście dalej mówili o tym, jak brutalny jest Assad i nie możecie o nas zapomnieć".

Jakie to piękne.

Pani premier Szydło powinna skopiować sobie te cenne spostrzeżenia i na spotkaniach z oszołomami z Brukseli ograniczyć się do ich cytowania.

Podobnie jak USA myślą też Chiny.

Minister spraw zagranicznych Chin wezwał do politycznego rozwiązania , sześcioletniego kryzysu w Syrii , mówiąc, że gdy tylko warunki bezpieczeństwa kraju zaczną się  poprawiać - uchodźcy, zaczną powracać do swojego kraju.

Nie ma więc żadnego powodu aby ich stamtąd wyciągać.

"Powinna być mapa drogowa rozwiązania konfliktu w Syrii, a wszystkie strony powinny najpierw zainteresować się państwem i narodem syryjskim" - powiedział Wang. "Ponieważ sytuacja uległa poprawie w Syrii, naturalnym jest, że uchodźcy powracają do swojego kraju".

Czy to nie jest zastanawiające że najbogatsze kraje świata " Arabia Saudyjska i jej satelity, Chiny czy Indie nie przyjmują żadnych uchodźców? A biedna Polska MUSI ?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:15)

Komentarze

i TO jest TO

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1542954

Żadna osoba z totalne opozycji nie chce przyjąć do siebie do domu ciapatych, ale pyszczy by przyjmować ciapatych do Polski. Hipokryzja płynie z ich ust, jak przewały które uprawiali za swoich rządów.  A teraz udają niewinnych.

Rozkaz jest jasny dla nich z Berlina i Brukseli, przyjmować i jeszcze raz przyjmować. Niemieckie partie PO-PSL-Nowoczesna zasiadające w Polskim parlamencie, zdradziły Polskę, za srebrniki judaszowe i okruchy z pańskich stołów, zachodniego lewactwa.

Chcą nam zgotować taki los, jak ludziom żyjącym na zachodzie, południu i północy, gdzie mordy, gwałty, złodziejstwo, pobicia, stały się normalnością dnia codziennego.

Nie ma Polaków zgody, na przyjmowania imigrantów, by mordowali Polskich obywateli, by profanowali to co dla Polaków jest święte.

Nasz Bóg, to Jezus Chrystus Król Polski, a nie Allach.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1542960

Judaszowe srebniki,zwane przez Autora "Milczących psów"pana W. Łysiaka "różowym srebrem" ma starą "tradycję"

niestety

co do zakłamanych peowców i im podobnych "zielonych"to wiemy o nich wszystko od dawna,zakłamani ,obłudni i chciwi a co do "inwazji" przygotowanej przez dwór ciotki donka,to sprawa jest dla mnie oczywista,ma być KORYTARZ,czyli korytarz przez Panstwo Polskie aż do Putina ,

nieprawdziwe ? może Tak,a może nie zupełnie,

 bo wcześniej  jest Królewiec,to takie POkojowe zagarnięcie POLSKI,znienawidzonej przez nich za

Wierność Bogu i Honorowi ,

wszak maskotka tej,co to obraz pewnej carycy ma POdobno w swoim gabinecie nie na darmo mówił i pisał,że Polskość to nienormalność i że on nie ma zamiaru dalej dżwigać tego niechcianego ciężaru/cytuję z pamięci/

serdeczne pozdrowienia:) z drogi pełnej przystanków pod adresem Wolność

był już RAZ CUD na Wisłą,będzie i drugi raz,gdy Nasza Królowa na TO pozwoli :)

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1542983

 specjalne spod znaku różnych gwiazd"... I to nie tylko pięcioramiennych:)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1542969

- każdy wuj na swój strój. Prawda jest prozaicznie klarowna. Otóż nasi przyjaciele Dojcze wyczuli/wykreowali (?) geszeft stulecia. Mając już olbrzymie zasoby ludzkich tkanek, składników krwi i płynów ustrojowych, stworzyli lukratywny przemysł przynoszący im gigantyczne dochody. Otóż, jak pisze autor, panie i panowie - z "Arabii Saudyjskiej i jej satelitów, Chin czy Indii" ( i nie tylko ), przybędą do przodującego technologicznie kraju aby podreperować zdrówko, urodę, potencję i mnóstwo innych czynników szczęśliwego życia.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1542972

... będzie ścinanie tych lewackich głów i niszczenie chrześcijaństwa w Europie.

Oraz wprowadzanie religii islamu jako religii obowiązkowej, w tych krajach gdzie jest mnóstwo ciapatych.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1542979

Sformułowania zresztą niezwykle dyplomatyczne i łagodne...I wygląda, że tak to działa, także dziś w innych krajach....

"MacDonald says that "the organized Jewish community" has been the single most important and powerful group in favor of unrestricted immigration to the United States, and that the community has been acting in its "own perceived collective interests", regardless of whether these are in conflict with the interests of other Americans."

 

"However, in addition to a persistent concern that America be a safe haven for Jews fleeing outbreaks of anti-Semitism in foreign countries, there is evidence that Jews, much more than any other European-derived ethnic group in America, have viewed liberal immigration policies as a mechanism of ensuring that America would be a pluralistic rather than a unitary, homogeneous society (e.g., Cohen 1972). Pluralism serves both internal (within-group) and external (between-group) Jewish interests"

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1542973

Nie chodzi o żadną pomoc uchodźcom, chodzi o rozwalenie Kościoła, a bez zmiany struktury narodowej ludności to będzie niemożliwe.
A najlepsze jest to, że pomagają w tym hierarchowie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1543001