Kalifornia jak Sodoma jest leczona ogniem.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Niezorientowani a raczej zorientowani na globalne ocieplenie usiłują tłumaczyć że pożary w Kalifornii są jego (GO) skutkiem.

Ja natomiast sądzę że Kalifornia, która przypomina terytorium gdzie kiedyś były Sodoma i Gomora jest ich odpowiednikiem.

Ten stan to ostoja sodomitów. Eldorado gejów, lesbijek, transwestytów i wszelkiego pozbawionego moralności i etyki badziewia.

Wystarczy śledzić media. Skandal za skandalem, pielęgnowane przez lewactwo.

Pan Bóg na razie upomina i pokazuje że bez problemu może ogniem zło wypalić. Ale człowiek obdarzony wolną wolą ma ciągle szanse samodzielnie się nawrócić.

Władze Kalifornii informują 39 aktywnych pożarach w całym stanie, najgorsze zniszczenia są w krainie wina, gdzie 9 największych pożarów zniszczyło już ponad 103 000 akrów, zanotowano co najmniej 19 zgonów i 670 zaginionych mieszkańców.

43 pożary zdołano już ugasić.

Gdy Sodoma, jak Kalifornia, urosła w siłę, jej mieszkańcy stali się niegodziwi, rozpustni, pogardzali prawem boskim i ludzkim. Jahwe zniszczył miasta wraz z mieszkańcami i roślinnością w całym okręgu: Sodomę i Gomorę, Seboim i Admę (Pwt 29:22). Wczesnym rankiem Abraham ujrzał, jak z pobliskich miast unosi się tylko gęsty dym.

Pożary niszczą hrabstwo Sonoma. Czy to nie brzmi jak Sodoma?

To tylko poważne ostrzeżenie. Dal wszystkich sodomitów.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

gdyż chroni ich ktoś z piekła rodem, ale wieka tragedia dotyka "sprawiedliwych".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1550241

OMG !!! Lewactwo ? Lewactwo przynajmniej myśli samodzielnie i nie jest marionetką faszysto-prawicy. Jest 21 wiek. Widzę, że u Was w tworkach znowu podłączyli internet. Idźcie wygłaszać swoje poglądy do jaskini tam gdzie jest na nie i dla Was miejsce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1556724

,,Ten stan to ostoja sodomitów. Eldorado gejów, lesbijek, transwestytów i wszelkiego pozbawionego moralności i etyki badziewia." Badziewia ? I ty śmiesz nazywać siebie katolikiem ? Nie wiem kim jesteś, ale na pewno nie katolikiem. Po za tym nie narzucaj wszystkim swoich poglądów. Jezus dawał ludziom wolną wolę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557369

Wiem, że moje dwa poprzednie wpisy były dość emocjonalne, ale zobacz sobie co papież mówi o takich ludziach. Tu masz autorze linka https://wpolityce.pl/kosciol/299989-papiez-franciszek-mowi-ze-gejow-trzeba-nie-tylko-przeprosic-ale-prosic-ich-o-przebaczenie
Nie nazywa ich badziewiem jak Ty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557370