Nie śmiej umrzeć i chorować przed 70-tką.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Wiek emerytalny w UE musi wzrosnąć do 70 lat, aby kraje pozostały stabilne.Wydłużenie wieku emerytalnego jest nieuchronne, trzeba to zrobić stopniowo - mówiła Fedak.Czterdziestolatkowie nie mogą się nagle dowiedzieć, że będą pracować np.10 lat dłużej

Obecnie przeciętny wiek emerytalny w całej Unii Europejskiej wynosi 61,4 lat. W Polsce jest niższy i wynosi 59,3 lat. Niektóre kraje podjęły się już tych zadań: brytyjski rząd zapowiedział wydłużenie wieku emerytalnego dla mężczyzn do 66 lat. We Francji do 2018r. wiek emerytalny ma być przesunięty z 60 do 62 lat. W Grecji natomiast zostanie zrównany dla kobiet i mężczyzn i będzie wynosił 65 lat.

 

Wiek emerytalny w UE musi wzrosnąć do 70 lat, aby kraje pozostały stabilne.....

No bez przesady.Nie dla wszystkich. Dla szaraczków.

Nikomu nie będzie przeszkadzać że 41-letni stróż prawa będzie już w stanie spoczynku z miesięczna pensja równą twojej rocznej emeryturze. Ale za to on będzie cie w Sejmie reprezentować, podczas gdy Ty będziesz na jego emeryturkę pracować.

I nie wyobrażaj sobie że uda ci się bezkarnie umrzeć i zostawić pana posła na lodzie.Słyszeliście że można dlug odziedziczyć? No wlaśnie. Nie wykluczone ,że jeśli przez zaniedbanie swego zdrowia uda ci się "zejść" wcześniej niż zapłacisz do sprywatyzowanego ZUS-u wszystkie składki, będa je spłacać twoi spadkobiercy.

 

Tak więc niech ci żadne głupoty nie chodzą po głowie,Dbaj o zdrowie z dwóch powodów. Jeden już wyłożyłem. Ten drugi jest nawet bardziej oczywisty. Państwo pieniędzy na twoje leczenie też nie ma i co mu zrobisz?

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

który ma odruch Pawłowa i przyleciał jak pies na hasło "do nogi".Przypadek nieuleczalny.
Ale mimo wszystko pozdrawiam.

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#196747

Nie przejmuj się, te niskie noty są pewnie reakcją na hiobowe wieści dotyczące emerytów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#196753

Jak do tego dojdzie, a może dojśc to dopiero się wk...wia na tych co nie ostrzegali.
Polska zmierza do bankructwa i to wykupoując dlugi innych a nie zaciagjąc ich na potrzeby Polakow.

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#196780