Zdrada znacznie poważniejsza od zdrady przysięgi małżeńskiej

Obrazek użytkownika miarka
Kraj

Prezydentura Dudy zbliża się do nominalnego półmetka, ale patrząc na jego filosemickie i prosyjonistyczne posunięcia, już powinna być zakończona

 

Wybory w roku 2015 wygrał PiS, wraz z polecanym przez tą partię kandydatem na Prezydenta RP Andrzejem Dudą. Ta prezydentura od początku źle się zapowiadała jako narzucona nam w wyniku zmowy możnych tego świata. Że z Komorowskim wygra, wiadomo było po fakcie, że niemal w przededniu wyborów telewizję TVN kupili ludzie od Rotszylda.

Wtedy można się było jeszcze łudzić, że może to jeszcze być dla Polski dobre. Warunkiem, aby stała się ta prezydentura korzystna dla Polski było że zostanie otoczony kordonem polskich patriotów, którzy dopilnują aby pozostał lojalny wobec Narodu Polskiego, swojego Suwerena. Nie został. Nie ruszył kancelarii odziedziczonej po Komorowskim, zaczął grę na dwie strony, nie ujawnił też aneksu w sprawie WSI. – Przez to komuna i postkomuna w swoich zbrodniach, złodziejstwach i zdradach miały być przez niego kryte nie gorzej jak przez Komorowskiego.

Sprawy Narodu Polskiego zostały przez niego zdradzone, co dobitnie obwieścił Polsce i światu podpisując jako pierwszą przygotowaną przez PO ludobójczą ustawę o przymusowych szczepieniach, czego żaden uczciwy Polak by w ogóle nie zrobił, zwłaszcza że to jawnie niekonstytucyjne bezprawie.
 

Skąd to się wzięło? Narzuca tu się cytat z Pisma Świętego:

„Mt, 6,19 Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się, i kradną. 20 Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną. 21 Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.
… 24 5 Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie”.

Tak więc po pierwsze narzuca się daleko idąca korupcja. Ten wątek zdążyłem już poruszyć w komentarzu:

„Jak tak bardzo się domagasz to masz garść wypowiedzi w temacie. Nie wszystko przy dzisiejszym sponsoringu "politycznym"musi być w kopercie do kieszeni – jest jeszcze korupcja polityczna. Jest nie tylko nabywanie, ale i płacenie. A tego jest ho, ho...

]]>http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/119434-uklad-du]]>... (link is external) (...spotkania Andrzeja Dudy i Małgorzaty Gersdorf w Pałacu Prezydenckim ; ...opozycja i PiS to są dwie strony tej samej zgniłej monety, której na imię neoliberalizm. )

]]>http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/119566-sejm-nie]]>... (link is external)

(„Nie ma szans na odrzucenie w tym Sejmie prezydenckiego weta. Moja deklaracja jest jasna: ani ja, ani moi posłowie nie zagłosujemy za odrzuceniem weta. )

]]>http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/118942-koniec-j]]>... (link is external) (Obecnie Duda i Gowin najprawdopodobniej zawarli taktyczny sojusz przeciwko rosnącemu w siłę ministrowi sprawiedliwości.)

]]>http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/119141-prezydent-d]]>... (link is external) (Trudno powiedzieć, jakie następstwa przyniesie wolta prezydenta Dudy; być może pójdzie on ze starymi kiejkutami na jakiś kompromis, ale być może zostanie przez Naszą Złotą Panią i przez nich wystrychnięty na dudka – tak samo, jak on wystrychnął na dudka swego wynalazcę – prezesa Kaczyńskiego.)

]]>http://www.newsweek.pl/polska/julian-kornhauser-podpisal-list-do-prof-gl]]>... (link is external)

]]>http://natemat.pl/213347,duda-za-tym-by-media-patrzyly-rzadowi-na-rece-g]]>... (link is external)

]]>http://www.bibula.com/?p=80493]]> (link is external) (Zoologiczny nepotyzm. Klan usadzony na uczelniach Kornhauserów wysyła młodych Polaków na zmywaki całej Europy

Gliński Piotr wyznaczył kto nie ma prawa pracować w publicznej telewizji, a są to ci, którzy atakują teścia Dudy. Na to odezwał się Terlikowski z wyrazami poparcia czołobitnie deklarując wiernopoddaństwo małżeństwom katolików z niechrześcijanami. Dowiódł on tym, że w przyszłości w telewizji pracować może. My i bez Glińskiego wiemy, gdzie nie mogą pracować ludzie atakujący teścia Dudy.)

]]>http://gazetaliberty.com/2017/01/21/glinski-obdarowuje-media-zwiazane-z-]]>... (link is external)

(Podległe pod resort Piotra Glińskiego Narodowe Centrum Kultury przekazywało duże środki z pieniędzy podatników na dziennikarzy i artystów powiązanych z PiS. Hojne dotacje dostali m.in. Pietrzak, Sakiewicz, Rydzyk, Skowroński czy bracia Karnowscy).

]]>http://kontrowersje.net/comment/218631]]> (link is external) (Cokolwiek chciał sobie kupić Andrzej Duda, zapłaciliśmy racją stanu!)

Prezydencki minister i polskojęzyczna "dziennikarka"Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/miarka/obronic-narodowosc-polskich-sadow#comm...
 

O tym, że Duda był wżeniony w żydowską rodzinę wiedzieliśmy i przed wyborami. Niestety rodzina ta okazała się nie tylko żydowska – wszak żydzi często dokonywali wyborów lojalności wobec Narodu Polskiego, więc tu problemów mogło nie być – w końcu ci, co go polecali powinni wiedzieć dobrze co robią, ale okazała się być żydowsko-szowinistyczną, a nawet syjonistyczną i to z wielkimi ambicjami sterowania nim, aktywna politycznie. W rezultacie wywarła na niego presję tak silną, że jej się nie oparł. Odtąd Prezydent Duda wyraźnie promuje w Polsce środowisko żydowskie. Nie trzeba więcej. Korupcja jeżeli jest to raczej na dalszym planie, czy w kręgach jego ludzi.

Z przedstawionego powyżej cytatu z Pisma Świętego tu trzeba podkreślić:

„Mt 6, 21 Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje… 24 5 Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi”.

Liczni go tu „usprawiedliwiają” że ratował małżeństwo. I ten cytat też można tak interpretować. Miał do wyboru miłość Ojczyzny swojego Narodu (bo jako Polak został Prezydentem), albo miłość do żony - małżeństwo i rodzinę.

To pozór. Na takim patrzeniu poprzestać nie można, bo wchodzi tu w rachubę wybór między różnymi ludzkimi wartościami i jest jeszcze jego relacja do Boga. Nadto mamy tu jasno powiedziane, że wybór musi być stanowczy, jednoznaczny, bezkompromisowy, bo kwestia wyborów związanych z różnymi wartościami (czy wartościami a potrzebami lub osobami) to typowy wybór „tak-tak, nie-nie”. Czysta logika. Silna wola. Męstwo. Konsekwencja. Uczciwość.

Tu już trzeba innego cytatu:

„Mt 10, 34 Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową17; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy18. 37 Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. 38 Kto nie bierze swego krzyża19, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. 39 Kto chce znaleźć swe życie, straci je. a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je”.

Podkreślam: „i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy”. Można też dołożyć analogię: „kto kocha żonę bardziej jak Ojczyznę swojego Narodu, nie jest tej Ojczyzny godzien”.

Tak jest, bo w razie konieczności wyboru, Boga mamy na pierwszym miejscu nawet kosztem rodziny. I w sprawie małżeństwa i w sprawie prezydentury Duda ślubował wobec Zgromadzenia Narodowego i Boga prosząc Go o pomoc, uznając Jego Bóstwo nad sobą.

W jednym go wspierała wola żony, w drugim wola Narodu Polskiego,. Wspólnota narodowa (rodzina rodzin) ma priorytet względem rodziny. Tak samo i Bóg ma więc priorytet względem Narodu – najpierw wola Boża. Kolejność więc priorytetów to: najpierw zobowiązania wobec Boga, później względem Narodu i dopiero względem rodziny.

Tak więc Dudzie nie wolno tu było opowiedzieć się po stronie rodziny. Owszem, mógł to zrobić, ale tylko w jednym przypadku: rezygnując z prezydentury.

Bez tego to co robi to zdrada Narodu który mu zaufał, a z powyższego wywodu wynika, że to zdrada znacznie poważniejsza jak zdrada przysięgi małżeńskiej. Już zdradę małżeńską jest bardzo trudno przebaczyć, bo trudno znaleźć coś na czym można oprzeć kolejną przysięgę, a już powtórna przysięga głowy państwa to wobec kogo miałaby być składana?

Tu nie ma mowy o przebaczeniu nawet jakby ktoś mu chciał wybaczyć, bo ta zdrada wciąż trwa. W tych warunkach ponowne zaufanie Dudzie, że będzie już lojalny i godny zaufania jest po prostu niemożliwe.

To zdrada znacznie poważniejsza jak zdrada małżeńska. Tu wciąż jego sabotaż względem Państwa i Narodu Polskiego. Trwają fakty dokonane zmierzające i do demoralizacji Polaków, i do ich dalszego niszczenia i zniewalania oraz ubezwłasnowalniania, i wywłaszczania tak z dóbr wspólnych Narodu Polskiego, jak prywatnych, zwłaszcza przez podatki, do zakłamywania historii, oraz tożsamości Polaka. Trwa wspieranie nowej Targowicy i syjonistów-banderowców, oraz oddawanie nowej szeroko rozumianej rodzinie Dudy faktycznej władzy nad Polską.

Nie może być zdrajca głową państwa, bo taki zawsze odda go w ręce wrogów.


 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.1 (17 głosów)

Komentarze

"Nie może być zdrajca głową państwa, bo taki zawsze odda go w ręce wrogów."

Ale gdyby to uczynił  i oddał razem z tobą to wszyscy są za

Pała

Vote up!
12
Vote down!
-3
#1546510

Powołałeś się na oszczerczą gazetę (tutaj: http://gazetaliberty.com/2017/01/21/glinski-obdarowuje-media-zwiazane-z-(link is external)...  Kiedy usiłowałem zaglądnąć pod ten link, wyświetlił mi się komunikat następującej treści: "Ta witryna jest nieosiągalna. Połączenie zostało zresetowane".

Kłamstwo, jakoby o. T. Rydzyk miał otrzymać jakieś pieniądze z resortu kultury zostało już kilkanaście razy dementowane. Tylko ty nie wiesz, jak wygląda prawda, bo nie słuchasz RM i nie oglądasz TV Trwam.

Satyr

Vote up!
10
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1546526

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

'Kłamstwo, jakoby o. T. Rydzyk miał otrzymać jakieś pieniądze z resortu kultury zostało już kilkanaście razy dementowane".

To dobrze że o tym piszesz jako dla mnie pierwszy, bo ja wokół słyszę to kłamstwo bez dementi.

A swoją drogą nawet gdyby dostał na konkretny cel w dobrym pojęciu użyteczności społecznej, to przecież by tylko dobrze o Glińskim świadczyło. Źle by świadczyło tylko gdyby tymi pieniędzy korumpował ojca Rydzyka i związane z nim media, i taka jest rozpowszechniona sugestia.

Pozdrawiam. miarka.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1546533

Nie ustosunkowujesz się do mojej odpowiedzi, więc ja do niej wrócę. Odpowiedziałem od siebie.

Dalej to po pierwsze, to za reset arykułu nie odpowiadam. Był i nie taki niedostępny, skoro go znalałeś.

Po drugie to jako współbloger to ja mam do Ciebie pretensję, że atakujesz osobę, a nie jej rację merytoryczną, czy pogląd. To jest sprzeczne z netykietą trollowanie.

Po trzecie jesteś jakoś tam powiązany z redakcją, a to już wymaga dawania dobrego przykładu. Myślę że Redakcja wyciągnie wnioski.

Również do Redakcji, że chcesz mnie karać za coś wobec czego nie miałem obowiązku ("nie słuchasz RM i nie oglądasz TV Trwam"). Gdyby o tym księża głosili na mszach niedzielnych we wszystkich kościołach to jeszcze...

Po piąte jako katolik to chcesz mnie karać za coś czemu winien nie jestem, bo takie miałem informacje. Winę to mi powinieneś zarzucać tylko wtedy, kiedy działam w wolnej i świadomej woli.

Na razie tyle.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1546679

.... nie budził moich zastrzeżeń (stąd nie odpowiadałem), to wobec drugiego muszę zabrać głos.

1) Napisałeś w nim między innymi tak, cyt.: "(...) mam do Ciebie pretensję, że atakujesz osobę, a nie jej rację merytoryczną, czy pogląd. To jest sprzeczne z netykietą trollowanie".

Otóż, - jeśli jeszcze raz zgłębisz tekst mojego pierwszego komentarza, ale tym razem bardzo uważnie, to sam dojdziesz do wniosku, że nie był to atak ad personam, a po prostu ocena Twojego artykułu. Ocena negatywna, czyli jedynka jest tu popularnie zwana pałą. Przecież z mojego tekstu nie wynikało, jakobym tą pałą uderzył w Twoją głowę. Uderzyłem nią w Twój tekst, z którym się nie zgadzam.

2) Gawrion tak opracował nasz niepoprawny serwis, by jego użytkownicy mieli możliwość oceniania publikowanych treści przez blogerów i komentatorów. I to jest nasz przywilej, którego nie mają użytkownicy z rangą karanego (ramka czerwono-czarna na ich avatarze) oraz Szanowni Czytelnicy, którzy nie są zarejestrowani na naszym portalu. Dodatkowym wsparciem do automoderacji jest AIM(S), tj. Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion, o którym możesz przeczytać tutaj: http://niepoprawni.pl/przewodnik/aims. 

3) Nie jest także prawdą, jakobym nie odniósł się merytorycznie do Twojego tekstu. Przecież wyjaśniłem Ci, z czym się nie zgadzam i dlaczego. Nie można bowiem pisać o tak ważnej rzeczy, jaką są pieniądze z budżetu państwa, a przede wszystkim o osobie o. Tadeusza Rydzyka, - opierając się na kłamstwie opublikowanym w jednej antypolskiej i polskojęzycznej gazecie. Nawet nie sprawdziłeś innych źródeł, czy informacja ta jest prawdziwa. Tobie wystarczyło tylko to jedno źródło. Tak się nie robi, kolego miarka!  

4) Oznajmiam Ci również, że treść mojego komentarza nie jest sprzeczna z netykietą, jak również nie ma żadnej wspólnej cechy charakteryzującej trollowanie. Twierdzę tak między innymi dlatego, że mam taką cechę w sobie, która się nazywa "samokrytycyzm", a więc zdolność obiektywnej oceny własnych tekstów. O tym, że tak rzeczywiście jest, niech Cię przekona następujący fakt:
otóż w dniu  29 sierpnia 2016 roku opublikowałem na NP tekst pt.: "Czy „Niepoprawny” JankoWalski jest KOD-owcem?" (tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/satyr/czy-niepoprawny-jankowalski-jest-kod-owcem). Po 11 miesiącach okazało się, że moje wątpliwości w stosunku do naszego blogera o nicku Janko Walski były nieuzasadnione. Poczułem się w obowiązku przeprosić naszego Użytkownika, co też uczyniłem tutaj: http://niepoprawni.pl/comment/1545291#comment-1545291.  

5) Tak, jestem stowarzyszony z Redakcją NP, to prawda. Moją "działką", - że tak się wyrażę - jest dbanie o poprawną pisownię i formę zamieszczanych wpisów. Prawdą jest, że  pisuję (choć niezbyt często) na poczcie wewnętrznej NP do autorów wpisów, wskazując im w sposób subtelny na popełnione przez nich błędy z prośbą o ich skorygowanie. Jednak nie widzę najmniejszego powodu, dla którego Redakcja NP miałaby mnie dyscyplinować.

6) Oceniłem Twój tekst na pałę nie dlatego, że czuję do Ciebie antypatię, a dlatego że nie sprawdziłeś informacji w innych źródłach i dopuściłeś się powielenia kłamstwa. W katolicyzmie nazywa się to grzechem zaniedbania. Doświadczony bloger zanim napisze i opublikuje tekst w sieci - najpierw skrupulatnie robi tzw. kwerendę, której Tobie zabrakło.

To tyle,... i aż tyle.

Pozdrawiam,

Satyr

Vote up!
2
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1546736

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pełna zgoda z tym co napisałeś. Te pały, które spadły na twoją głowę działają jak pały ZOMO, które często były używane i najczęściej nie wtedy kiedy trzeba. Ale to jest broń obosieczna...i najbardziej obciąża samych pałujących, którym widocznie sumienie nie pozwala przejść obojętnie obok zdrady. Podobnie jest z czarnymi aborcjonistkami i ich marszami. Nie mogą spokojnie żyć więc maszerują a "poprawniniepoprawni" pałują.
Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-7

Verita

#1546528

czyli opowiedział się po stronie żydów, syjonistów etc. z racji rodziny, czym zdradził Polskę?

stary, dobry spisek żydowski i już nawet rodzina zła, wg zmanipulowanych wszetecznie cytatów z Biblii.

ale doceniam, że sie hamujesz ze swymi zaburzeniami. 

Vote up!
5
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1546538