Jeden kandydat Narodu

Obrazek użytkownika miarka
Kraj

 Patrząc na partie, które popierają kandydatów, to wybory odbywają się między Komorowskim, a Dudą. Obaj jednak mocno popierają cały pookrągłostołowy system ideologiczno-korporacyjny, który ma dziś pieniądze, a więc i zdolności korupcyjne, a nadto już dysponuje siłą aparatu przemocy i terroru istniejących władz, czyli zwłaszcza tajnych służb i mediów.

mso-border-bottom-alt:solid windowtext .75pt;padding:0cm 0cm 1.0pt 0cm;
background:mintcream">

Z nich dwóch Komorowski reprezentuje twardogłową konserwę, zaś Duda prezentuje nieustannie to, co by chciał zmienić (co zresztą zmienić trzeba – byleby antysystemowo). Walka więc między nimi odbywa się na zasadzie “zły glina –dobry glina”, a beneficjentem zwycięstwa każdego z nich ma być ten sam skompromitowany system.

Oczywiście Dudda chce zmienić bardzo umiarkowanie, kosmetycznie, bo tak naprawdę, to nic zmienić nie może, bo i system mu na to nie pozwoli i własne zaplecze ma z systemem już mocno zrośnięte, zwłaszcza “w terenie”.

Dla pewności, że Duda nie zagrozi Komorowskiemu, ale jeszcze bardziej dla skanalizowania niezadowolenia polskiego społeczeństwa z rządów skompromitowanego systemu, służby i media lansują Korwina-Mikke i Kukiza, a może już zwłaszcza Kukiza. Obaj są tak bardzo niepoważni, że ani Komorowskiemu nie są w stanie zagrozić, ani do sprawowania funkcji prezydenta nie nadają się bardziej jak Stan Tymiński kiedyś, czy podobnie lub niewiele bardziej jak  Komorowski dziś, a wymagaliby jeszcze przejścia “szkoły aktorstwa i mowy ciała”.

Dalej mamy jedną grupę zdeklarowanych prosystemowców: Ogórek, Palikot i Grodzka, oraz drugą - “języczków u wagi”, którzy wykorzystują okazję by budować swoją i swoich partii taką właśnie rolę w dalszej polityce.

Jedynym jasnym punktem jest zdeklarowanie antysystemowy, antyokrągłostołowy, poważny i odważny, trzeźwiący Naród co do realiów politycznych, w których żyjemy Grzegorz Braun.

Trzeźwi, budzi, a więc wymaga zdecydowanego działania, pracy, walki i poświęceń, może ofiar, a więc i bulwersuje, bo Naród skołowany demoralizującą propaganda, socjalistycznymi manipulacjami typu “należy mi się” i “mam prawo”, oczekuje raczej rycerza na białym koniu, co przyjedzie, załatwi i da gotowe.

Tylko że taki jak w swojej masie mamy, już coraz bardziej zdemoralizowany naród chce dalej spać i śnić (“A społeczeństwo śpi i mleczko mu się śni, co w półitrówkach tkwi, cicho na progu. Starsi i młodsza brać, wszyscy chcą mleko chlać...” – tak, tak, to piosenka  z lat ’70-tych, ale jakie aktualne), stara się bronić swojego smorodliwego, toksycznego coraz bardziej ciepełka bierności i życia na kredyt (z pozbawianiem możliwości życiowych przyszłych pokoleń Narodu), a więc i efekt jest taki, że w większości sondaży poparcie ma anemiczne.

Padają piękne głosy o wybór spośród kandydatów jednego kandydata antysystemowego, by Naród już zgodnie zagłosował na niego, bo bez zmiany systemu nic, a nic się zmienić nie da.

- [vídeo: https://youtu.be/va3xoQQOEbU]

- http://niepoprawni.pl/video/po-owocach-ich-poznacie

Bez pilnego obalenia zdradzieckiego systemu Polska zostanie do końca pozbawiona własności i dóbr wspólnych, a więc faktycznie zdemontowana, bo bez tego nie będzie ani wolności czynienia dobrze – a więc prawdziwej, ani odpowiedzialności, a więc i możliwości wdrażania w życie polityczne tego, co uważamy za dobre, prożyciowe i dalekowzroczne, ani niepodległości względem państwobcych i ich związków, ani suwerenności podejmowania decyzji politycznych, zwłaszcza gospodarczych, ekonomicznych, czy odnośnie praw stanowionych, a już zwłaszcza ich strony moralnej, ani pracy i szans bytowych dla Polaków, choć na swoim, ale historycznie już tylko terytorium, ani możliwości obrony swojej tożsamości, swojego bycia sobą i u siebie, ani armii zdolnej nas obronić od agresji zewnętrznej.

Ale jakoś nikomu nie przyjdzie do głowy, żeby powiedzieć, że taki antysystemowiec jest tylko jeden.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:8)

Komentarze

za ciepłą wodę

 

zanim się spostrzeżecie

odbiorą wam wolną wolę

za ciepłą wodę w kranach

sprzedacie się w niewolę

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1477271

Wszyscy źli, tylko pro-ruski Braun, który wygaduje bzdury, że aż żal komentować - dobry. Np. marzy mu się monarchia a on na króla. Porażka! 

Ciekaw jestem po co ten ledwy Braun jest znowu wyciagany, skoro poparcie dla niego to mniej niz zero - jak napisal nasz najpopularniejszy bloger Jozio z Londynu?

No ale ruskim trollom on sie podoba... Nikomu wiecej :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1477278

Braun nie jest pro-ruski, nawet sprawę sądową zakładał o to oszczerstwo. Z tego, co do mie dotarło to monarchię uważa przede wszystkim za grunt dla moralności w polityce, więc jest to rzecz bezcenna. Zaś co do jego królowania, to chyba już tylko Twoja fantazja.

Mówić o Braunie trzeba, bo tylko on jest antysystemowy, a przecież wszyscy deklarują, że chcą antysystemowego.

Sondaże sondażami - to one są mniej jak wiarygodne.

Problem z dogadaniem się między kandydatami jest taki, że jego poparcie jest blokowane przede wszystkim przez samych kandydatów "antysystemowych". Oni nie są w stanie oddać go na niego, bo tym samym by przyznali wobec świata, że są prawdziwie antysystemowi. Póki tego nie zrobią, nie zrobi tego i ich rozpędzony elektorat, elektorat specjalnie zresztą w tym celu urabiany przez media systemowe i sondaże.

O Braunie powinna Polsce głosić prawdę przede wszystkim blogosfera, ludzie świadomi, bo tylko elektoraty mogą wywrzeć na swoich głównych kandydatach przelanie swoich głosów na Brauna, który jest jedynym, jako ten, króry z pozycji prezydentury mógłby doprowadzić do zmiany systemu, a więc i realizacji postulatów antysystemowych i ambitnych postulatów Dudy.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1477287

// Sondaże sondażami - to one są mniej jak wiarygodne.//

ok.masz racje ale w połowie, nawet mocno naciągane czy też mocno zaniżane to przyznaj jednak że różnica pomiedzy Duda a Braunem jest niebotyczna to tak w przyblizeniu 30-1

mam racje

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1477371

A słyszałeś o programach, które są używane na uzytek sondaży, a które potrafią dodawać po 1000 głosów na sekundę? A są! Jest gdzieś notka na ten temat.

A przecież starczy mała modyfikacja, żeby odejmować napływające...

Te wszystkie sondaże to tylko manipulacja wyborcami. Wielu jest takich, których dowartościowuje to, że zagłosują na tego, co wygra, natomiast na tego, co byłby najlepszy nie zagłosują, bo ... sondaże. Albo znajomi zakompleksiali, którzy będą mu później dokuczali że przegrał, jakby to on przegrał, a nie Polska..., a nie oni, którzy dokonali złego wyboru.

Pozdrawiam

miarka

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1477393

może tak na koniec , oglądałem fragmenty debaty muszę Ci powiedzieć że występ Brauna to jedna wielka kompromitacja, żaden z "debatujących' mnie nie zachwycił ale to o czym mówił (cywilizacja,Chrzest polski etc) G.Braun to nadaje sie do kabaretu "starszych pań" - sorry ale tak to wygląda

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1477396

Nie widziałem. A widziałeś jak walczył o to żeby w TVP 1 powiedzieć, że Komorowski chciał sprzedać polskie lasy? Wdziałeś ile razy kompromitował Komorowskiego, za co szczególnie powinni być mu wdzięczni Duda i Kukiz, którzy dzięki jego ciężkiej pracy zyskują punkty? Cały program to rewelacja. Jest i o "Londyńczykach".

A wartości i historia (cywilizacja, Chrzest Polski) - co masz przeciwko temu? Przcież to nasze skąd jesteśmy i gdzie idziemy w naszym najlepszym, dalekowzrocznym interesie. Przecież bez świadomości wogóle przestalibyśmy być ludźmi, a więc i wszelkie dyskusje nie miałyby sensu.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1477410

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

zapendowska..co oburzała się na boguojczyźniane teksty piosenki.Teraz mamy zapendowskiego katolika co oburza  się na chrzest. Braun powinien zatańczyć z gwiazdami.Może by im to pasowało.Oj ci europejscy londyńczycy co zapominają skąd im nogi wyrastają.Godni pożałowania.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1477420

zapraszam do Londynu, o nogach nie zapominam, myje dwa razy dziennie

ps.

a nie pisałem że złośliwa jak...........................Braun, Grzegorz Braun

https://youtu.be/dDLi2hYY3-M

 

"bogoojczyzniane patriotyzmy"

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1477429

Czasy "Kolumbów" czy buntowników dawno mineły

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1477421

Na zrywy młodości, na obronę wolności, czy sprawidliwości, zrzucanie kajdanów, czy trzeźwienie, czy budzenie się, na działania prożyciowe, proprzyszłościowe, czasy nigdy nie mijają.

Facet dokonał wynalazku czegośtam, co wszyscy uważali za niemożliwe. Zapytany o drogę do tego wyczynu odpowiedział, że on wcale o tym nie wiedział i myślał, bo było potrzeba, aż wymyślił.

Tak samo i Braunem – nie patrzy na innych, nie patrzy na szanse ani sondaże, tylko ROBI SWOJE. I chwała mu za to. Jestem przekonany, że niedługo dołączą do niego tłumy podobnych mu i biegnących z nim, jak do Foresta Gampa, a drugie tłumy będą mu dopingować. Nawet gdyby czasy na to co robi  minęły, to on o tym nie wie. I oby nigdy się nie dowiedział, AŻ ZROBI SWOJE.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1477430

pisałem wielokrotnie że może Braun budować swoja pozycje polityczną, ale to trwa lata a nie kilka tygodni, jedyna nadzieja że coś z tej przygody na przyszłośc zaprocentuje

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1477432

I o to chodzi.

Zresztą już procentuje :-)

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1477436

Chyba Masz rację Miarko.

Z tej grupy pretendentów, jeden tylko Grzegorz Braun, ( no może jeszcze Paweł Kukiz)

jest wyrazisty i wizję ma Polski, jak to śpiewa Nasz Wielki Jan Pietrzak ...

ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ !

Duda, z całym szacunkiem, ale.....

Ten układ pookrągłostołowy, w który wpisany jest PiS trwać będzie dalej.

Mimo, że POzornie byłby nowy.

Nie byłby.

I tu też wracają do mnie słowa starszej piosenki z przeszłości.

Jak to szło ?

....ale to już było.... tra la la la.

PiSu jakoś widać nie było i nie protestował, gdy przed biurem leśnych dziadków z PKW, po jesiennych, fałszowanych "wyborach", był protest i reżymowa komoruska, POlicja przygłupów bezmózgich aresztowała brutalnie Pana Grzegorza Brauna i Panią Ewę Stankiewicz. I nie tylko....

Pamiętacie ?

To cała grupa pretendentów, to tylko....

Która coś tam ględzi, ale sami dobrze nie wiedzą, o co im chodzi, i jak Nasza Polska miałaby wyglądać i Jaka

WINNA być,

po tej cholerze i dźumie obywatelsko-ludowej, która zdewastowała Naszą OJCZYZNĘ, dewastuje JĄ dziś,               

i zamierza komorusem dewastować JĄ nadal. Do zupełnego unicestwienia....

Wolałbym Królem mieć Mądrego Grzegorza Brauna, niż dalej

za (p)rezydenta,

głópka

krulabula !

 

KOŚCIÓŁ !  SZKOŁA !  STRZELNICA !

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1477514

juz napewno jest prawda.. cala prawda i ....

inaczej byc przeciez nie moze.

Znamy Radio Londyn od lat i wiemy na co je stac.

 

Ale jezeli Braun ma poparcie mniej niz zero,

to po co te nerwy ?

to jakies zawodowe natrectwo ?

tak nakazano dzisiaj rano ?

czy to moze  przy porannej kupelce

odbyt sie usamodzielnil ???

 

i jezeli produkuja sie tutaj ruskie trolle, to kim sa ci, ktorzy to z taka nieudolnoscia  komentuja ?

zydokomuna ? libertyni ? pedaly ? jakies fjuty, jakies intelektualny zwisy ?

gdy czytami ich komentarze  , to widzimy ziajaca nienawisc rodem Niesiolowskiego...

 

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

chris

#1477302

Oni chcą kolejnej porażki , bisu

I trwać w tym nic nie robieniu bez końca

Mniej odpowiedzialna jest rola gońca

A skoro kretów mają pod dostatkiem

Dlatego dryfują  spokojnie statkiem

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1477369

"Jedynym jasnym punktem jest zdeklarowanie antysystemowy, antyokrągłostołowy, poważny i odważny, trzeźwiący Naród co do realiów politycznych, w których żyjemy Grzegorz Braun. "

sama esencja!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1477515