#PO w #Internecie, czyli jak się nie promować w sieci...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

PO-KO ma chyba problem z opanowaniem Internetu. A jeszcze niedawno działacze PO wyśmiewali się z PiS jako z partii, która nie potrafi korzystać z sieci. Dziś to posłowie PO-KO co rusz mylą się w swoich własnych hasztagach. Najpierw zamiast #TwójSztab wypromowali #TwójSzwab. Teraz zamiast #POrozmawiajmy posłowi Myrsze wyszło #POrozwalajmy. Czyżby Freudowska pomyłka? Bo POlityka PO-KO rzeczywiście wygląda na totalną rozwałkę. Atakują wszystko co robi PiS i zapowiadają rozwalenie wszystkich reform Dobrej Zmiany. Może poseł Myrcha jednak się nie pomylił?

A swoją drogą, kto mógłby skutecznie dokonać takiej #rozwałki? Jak to, kto? Oczywiście #TwójSzwab!

W końcu już od 1939 roku mają w tym znakomitą praktykę...

Za Niezalezna.pl

PO miewa też problemy z ortografią. Na swoim Facebooku Platforma zamieściła wpis, w którym nazwa miasta rządzonego przez prezydent Zdanowską została podana jako Łudź. Czyżby łudzili się, że pomoc samorządowców z wyrokami pomoże im wygrać wybory. A może chodziło o jakieś mityczne miasto Łudź, które trudno znaleźć na mapie i którego GPS nawet nie widzi, bo tak dobrze współpracowało z PO, że istnieje już tylko na Facebooku posła Budki i w platformianej legendzie o mieście, które podzieliło los partii, które PO połknęło w charakterze wyborczych przystawek?

W zasadzie, to te wpadki działają na naszą korzyść. Ale mimo to działaczom internetowym PO-KO podpowiedziałbym, że edytory tekstu nie zawsze podkreślają wszystkie błędy. Szczególnie, gdy słowo ma dwa znaczenia. A z kolei wszystkie teksty poprzedzone znakiem # są podkreślane. I tu trzeba po prostu dwa razy przeczytać swoje wypowiedzi, żeby uniknąć kompromitacji, a przede wszystkim śmieszności...

 

Uzupełnienie:

Jak widać PO-KO nie śpi. W piątek, 12 lipca wygenerowali kolejne hasztagi. W ramach Forum Programowego KO udało im się już wygenerować #ForumPogroboweKO i #ForumPogromoweKO. To, że te wybory mogą być grobem dla PO-KO, to wieszczą ostatnie sondaże. Ale komu chcą robić pogromy?...

Za Niezalezna.pl

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Mam apel do PO-KO. Litości! Przestańcie zamieszczać cokolwiek w internecie, bo ja już nie mam sił do rysowania kolejnych waszych wpadek z hasztagami. A i odbiorcom Niepoprawnych może się to znudzić. 

A dla niezorientowanych, dziś, podczas forum programowego Platformy pojawiły się dwa nowe, znaczące hasztagi:

Krzysztof Grabowski zamieścił na Facebooku hasztag: #ForumPogroboweKO

a Michał Boni chyba się wkurzył, bo zamieścił #ForumPogromoweKO

W zasadzie z oboma hasztagami się zgadzam. To forum to już pogrobne grane dla KO, a jak tak dalej będą się wygłupiać, to podczas wyborów będzie pogrom ich koalicji :-)

Za Niezalezna.pl

PS. Chyba jednak znowu coś narysuję. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1596754

Warszawa w XXI wieku, prezydentura Trzaskowskiego

. Śmiało można mówić o tym mieście pod panowaniem Trzaskowskiego jako o zadupiu zabitym dechami.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1596761

Trzaskowskiego na leżaku na betonie też chciałem narysować :-)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1596762

Radość Czaskoskiego spowodowana ogródkiem z palet i paroma drzewkami wcale mnie nie dziwi.
Ot, infantylny idiota, majacy kaprys dzieciaka.
Przypomina to fuszerkę z klejeniem szyby taśmą. Warszawiacy, to jednak dziwni ludzie. Dużo głupsi od swojego prezydenta.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1596817

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1596819

Ponad tysiąc rekonstruktorów historycznych z Polski, innych krajów europejskich, a nawet RPA uczestniczyło w sobotniej inscenizacji Bitwy pod Grunwaldem.
W Gdańsku Dulkiewicz ogłosiła zwycięstwo wojsk krzyżackich!!
Z tej okazji odbywają się liczne imprezy!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1596891