Przyszła kryska na Palikota

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

"Nosił wilk razy kilka,poniesli i wilka".

Pytał Palikot to i przyszedł czas zapytać Palikota,tylko dzisiaj jakoś trudno było mediom i dziennikarzom "schwytać" Januszka.
Palikot co rusz zadawał pytania Prezydentowi o wódke ,o chorobę o ojca.... aż tu nagle pojawiła się "Ballada o Januszku" w gazetach i nasz Januszek stał się dla dziennikarzyn nieuchwytny.
Januszek przygotowuje się do wystepu dziś u Monisi i szykuje zapewne alibi a może jakieś nowe atrybuty swojej męskości i dowody miłosci tych wpłacających na jego kampanie wyborcza po kilkanascie tysiecy złotych studentów i emerytów.

Finansowanie kampanii Palikota przed wyborami parlamentarnymi w 2005 roku było przedmiotem śledztwa prowadzonego przez prokuraturę w Radomiu. Przesłuchała ona ponad 50 osób, które dokonały wpłat na kampanię. Z materiałów zebranych przez policję wynikało, że jeden z działaczy PO w Lublinie miał wręczyć kilku studentom po 12 tys. zł, które oni wpłacili na swoje konta, a następnie przekazali na konto komitetu wyborczego Palikota. Nie potwierdziły się podejrzenia, że pieniądze pochodzą od samego Palikota. Śledztwo zostało umorzone.

Kampania Janusza Palikota była finansowana w nielegalny sposób poprzez fikcyjne wpłaty studentów. Zawiadomienia dotyczące afer z udziałem Palikota były „uwalane” przez prokuraturę, gdyż polityk miał w niej wpływy. - Nie chciał on natomiast zostać prezydentem Lublina, ponieważ uznawał, że potrzebny mu będzie immunitet - tak twierdzi Dariusz Piątek, radny lubelskiej Platformy Obywatelskiej, były szef jej klubu w tamtejszej radzie. Jak mówi, był niegdyś prawą ręką Palikota. Relację Piątka nagrał bez jego wiedzy dziennikarz „Gazety Polskiej”.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tasmy-Palikota,wid,11039390,wiadomosc_prasa.html

A my zobaczymy dziś wersję "Ballady o Januszku" samego zainteresowanego i jak widać mającego wiele brudu za uszami Palikota.
Czym Januszek zauroczy Monisię?

Nie zapominajmy -wszak Januszek to pupil medialny,dla takiej Elizy Michalik z Super Stacji to idol jak sama powiedziała a dla młodych z dużych miast to wzór do nasladowania ,bo on podobno chce Polskę naprawić jak gadają pismaki w radio i telewizji.
Ale to "podobno" to raczej pewnikiem jest,no i dobrze,bo według Palikota to z Polski trzeba zrobić szambo a nie kraj przyjazny dla ludzi.
I oby ten osobnik znikł ze sceny politycznej.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Oni zrobia wszystko, zeby sprawie ukrecic leb, bo Palikot jest jednym z nich.
Gdyby chcial sie usamodzielnic, wtedy go wykoncza.
Ale on jest ich.
Beda go wiec bronic i jego znikniecie jest tylko poboznym zyczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

arka

#17922

powiedz mi tylko kto pozbywa się kury,która znosi złote jajka?
Tusk go nie ruszy bo straciłby faceta który go finansuje.
Dlatego jest bezkarny.Zniknie na kilka dni i znowu wypłynie na wierzch jak gówno w szambie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17931