Walterownia i Platforma Obywatelska czyli sami swoi

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Szefowie medialnego koncernu ITI, który niedawno dostał prawie pół miliarda z kasy Warszawy, wcześniej wpłacali pieniądze na kampanię Hanny Gronkiewicz-Waltz - ustalił "Newsweek".
I jak tu się dziwic,że WSI24 to tuba propagandowa PO a jej cyngle to nieustanni piewcy sukcesu Tuska,sukcesu którego tak naprawdę nie ma i nie będzie.
Ojciec dyrektor Miecugow nie zmienił taktyki i wraz ze swoimi ministrantami w SK opluwa wyłącznie Kaczyńskich i jedynym tematem tej idiotycznej audycji jest bluzganie na PiS przez prowadzących jak i przez wydzwaniających leśnych dziadków i leśne babcie trzymających jednocześnie jezyk w dupie Donalda jedynie słusznego ojca narodu.

Wszak walterownia i PO to jedna wielka rodzina,w której reka ręke myje a pobieranie pieniędzy od oligarchy jakim jest Walter i Wejchert zobowiazuje do wdzięczności . - oczywiście kosztem nas podatników.

Koncern ITI jest właścicielem stołecznego klubu piłkarskiego Legia. W ubiegłym roku decyzją władz Warszawy, rządzonej przez prezydent Hannę Gronkiewicz Waltz (PO), ITI otrzymało 456 mln zł dofinansowania do budowy nowego stadionu Legii. To najwyższa subwencja sportowa w historii stołecznego samorządu.
HGW nie ma pieniedzy dla niepełnosprawnych,podwyższa czynsze,bo kabza walterowni pustki nie znosi.

Wedle ustaleń "Newsweeka" wcześniej szefowie ITI wpłacali pieniądze na kampanię wyborczą obecnej prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. "Newsweek" dotarł do historii konta wyborczego Platformy Obywatelskiej z wyborów parlamentarnych 2005 r., w których Gronkiewicz-Waltz starała się o mandat poselski. 23 września wpłynęły na rachunek PO dwie, identycznie opisane wpłaty przeznaczone na jej kampanię. Współzałożyciel ITI Jan Wejchert oraz prezes koncernu Wojciech Kostrzewa przelali ze swych kont po 10 tys. zł z wyraźnym dopiskiem "na kampanię Hanny Gronkiewicz-Waltz .

http://fakty.interia.pl/prasa/news/szefowie-iti-wsparli-kampanie-gronkiewicz-waltz,1315766,16

http://www.dziennik.pl/polityka/article390729/Gronkiewicz_Waltz_oplacana_przez_koncern.html

I tak się lody kręcą i póki co nie ma mocnych na samych swoich.
Im zyje się napewno o wiele lepiej niż za rządu PiS ,bo salon trzyma parasol ochronny nad swoimi zdobyczami i pozycjami a reszta...pospólstwo....co tam .Ten gmin potrzebny Tuskowi tylko do omamienia i zmanipulowania i niech sobie czeka na ten cud czy drugą Irlandię.
Napwno się doczeka tak jak na II Japonię Bolkową.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

chciałbym przypomnieć o jeszcze jednym nieprzyjemnym posunięciu pani prezydent Warszawy. Gronkiewicz-Waltz przyznała po kilka tys nagrody grupie urzędników warszawskiego magistratu, bodajze po ok 8 tys. z hakiem na głowę podczas gdy rzesze bezrobotnych warszawiaków ustawiają sie w kolejce po zupę. Ale cóż to obchodzi pysznych wielmożów w białych koszulach

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wiara katolicka i Duma Narodowa to moja siła

#21623

Co by sie dzialo gdyby takie manewry wykonywal prezydent wywodzacy sie z PIS.W jakim kraju zyjemy i jak z tym skonczyc? Nikt nie ma pomyslu?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pat

#21681