Szanowny Panie PAD! Niech Pan się opamięta zanim będzie za późno!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Trwa niemal codzienna medialna kampania naszego prezydenta. Udziela wywiadów wszędzie, gdzie go zechcą. 7 listopada w TV Trwam [1], 9 listopada w Radio Plus [2] a dziś z kolei w rozgłośniach katolickich w programie „Siódma – 9” [3,4,5], gdzie kolejny raz bronił swoich vet w sprawie sądownictwa przerzucając z siebie na PiS odpowiedzialność za przedłużający się proces legislacyjny w tej sprawie oraz ostatecznie poinformował, że nie ujawni Aneksu do Raportu z Likwidacji WSI (sic!). I jeszcze skandaliczne to... "Prezydent Andrzej Duda zaprosił na obchody Święta Niepodległości przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska oraz wszystkich innych byłych prezydentów i premierów na obchody Święta Niepodległości" [6].

 

Każdy z tych wywiadów – dla mnie subiektywnie – oddala mnie od Głowy Państwa Polskiego a w których prezydent stara się za wszelką cenę usprawiedliwić swoje veta wobec ustaw zmieniających i likwidujących patologie naszego sądownictwa. Sądownictwa, które jest najważniejszą - obok może jeszcze części specsłużb i szkolnictwa wyższego - ostoją III RP, czyli PRL-bis. Dzisiaj też znów padła smutna zapowiedź szefa BBN: znów „nie będzie nominacji generalskich” w dniu rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości…

 

Doprawdy, żenujące są te próby. Nasz prezydent próbuje pogodzić ogień z wodą a to jest niemożliwe. I w ten sposób te być może dobre jego chęci brukują „drogi piekła III RP” a pat sądowy trwa już przeszło 4 miesiące i porozumienie pomiędzy Pałacem Prezydenckim a koalicją rządzącą dalej stoi pod znakiem zapytania. Veta prezydenta dały też dodatkowe paliwo do antypolskich działań „totalnej opozycji” oraz tylko scementowały chorą kastę sędziowską. 

 

Ale… czy to są naprawdę te dobre chęci prezydenta? Niestety, w miarę upływu czasu ogarniają mnie coraz większe wątpliwości… 

 

Od samego początku kibicowałem A. Dudzie i zachęcałem do głosowania na niego. Sam taki głos wyborczy oddałem. I cieszyłem się, gdy prezydent ułaskawił zgodnie z prawem M. Kamińskiego i zablokował postkomuszy Trybunał Konstytucyjny, który miał za zadanie zablokować dobre reformy rządu ZP i Pani premier Beaty Szydło. Skok na TK dokonany przez PO w ostatnich miesiącach ich przewagi w Sejmie był obrzydliwie zdradziecki. I za to klaskałem mojemu prezydentowi A. Dudzie. 

 

Przez wiele miesięcy był po naszej stronie. Byłem wiernym jego wyborcą i piewcą w czasie realnych rozmów z innymi. 

 

Pierwsze czerwone światełko zapaliło mi się, gdy prezydent podpisał ustawę o obowiązkowych szczepieniach. Drugie takiego samego koloru światełko zapaliło mi się przy jego propozycjach dotyczących „frankowiczów” a trzecie, gdy A. Duda nie publikował i milczał w sprawie Aneksu do Raportu z Likwidacji WSI, by dziś zapowiedzieć, iż go nie opublikuje. 

 

Tych światełek zapalało się  z czasem więcej: konfliktogenne kontakty Pałacu Prezydenckiego z MON (m.in. brak nominacji generalskich dla oficerów przedstawionych przez A. Macierewicza) czy MS, dziwne i WSI-owo oraz UW-owo szemrane towarzystwo w BBN, bezpośrednie rozmowy prezydenta z antypolskim szefem sorosowej Fundacji im. Stefana Batorego (z jakimi to innymi prezesami organizacji pozarządowych spotkał się jeszcze nasz prezydent?) i oczywiście te sławetne veta… 

 

One już zapaliły dla mnie intensywne czerwone światło i już mi ono chyba pozostanie, i na pewno będzie miało decydujący wpływ na moje przyszłe decyzje wyborcze. Wolę w ogóle nie głosować niż głosować na obecnego prezydenta… o ile nie zawróci ze złej drogi. A jest to możliwe, bo politycznie jest jeszcze młokosem bez dokonań i jest w stanie nabrać odpowiedniego doświadczenia w działaniach publicznych korzystnych dla Polski i Polaków.

 

Proszę przeto zwrócić uwagę na kilka faktów. 

 

Ten młody człowiek A. Duda przed prezydenturą nie dał się poznać poprzez jakiekolwiek dokonania polityczne. Jest niedojrzałym politykiem i ta niedojrzałość jest jego przekleństwem. Objął funkcję prezydenta z „czystą białą kartą”, którą dopiero zapisuje i tylko od niego zależy co tam „będzie napisane”. 

 

Wypłynął w kancelarii ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego dzięki protekcji Krakusa jak on Zbigniewa Ziobry. Później tylko dzięki owej protekcji był promowany przez Lecha Kaczyńskiego. Wygrał wybory dzięki Jarosławowi Kaczyńskiemu i obecnej premier Beacie Szydło. 

 

PiS na niego postawił i my wszyscy też postawiliśmy na niego. Katorżnicza praca Beaty Szydło pozwoliła mu wygrać wybory prezydenckie, choć na początku kampanii wyborczej cały nasz obóz polityczny (i nie tylko nasz) sądził, że nie ma żadnych szans w walce z Bronisławem Komorowskim. I co? Zamiast wdzięczności , miałkie ego i prawdopodobnie „haki” WSI-owych specsłużb doprowadziły do jego zdrady nas wszystkich. Szkoda? To mało powiedziane, to szkoda, którą trudno będzie odwrócić… ale jest to możliwe. 

 

Możliwe bo A. Duda jest – mimo wszystko – i tak (obok ś.p. Lecha Kaczyńskiego) najlepszym prezydentem od roku 1989. Mieliśmy wcześniej: zdrajcę „Wolskiego” vel. Wojciecha Jaruzelskiego, który za życia powinien siedzieć za kratami; zdrajcę i agenta „Bolka” Lecha Wałęsę; zdrajcę i agenta „Alka” Aleksandra Kwaśniewskiego i – po tragicznie poległym Lechu Kaczyńskim – WSI-owego zdrajcę i szubrawca Bronisława Komorowskiego. 

 

Wobec nich A. Duda jawi się jako „gwiazda”. Nie dość, że zna języki, co jest bardzo ważne w międzynarodowych kontaktach osobistych z przywódcami innych państw, to prezentuje werbalną patriotycznie polską retorykę. To muszę mu oddać jako polski patriota i cieszę się, że Bronisław Komorowski – choć dzięki śmierci Lecha Kaczyńskiego – uzyskał prezydenturę, to przegrał z Andrzejem Dudą. Nie byłoby już Polski, gdyby ten jak to określa go W. Sumliński „łotr nad łotry” Bronisław Komorowski dostał od wyborców reelekcję. Chwała za to Andrzejowi Dudzie, Jarosławowi Kaczyńskiemu i Beacie Szydło. 

 

Ale apeluję do prezydenta. Niech Pan naprawdę przestanie ulegać antypolakom! Może i coś na Pana mają, ale warto to ujawnić i wyprostować i znów iść z nami. W przeciwnym razie okaże się Pan największym rozczarowaniem patriotycznych Polaków. A historia tego nie zapomni. 

 

Niech Pan słucha mądrzejszych od siebie, bo jeszcze Pan musi się dużo nauczyć a splendory władzy mogą minąć i nie ma sensu uważać się za najlepszego. Trochę pokory proszę!

 

Ta pokora jest Panu potrzebna i to mocno. Ma Pan szansę zapisać się złotymi zgłoskami dla Polski i Polaków. Niech Pan tego nie zmarnuje! 

 

A jeżeli potencjalne i nie fałszywie wydumane „haki” są li tylko np. natury obyczajowej to z pewną dozą niemal pewności gwarantuję Panu, że część etnicznego środowiska Pana teścia być może „przymknie na to oko”, bo tam podobno i w znacznej części od „obyczajówki” aż kipi…

 

Proszę już drugi raz. W poprzednim tekście prosiłem Jarosława Kaczyńskiego o gloryfikowanie Beaty Szydło, bo na to zasługuje. Teraz proszę Pana Panie prezydencie o opamiętanie. Jeszcze nie jest za późno! No chyba, że młodzieńcze „ukąszenie UW” jest na tyle silne, iż już nieodwracalnie i w całości zainfekowało Pana śmiertelnym dla Polski wirusem „Trzeciej RP”.

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Znów kolejny apel do Jarosława Kaczyńskiego! Za dużo ich… ale po przerwie zbyt dużo rzeczy przyswajam jednocześnie i chciałbym choć trochę oddać moje poglądy z perspektywy zapoznawania się z rzeczywistością polską ex post.

 

Proszę więc.

 

Jeżeli PAD nie zawróci ze „złej drogi” to można by rozważyć następując y wariant: PBS premierem do końca kadencji i przez rok drugiej a późnie PBS na prezydenta z ramienia PiS-u a premierem MM – oczywiście po „ociepleniu” jego wizerunku, bo teraz nie zyskałby sympatii wyborców.

Krzysztof Jaworucki (bloger: krzysztofjaw)

 

[1] ]]>http://www.tv-trwam.pl/film/wywiad-z-prezydentem-rzeczypospolitej-polski...]]>

[2] ]]>http://www.radioplus.pl/wiadomosci-ogolne-czytaj/113761/prezydent_rp_and...]]>

[3] ]]>http://siodma9.pl/wiadomosci/item/242-andrzej-duda-tylko-na-tym-mi-zalez...]]>

[4] ]]>https://wpolityce.pl/m/polityka/366360-prezydent-panstwo-trzeba-budowac-...]]>

[5] ]]>http://m.niezalezna.pl/208233-prezydent-znowu-swoje-quotwladza-prokurato...]]>

[6] ]]>https://wpolityce.pl/polityka/366393-totalne-zaskoczenie-prezydent-andrz...]]>

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (21 głosów)

Komentarze

Pięknie wymienił pan te "światełka", nadzieja niestety jest coraz niklejsza, pan Prezydent ciągle daje wywiady i się udziela w mediach, coraz więcej mówi i smutne to, próbuje przypisać winę PISowi.

 

Vote up!
19
Vote down!
0

Niueste

#1552340

Szanowny Panie,

Z treści pańskiego wpisu odnoszę wrażenie, że jest Pan zbyt łagodnie usposobiony do tego pożal się Boże prezydenta.

Pozdrawiam.

Vote up!
14
Vote down!
0

Jerzy

#1552351

Pozostaje zawsze,  choć jest coraz mniejsza. Serce krwawi. Pzdr

Vote up!
12
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1552384

Dopiero kilka dni temu dowiedziałem się, że Duda został wybrany na urząd, przy całkowitym poparciu i dzięki naciskom Knesetu!. Zaś słowa, Jana Zbigniewa Potockiego, legalnego Prezydenta II RP o Dudzie, jako namiestniku Knesetu i gubernatorze POLIN stały się faktem!...Historia niebawem, oceni tę wstydliwą postać, jako zdrajcę i odszczepieńca!.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1552352

Pozwól, że podpiszę się pod tym Twoim komentarzem.

Pozdrawiam.

Vote up!
12
Vote down!
0

Jerzy

#1552355

dopisuję sie do WAS/co do Jana Zbigniewa Potockiego nie wypowiadam się bo nie znam tej historii/

serdeczne,acz zatroskane pozdrowienia

Vote up!
12
Vote down!
0

gość z drogi

#1552372

Przykro mi, ale ten Potocki nie jest żadnym legalnym prezydentem Polski - to hochsztapler. Tę "prezydencką" funkcję "zawdzięcza" dalekiemu kuzynowi Juliuszowi Nowinie-Sokolnickiemu, który na emigracji został "rozpoznany" jako samozwaniec. O ile pamiętam - na temat Nowiny-Sokolnickiego, właściwie dywersanta wśród emigracji polskiej na obczyźnie, pisał również bloger Godziemba - na B'n'R.

Tutaj - link do "historii" Potockiego - http://superklaster.pl/roznosci/jan-hrabia-potocki-samozwaniec

Vote up!
11
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1552368

ale jeżeli jest tak jak Pan mówi. .. to koszmar dla naszej Polski i nas Polaków.  Pzdr

Vote up!
7
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1552387

ale jeżeli jest tak jak Pan mówi. .. to koszmar dla naszej Polski i nas Polaków.  Pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1552388

Knesset ??? 

Łapiński ?  Złapany gdzieś pewnie na Synaju.

Siem nadał na tubę w sam raz !

Nazwisko też dostał by było - Waj u.

Łapiński mniej razi niż jakiś.....kranz !

I tuba i Duda - i Kneset ich trzyma za twarz........

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1552432

złota dyszka za Fraszkę :)

Vote up!
5
Vote down!
0

gość z drogi

#1552433

Dzięki Bardzo Gościu za Uznanie, "fraszkuję" sobie jednak nie dla splendorów.

Fraszkuję - bo mnie boli co robią ci dranie - dzisiejszy prezydent, wczorajsi ex - WSI  ludzie bez HONORU !

a tutaj suplement na temat "knessetów"  w Polin:

https://us.search.yahoo.com/yhs/search?hspart=itm&hsimp=yhs-001&type=smy_sgnsft_17_32_xtn&p=taniec%20zydowskich%20rabin%C3%B3w&param1=1&param2=f%3D4%26b%3Dchrome%26ip%3D50.29.168.182%26pa%3Dsearch-manager%26type%3Dsmy_sgnsft_17_32_xtn%26cat%3Dweb%26a%3Dsmy_sgnsft_17_32_xtn%26xlp_pers_guid%3Dc4fded19214b09149b836e7fd694d3a2%26xlp_sess_guid%3Dc4fded19214b09149b836e7fd694d3a2-a2e5-f6938dba54e8%26uref%3D%26abid%3D%26xt_abg%3D%26xt_ver%3D10.1.1.76

Vote up!
5
Vote down!
0
#1552446

nie mozesz zobaczyć jak tajemniczy malarz maluje Niebo nad naszym osiedlem,aż prosi się o pióro Poety ten spektakl jaki Przyroda na powitanie dzisiejszego Dnia nam podarowała,na chwilkę zapomniałam o tych Smutkach i "igraszkach" nie służących Polsce,na prawdę jakieś cuda dzieją się na Niebie chociaż raniutko wstawało czerwone jak krew i strach mnie obleciał ,bo pami.etam co o takim krwawym Niebie mówili moi Drodzy Nieobecni ale teraz słonce świeci białym ,mocnym blaskiem więc i my chociaż na chwilę zapomnijmy o naszych Troskach i Niepokojach.Chciałoby się napisać i Jasność zapanowała wielka 

serdeczności ,do linków zaraz zajrzę jak tylko sfilmuję te cuda na Niebie 

Dobrego Dnia :)

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1552448

Chciałbym zobaczyć Gościu Drogi z drogi, te wszystkie niebiańskie cuda.  Też lubię patrzeć sobie w niebo. I podziwiać. Nie lubię tylko patrzeć, choć patrzę także na tzw. - chemotrails. Krew mnie wtedy zalewa..... No ale, nie o tym chciałem mówić, a o TYM mianowicie, że chciałbym Was moi Nepoprawni Przyjaciele przeprosić. Przeprosić baaaardzo za moje złudzenia. Mea culpa. Maxima !  Wybaczcie mi jeśli Możecie. Nie potrafiłem zajrzeć w przyszłość. I zaufałem protegowanemu przez Kneset: 

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/piesn-patriotow-nasze-jutro-ma-na-imie-polska 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1552494

Przedtem Duda stawal twarza w twarz i rozmawial z wyborcami. Teraz widze stale Łapińskiego. Nie mogę juz patrzeć na tę fałszywą mordę.

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1552363

mam podobnie i jeszcze ten uśmiech przez zęby jakby chciał ugryżć 

pozdrowienia

Vote up!
10
Vote down!
-1

gość z drogi

#1552373

Staram się być stonowany, jeżeli chodzi o słownictwo. Ale wobec tego kreatyna mógłbym klnąć co niemiara. Przykro mi. Pzdr

Vote up!
11
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1552389

"Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem ci..."

Jednak ma Łapiński, na tym portalu swoich admiratorów - vide płka od cichodajka (cichodajki?) przy twoim wpisie,Gościu. Ten rzecznik kompromituje "pryncypała" - oglądać go "hadko".

Pozdrawiam,

Vote up!
10
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1552392

solidarnie nas pałuje :)

ale dla mnie to zaszczyt,by nie być wielbicielką zębatego  bo boję się już nawet lodówkę otwierać,by mi z niej nie wychynęła gębusia szczerząca złowrogo zęby

poranne pozdrowienia  w dniu  11 Listopada anno domini 2017 :)

Bóg Honor Ojczyzna

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1552434

W czasie kampanii wyborczej był bardzo agresywnym  członkiem sztabu wyborczego A.Dudy i jego zachowanie sprawiało wrażenie jak gdyby był ochroniarzem z kwalifikacjami.

Podawano w sieci nawet takie info, ze przeszedł szkolenie wojskowe w Izraelu.

Po debacie Duda - Komorowski TW Matka(Andrzej Hadacz- "Andrzejek", kumpel Komorowskiego) wszczął awanturę i do akcji wkroczył Pan K.Łapiński:

https://youtu.be/IK0_FgXRs8k?t=14

Vote up!
10
Vote down!
0
#1552393

pamiętam tą akcję i tego "komandosa" :)

/u nas się mawiało z góry Synaj,ale czy to prawda,tego nie wiem /

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1552435

W czasie kampanii wyborczej był bardzo agresywnym  członkiem sztabu wyborczego A.Dudy i jego zachowanie sprawiało wrażenie jak gdyby był ochroniarzem z kwalifikacjami.

Podawano w sieci nawet takie info, ze przeszedł szkolenie wojskowe w Izraelu.

Po debacie Duda - Komorowski TW Matka(Andrzej Hadacz- "Andrzejek", kumpel Komorowskiego) wszczął awanturę i do akcji wkroczył Pan K.Łapiński:

https://youtu.be/IK0_FgXRs8k?t=14

Vote up!
5
Vote down!
0
#1552394

na samą myśl, że ktoś mial coś wspólnego z takim zerem rzygam jak stąd do nieskończoności, uświadom to sobie.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1552395

Staram się być stonowany, jeżeli chodzi o słownictwo. Ale wobec tego kreatyna mógłbym klnąć co niemiara. Przykro mi. Pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1552390

Zaproszenie Chyżego Ruja (choć rozumiem że to oficjalna, cykliczna formuła), przy jednoczesnej blokadzie nominacji oficerskich stawia prezydenta w nieciekawej sytuacji.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1552398

dzisiaj marszałek Karczewski poinformował, że jest porozumienie i projekt który satysfakcjonuje obie strony.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1552400

Wydaje mi się, że tą wiadomością tak PIS jak i A. Duda chcą przykryć złe wrażenie po tym jak prezydent zaprosił Tuska na jutrzejsze uroczystości. Tak długo negocjowali, aż dzisiaj doszli do porozumienia?

Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jerzy

#1552402

Tusk dostał zaproszenie na obchody Święta Niepodległości,

a Urban a Bolek ?

Jak zasypywać "podziały", to na pełną skalę!

Ja osobiście prędzej bym się był w stanie pojednać z Kwaśniewskim niż z do szpiku cynicznym rudym "Kaszubem z doświadczeniami polskimi".

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1552405

... to musiałbyś się najpierw "nabąblować" jak stodoła.

Vote up!
10
Vote down!
0

Apoloniusz

#1552418

a może PAD wystraszył się tego na białym Koniu :)

no bo jak by zabrał mu te konfitury to smutno by Adrianowi było ,prawda ? :)

pozdrowienia :)

Vote up!
5
Vote down!
0

gość z drogi

#1552437

Tusk chce podgrzewać spory w obozie "dobrej zmiany", sugerować, że jest z PAD w jakiejś komitywie, poprawić swój wizerunek zszargany aferami i Smoleńskiem. Tyle.

Vote up!
7
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1552442

Ciekawe czy dzis zabrzmi dla Tuska "Deutschland, Deutschland über alles" ?

w końcu gość z zagranicy...

Vote up!
7
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1552441

Tak my go znamy ,wiemy jaki to intrygant i obłudnik

teraz najważniejszę zadanie przed nami,to  wygrać tą bitwę mimo oporu i nienawiści targowicy,SB i innych,czyli inaczej myślących

pozdrowienia

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1552451

PAD ma parcie na szkło w ostatnim czasie, ubrał się w płaszcz pychy , arogancji , zarozumialstwa , kłamstwa.
Zablokował reformy w sadownictwie , winę chce z rzucić teraz na PiS , jest to podle i nie godne postępowanie PAD-a .
Bylem wyborca PAD-a , lecz się zawiodłem , wiele na obiecywał a nic nie zrobił , jest dla mnie Duda - Obłuda.
Juz nie mogę słuchać jego podkreślania ""ja prezydent Polski ""
Jego świta jest taka sama , no cóż ""jaki pan taki kram ""
Kiedy będziemy mieli prezydenta godnego Polski ???

Vote up!
8
Vote down!
0
#1552438

Co i rusz jakieś odezwy  i apele tu są pisane i co dalej? To jest pytanie techniczne- czy  jesteśmy w stanie to popodpisywać, wysłać, dotrzeć z takim apelem do adresata?

PAD raczej nie czyta niepoprawnych.pl (?), więc czy do niego wogóle dociera, że jego wyborcy się oddalają?

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1552447

Może ogląda fejsbuka? Ja przestałam lajkować wpisy na jego stronie, może jest nas więcej.  :)

Vote up!
5
Vote down!
0
#1552449

Obecność antypolskich zaprzańców, gnid, ruskiej swołoczy na Pana Neonowym blogu i ich "komentarze"
świadczą że jest to Polakożerczy portal jakich w necie nie uświadczysz.
SB-eckie pomoioty jak Wrzodak,Ruszkiewicz,Repsol,Zawisza to zwykle gnidy, i szkoda że swoją obecnością na pana blogu kalają taki cenny wpis .
Ten "wrzód" to przecież Bolek bis.Stary SB-ecki szpion
Nakradł w tym Ursusie ile się dało.Aż wreszcie skopali mu dupę i dziś to tylko zwykły....... idiota

Vote up!
8
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1552457

 na pohybel  tym zdrajcom i zaprzańcom. 

 

Czy jest na świecie drugi taki Naród, tak dumny, waleczny i wierny do samego końca?

NIE MA i nigdy nie będzie!

W naszych żyłach płynie biało-czerwona krew a serducha biją nam po prawej stronie!

Chwała Wielkiej Polsce!

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1552526

opisałem powody, które powodują moje pisanie na różnych forach. Nawet tych,gdzie nieraz zdarzają się publikacje z którymi się nie zgadzam. Pzdr

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1552459

Nie,nie ,nie
To nie zarzut.Wręcz przeciwnie.
Jestem za by pisać na portalu "gnid na czerwonym dywanie".
Sam tam od czasu do czasu komentuje. Tzn. od bana do bana, którym mnie często obdziela półanalfabeta repsol.
Przynajmniej mamy jasność kim to szemrane sowiecko-Ub-eckie towarzystwo jest.
Gnida na gnidzie.

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1552463

Każda bolszewicka kurwa z TVN-u, Gazety Wyborczej ,Neon-u czy totalnej opozycji , nazywająca tych polskich patriotów faszystami ,może liczyć na to, że zajębię jej osobiście w ten bolszewicki kurewski łeb

Chwała bohaterom, na pohybel zdrajcom i zaprzańcom. 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1552529

Dokładnie 3 lata temu

11 listopada Prezes Kaczyński ogłosił w Krakowie, że kandydatem PiS w wyborach prezydenckich, będzie Andrzej Duda

Vote up!
4
Vote down!
0
#1552501