Szaleńcy NWO realizują swoje cele...ale przegrają!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

 

NWO - Nowy Porządek Świata. Wielki plan światowej elity finansowo-korporacyjnej oraz szemranych i tajnych organizacji w stylu Iluminatów czy Masonów oraz organizacji parasatanistycznych, do których często te elity należą.

 

Teraz element wykonawczy palnu realizowany jest przez tzw. Radę Stosunków Zagranicznych (CFR - Council on Foregin Relations) założoną w Nowym Jorku  przez bankiera słusznego pochodzenia Paula Moritza Warburga, który był jednym z inicjatorów powstania amerykańskiego koszmaru czyli prywatnego banku emisyjnego USA (FED) oraz swego czasu szef amerykańskiego odziału firmy I.G. Farben, która później wsławiła się się współpracą z niemieckimi nazistami i produkcją Cyklonu B.

 

Kolejnym organem jest tzw. Komisja Trójstronna (Trilateral Commission) założona oczywiście przez również słusznego etnicznie przemysłowca Dawida Rockefelera przy wsparciu Zbigniewa Brzezińskiego. Zrzesza prywatne osoby z całego świata i przez wielu jest uważana za swoisty fundament przyszłego Rządu Światowego a wielu z członków jest również też członkami CFR. Kolejnym ciałem wykonawczym jest oczywiście Grupa Bilderberg założona przez masona (żydowska loża B'nai B'rith) niemiecko-polsko-i prawdopodobnie żydowskiego pochodzenia Józefa Hieronima Retingera. To jedna z bardziej tajemniczych postaci, o której w sumie mało wiemy. Polskie AK wydało na niego podczas  II WŚ wyrok śmierci, ale mimo prób nie został wykonany. J. Retinger był doradcą W. Sikorskiego i towarzyszył mu zawsze w podróżach... oprócz tej jednej, kiedy nastąpiła katastrofa w Giblartarze. Podejrzewano go, że był agentem brytyjskim a także sowieckim. Po wojnie szara eminencja unio-europejska.

 

Kolejnym, tym razem europejskim ciałem wykonawczym NWO jest Europejska Rada Spraw Zagranicznych (European Council on Foreign Relations - ECRF). Została założona w 2007 roku m.in. przez G. Sorosa za pośrednictwem jego Open Society Foundation.

 

Oczywiście we wszystkich tych organizacjach przewija się też nazwisko Rothschild w różnych konfiguracjach... a tych Rothschildów jest osobowo sporo.

 

 

Swego czasu o projekcie NWO napisałem notkę pt. "Co nasz czeka? Jeden Rząd Światowy (http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/02/co-nas-czeka-jeden-rzad-swiatowy.html). Skupiłem się na opisie powolnego tworzenia na świecie różnorodnych międzynarodowych (ponadnarodowych) unii: od unii północnoamerykańskiej do unii afrykańskiej. Wszystkie one mają podobne cele jak obecna Unia Europejska a proces ich tworzenia jest dość mocno zaawansowany, choć są różnice pomiędzy stopniem ich realizacji w różnych częściach świata.

 

Wtedy jeszcze nie przewidziałem, że nastąpi tak duży najazd islamski na Europę. Też napisałem wiele notek na ten temat, skupiając się na roli A. Merkel i politykach unijnych oraz na specyficznej roli G. Sorosa w imporcie do Europy muzułmanów.

 

Dziś piszę o czymś ponad to, co dzieje się w Europie. Idąc tym tokiem rozumowania można zaryzykować twierdzenie, że decyzja A. Merkel nie była przypadkowa i ona też jest po prostu realizatorką planu kilkudziesięciu szaleńców, którzy chcą po prostu jednego beznarodowego, multikulturowego społeczeństwa bez państw i narodów, bez granic, bez suwerenności poszczególnych krajów, bez wiary, bez rodziny, bez tradycji i patriotyzmu, bez demokracji, czyli po prostu Jednego Rządu Światowego.

 

Ich cel importu islamu do Europy jest w sumie prosty a sposób działania nie zmienił się w sumie od przeszło 200 lat i jest skutecznie realizowany zgodnie z ich założeniami. Islamiści mają zdezintegrować narody Europy. Mają wymieszać rasy i religie a przy okazji zniszczyć chrześcijaństwo. Ma być multi-kulti oraz zniszczenie narodów i państw. Stąd taki nacisk KE na relokację uchodźców za wszelką cenę a powstały chaos ma doprowadzić do powstania elity, która ma zapobiec temu chaosowi, choć sama go wywołała. To normalny sposób ich działania: wywołać chaos, kryzysy a tym samym strach ludzi i to w taki sposób, żeby oni sami chcieli pomocy. Tak jest od lat. Wszelkie kryzysy finansowe tak powstają, Rewolucja Francuska tak powstała, podobnie jak Bolszewicka i jak I i II WŚ. Po nich powstało ONZ... kolejna agenda NWO.

 

Dodatkowo wykreowano terrorystów a ludzie boją się śmierci więc, żeby pokonać terroryzm trzeba coś zrobić a najlepiej jeszcze bardziej zabrać nam wolność i najlepiej scentralizować działania wokół różnych unii bo... przecież tylko bezpieczeństwo i spokój może zagwarantować jakaś forma rządów ponadnarodowych,  a więc superpaństwo europejskie a później rząd światowy jako jedyne panaceum na spokój... czyli niewolnictwo ma być od tamtego momentu jawne a ludzie będą rządzeni przez takich idiotów jak dzisiejsza wierchuszka UE.

 

Czy w tym kontekście można się tedy dziwić reakcji unijnych przywódców na Brexit. To też "pionki w grze" i realizują to, co mają nakreślone przez mędrców-szaleńców. Na wyjście UK z UE ich reakcja to jeszcze więcej unii w unii i stworzenie superpaństwa oraz nawoływanie do jak najszybszego opuszczenia przez UK UE. Wielu komentatorów dziwi się takiej reakcji, bo jest po prostu nielogiczna i głupia... ale jeżeli popatrzymy na to z punktu widzenia NWO to ta reakcja staje się całkiem logiczna... Nieprawdaż?

 

Idąc dalej "teorią spiskową". W planach szaleńców UK ma pełnić zupełnie inną rolę niż pozostałe lądowe kraje pozostające w UE. Pamiętajmy, że to jest mocarstwo finansowe i gospodarcze z bronią jądrową oraz ma relatywnie bliższe kontakty z USA niż z samą UE. Nieprzypadkowo status UK zawsze był trochę inny i korzystniejszy dla UK w UE niż w przypadku innych krajów. Referendum też nie było zapewne przypadkowe a jego wynik można było przewidzieć... inaczej niż np. w Austrii. Przecież w UE nie ma demokracji i jest realizowana prosta stalinowska zasada: "nie ważne kto i jak głosuje, ważne kto liczy głosy". W takim ujęciu można się zastanowić, czy Brexit po prostu nie był odgórnie zaplanowany a reakcja unijnych przywódców wydaje się to tylko potwierdzać.

 

W przypadku Polski źle policzono, pomylono się i nie doceniono Ruchu Kontroli Wyborów oraz polskiego społeczeństwa. O ile można założyć, że A. Duda wygrał bardziej niż to jest nam podane w oficjalnych wynikach i już nie można było nic z tym zrobić a ponadto windowano sondaże B. Komorowskiego do niebotycznych rozmiarów (pamiętacie michnikową pijaną zakonnicę w ciąży?), to samodzielna wygrana PiS-u była wstrząsem i naprawdę źle policzono. Po wygranej A. Dudy nastąpił atak na TK wykonany przez B. Komorowskiego, samo TK i PO... Chyba jest jasne po co? Aby zneutralizować albo i obalić A. Dudę i wszystkie inicjatywy PiS-u, który miał stworzyć jakąś znów odśrodkowo "zgniłą koalicję" jak w 2005-2007. Reakcja na wygraną PiS-u była i jest histeryczna a dodatkowo PiS udaremnił plany wykorzystania TK do "kreciej roboty". Stąd te dzisiaj KOD-y czy Nowoczesne i ich zdrada poprzez donoszenie na Polskę.

 

A reakcja unijnych przywódców jest taka jaka być powinna z punktu widzenia szaleńców NWO. Będą robili wszystko, aby ten nasz rząd obalić a Polska mogła być zalana falą islamu i do końca straciła swoją suwerenność i niezależność zgodnie zresztą z postulatem "więcej unii w unii".

 

Z tym, że sytuacja geopolityczna zmieniła się i cały czas ewaluuje. Nastroje w Europie są coraz bardziej antyunijne a są jeszcze Chiny i kraje BRICS. Polski rząd zagrał dość ostro podpisując umowy dwustronne z Chińczykami w sprawie Jedwabnego Szlaku i udziału w chińskim banku inwestycyjnym (wbrew zaleceniom unijnym i USA) a poza tym dodatkowo jeszcze podpisano wiele umów dwustronnych podczas wizyty Prezydenta Chin w przeddzień Brexitu.  To jest majstersztyk a Pekin inwestycję Jedwabnego Szklaku ma  przygotowaną od dawna w najdrobniejszych szczegółach a Polska ma być centrum dystrybucyjnym na całą Europę i o ile rządy w Polsce się nie zmienią to jest już pewne. To stawia nas w innej sytuacji i mamy nowe atuty a poza tym możemy być może oprzeć się atakowi G. Sorosa na złotego dzięki pomocy właśnie Chin.

 

Warto w tym kontekście obejrzeć chiński film promocyjny Jedwabnego Szlaku (funkcjonuje od przeszło pół roku a powstał po wizycie prezydenta A. Dudy w Chinach).

 

https://youtu.be/8sUG8IFcm2o

 

Sądzę, że mimo starań garstki szaleńców ich plany się nie powiodą. Nie może być tak, że jakaś kilkudziesięcioosobowa grupa uważająca się za elitę wybraną może zniewolić miliardy ludzi. A poza tym lewcko-demoliberalne superpaństwo Europa też się nie uda. Upadło Cesarstwo Rzymskie, upadł ZSRR (inny wytwór NWO - Rewolucja Bolszewicka była wspierana m.in przez Rothschildów), upadnie i UE (Związek Socjalistycznych Republik Europejskich) w dzisiejszym kształcie i powrócimy do Europy Ojczyzn a plany światowej finansjery legną w gruzach.

 

Oby... o co ciągle trzeba się modlić...

 

I to na tyle dzisiejszego spiskowania.

 

P.S.

Jestem całkowicie rozbawiony, gdy widzę Junkera całującego w czółko innych albo klepiącego lub całującego policzki. To jakieś prymitywne jest i po prostu bez klasy... ale czego wymagać po tych elitkach unijnych, lewackich elitkach... Breżniew też całował Honnekera, Gierek też coś tam... Typowa komunistyczna bolszewia...

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:10)

Komentarze

ze masz racje, chociaz sytuacja jest skomplikowana a w dodatku ONI dysponuja ogromnym zapleczem finanoswym. Na perzestrzeni ostatnich lat swoja propaganda zamacili ludzim w glowach i cala masa lemingow popiera ich bez zastrzezen. Rzeczywiscie pozostala nam tylko modlitwa.  

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1515710

Modlitwa jest najważniejsza, ale trzeba też powszechnie uświadamiać ludzi o tym piekielnym zagrożeniu. Musimy jako ludzkość to wiedzieć i się temu oprzeć.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1515718

ze nasze dzialania nie moga polegac jedynie na modlitwie. Nie mozemy siedziec bezczynnie i liczyc na Pana Boga. STRZEZONEGO Pan Bog strzeze! Ale bez Jego pomocy "ani do proga".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1515728

Gdy nie wiadomo po co ta cała rozruba, to wiadomo że o pieniądze. Dokładnie - o kasę, której już tzw. Trojka - dawcy/wierzyciele, nie wyszarpią już tych bilionów od pośrednika - UE, mającego makulaturę papierów na dziś niewartościowych. Część tych pieniędzy wyszła bokiem, którą też nikt nie odzyska. Aby ratować dupska przed wierzycielami, a dokładnie przed nabywcami tych wierzytelności typu Inkasso Moskwa, zmienić muszą szyld; z UE na SP, czytaj Superpaństwo, lub IV Rzesza. Tu leży pies pogrzebany. A strachy na lachy no bo żyje w kraju... Posłuchaj:

https://www.youtube.com/watch?v=ZpkT7zfgH24

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Nasza Szkapa

#1515714

Oczywiście, że zawsze w tle są pieniadze, ale zauważ, że mając miliardy chce się czegoś więcej od pieniędzy... czyli władzy!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1515719

przede wszystkim wladza nad Swiatem. "Ciekawym jest " , ze wiekszosc tego towarzystwa, to Narod WyPrany.

Coz za dziwny zbieg okolicznosci  :-)))))))))))))))))))) ???

Calkiem spokojnie moznaby zadac proste pytanie:

I JAK TU NIE BYC ANTYSEMITA ? !

Czy to jest wogole mozliwe ?

Szczegolnie, gdy ZYDOSTWO opanowalo caly Swiat ?

Opanowalo w kazdej dziedzinie zycia i w kazdym calu...

Ze w naszym kraju dziala miedzy innymi Loza, to jedynie jeden z wielu przykladow..., jeden " maluczki" przyklad...

Jezeli kto woli ( na pocieche ), to trzeba dodac, ze Polacy nie sa odosobnieni. Kazdemu innemu narodowi wiedzie sie podobnie...

Zabawnym w swojej tragice jest fakt, ze wiele "zydowskich znakomitosci " zaprzecza, ze jakoby nie tylko Zydzi sa w NWO, ze to miedzynarodowi szalency i takie tam...( pieprzenie na boku ) . Kilku z nich znam osobiscie... Czasami w takich przypadkach odpowiadam:

Fakt, nie tylko Zydzi, okolo 10 % , to sa inni cwaniacy z inna tozsamoscia...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

chris

#1515722

O wpływach żydowskich pisałem wielokrotnie i nawet ostro. Więc to nie jest tak, że nie dostrzegam a wprost przeciwnie...

Ale... pisząc o tym trzeba być świetnie przygotowanym i używać umiejetnie języka. Zresztą antysemityzm nie jest pojęciem żydowskim. Oni sobie go zawłaszczyli. Ciekawe, że Semitami sa też Arabowie i nawet niektóre czarne luda. Dlatego ja konsekwentnie piszę o sobie: antysyjonista w zmnaczeniu talmudyczno-rabicznym syjonizmu.

I jeszcze: większość obecnych Żydów (w szczególności aszkenazyjskich) to wcale nie żydzi - Judejczycy, ale potomkowie turańskiej barbażyńskiej Chazarii, czyli Chzazarów, o czym też pisałem. Niestety oni sobie uzurpują żydowskość na równi z innymi Żydami i tak są postrzegani zarówno przez całą społeczność zydowską, jak i przez innych.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1515738

Witam, wiem Krzysztofie , wiem... rowniez o tym wielokrotnie pisalem i  nie tylko my obydwaj zesmy to czynili. Wielu tutaj przy roznych okazjach o tym pisali...pisal Jozio z tarnowskiego Londynu ;-), pisal Janusz z Gdyni,  itd....Osobiscie uzywam ANTYSEMITYZM, gdyz Zydzi bardzo ochoczo tym nas obrzucaja, wiec podchwytuje te ich " zale "... , nie wiem na ile zrecznie, ale zawsze z ochota ;-)))

Nic Tobie nie chcialem zarzucac, a juz wogole braku przygotowania do tematu.Chcialem jedynie dodac moje dwa grosze...

serdecznie pozdrawiam

Krzysztof

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#1516321

Tak to odbieram, w tej ciężkiej materii stanu obecnego. Dobór szyszek unijnych wygląda mi na przemyślony, niemalże z ulicy, osób wytrąconych wcześniej ze stanowisk politycznych, a nawet szkolnych (M. Schulz). Oni mają ponieść karę, o czym wiedzą doskonale. Taki był deal z każdym z nich (np. D.Tusk). Nie wiedzieli jednak o wszystkim. To widać po porażającej mimice i słowach. A magia zrzeszonej właśnie po raz IV gerrmańskiej historiografii otwiera wrota: Oni zaraz przyjdą tu... Z moich , zawodowych i życiowych, odległych u Niemca czasów po dzień dzisiejszy, niczemu już się nie dziwie. Gorzej, wszystko co teraz sie dzieje, jak ulał mi się wistuje z rzeczywistością, również z nadchodzącą. Nic strasznego. A ulice są długie i szerokie. Kryzys, strajki w 1930-33 doprowadziły państwo do upadku. Co było dalei, wiemy. Co jest teraz; widzimy, słyszymy i sie zastanawiamy. Szkoda czasu. Po wakacjach, Niemcy sami się ocknął i ruszą kupą tam gdzie trzeba. Nie widzę innej drogi, gdy wzrastają koszty utrzymania, a socjalna pomoc jest cięta do niemal połowy. Dramat zaczyna się od jutra. Po AfD powstaje kolejna partia: Alfa. Gdy połączy się razem z NPD, CDU i CSU, szanse lewackiej trójki będą marne. Opozycja polska nie ma co marzyć, że nawiąże nowe kontakty i będzie  donosić na polski rząd. Róbmy Polacy swoje, a reszta swoje. Jest dobrze. Dziś mamy walkę o półfinał. Daj Boże zdrowia naszym Orłom.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Nasza Szkapa

#1515723

Dziękuję za komentarz...

Jest w tym wiele sensu wynikającego z doświadczenia. Róbmy więc swoje!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1515739

Żeby Ludzie wszyscy byli wyprani

Nie mieli świadomości co znaczy zło

Szli zamroczeni podążając na dno

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1515734