#MuremZaPolskimMundurem - koncert

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Właśnie zakończył się koncert dedykowany polskim służbom broniącym naszej granicy z Białorusią, ale także jednocześnie granicy z UE i NATO. 

 

Nie ukrywam, że jestem wzruszony, bo tak naprawdę to dziś po raz kolejny w naszej historii musimy przeciwstawiać się agresji innych i zawsze to czyniliśmy, niezależnie od tragicznych konsekwencji. Po prostu polski naród już tak ma: zawsze jesteśmy w gotowości bronić naszej Ojczyzny, ale też broniliśmy wielokrotnie innych: "Za naszą i Waszą wolność" - to hasło, które od wieków jest realnością. Teraz też ta nasza obrona dotyczy także obrony całej Europy a nawet świata. Już kiedyś tak było, że powstrzymaliśmy pod Wiedniem watahę islamistów i być może sytuacja się powtarza. 

 

I dobrze, że taki koncert powstał i składam podziękowania wszystkim krajowym i zagranicznym artystom, którzy w tym koncercie wystąpili. Warto wiedzieć, którzy to artyści naprawdę mocno przeżywają to, co na naszych granicach się dzieje. Nawet Ci młodzi jak Viki Gabor, która wyeksponowała Krzyż Chrystusa na swojej szyi. To też mnie wzruszyło, bo widać, że ta młoda osoba idzie w życiu po właściwej drodze. 

 

Ja wiem, że TVP znów może być krytykowana a jej szef znów wyzywany od koniunkturalistów, ale dlaczego żadna inna stacja telewizyjna nie była w stanie zrobić takiego dziękczynnego dla polskich służb koncertu? 

 

A naszym służbom należy się szacunek. Straż Graniczna, Wojsko Polskie wraz z Wojskami Obrony Terytorialnej i Policją służą Polsce jak najlepiej umieją. Ja składam im podziękowanie. Nie umiem śpiewać, ale może takim wpisem w jakiś tam sposób składam im hołd. 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/ ]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

 dlaczego żadna inna stacja telewizyjna nie była w stanie zrobić takiego dziękczynnego dla polskich służb koncertu? 

jest blyskawiczna odpowiedz

Przebrzmiałe gwiazdy dla TVP. Propaganda jak ze stanu wojennego 

https://teleshow.wp.pl/tvp-podtrzymuje-morale-polskiej-armii-koncertem-disco-6712236018281152a

Vote up!
5
Vote down!
0
#1637656

ale prawdziwe 

pozdr

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1637658

Serce się raduje, że razem z tą władzą wracamy do najpiękniejszych i najlepszych lat naszego kraju.

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1637780

Potrzeba takich programów jest oczywista. Starsi wiekiem, mający dobrze poukładane, pamiętający z historii więcej niż tylko hasło do FB pozytywnie odbierają tego typu programy. Niestety pozostała część ramówki Kurskiego nie przyciąga młodszych roczników. Te wolą rozrywkę na poziomie "wyspy miłości" czy jakoś tak.

Vote up!
3
Vote down!
0

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1637713

- nie chodzi tu o wojsko, to nie było by tak zmasowanego ataku. 

To nasze słabe, niezlustrowane i niezdekomunizowane struktury z potężnymi wpływami obcej agentury są tego główną przyczyną i katalizatorem nasilonej agresji.

Przypominam że Pan Prezydent A.Duda wygrał wybory prezydenckie zaledwie 1% głosów przewagi  i gdyby nie ta wygrana to mieli byśmy wtedy impas po wetach Prezydenta Żyda Rafała Trzaskowskiego i możliwe kolejne wybory parlamentarne które nie wiadomo jak by się potoczyły...

Jako Państwo otarliśmy się o śmierć.

PS - po raz kolejny apeluję do władz Państwa Polskiego o kontrolę struktur wołomińskiego PiS-u bo układanka z postkomunistami już tam trwa. 

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1637737

te same apele

 

z wołomińskimi strukturami

pił w niedzielę

w zamroczeniu powtarza

te same apele 

Vote up!
1
Vote down!
-1

jan patmo

#1637753

- który wszystkie swoje bełkoty zaczyna od wyzwisk od "ścierwonów" to było by to całkiem fajne dyskusyjne forum.

Zauważ ciemniaku że nawet oponentów w dyskusji nie wyzywam i nawet nie minusuje jeśli piszą rzeczowo, na poziomie i na temat.

"Nie pchaj się na afisz jak nie potrafisz" - poeto z kociego teatru -
- poeta tylko głowa nie ta :)

PS
- wasze niemalże wszystkie komentarze to personalne ataki na użytkowników forum.

Vote up!
3
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1637758

wizerunek doskonały

 

koszerny portret

muchy mu obsrały

spaprały gównem

wizerunek doskonały

Vote up!
1
Vote down!
-2

jan patmo

#1637761

   Piękne i poruszające. Antypolska chołota długo nie wyjdzie z szoku, bo przekaz poszedł w Świat. Murem za polskim mundurem. Tu jest Polska w naszych sercach.

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1637751

TU ,tak

ale  nie na stronach internetowych piszących PO polsku ,od rana jakiś 'enteligent" wydziwia   ,jakie to ,wszystko ,"be "

może właśnie dlatego,że "

"Piękne i poruszające.

Antypolska chołota długo nie wyjdzie z szoku,"

wyszła ,wyszła i pokazała paskudną twarz i mentalność ,snując" enteligenckie rozważania ,ubrane "w ,... warto zapamiętać te nazwiska,a może jakiś "Alfabet ,pisany od dzisiaj ?ku pamięci 

#Murem za Polskim Mundurem

pozdrowienia

z dróg i ścieżek Życia

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1637755

Dokładnie wiedziałem, że antypolskie oszołomy będą krytykowały ten koncert i będą próbowały "zrównać go z ziemią". Popis dała Gazeta Wyborcza, ale też inne antypolskie przekaziory jak TVN, onet.pl czy wp.pl. Stosunkowo w Polsacie jakoś tak tej krytyki było mało. 

Faktycznie tych oszołomów ogarnął jakiś wściek, ale to dobrze, bo to znaczy, że tym koncertem zrobiliśmy kawał dobrej propolskiej roboty. Mnie by raczej zdziwiło, gdyby np. GW ten koncert pochwaliła, a tak... po raz kolejny w całej krasie zobaczyliśmy tą antypolską szczujnię. 

Ale mam jeszcze jedną dygresję, którą być może rozwinę w odrębnym poście. Oni są wściekli, bo wszystko - m.in. przez nich - wcześniej było przygotowane. I atak unijnych elit wraz z powrotem D. Tuska i atak "nachodźców" na polską granicę z Białorusią, i wewnętrzne demonstracje "Strajku Kobiet" oraz innych przeciwników Polski. Miało być mniej więcej tak: Polska osaczona miała jednak wpuścić tych emigrantów, co przy jednoczesnym ataku lewackich elit unijnych miało suma summarum doprowadzić do upadku obecnego rządu i pod wodzą D. Tuska miały zostać rozpisane nowe wybory parlamentarne. A tu nic! Polacy z sukcesem bronią granicy i to na tyle, że nawet w Unii Europejskiej zyskujemy nieraz niespodziewanych sojuszników. D. Tusk okazał się "kapiszonem", który też już przestał być gremialnie chwalony nawet przez członków swojej PO, o innych partiach opozycyjnych nie mówiąc.  No a jeszcze do tego właśnie w Polsce na zaproszenie J. Kaczyńskiego spotkali się przywódcy partii prawicowych i konserwatywnych z UE. To już było za dużo dla strategów obalenia obecnego rządu. Znaleźli się z "ręką w nocniku", ale trzeba na nich uważać, bo rozwścieczone zwierzęta mogą nieraz działać zupełnie nieracjonalnie. 

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1637767

    Witaj! Szczególnie jednoczenie partii konserwatywnych pod przywództwem prezesa. To, jak kij w szprychy planów potencjalnych okupantów. Co do Tuska, to szczur się schował, bo mniemam, że był współinspiratorem afery unijnych urzędasów. To musiało trwać latami. Przecież to wszystko siedzi w kieszeni Putina. A, tego szczura podesłanego nam z powrotem, przyjdzie czas zagłodzić zupą ołowiową. Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1637805

Vote up!
2
Vote down!
0
#1637861