Komu służy klimatyczne szaleństwo?...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

Nie jestem rolnikiem, ale warto posłuchać Krzysztofa Ardanowskiego, który jest specjalistą d.s. rolnictwa i był ostatnio w latach 2018-2020 ministrem rolnictwa i rozwoju wsi. Opuścił stanowisko, bo był przeciwny pomysłowi ogłoszonemu publicznie pod nazwą . "Piątki dla zwierząt".

]]>https://youtu.be/lfAj65LihQI ]]>

<iframe width="560" height="315" src="]]>https://www.youtube.com/embed/]]>...(link is external)" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

P.S.

Jak widać na razie nie mam czasu ani ochoty na pisanie od siebie, ale postanowiłem w tym czasie, który nieraz znajduję poznać poglądy innych, z którymi w większości lub w całości subiektywnie się zgadzam. 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>(link is external)

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (9 głosów)

Komentarze

Służy tym, którzy na tym zarabiają grube pieniądze. Inaczej nikt by nie usłyszał o żadnych klimatach czy ekologii.

Vote up!
5
Vote down!
0

Szpilka

#1647038

Można odnieść wrażenie, że żyjemy w świecie tak absurdalnym i sprzeczności pełnym, że schizofrenicznym. Ja nie mam wrażenia, tylko pewność, że tak jest i tym wszystkim zarządzają ludzie o nienormatywnej orientacji intelektualnej, zbiorowa paneuropejska, czy też globalna Sylwia Spurek. (...)

Wiele wskazuje na to, że wizje władców nie prowadzą do ocalenia ludzkości, ale do przejęcia kontroli nad populacjami. (...)

Norweski fizyk, laureat Nagrody Nobla Ivar Giaever, mówi że jest tak stary, że nie boi się siewców opowiadań o globalnym ociepleniu i twierdzi, że to lipa. W czasie jednego z wykładów wykazywał, że spalenie jednej zapałki ma większy wpływ na powietrze w wielkiej auli z setkami jego słuchaczy, niż spaliny wyemitowane w ciągu trzech lat przez wszystkie samochody świata na atmosferę ziemską. (...)

Zaprowadzający nowe porządki władcy świata mają swych pożytecznych idiotów wierzących w każdą opowieść o globalnym ociepleniu. By ich uwieść taśmowo produkowane są ekspertyzy i przepowiednie o zagładzie. Lata mijają i okazują się one bzdurami jak ta CIA z 1975 roku o globalnym ochłodzeniu, czy bajania Noela Browna szefa programu środowiskowego ONZ, który w 1989 roku miał wizje, że lody stopnieją, morza się podniosą i w 2009 roku nie będzie Malediwów, Bangladeszu i Delty Nilu. (...)

Za: https://wpolityce.pl/polityka/607272-nowy-zielony-schizofreniczny-lad

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1647041

To prawda. Te ruchy ekologiczne, te bzdury klimatyczne to Ocipienie Klimatu, ta redukcja CO2, który ma nas zabić to takie absurdy, że to - jak mówił ktoś znany - "Himalaje hipokryzji". Te bzdury powstają w głowach zarządzających umysłami maluczkich ludzi, którzy przyjmują je - nawet w duchu naprawdę pozytywnym - bez zastanowienia, ale z aplauzem. "Będę niewolnikiem i będę z tego zadowolony" - taki ma być Nowy Wspaniały Świat, który próbują wprowadzić w życie elity świtowe i to z nieprzebranym majątkiem. 

Kiedyś była dziura ozonowa, która też miała nas zniszczyć i wtedy wszyscy kupowali nowe lodówki - czy dziś ktokolwiek wspomina o freonie? Było też AIDS, gdzie tak naprawdę nigdy nie wyselekcjonowano wirusa za to odpowiedzialnego a tylko przeciwciała - czy dziś w ogóle ktoś o tej chorobie mającej zdziesiątkować ludzi mówi? Teraz wymyślono Globalne Ocieplenie, choć jest ono wynikiem sinusoidalnej wysokości temperatury w dziejach Ziemi (okresy kilkusetletnie ocieplania i oziębiania klimatu Ziemi). Teraz był Covid-19, który znikł po wybuchu wojny na Ukrainie. I wszędzie tam zarabiali Ci własnie, którzy mają już największe majątki (finansowe i rzeczowe). 

I można by tak mnożyć i mnożyć...

Pzdr  

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1647042

POschizą POmysŁÓW - wŁADców LUDÓW - są pieniądze...

PIENIĄdze pieniące środowiska POlitycznych FASAD "instytucji praw" - in statu nascendi... (w chwili POwstawania...) - POlitycznych "proGraMów" - PROJEKCJI z BANIEK mydlanych...

- Na których LUDY wychodzą z obiegu pieniędzy... - jak ::: " Zabłocki na mydle" ... - BĄDŹ jak błądząca ŁÓDŹ...- na projektach "Łowców Skór" ... (rządzących polskimi "wymiarami sprawiedliwości" - na POdstawie artykułu 44 ...- z proJekcji "OTUA"... - od 1997 roku...)...

Pozdrawiam. J. K.

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1647047