Dzień, w którym upadnie PO (KO) będzie polskim Świętem Narodowym

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Tak się stanie  o ile Polska po rządach D. Tuska jeszcze będzie istniała, co dziś wydaje się wielce wątpliwe. W zamysłach eurokomunistów przecież ma już nie być państw nardowych, ale jakieś regiony, landy czy województwa zarząd nad nimi mają mieć eurokraci z UE a przede wszystkim była już Polska będzie znajdowała się pod  wpływem niemieckim...

"- Proszę o powstanie towarzyszek i towarzyszy! Sztandar Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej wyprowadzić! - tymi słowami Mieczysław F. Rakowski przypieczętował koniec partii, na czele której stał jako ostatni I sekretarz" [1] a działo się to 29 stycznia 1990 roku.

Pamiętam to doskonale, bo oczekiwałem upadku komuny przez niemal całe lata młodzieńcze i wczesnej dorosłości.  Jakże ja się wtedy cieszyłem... nie wiedząc, że ONI się wcale nie skończyli i trwali w III RP w dobrobycie i przy władzy i tak to trwa do dzisiaj. Zmarnowaliśmy czas, kiedy mogliśmy przeprowadzić głęboką dekomunizację i lustracje a teraz już potomkowie "partyjniaków" znów zasiadają na różnych "stołkach" od polityki po biznes.  

Ale teraz będziemy chyba mądrzejsi i po oczekiwanych przeze mnie jak najszybciej słowach D. Tuska: "Sztandar PO wyprowadzić" dokonamy pełnej "dePOnizacji" państwa polskiego, naszej Ojczyzny. 

PO (KO) jest bowiem klęską dla Polski i Polaków. Jak pisał Paweł Piskorski pierwsza partia D. Tuska powstała za niemieckie pieniądze i nie ma się co dziwić bo - powtarzam to po raz setny - D. Tusk jest po babce i matce w połowie Niemcem i niestety bliżej mu do Niemiec niż do Polski. 

Doprawdy ja tego nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego duża część polskich wyborców tego nie wie i nie widzi albo udaje, że nie wie i nie widzi, bo nienawiść do "Kaczora" (wzbudzana przez PO) przesłania im logiczny ogląd rzeczywistości. 

PO jest - jak napisałem - klęską dla Polski i Polaków i to w każdym obszarze: politycznym (też w polityce zagranicznej), społecznym, ekonomiczno-gospodarczym i w ogóle cywilizacyjnym. To partia zarządzając Polską w taki sposób jak sobie życzą Niemcy a to nigdy nie wróżyło niczego dobrego dla naszego kraju. 

Niech państwo zwrócą uwagę, że prawdopodobnie za obecnych i quasi totalitarnych rządów D. Tuska nie będzie budowy CPK czy elektrowni jądrowej. Podobnie z inwestycjami w postaci portu kontenerowego w Świnoujściu, nie wiadomo co z stanie się z polskimi odcinkami Via Carpatii i Via Balticki, nie powstanie pływający port LNG w Zatoce Gdańskiej, korygowane na nie korzyść Polski są plany budowy dróg i obwodnic... a to tylko niektóre z tych parszywie antypolskich działań obecnej władzy. 

Nie mamy też już własnej polityki zagranicznej a planowane jest budowanie armii UE, co z punktu widzenia Polski i wielu innych krajów - członków NATO jest bezsensowne. 

Także drodzy Polacy! Myślcie trochę kogo wybieracie do władzy! I mam nadzieję, że Święto upadku PO (KO) będzie w przyszłości obchodzone hucznie... o ile zdołamy zachować nasze państwo!

[1]  ]]>https://www.polskieradio.pl/39/156/artykul/770958,sztandar-wyprowadzic-c...]]>

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/ ]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (10 głosów)

Komentarze

     Wierzę mocno, że jesienią ten koszmarny cyrk runie z hukiem, jakiego ta postsowiecka mafia nawet w koszmarnych snach się nie spodziewa. Mocno pracują, aby obudzić gniew Polaków.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1660529

 Na podstawie zarówno własnych jak cudzych obserwacji, będzie to dzień radochy dla bardzo niewielu.

 Tych którzy jeszcze będą mieli jak i za co żyć. Nie okradzionych do reszty.

 A nasi umiłowani uśmiechnięci? By stała się choć cząstkowa sprawiedliwość, musieliby być ścigani tak jak to robi Mosad. Plus całkowita konfiskata zagrabionych dóbr. Jak? Jeśli takowy oddałby wszystko łącznie z rezydencjami, tajnymi kontami i fejkowymi spółkami, mógłby Liczyć. ale tylko liczyć na Ewentualne darowanie KS. Lecz ostateczna decyzja byłaby odroczona np.o 5 lat. By i przerażona rodzinka oddała przepisane pasersko dobra. 

 Jeśli nie będzie takich uregulowań ratujących i ginącą gospodarkę i upodlonych ludzi- o ile jeszcze sami się nie zabili, jest szansa.

 Inaczej... ten dzień może być odnotowany jako początek skrajnego chaosu i wojny domowej.

 A m.in tym skurwensenom o to chodzi.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

brian

#1660566