A przewieźć tych migrantów do granicy z Niemcami!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

A może tak na polską granicę z Białorusią podstawić nasze środki transportu i bezpośrednio przewieźć migrantów do granicy z Niemcami! I niech one się martwią nową falą nachodźców, skoro cały ten kryzys został tak naprawdę przez nie wywołany a tak naprawdę migranci po prostu i tak za swój cel podróży uznają przede wszystkim właśnie Niemcy!

 

Faktem jest, że nasza granica z Białorusią jest jednocześnie wschodnią granicą Unii Europejskiej. Wedle podpisanych traktatów winniśmy jej bronić, ale też otrzymać niezbędną pomoc od UE, w tym finansową, ale także rzeczową, ludzką i polityczną. Dodatkowo jest też granicą z NATO i ten pakt obronny też winniśmy wykorzystać w obecnej sytuacji. 

 

Ale... Czy naprawdę - w świetle ciągłych ataków na nas ze strony niemieckiej UE - nie powinniśmy działać pragmatycznie i zrzucić ten problem migracyjny na Niemcy? Być może nawet sama groźba i pokaz determinacji strony polskiej chcącej przewieźć migrantów na granicę z Niemcami, byłby dla nich otrzeźwiający. Po co znów mamy nadstawiać policzka "za wolność naszą i waszą", skoro i tak nie zostanie to nigdy docenione, tym bardziej ze strony Niemiec, które też prowadzą wobec nas swoistą wojnę hybrydową?

 

Sytuacja na granicy z Białorusią jest coraz groźniejsza. Być może niedługo padną strzały i poleje się krew. Mogą zginąć nasi żołnierze, policjanci czy funkcjonariusze Straży Granicznej. Po co nam to? 

 

Dobrze, że do teraz polski rząd nie ugiął się ani Mińskowi, ani Moskwie ani naszej V kolumnie w postaci totalno-lewicowej opozycji. Robiliśmy od początku swoje, choć wewnątrz kraju spadały kalumnie krytyki wobec naszych funkcjonariuszy broniących polskiej, ale i unijnej granicy. Jakże ta postawa zdrajców Polski jest odmienna od opozycji w takich krajach jak Litwa czy Łotwa... Tam cała opozycja (za wyjątkiem jednego głosu) poparła wprowadzenie stanu wyjątkowego w tych krajach i poparła wszelkie działania mające na celu ochronić ich granice (np. budowa zasieków i muru granicznego). Szkoda, że w mojej Ojczyźnie nie ma tak patriotycznej opozycji... a jest albo proniemiecka, albo prorosyjska, albo prożydowska, ale nie propolska. W dużej części jest też zwykłą cyniczną grą noszącą znamiona zdrady narodowej racji stanu. 

 

Taką wewnętrzną V kolumnę przecież widzi zarówno Łukaszenko jak i Putin. Obydwoje też widzą ataki na nasz kraj ze strony Unii Europejskiej a teraz też nawet ze strony USA. To ich ośmiela do działań, których efektów nie jesteśmy w stanie przewidzieć... oprócz tego, że będzie dalej eskalował ten konflikt aż najprawdopodobniej do lokalnego rozlewu krwi. 

 

Dlatego właśnie pod rozwagę poddaję obecnym rządzącym ten pomysł z przewiezieniem migrantów nad granicę z Niemcami. One tych imigrantów na pewno przyjmą, bo i tak teraz w Niemczech będzie rządziła lewicowo-zielono-liberalna lewica, która u początku władzy nie będzie mogła okazać się "bezduszna" wobec tych nachodźców.  I dzięki temu oddalimy od naszych chłopców widmo śmierci. 

 

P.S.

Podobnego manewru dokonał też V. Orban, który też na początku stawiał zasieki i walczył z migrantami na granicy węgierskiej... ale jak się okazało, że to nic nie daje przepuścił ich do krajów Starej UE (przede wszystkim do Niemiec) i problem został rozwiązany. 

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/ ]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

- nie byłoby dziś tego problemu granicznego i eskalacji napięcia w Europie . 

To pozwolenie USA na dokończenie Nord Steram II  jest przyczyną i zielonym światłem dla putina do destabilizacji krajów Europy.

Na dziś najważniejsze w tej sprawie jest stanowisko USA i rozmowy zakulisowe.

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1635616

dużo złego przyszło z tym człowiekiem,i nie tylko GAZ,ale nie zapominajmy jak jest uwikłany ktoś z jego rodziny ,w tzw "brzydkie sprawy " może ruscy mają go w garści ?

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1635622

Gdy wszyscy plaszczyli się przed Hitlerem, my tego nie robiliśmy. Gdy wszyscy płaszcza się przed Merkel i Putinem, my tego nie robimy

Vote up!
10
Vote down!
0
#1635647

... jeśli okaże się, że są silniejsi, ale nie ma możliwości abyśmy postępowali jak USA, to znaczy zabieramy graty szmaty automaty i idziemy do domu. Polska nie ma alternatywy, gdyż cały ten zamiąch jest właśnie po to, aby pokazać, że jesteśmy tekturowym państwem. Dr Bartosiak twierdzi: paździerze, państwo z paździerzy.

Krzyśku, Polska ma ambicje być lokalnym mocarstwem, a Rosjanie chcą udowodnić, że jesteśmy h.., d..., i kamieni kupa.

Węgry mogą pozwolić sobie na luksus podwinięcia ogona, z tych samych przyczyn, dla których my nie możemy i to bez względu na to czy nam pomoże NATO. Lepiej, aby teraz ich sprawdzić, niż w przypadku prawdziwej zawieruchy.Wydaje mi się, iż jeśli teraz się zasadzimy to i €-kołchoz zacznie nas szanować i USA , i Rosja także.

Vote up!
2
Vote down!
0

Apoloniusz

#1635661

dzięki za Zdjęcie dumnej POLKI:)

serd pozdrowienia

Vote up!
5
Vote down!
0

gość z drogi

#1635680

masz Rację,ani kroku w tył 

Jak dobrze być dumnym Polakiem

dumnym i niesprzedajnym

#Murem za Polskim Mundurem 

pozdr

Vote up!
2
Vote down!
0

gość z drogi

#1635681

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1635695

widać kto za kim się chowa. Dobre!!

Vote up!
4
Vote down!
0
#1635697

lepiej nie można tego było oddać 

z wielkim i serdecznym współczuciem myslę o naszych dzielnych Obroncach, marznących

na granicy  

My w ciepłych i bezpiecznych domach ,ONI w zimnie i ciemnosci a w tle wystrzały ,podobno ,tzw slepe" ale kto wie jak jest na prawdę

pozdr wieczorne 

otulam Ich serdeczną modlitwą i #MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1635699

Ja bym powiedzial tak, ze i owszem glosno krzyczec na caly swiat: bronimy granicy do ostatniego Polaka, ale po cichu tych ktorzy przejda kontaktowac z przemytnikami by czym predzej opuscili Polske. Nie mozna oficjalnie podstawiac autobusow czy wagonow dla nich bo by sie zrobil halas, ze Polska nie dosc ze nie przyjela przydzielonych przez unie emigrantow, na dodatek czyunnie wspoluczestniczy w human traficingu.

Pozdrawiam 

Vote up!
2
Vote down!
0

JanStefanski

#1635715