7 maja - liderowo "Marsz Terrorystów"!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

We wczorajszym swoim tekście napisałem, iż "dla mnie osobiście ten, kto aprobuje import islamskiego terroryzmu do Polski już nawet nie jest jej zdrajcą, ale upodobnia się do owego terrorysty. Tak trzeba takie osoby określać... Podobnie dla Europejczyków w innych państwach ludzie, którzy zaimportowali u nich islamski terroryzm też winni być określani terrorystami" [1].

I tak właśnie określam jutrzejszy marsz opozycji. To "Marsz Terrorystów". Oczywiście odnoszę się tylko do liderów owego marszu, którzy manipulują swoich zwolenników jakąś niby obroną demokracji w Polsce, która ma się lepiej niż za rządów PO-PSL.

Rzeczywistość jest jednak taka, że owi liderzy dzisiejszej opozycji chcą dalej być poddanymi zniemczonej UE i gdyby jakimś cudem udało się im obalić obecny rząd to przyjęlibyśmy w Polsce niezliczoną ilość islamskich imigrantów, w tym żołnierzy ISIS.

Nie byłoby tak? Otóż na pewno by tak było, o czym świadczy decyzja E. Kopacz o kwotowym przyjęciu do Polski imigrantów islamskich, w tym również terrorystów. Decyzja, która była podjęta wbrew wcześniejszym ustaleniom z innymi członkami Grupy Wyszehradzkiej. To była decyzja przeciw polskiej racji stanu i wtedy niwecząca współpracę w ramach grupy!

Lewaccy i demoliberalni  przywódcy UE nie ustają w dążeniach, aby Polska przyjęła islamskich imigrantów (nie uchodźców!) do naszego kraju. Straszą nas 250 tys. euro za nieprzyjęcie 1 islamskiego  imigranta.

Takie straszenie jest apogeum totalitarnego, komunistycznego myślenia tzw. elit unijnych. Dla nich demokracja jest wtedy, gdy oni mają władzę. A gdy tą władzę stracą to już jest faszyzm i antydemokracja. Śmieszne? Nie! Smutne!

Wierzę, że Polacy rozumieją, dlaczego tak usilnie chce niby nasza opozycja obalić rząd. Jako - wedele mnie - terroryści chcą bowiem islamskich terrorystów u nas, w Polsce. Cała bowiem jutrzejsza "marszowa opozycja" jest proniemiecka i zrobi wszystko, co nakaże jej A. Merkel i jej dzisiejsza UE... Zrobi wszystko co nakaże im m.in. G. Soros i spółka...

Czy oni chcą śmierci Polaków? Czy chcą śmierci dzieci, kobiet i mężczyzn?

Warto się nad tym zastanowić.... zanim ktokolwiek z nas podejmie decyzję o udziale w marszu opozycji w dniu 7 maja 2016 roku...

[1] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2016/05/wolnosc-rownosc-demokracja-albo-co.html

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

się bronić Krzysztofie.

Ja wrócę do Polski i nie będę się bał tych bandytów. Nauczę się zabijać tych sług szatana jeśli oni pojawią się w Mojej Ojczyźnie, zaimportowani przez tę swołocz kopaną. 

A walczyć trzeba będzie z tym: 

https://www.facebook.com/baawa.4d/videos/357872811028467/

i trzeba będzie być bez litości !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1512727

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1512738

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1512747

Po pierwsze to nie marsz, a spęd konfidentów: dla tego, bo dostali nakaz (sms) stawienia się na spęd, po drugie konfidenci-bo donosz a na ich matkę która karmiła ich mlekiem-Ojczyznę do żydowsko-socjalistycznego (komunistycznego) Eurokołchozu, za co należy się im czapa, po trzecie-spęd bandziorów, którzy za judaszowe pieniądze Sahsa i Sorosa zrobią wszystko, łącznie z podpaleniem Ojczyzny. Największym obrzydzeniem napawają mnie bufetowa HGW która wywieszając bilbort ,jak i J.Żakowski sugerujący, że KOD powinien być jak Hamas (a może jak ISIS)-nawołują otwarcie do siłowego przewrotu w Polsce. Na 1000% stoi za tym Aaron Szechter i jego gazetka bez napletka. Kiedy wreszcie całe to towarzystwo nie zobaczymy za kratami, kiedy?.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1512759