GMO w Polsce.Sejm zalegalizował obrót nasionami genetycznie modyfikowanymi.

Obrazek użytkownika Kowalsky
Kraj

W ostatni piątek Sejm - głosami rządowej koalicji PO-PSL - zalegalizował obrót nasionami genetycznie modyfikowanymi . Tym samym żywność GMO staje się w naszym kraju legalna. W mediach rządowych na ten temat cisza.Głosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy o organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i LeśnictwaGłosowało - 427 Za - 231(PO i PSL) Przeciw - 165(PIS) Wstrzymało się - 31 Nie głosowało - 33

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=80&NrGlosowania=40

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:9)

Komentarze

Aczkolwiek wygląda na to, że dla większości Niepoprawnych nie jest to istotny temat.

http://niepoprawni.pl/blog/lotna/kochani-rodacy-zakladajcie-ogrodki-sejm-wprowadzil-gmo

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#1453662

Pisała już szerzej o tym Lotna. Ale jak widać albo większości Niepoprawnych obojętne jest ich zdrowie i to co jedzą, albo nie mają świadomości zagrożenia i wolą bawić się punkcikami dodatnio - ujemnymi.

Dziwi też nabranie wody w usta i inne otwory przez PiS, który co prawda głosował przeciw ustawie, ale też nie zrobił nic, żeby nagłośnić przed głosowaniem ten zamach na Polaków, nie wyszedł z sali głosowań, nie wyrzucił przed sejmem 10 wagonów modyfikowanej trującej kukurydzy i równie toksycznego gnoju.
Gdzie był PiS i jego "prężne" struktury ?
Gdzie byli rolnicy, którzy od jutra staną się legalnymi trucicielami Polaków ?

Wiem gdzie oni byli.
Rolnicy grzali dupska na przypieckach i liczyli ochłapy(srebrniki) z dopłat, a PiS zamknął się w szafie i lizał *aja

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453685

...też tak myślę...Pis zdziadział do reszty...a widzę, że na platformie niepoprawni na topie kataryniarze z melodią "fałszywe wybory"...a rzeczy istotne są spuszczane do piwnicy...ta witryna nie jest "niepoprawna", to mit...post Lotnej powinien wisieć na pudle ze dwa dni, żeby do niektórych czerepów dotarło, że niedługo staną przed wyborem, albo zdechną z głodu, albo na raka...pozdrawiam

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1453686

Według mnie temat sfałszowanych wyborów już się wyczerpał. PiS nie zrobił nic żeby sprawę rozwiązać na gorąco, czyli pod siedzibą PKW, pałacem prezydenckim i innymi instytucjami odpowiedzialnymi za fałszerstwo.
Teraz jest już po ptakach. Płomienna przemowa Kaczyńskiego w dniu 13.12, na którą czekają z wypiekami na twarzach fanatyczni wyznawcy PiS nic już nie zmieni. Układ pozostał. Wszyscy jak dawniej na swoich pozycjach.
A portal ? Cóż. Niepoprawny jest ostatnio raczej tylko z nazwy. Poprawność pro kaczystowska aż bije po oczach, dlatego tematy istotne dla Polski (GMO) często spadają w tempie przyspieszonym, w myśl zasady :
- po co straszyć ludzi
- po co ośmieszać PiS, jego bierność i spolegliwość.

Pozdrawiam
Trzypiórek

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453688