Walka komunistów z faszyzmem…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Pamiętam jeszcze czasy, gdy komuna straszyła nas groźbą odradzającego się faszyzmu, który zagraża naszej granicy na Odrze i Nysie. Prawdziwym jednak zagrożeniem dla Polski był komunizm a nie groteskowi rewizjoniści „spod znaku Hupki i Czai” , których tow. Gomułka wymieniał w każdym przemówieniu. Myślałem, że już tych czasów nie dożyję. A jednak…

Komuna przecież przetrwała, po dogadaniu się Bolka z Kiszczakiem w Magdalence, a pierwszym prezydentem w „niepodległej” III RP został Jaruzelski – pierwszym zaś szefem odrodzonej służby bezpieczeństwa – ten sam esbek z Peerelu, czyli gen. Kiszczak. Dziś dowiadujemy się, że Mazowiecki był tylko marionetkowym premierem, który wszystko robił wraz ze swoim rządem, by uratować komunistów przed unicestwieniem. 

Oddano komunistom gospodarkę, a pozostałe po PRL państwowe przedsiębiorstwa sprzedano zagranicy. Za tym bezprecedensowym „dziełem” stali Balcerowicz (b. pracownik Instytutu Marksizmu i Leninizmu przy KC PZPR) oraz liberał Janusz Lewandowski. Efektem ich działalności było „przeprowadzenie rozbioru gospodarczego w postaci wyprzedaży w ręce kapitału zagranicznego do 2004 roku blisko 50% podstawowych kapitałów w sektorze przemysłu i 75% w sektorze bankowym za 4,5 do 5% wartości odtworzeniowej i jak się ocenia - za 400 do 500 mln dolarów łapówek dla około jednego tysiąca osób. Takiej skali zdrady narodowej nie było nigdy w historii suwerennej państwowości polskiej! 

Po 1989 roku utraciliśmy ponad 5 mln miejsc pracy. Oficjalny zaś drenaż finansowy Polski to obecnie około 46 mld złotych rocznie, zaś nieoficjalny i nielegalny to około 55 mld złotych rocznie. Polska to wielki złoty interes gospodarczy dla szeroko rozumianego Zachodu, z Niemcami w roli głównej. A tylko „miękki” status polskiej państwowości jest gwarantem tego interesu. I o przywrócenie takiego statusu właśnie chodzi obecnej opozycji oraz post-komunistycznym mediom, które po fiasku puczów sejmowych zastosowały znany z okresu Stalina sposób na zastraszenie Polaków. Jest to zagrożenie odradzającym się faszyzmem i nazizmem…

Gwoli prawdy przypominam, że to właśnie Platforma Obywatelska usiłowała ocieplić Polakom wizerunek byłych najeźdźców i morderców, zapraszając pięciokrotnie do Polski przewodniczącą niemieckiego Związku Wypędzonych, Erikę Steinbach! Steinbach urodziła się w okupowanej Rumi/k Gdyni, jako córka niemieckiego feldfebla, stacjonującego w Polsce wraz niemieckimi wojskami okupacyjnymi.

W maju 2011 roku Steinbach odwiedziła Pomorze i spotkała się w Gdańsku z przedstawicielami mniejszości niemieckiej! Steinbach pytana o pojawiające się w Polsce żądania, by ograniczyć niemieckiej mniejszości przywileje w związku z nierównomiernym traktowaniem przez władze w Berlinie Polaków żyjących w Niemczech oceniła, iż są to "żądania z nacjonalistycznego obozu"(!).

Cóż więc teraz pozostało odciętym od koryta folksdojczom i postkomunistom z 14 procentowym poparciem? Trzeba „polskim nacjonalistom” przyprawić gębę faszyzmu i nazizmu! Tego zadania podjął się Guy Verhofstadt nazywając Marsz Niepodległości w 2017 roku marszem faszystów. To zadanie Verhofstadta rozwinęła twórczo stacja TVN, a za nią Polsat i wszyscy post-komunistyczni żurnaliści z Dominiką Wielowieyską na czele.

I co my na tym, wyprodukowanym w kwietniu 2017 roku nazistowskim filmiku widzimy? Widzimy dziesięciu osobników z zamazanymi twarzami, którzy odprawiają jakieś obrzędy z okazji rocznicy urodzin Hitlera. Czy oni te obrzędy odprawiają na ulicy, jak to się dzieje w bratnim Berlinie i to pod ochroną niemieckiej policji? Nie – miejscem obrzędów rocznicowych jest głęboki las, a obrzędy filmują żurnaliści TVN, którzy ponoć wkradli się do nazistowskiej organizacji...

Dlaczego jednak zamazali twarze bohaterów tej nazistowskiej groteski? Dlaczego "śledczy" TVN ukrywają sprawców przestępstwa?  Dlaczego stacja TVN ten filmik ujawniła po 9-ciu miesiącach od jego wyprodukowania? Dlaczego post-komunistyczni żurnaliści na podstawie tego filmiku przypisują PIS-owi zgodę na rzekomo odradzający się nazizm w Polsce, choć nazizm nigdy się w Polsce nie narodził! NSDAP to twór niemiecki. To symbol Związku Wypędzonych!

Na te pytania powinna odpowiedzieć nie tylko polska Prokuratura, ale także ABW. Wojna informacyjna z rządem PIS-u, oparta jest bowiem na półprawdach, kłamstwach, obelgach i pomówieniach, a w emitowanym na okrągło w TVN, Polsacie i na SStacji filmiku o nazistach - osiągnęła wręcz groteskowy poziom straszenia upadkiem demokracji i zagrażającym Polsce faszyzmem.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)

Komentarze

Panie Ziobro
Proszę wyjaśnić sprawę faszystów przed sezonem bo grzybiarze są zaniepokojeni

Vote up!
13
Vote down!
0
#1556487

Jak ty coś walniesz Józefie ! :))))))

Vote up!
7
Vote down!
0

#1556490

wiadomo. dopóki będziemy grać w taką narzuconą grę, nie wygramy w niej. takie rzeczy to sie wysmiewa a nastepnie uzywa powszechnie znanej frazy ciętej riposty, tej z zaleceniem pospiesznego oddalenia się czy podobnej, nakłaniającej do czynu natury seksualnej itp.

Vote up!
8
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1556492

Nawet nie ma co się nad tym zastanawiać. Śmierdzi agenturą UBecką (żydokomuna) na odległość. Żadni obcy tylko rodzima żydokomuna. Ewidentnie grają ci aktorzy występujący w tym materiale TVN i stąd zasłonięte twarze. Przypomnę jak to niemiecka „neofaszystkowska” partia NPD w głównej mierze inspirowana i stworzona przez agentów Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji (co wyszło w sądzie gdzie sędziego niemało nie zabiła apopleksja jak się o tym dowiedział).

Vote up!
6
Vote down!
0

panMarek

#1556508

Ten faszysta do którego przeniknęła TVN i wykryła jego imprezę urodzinową w lesie, to stary znajomy TVN !!
Jeszcze w 2015 roku, był tam zapraszany w roli eksperta:
http://prawicowyinternet.pl/w-2015-roku-piotr-rybak-jako-merytoryczny-ekspert-tvn-u-atakowal-pawla-kukiza-wtedy-nie-przeszkadzaly-im-jego-poglady/

Vote up!
7
Vote down!
0
#1556517

No, bomba !  Dzięki. To agent wpływu.

Vote up!
5
Vote down!
0

#1556519

czyli o tym, jak TW Bolek TU głos dał, a TAM globalną burzę rozpętał:

https://twitter.com/rzeczpospolita/status/955696424129310720

Ciekawe, czy jakby te żurnalisy zza oceanu, z nowojorskiego 

Wall Street Journal, znali FAKTY bolkowego CV, czy też by mu tak kadzili. No ale cóż wymagać od ciemniaków.

 Myślą, że wią, jak i ten "PO lski" totalny ciemnogród. Też myśli, że wie.

 Na głupotę lekarstwa niet. 

Stara prawda,....i ta

BURZA za oceanem, czyli Bolek na Polankach sobie tweetnął, a w Nowym Jorku "zagrzmiało" :

https://www.wsj.com/articles/polands-new-nationalist-rulers-are-erasing-lech-walesa-from-history-1516636420

&

CV TW, czyli ciemna strona "księżyca" - o czym pojęcia nie mają żurnalisy z WSJ

:

https://www.youtube.com/watch?v=NoYji-YNI8g

Vote up!
2
Vote down!
0
#1556526

O "zlotach" tzw. nazistów na Dolnym Śląsku ( Krzyżowa, Grodziszcze) wie nie tylko prokuratura czy policja ale także samorzady , które im wynajmują sale na "spotkania"...

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1556528

Wszyscy bolszewiccy propagandziści ze zbrodniczych tajnych służb w sowietyzowanym PRL (takich jak: UB i SB czy WSI24, ) oraz michnikowszczyzny od wielu dziesiątków lat zwalczają polski patriotyzm. 

Reprezentanci tej komunistyczno-bolszewickiej czy postbolszewickiej mafii znów wygłaszali dzisiaj w Sejmie załgane, antypolskie tyrady szkalujące Polskę i Polaków. Ta załgana, zbolszewizowana swołocz od lat stara się o przedstawianie Polaków w jak najgorszym świetle na Zachodzie.

Pomagają im w tym postbolszewickie mass media zakładane przez agenturę WSI i SB za zagrabione Polsce i Polakom pieniądze.

Marszałek Piłsudski wiedziałby co z takimi zdrajcami zrobić...

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1556590

"Wojna informacyjna z rządem PiS-u oparta jest bowiem na półprawdach, kłamstwach, obelgach i pomówieniach.."

Obserwujemy to od bardzo dawna, choć teraz przy okazji faszystowskich ekscesów nastąpiła kumulacja tej beznadziejnej aktywności, budzącej bardziej politowanie i troskę o kondycją psychiczną chorych z nienawiści paszkwilantów.
Obawiam się, że skończą w wariatkowie.
Cóż, odpowiedzią ludzi prawych na te zaczepki może być tylko czyste sumienie, szczere serce i dobre intencje.
Kłamcy i manipulatorzy zawsze kończą marnie wcześniej czy póżniej.

Ostracyzm społeczny i infamia.

Vote up!
0
Vote down!
0

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1556728