Niemieckie Patrioty dla totalnej opozycji

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Niemcy oferując Polsce amerykańskie Patrioty z lat osiemdziesiątych, ale z obsługą Bundeswehry – w istocie przekazały je totalnej opozycji i wszystkim przeciwnikom PIS-u. Niemcy nie są jednak tacy szczodrzy, by cokolwiek ofiarować – szczególnie zaś Polsce i co oczywiste Ukrainie. Oferta ministerki obrony RFN-u nie dotyczy bowiem podarunku Patriotów, lecz ich użyczenia, pod pełną niemiecką kontrolą. To tak, jakby wuj Stachu użyczył wnuczkowi na Boże Narodzenie swoją kolejkę elektryczną, ale z własną, całodobową obsługą…

Jak ujawniły niemieckie media - ten cwany zabieg Chritine Lambrecht (SPD) nie był nawet konsultowany z Bundeswehrą, był więc zatem typowym zabiegiem marketingowym w prowadzonej przez Niemcy wojnie z Polską. W tej wojnie Niemcy użyli już swojej cudownej, śmiercionośnej broni – czyli zmodernizowanego Tuska, który wysłany do Polski, od razu zapowiedział aborcję na życzenie, zerwanie Krzyży, „opiłowanie” katolików, usunięcie siłą z urzędów ludzi PIS-u i aresztowanie działaczy PIS-u – czyli nową „kryształową noc” w stylu pogromu Adolfa Hitlera z 1938 roku.

Niestety Tusk – niemiecka cudowna broń straciła całą siłę rażenia, podobnie jak wysłane na Ukrainę niemieckie hałubice. Po prostu lufy im się przegrzały i do niczego się nie nadają. Strzały Tuska w PIS z przegrzanej lufy budzą dziś tylko zażenowanie bo nie dość, że strzela w przysłowiowy płot, to jeszcze ślepakami.

W tej dramatycznej sytuacji ministerka obrony RFN-u postanowiła ratować totalną opozycję w Polsce i ofiarować jej wirtualne Patrioty, którymi nawet towarzyszka Senyszyn potrafi strzelać w PIS – że nie wspomnę o nieodżałowanym lewaku Szejnie a nawet o Biedroniu i jego ordynansie Śmiszku..

Dziś z tych wirtualnych niemieckich Patriotów w PIS strzela każdy anty-polski dziennikarzyna i dziennikarzynka. Przecież łatwo przewidzieć, o co dziś będzie pytać w Polsacie żurnalistka Gozdyra i na jaką nutę wyć dziś będzie TVN. Czyżby oni wszyscy zapomnieli, że „ofiarowane” Polsce niemieckie czołgi Leopard okazały się papierowymi Tygrysami z których nie da się wystrzelić nawet kulki papieru?

Wystarczy na ich kretyńskie pytania zapytać:

„A gdzie są te niemieckie Leopardy, które zastąpić miały całą flotę zmodernizowanych czołgów T-72, które rząd PIS-u przekazał Ukrainie?”

„Czy pan/pani redaktor wie, dlaczego Niemcy nie przekazali Polsce obiecanych 250 czołgów Leopard? Czy prawdą jest, że czołgi Leopard – podobnie jak niemieckie Patrioty mieli obsługiwać w Polsce żołnierze Bundeswehry – na rozkaz z Berlina?

Strzelanie totalnej opozycji w PIS z „ofiarowanych” przez RFN papierowych Patriotów skończy się szybciej niż rażenie z niemieckiej „wunderwaffe”, czyli ze zmodernizowanego przez Angelę Merkel Donalda Tuska. Totalsom pozostanie już tylko partyzantka w hełmach z niemieckiego demobilu…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

zieje nienawiścią do Polski

pzdr

Vote up!
11
Vote down!
0

antysalon

#1648633

Ta oferta (patrioty) szwabskiej ministry, to rzucony kapiszon wzmacniająca ruskich bandytów, skłócając Polaków.

Serdecznie pozdrawiam. 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1648657

wspiera rosyjską agenturę...

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1648686

W końcu w UE na ataki terrorystyczne odpowiada się malowaniem kredkami po chodnikach...

Vote up!
2
Vote down!
0

M-)

#1648737