Konkurs na Spot Prawdziwego Prezydenta Rafaua!

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

W Internecie nic się nie ukryje. W Internecie ujawniono więc ogłoszenie producenta spotów Dublera Rafaua. Oto treść zaproszenia na casting – w związku z przygotowywanym nowym spotem wyborczym, przedstawiającym Rafaua jako Prawdziwego Prezydenta – wspólnego dla całego społeczeństwa:

„Poszukujemy: OSÓB w wieku 18-70 lat.Nie zgranych, nie znanych z reklam czy paradokumentów. Przekrój społeczeństwa. Osoby mają być naturalne i wiarygodne. Wśród tych osób chcielibyśmy aby pojawiły się między innymi:

1. Starsza pani modlitewna 55-70

2. Dziewczyna wyglądająca na ekspedientkę ok. 30-35

3. Mężczyzna bojówkowy ONR 33-35

4. Typowy Ślązak (lub Kaszub albo ktoś jeszcze z innym akcentem) wiek nie jest istotny, może być młody też, ale idealnie byłoby 55-60 lat

5. Migający człowiek, doświadczony, mężczyzna zmęczony życiem. Nie jest typem przystojniaka

6. Dziewczyna, aktywistka, wyglądająca trochę jak Greta Thunberg 18-22 lata

7. Elegancki mężczyzna na wózku, raczej prawdziwy niepełnosprawny

8. Starszy pan z zasadami 60-70

9. Dresiarz/kibol ok. 25-40

10. Silny, wielki mężczyzna albo

11. Młody Pan w wieku 25-40 lat-szczupły, świerzy (pisownia oryginalna) intelektualista

12. Pulchna, małomiasteczkowa, nie młoda ale nie starsza kobieta, 45-50

13. Mężczyzna 50+, pasjonat, „mój stary jest pasjonatem historii” –typ nauczyciela

14. Powstańczyni Warszawska – prawdziwa zł prowizja z agencji

W związku z zaproszeniem na casting warto podkreślić, że Platforma Obywatelska bez castingu może znaleźć w swoich szeregach wszystkie poszukiwane osoby do spotu Rafaua – pomijając oczywiście samego Rafaua. Bo czyż posłanka Hartwich to nie oryginalna „ekspedientka” a „Młody Pan w wieku 25-40 lat-szczupły, świerzy (pisownia oryginalna) intelektualista” to nie Arek Myrcha?

A poseł Rutnicki to nie idealny „Mężczyzna bojówkowy ONR”, zaś poseł Neumann, który straszył bejsbolem to nie „Dresiarz/kibol”? A „Pulchna, małomiasteczkowa, nie młoda ale nie starsza kobieta, 45-50” to nie Kidawa? A posłanka Katarasińska – wpatrzona w Rafaua jak w obraz święty, to nie „Starsza pani modlitewna 55-70”? A Donald Tusk to nie typowy Kaszub?

Mając takich autentycznych aktorów – można już kręcić spot z Prawdziwym Prezydentem z udziałem „Prawdziwego” Rafaua:

Mały kościółek. Kilka osób modli się: To „Kaszub” (D.Tusk), „Starszy pan z zasadami”(Schetyna) i „Starsza pani modlitewna” (Katarasińska) - wpatrzona jak w obraz w modlącego się prawdziwego katolika Rafaua. W modlitwie zanurzony jest też „Elegancki mężczyzna na wózku”(senator – obecnie z PSL) i „mężczyzna zmęczony życiem” . To poseł Grupiński...

Gdy Prawdziwy Katolik Rafau robi młynka prawą ręka i kończy modlitwę – wszyscy za nim wychodzą z kościoła. Przed kościołem klęczy żebraczka. To „ekspedientka” (Hartwich), przy której leży kawałek tektury z wyraźnym napisem: „Zwolniona z Lidla przez Kaczyńskiego”. Prawdziwy Prezydent zatrzymuje się przy żebraczce, wyjmuje z portfela 200 złotych i kładzie je na tekturze, mówiąc:

- Nie trzeba wydawać reszty!

Ekspedientka obejmuje i całuje nogi Rafaua, by po chwili ruszyć za nim i za resztą wiernych Rafaua. Przechodząc obok pierwszego z domów spotykają „Dziewczynę, aktywistkę, wyglądająca trochę jak Greta Thunberg” i „Młodego Pana – świerzego intelektualistę” To Pomaska i Myrcha, zawieszający na płocie banner Trzaskowskiego. I oni dołączają do radosnego, uśmiechającego się do siebie –rosnącego tłumu wiernych Rafaua. Dołączają do nich także naparzający się bejsbolami „Mężczyzna bojówkowy ONR” (J.Rutnicki), „Dresiarz/kibol” (Sławek Neumann) oraz spotkany po drodze nauczyciel...

Ten radosny tłum dociera do pomnika Powstańców Warszawy przy którym czeka już „Pulchna, małomiasteczkowa, nie młoda ale nie starsza kobieta”, czyli Kidawa wraz z przywiezioną TRZASKOBUSEM – Powstańczynią Warszawską – opłacaną z prowizji agencji, wykonującej spoty dla Rafaua. KONIEC!

Czekamy na kolejne propozycje scenariuszy na spoty Rafaua!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:24)

Komentarze

Nic dodać, nic ująć.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1634122

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634148

Bolszewiki w nowym wydaniu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1634175

Prawdziwi Polacy gotowi do wzięcia udziału w wiekopomnym dziele, prawdziwym hicie tej kampanii #CastingRafaua #spotRafała (pisownia oryginalna :)

https://twitter.com/i/status/1271490984992522246

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1634182

 sie na wymioty zbiera, kiedy czytam takie propagandowe wypociny majace udowodnic szkaradnosc jednej bandy w porownaniu z druga - nie o wiele lepsza. 

Wytwory propagandowe Goebbelsa nie odbiegaly niczym od propagandy stalinowskiej i jak sie okazuje - obecnej propagandy miedzypartyjnej.

Celem ich jest wzbudzenie uczuc obrzydaenia i nienawisci do jakiegos zbiorowiska ludzkiego. W Niemczech, Sowietach i na Ukrainie zarazano nienawiscia do calych narodow, w PRL do obszarnikow, kulakow i sanacji.

W drugim PRL tylko do przeciwnikow partyjnych.

Do znudzenia i az do przesytu sie z nich szydzi i wysmiewa.. 

Jakby inny temat i caly swiat nie istnial poza ta nawalanka. 

Skutki tego widac.

Niektorzy juz sa odpowiednio spreparowani i tylko czekaja na sposobnosc, by moc sie rozprawic z czlonkami takiej, czy innej partii politycznej.

Dlatego zrozumialym jest, ze rozgrzanym zwolennikom obu partii, niby to antagonistycznych, ale podazajacych wspolna droga demontazu polskosci w Polsce, przeszkadza jedyna partia gloszaca program naprawy naszego kraju.

Tamtym w zupelnosci wystarcza wpajanie nienawisci zamiast programu.

Naprawde zbiera sie na wymioty.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634244

Prof. dr hab. Artur Śliwiński
 Wybory parlamentarne, czyli opium dla ludu
2019-10-03
http://lootos-neverlandd.blogspot.com/2020/03/wybory-parlamentarne-czyli-opium-dla.html

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1634278

Wspanialy tekst. Warty zapoznania sie z nim i zrozumienia istoty rzeczy.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634298

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1634885