EUROPA TAŃCZY JAK PUTIN JEJ ZAGRAŁ A CHÓR MU ZAŚPIEWA

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Dzień 15 listopada 2021 roku zapisze się w historii największych sukcesów Putina i jego V kolumny w Europie. W tym bowiem dniu Prezydent Francji Emmanuel Macron i Kanclerz RFN Angela Merkel spontanicznie zadzwonili do swoich odpowiedników w Rosji i na Białorusi. Macron do Putina – Merkel do Baćki Łukaszenki...

W tych rozmowach Macron z Putinem zgodzili się na deeskalację ataku migrantów na granicach Białorusi, zaś Merkel z baćką Łukaszenki na deeskalację ataku Białorusi na granicę Polski – przy pomocy zwiezionych samolotami na Białoruś migrantów z krajów arabskich.

Wyobrażam sobie wystrzały z szampanów radzieckich (ale pewnie i francuskich) na Kremlu i w mińskim Pałacu Baćki Aleksandra! Putin walczył bowiem o uruchomienie rurociągu Nord Stream2, zaś baćka Łukaszenka o uznanie go za legalnego prezydenta Białorusi, czyli równego Angeli Merkel! Spektakularny sukces terrorysty Łukaszenki, który zamknął w więzieniach i łagrach swoich przeciwników już został zdyskontowany przez propagandę Białorusi: rozmowa baćki Aleksandra z Angelą Merkel trwała bowiem aż 50 minut co potwierdza, że Europa uklękła przed największym europejskim terrorystą!

Co konkretnie ustaliła Angela Merkel z Łukaszenką dowiemy się wkrótce i to z ust szykowanego przez Niemców na gubernatora Polski Donalda Tuska. Wkrótce okaże się, że to nie Polska - ale Niemcy i Francja uchroniły Europę przed zalewem najeźdźców z krajów arabskich! I to za niewielką cenę: za uruchomienie gazociągu Nord Stream2! Baćce Łukaszence wystarczy, że Europa pierwszej prędkości już go uznała za legalnego prezydenta Białorusi…

Przecież sankcje, które EU nałożyła na reżim Łukaszenki to groteska większa niż wszystkie skecze Monty Pythona razem wzięte!: Łukaszenka nie wypuści z Białorusi nikogo, kto mógłby na Białoruś już nie powrócić - bez zakazu wjazdu na teren UE kilkudziesięciu funkcjonariuszy reżimu! Tak właśnie w dniu 15 listopada br. Europa pierwszej prędkości, czyli Macron z Angelą zatańczyli przed Putinem i Łukaszenką tradycyjnego kazaczoka…

W tym starannie przygotowanym przez Putina spektaklu nie zabrakło "polskiego" akcentu. Zanim doszło do telefonów z Europy do terrorystów – w Warszawie powstał Chór Aleksandra (nie mylić z Aleksandrowem), który uświetni swym występem sukces Putina- Łukaszenki. W czasie gdy bezpieka Baćki Łukaszenki ustawiała dzieci najeźdźców z krajów arabskich przy zasiekach na granicy z Polską – „polscy” artyści ruszyli z pomocą terroryście Aleksandrowi - o czym z dumą i uzasadnioną satysfakcją informują postępowe media III RP. Artyści – zjednoczeni w Chórze Aleksandra - spontanicznie, z odruchu serca zagrają i zaśpiewają dla „uchodźców” podwożonych przez reżim Baćki Aleksandra na granicę z Polską – wprost z lotniska w Mińsku, dokąd dolecieli specjalnymi samolotami z Syrii, Jemenu i Iraku.

W skład Chóru Aleksandra weszli Stanisław Soyka, Danuta Stenka, Maja Komorowska, Marian Opania, Zbigniew Hołdys, Alicja Majewska, Aga Zaryan oraz Jacek Kleyff.

Organizatorzy koncertu Chóru Aleksandra domagają się „natychmiastowego dopuszczenia pomocy medycznej i humanitarnej oraz obecność dziennikarzy na terenach objętych stanem wyjątkowym”. Chcą „utworzenia korytarzy humanitarnych” i zapewnienia azylu osobom, które „chcą się o niego ubiegać na terytorium RP” oraz „dopuszczenia organizacji międzynarodowych na tereny przygraniczne objęte kryzysem humanitarnym”.

Tak więc już nie tylko kazaczok Macrona i Angeli oraz występy Krystyny Jandy uświetniają spektakl wyreżyserowany przez Władymira Putina. To także Chór Aleksandra złożony z artystów scen warszawskich, których serca krwawią na widok arabskich dzieci maltretowanych przez reżim Kaczyńskiego…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (17 głosów)

Komentarze

- do obrony swoich złóż ropy i gazu w Arktyce które i im się należą a  które Rosja chce zawłaszczyć.

Tam powinno być wysłanych kilkadziesiąt okrętów wojennych wszystkich państw aby miały lufy wycelowane w ruską flotę do pilnowania aby sowiecki złodziej nie ukradł wspólnego dobra światu.

 

Vote up!
6
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635732

- jak pewnie wiecie Rosja chce zawłaszczyć złoża w Arktyce aby je potem sprzedawać z krociowym zyskiem - w tym Chinom.

Jest to dobry argument do odebrania Rosji inicjatywy i "rozdania" złóż nawet całemu światu za darmo niż aby w ich posiadanie weszła sama Rosja bo zdobyczy bez wojny już potem nie oddadzą.

To jest teraz czas na działanie.

Jak to zrobić ? - ano Chiny ale nie tylko bo dobrze jak by jeszcze inne potęgi atomowe takie jak Indie i Pakistan do tego dołączyły powinny upomnieć się w ONZ o swój przydział Arktyki bo niby z jakiego tytułu ma to należeć tylko do Rosji ?

- tak zostaną wciągnięte i inne kraje które zobaczą swój potencjalny zysk i staną się przeciwwagą przy stole negocjacyjnym dla ruskich w sporze o Arktykę i w razie konfliktu zaatakują ruskich odtylcowo.

Takie koalicje przeciw Rosji trzeba budować już, teraz i wymaga to sprytnych strategicznie działań dyplomatycznych.

Te złoża lepiej spalić i zniszczyć niż oddać tylko w łapy ruskich.

PS - Rosja złożyła już wniosek o zawłaszczenie dużego terenu Arktyki i czeka na odpowiedź budując już tam swoje bazy.
Chiny dziś w zasadzie same stały się potęgą i są w stanie samodzielnie Rosję rozwalić w pył.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635797

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Światowid został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

//Spektakularny sukces terrorysty Łukaszenki, który zamknął w więzieniach i łagrach swoich przeciwników//

Ejże, Białoruś nie ma prawa do obrony przed ZAMACHEM STANU? Nie ma chyba już na świecie ludzi zainteresowanych polityką, którzy by nie wiedzieli, że cała powyborcza zadyma na Białorusi to był najzwyklejszy zamach stanu kręcony przez agenturę USA i obozu USA, z III RP jako przyczółkiem (Biełsat, obozy szkoleniowe, mieszkania i opieka nad "opozycją")? Który rząd nie pakuje za kratki wrogiej agentury destabilizującej państwo za judaszowe srebrniki?

https://swiatowid.video.blog/2020/08/27/bialorus-na-krawedzi-z-komentarzem-tlumacza/

To, co się dzieje na granicy z Białorusią to nie jest jakiś "niesprowokowany atak", tylko riposta Łukaszenki, któremu napluto do zupy. Dziwi kogoś, że się odwinął, tak jak potrafił? Oczywiście, że Łukaszenką kręci Putin w interesie Rosji (tak, Nordstream 2, ale przecież Francja i BRD potrzebują rosyjskiego gazu, bo jakoś bliskowschodni i hamerykański jedzie do państw Azji Południowowschodniej, głównie Chin, Korei Południowej i Japonii), ale Łukaszenka też na tym ugrał coś dla siebie - w końcu z nim rozmawiają, a nie z "prezydĘtką" Tichanouską (która, nie oszukujmy się, miała może z 15% poparcia). I pewnie dostanie pieniądze na odstawienie "ciapatych" do domu plus coś ekstra za fatygę: https://niepoprawni.pl/comment/1635236#comment-1635236

A co na tym "zarobili" Polacy? To, że muszą wywalić 1,5 mld złotych na "chiński mur" (ok, lepszy "chiński mur" niż zasieki rozpruwające brzuchy jeleniom i łosiom https://swiatowid.video.blog/2021/08/27/uchodzcy-zakatuja-tysiace-dzikich-zwierzat-w-polsce/ )? I jeszcze dobrze by było, jakby ten mur nas przed czymś obronił, tylko pytam, czy "ciapaci" i ich przemytnicy są tacy głupi, że nie widzą, że "wielki mur" kończy się na styku 3 granic: Polski, Białorusi i Ukrainy? Nie będą kombinować ze szlakami przez Ukrainę (jak już nie kombinują, czego nie zauważamy, bo patrzymy na granicę z Białorusią)? I co wtedy? Dostawimy muru za kolejne 3 mld złotych?

____

No dobrze, "MÓZGI", daliście "minusy", ale może któryś uzasadni, co w komentarzu ocenianym nie jest prawdą? Żaden?

Tak na marginesie - codziennie "niewidzialna ręka rynku" resetuje te oceny komentarzy, które są jej nie po linii politycznej, ALE możliwości PONOWNEGO ocenienia (np. mi) nie odblokowuje. Czy "niewidzialna ręka rynku" raczy sobie ... hmmmm ... "żarty stroić" z czytelników? Jak "niewidzialnej ręce rynku" z ocenami czytelników nie po drodze, to może niech WYŁĄCZY możliwość oceniania i oceny WKLEPUJE SAMA Z PALCA, ILE BYĆ POWINNO.

Vote up!
4
Vote down!
-8
#1635741

Nic nie mogą, nic nie potrafią, wszystkiego się boją. Polityka zagraniczna dotycząca Polski jest w kompetencjach Berlina, Paryża, Moskwy i Mińska.

Leszczy i frajerów z Warszawy nikt o zdanie nie pyta. No bo kto się liczy ze zdaniem dupy wołowej ?

Ech bo nasi rządzący to, jak mówi powiedzenie ludowe: Ni byk, ni krowa - ot taka dupa wołowa.

 

Dobrze, że prawdziwi mężczyźni - Angela i Emmanuel - załatwili sprawę za naszych rządzących, bo byśmy ten cyrk z uchodźcami cały rok w TVP Info oglądali.

 

PS. tak właściwie to się dopiero zobaczy, czy męska rozmowa Angeli przyniesie efekty. Ale jeśli nie ona, to kto ?

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1635742

//Dobrze, że prawdziwi mężczyźni - Angela i Emmanuel - załatwili sprawę za naszych rządzących, bo byśmy ten cyrk z uchodźcami cały rok w TVP Info oglądali.//

O ile mi wiadomo, to władze z Warsiawki w ogóle nie podjęły ŻADNEJ próby rozmowy z Łukaszenką ... Miały ZAKAZ, czy co? Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, jak się mylę.

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1635747

-  z terrorystą -z kim chcesz robić umowy i porozumienia ? - z sowietami ? przecież Ukrainie zagwarantowali nienaruszalność terytorialną po ich zrzeczeniu się broni atomowej ale to nie tylko w tym problem.

Jak będziesz taką dziecinadę pisał to nawet nie podejmę z Tobą dialogu. Terrorysta jak raz wymusi na Tobie haracz to tylko potem comiesięczna stawika okupu dla niego będzie rosła.

10 miliardów dolarów nagrody za ucięty łeb bandyty !!!!!!! - to jest właściwa droga bo za taką kasę utłuką go i swoi !!

Vote up!
7
Vote down!
-3

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635749

Pan szanowny na głowę upadł? Białoruś gwarantem nienaruszalności granic UKRAINY?!? Chyba Rosja ... Poza tym Białoruś nawet nie uznała przyłączenia Krymu do Rosji - tak długo jak to było możliwe w jej przypadku (czyli do LISTOPADA 2021!!!). Jakim "terrorystą" jest Łukaszenka? Takim, że bronił swojego państwa przed zamachem stanu? To zamachowcy - ta EURODOLAROWA "kolorowa rewolucja" to kim są dla państwa białoruskiego i jego praworządnych obywateli, jak nie terrorystami i agenturą OBCYCH PAŃSTW?

Co tu można powiedzieć - chyba tylko: "piłeś - nie jedź".

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1635752

- za autonomiczną postać co świadczy o Twoim dyletanctwie. Łukaszenka to pajac na drucie Putina. 

Sprawa dwa - podałem przykład gwarancji i wynik rozmów z sowietami  w sprawie Ukrainy i "nienaruszalności ich granic" - tak że nie plącz wątków i tematów. 

Zamiast z nimi dyskutować pogadaj do ściany - masz większe prawdopodobieństwo że cie wysłucha i coś zdziałasz. 

Vote up!
5
Vote down!
-4

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635757

Gdyby Łukaszenka nie był ZBYT autonomiczny dla Moskwy to po co by mu Putin przy użyciu OLIGARCHÓW ROSYJSKICH (patrz https://swiatowid.video.blog/2020/08/27/bialorus-na-krawedzi-z-komentarzem-tlumacza/ )podsycał agenturalną zadymę powyborczą zrobioną przez USA i UE?

Tak się głupio składa, że "kolorowa rewolucja", którą finansowała m. innymi III RP tak naprawdę OSTATECZNIE WEPCHAŁA Łukaszenkę (broniącego się przed tym ponad 12 lat) w łapy Putina ...

Przecież ZBiR wszedł w życie (po latach OPORU Łukaszenki, który skapitulował, bo zniknęła OPCJA EUROPEJSKA, którą SZACHOWAŁ Putina, by mu ten obroży nie zakładał) raptem parę dni temu - 7.XI.2021 ...

A dlaczego opcja europejska Białorusi zniknęła? Bo EURO-PEJSY do spółki USrAelem, zamiast dogadać się z Łukaszenką, którego Putin dociskał do ściany, chcieli PROSTACKO zgarnąć całą pulę przy użyciu "metody na Tichanouską", jak na Ukrainie.

//Zamiast z nimi dyskutować pogadaj do ściany - masz większe prawdopodobieństwo że cie wysłucha i coś zdziałasz. //

Przecież ja to widzę, że dyskutuję ze ścianą ... Ale doceniam samokrytycyzm.

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1635758

Czy po prostu niewidomy?

Vote up!
6
Vote down!
-4

Krispin z Lamanczy

#1635761

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Światowid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A wy tam w tej waszej "LAMANCZY" nie macie czasem ... jak już o problemach z POSTRZEGANIEM RZECZYWISTOŚCI MOWA ... problemów z rozróżnianiem WIATRAKÓW od OLBRZYMÓW i różnych innych FANTAZJI od tego co REALNIE istnieje?

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1635865

1) Czy możesz odpowiedzieć dlaczego na swoim blogu tak atakujesz i negatywnie oceniasz chrześcijan ? 

2) Czy inne wiary też ci przeszkadzają ?

Vote up!
3
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635867

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Światowid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ja oceniam i atakuję jedynie SZKODLIWYCH NARODOWO OSZOŁOMÓW, którzy akurat są nie - "chrześcijanami", tylko "katolikami rzymskimi" (a byliby tak samo szkodliwi, gdyby Polska była krajem islamskim, a oni - fanatycznymi wyznawcami Proroka). I nie za wiarę, tylko za patologizację swoim oszołomstwem polskiego życia społeczno-politycznego i narodowego dyskursu politycznego. Do normalnych chrześcijan i rzymskich katolików, nie narzucających się nikomu wokół (w tym państwu) ze swoimi nakazami religijnymi mam tyle samo zastrzeżeń, co do wyznawców MZIM-MZIMU. Co do oszołomów wykolejających debatę publiczną i chcących przejmować państwo i jego instytucje by narzucać innym swoje normy religijne - jestem przeciw niezależnie od tego, czy to islamiści chcący prawa szariatu, rabinat, czy świry dowolnej innej SEKTY. Tylko pytam - CZY ZMIANA TEMATU przez PANA, nie podpada tu pod TROLLING, wykolejenie dyskusji? Nie wstyd Panu być TROLLEM, skoro NAJWYRAŹNIEJ na temat nie ma Pan NIC mądrego do powiedzenia i musi przekierować dyskusję NA MANOWCE?

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1635870

... chociaż jeden przykład "normnatywnej regulacji neutralnej religijnie i ideologicznie" ,która jeszcze niczego nie narzuca  ?

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1635875

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Światowid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kodeks drogowy, "MÓZGU". Miał być jeden przykład, więc nie nagabuj dalej.

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1635876

... obawiam się ,że to prawo narzuca między innymi ograniczenia prędkości i ... podbudowane jest ideologią "umowy społecznej" J.J. Rousseau . Ta ideologia pewnie jest rozdętym plagiatem słów "(...)a bliźniego swego jak siebie samego(...)" ,trochę wykoślawionym  .

Arbitralna konwencja ruchu prawo/lewostronnego może mieć podłoże w przedchrześcijanskich wierzeniach ,których Średniowieczny uniwersalizm nie zniwelował . Dodatkowy szkopuł jest taki ,że wyznawcy ideologii Russoau ,to postanowili zrobić "rabula rasa" w Wandei ,by pozbyć się tych ... oszołomów.

PS.

Oczywiście ,zgodnie z życzeniem nie pytam o inne przykłady.

:-)
 

Vote up!
3
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1635877

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Światowid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Widzę, że MAGICZNIE pojawił się dopisek

Było

//... chociaż jeden przykład "normnatywnej regulacji neutralnej religijnie i ideologicznie"?//

dodano

//która jeszcze niczego nie narzuca //

Otóż norma prawna (która z definicji jest umową społeczną, bo inną być nie może) NIE MA SENSU, jeśli NICZEGO NIE NARZUCA. Jak się manipuluje swoją wypowiedzią PO otrzymaniu ODPOWIEDZI, to jeszcze trzeba myśleć, JAK ją zmienić, żeby ta zmiana miała jakikolwiek sens.

Można chcieć mieć rację za wszelką cenę, ale czasem machlojki tylko obnażają głupotę. Widzę, że mam tu do czynienia z kolejnym trollem, wykolejającym dyskusję i zmieniającym temat, ale w dodatku - trollem-oszustem.

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1635881

... przez jakiś czas obowiązywała tu konwencja ,że komenta ,skomentowanego nie można było poddawać reedycji ,teraz chyba można (co ma plusy-ujemne  i minusy-dodatnie )  . Ale proszę porównać "timestampy" nadane przez server "17 Listopada, 2021 - 11:27" , "17 Listopada, 2021 - 11:30" więc także pudło - uroki "parallel processing"  . No ale co do truizmu ,że prawo zawsze coś narzuca ,to oczywiście się zgadzamy , nieporozumienia dotyczą z jakich źródeł brać fundamenty pod te regulacje ,bo raczej nie ma prawa bez zakotwiczenia w jakichś imponderabiliach. Może są jakieś takie uniwersalne , obiektywne ,czy w nowomowie "neutralne" podstawy ,ale osobiście to bym trzymał się tezy ,że jest poza naszym ograniczonym ludzkim zasięgiem by tak bezsprzecznie to rozpoznać .

:-)

Vote up!
2
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1635882

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Światowid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Z timestampu wynika jedynie, że nie edytował Pan komentarza po mojej odpowiedzi (a i to nie na pewno, o czym za chwilę). Natomiast edytował Pan ją PO TYM, jak ją przeczytałem i napisałem odpowiedź. I jest to oczywiste, bo gdyby było inaczej, to w odpowiedzi DOŁOŻYŁBYM Panu za pisanie idiotyzmów o normie niczego nie narzucającej, a nie o kodeksie drogowym. Czyli UDAŁO się Panu wskoczyć z edycją w OKIENKO CZASOWE, dzięki czemu niczego nie mogę udowodnić. Zresztą NIE WIEM, czy przy takich manipulacjach OCENAMI, jakie t odchodzą, nie manipulujecie i timestampami.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1635885

"(...)Otóż norma prawna (która z definicji jest umową społeczną, bo inną być nie może) (...)" .

Według  Przekazu ,to ... inną być może. Np. Dekalog nie był "umową społeczną" ,którą w procesie demokratycznego "dyskursu" wypracował lud . Raczej "umocowanie" było takie bardziej znaczące  , jeśli wierzyć Pismu ,a "bliźniego swego jak siebie samego" ,to tylko "rekapitulacja i streszczenie" ,tych Dziesięciu Przykazań .

No ale to kwestia wiary .

Natomiast ,że z różnych zestawów przesłanek można dojść do tych samych/podobnych wniosków ,to też nie nadzwyczajne zjawisko .

PS.

No ale taki "Święty Graal" ,to by prawo było ufundowane na uniwersalnych , obiektywnych, "neutralonych" , powszechnych (z greki sic!  καθολική (katholiké) ) podstawach.

:-)

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1635887

- "Ja oceniam i atakuję jedynie SZKODLIWYCH NARODOWO OSZOŁOMÓW, którzy akurat są nie - "chrześcijanami", tylko "katolikami rzymskimi" (a byliby tak samo szkodliwi, gdyby Polska była krajem islamskim, a oni - fanatycznymi wyznawcami Proroka). I nie za wiarę, tylko za patologizację swoim oszołomstwem polskiego życia społeczno-politycznego i narodowego dyskursu politycznego. Do normalnych chrześcijan i rzymskich katolików, nie narzucających się nikomu wokół (w tym państwu) ze swoimi nakazami religijnymi mam tyle samo zastrzeżeń, co do wyznawców MZIM-MZIMU. Co do oszołomów wykolejających debatę publiczną i chcących przejmować państwo i jego instytucje by narzucać innym swoje normy religijne - jestem przeciw niezależnie od tego, czy to islamiści chcący prawa szariatu, rabinat, czy świry dowolnej innej SEKTY. Tylko pytam - CZY ZMIANA TEMATU przez PANA, nie podpada tu pod TROLLING, wykolejenie dyskusji? Nie wstyd Panu być TROLLEM, skoro NAJWYRAŹNIEJ na temat nie ma Pan NIC mądrego do powiedzenia i musi przekierować dyskusję NA MANOWCE?"

c.d.n.

Vote up!
3
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635880

... Fantazje i iluzje ... obawiam się  ,że "status ontologiczny" wiosek potiomkinowskich (obecnie zasiedlanych przez "turystów z Iraku",którzy to skorzystali z oferty biura podróży Bielarus ,prowadzonego przez oficerów OMON "under cover"  reklamującej ekscytującą eskapadę z elementami survivalu level extreme ) ) ,to jest tak po między wiatrakami z którymi walczył don Kichot ,a oddziałem przeszkolonych do działań dywersyjnych matrioszek  w ośrodku pod Moskwą .

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1635869

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Światowid nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kolega NIE WIDZIAŁ WIATRAKA (mojego komentarza) i szarżuje na OLBRZYMY (tańcujące mu w głowie niczym sowieckie baletnice z "Jeziora Łabędziego"). Nawet tego po SUBTELNEJ ALUZJI nie zrozumiał.
Przy tym "statusie ONTOLOGICZNYM" ROZUMU "kolegi" nie bardzo jest sens z nim rozmawiać. O czym "kolega" zresztą DOSKONALE wie ...

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1635871

//O ile mi wiadomo, to władze z Warsiawki w ogóle nie podjęły ŻADNEJ próby rozmowy z Łukaszenką //

 

Z terrorystami się nie rozmawia.Jeśli już to jednym strzałem między oczy.

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1635764

I właśnie dlatego Polska stale jest ogrywana. Z jednej strony przez makrelę w makaronie, a z drugiej strony przez zgredka, który przytulił Łukaszenkę w obliczu zmasowanej, wrogiej polityce Polski. Do niedawna Łukaszenka starał się lawirować i być w miarę samodzielny. Teraz zgredek już Łukaszenki ze swych łapsk nie wypuści. Zamieniliśmy sąsiada białoruskiego na ruskiego. 

Vote up!
1
Vote down!
-1

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1635857

- jak u nas - Kaczyński) - nadaje ton polityce. Kaczyński jest zawsze krok do tyłu jak Biden a przeciwnicy odczytują to jako ich słabość. 

tuskiem już dawno powinny się zając polskie służby specjalne (mamy wogóle ????).  Wszyscy wiedzę że to on współorganizował zamach na Prezydenta i ma jeszcze czelność tu przyjechać i grać na nosie całemu Narodowi.

To właśnie pokazuje słabość Państwa Polskiego. Aż mi się rzygać chce. 

Vote up!
6
Vote down!
-4

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635748

Facet w rozgrywkach dotyczących polskiej polityki wewnętrznej jest asem nie do pokonania. Przewiduje ruchy przeciwnika, kpi z opozycji i robi z nich idiotów. Opozycja jedynie dzięki mocnemu medium propagandowemu nie skompromitowała sie przed narodem doszczętnie i jeszcze ma jakieś poparcie.

Jednak jeśli chodzi o politykę zagraniczną, to Jarek - jak to powiedziałeś - jest krok do tyłu za przeciwnikiem. Nie dorasta w myśleniu geopolitycznym Piłsudskiemu do pięt.

Może dlatego, że Polska w 1920 roku miała 300 000 armię. Prawdziwą armię. Nie to co teraz. Dziś sie kompletnie militarnie nie liczymy. Nie mamy nic. Czołgi dopiero będą, rakiety dopiero będą... wszystko dopiero będzie. Mimo, ze już 5 lat rządzą.

Nie mamy nawet czym blefować, gdybyśmy chcieli zagrać przeciw Łukaszence.

Masakra i rozpacz.

Reszta pisu ? To takie same miernoty jak ci z PO - zajęci korytkiem liczą na to, ze ktoś inny za nich będzie myślał. Za tych z PO myślą w Berlinie, za tych z PIS myśli Kaczyński.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1635760

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

- całości i jest zbyt powolny w działaniu.

Już sam Prezes zapowiedział rezygnację tylko ją odwleka ze względu na sytuację na granicy z Białorusią. 

Vote up!
2
Vote down!
-3

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635864

Raczej odwleka, bo nie ma następcy.

Załamany jest tym, że najlepszymi kandydatami jest ślizgający się po bankach Morawiecki, oraz często bezmyślnie działający Ziobro.

 

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1635886

Czy musisz być aż tak do bólu szczery?

Vote up!
0
Vote down!
0

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1635946

Vote up!
3
Vote down!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1635753

Hej Panowie ze Strazy Granicznej.
. Następnym razem jak będziecie chcieli użyć niecenzuralnego zwrotu „ty białoruska ku*wo jeb*na” w stosunku do białoruskiego bandyty Łukaszenki , użyjcie neutralnego „ty białoruska sexworkerko w trakcie wykonywania czynności zawodowych”.

Wtedy to nawet wyborcza da Wam spokój

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1635766

... obawiam się ,że na stwierdzenie w kierunku pani Marty Lempart per "wy**j ty stara je**a suko" organ postępu z Czerskiej  przyczepi się tylko do wyrazu "stara" bo postęp to nowość/nowoczesność , wyłącznie naftalina i konserwa w tych kręgach "non pasaran" . Reszta to ... "jędrne metafory" i "ekskluzywny salonowy bon-ton" którym nawet sam Mentor odpierał napaści zoologicznych antykomunistów na generalicję PRL. A ... "oddal się ty innowacyjna aktywna transgatunkowa pozaludzka samico" ,to ... zbyt "przegadane" .

:-)

( https://wpolityce.pl/polityka/537760-ekspert-fundacji-batorego-pochwala-wulgaryzmy-lempart )

Vote up!
0
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1635772

    Polska broni swoich granic, także jednocześnie granic UE, a Unia się układa z atakującym wrogim reżimem, ponad głowami Polaków. Mało tego, nasyła instrumentalnie swóje TSUE, aby upodlić Polaków. To dziadostwo Lewizny ino patrzeć, jak z hukiem się rozleci przy radości Putina. To jakaś apokalipsa kretynizmu...

Vote up!
6
Vote down!
-1

ronin

#1635775

jak putin napadł na Ukrainę,nic

ot europka

pozdr

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1635776

To po prostu inny krąg kulturowy.Nazywanie polskich żołnierzy śmieciami, wyzywanie ich od sukinsynów, stwierdzenia, że hańbią polski mundur, obrażanie za to, że z narażeniem życia bronią polskiej granicy jest podłością.

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1635816

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1635786

... to może cieszą się ,że nie muszą brodzić w tym postsowieckim bagnie .

PS

http://youtu.be/LhJYhUmlbu4

http://youtu.be/9GyGFvO1m6o

http://youtu.be/3lp9Z4KsG54

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1635787

   Witaj! Tych chłopaków z rodzin AK jest bardzo liczne grono w kraju, o wiele więcej niż SBków. Dlatego nigdy kaci nie wyjdą na "ostro", bo spłoną.

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1635906

.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635804

Świadczą o tym komentarze, a jeszcze bardziej oceny tych komentarzy. Nie ulega wątpliwości "zaostrzenie walki klasowej w miarę postępów rewolucji".

Vote up!
7
Vote down!
-2

Leopold

#1635807

To przeklęty krąg zdrajców krąg pociotków tych którzy zaszczycili nas swoją obecnością po IIWŚ.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1635815

Widzę kampanię wyborczą w Twojej stopce!

Ja też popieram PiS - Pani Anna-Maria Siarkowska na urząd Prezydenta RP 2025!

Vote up!
0
Vote down!
0

To, że Patmo i HD są żydami jestem niemal pewien. Czy Ty @Gawrion również? Twe działania na to wskazują.

#1635945

Zapomniales dodac volksdojczow. oraz tzw bekartow, czyli dzieci gwalconych kobiet ktore sie rodzily od samej wojny napoleonskiej na terenie pomiedzy Odra i Wisla. Przeciez ziemie polskie byly od zaborow terenem wedrowek armii a to na wschod, a to na zachod. Dziwic moze ze taka populacje odziedziczylismy? Sama Warszawa byla za czasow carskich zwana Paryzem Wschodu, gdzie w nagrode armia carska mogla sobie odwiedzic burdele warszawskie, a wtedy prezerwatyw nie bylo.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

JanStefanski

#1635851

celebryckie makaki

 

w cyrku wytresowane

celebryckie makaki

z wachlarzem sztuczek

z kacapskiej kloaki

 

PS Podobnymi sztuczkami popisują się na Niepoprawnych kacapskie trolle.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1635874