Czy Polsce grozi #GermanEntry?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Kariera kanclerz Angeli Merkel rozpala wyobraźnię nie tylko folksdojczów w Polsce ale także komunistów i ich potomków. Choć Angela Merkel w młodości należała do komunistycznej organizacji Wolna Młodzież Niemiecka (FDJ), w której w latach 80. pełniła funkcję sekretarza ds. kultury i propagandy, to wystarczyło obalenie Muru Berlińskiego, by była komunistka z byłej NRD zrobiła oszałamiającą karierę w Republice Federalnej Niemiec…

Można śmiało powiedzieć, że wystarczyło włączenie NRD w obszar RFN-u, by Angela Merkel z dnia na dzień z komunistki stała się Europejką - wybraną do Bundestagu a następnie ministrem do spraw kobiet i młodzieży w rządzie Helmuta Kohla. W 1994 r. została ministrem środowiska, ochrony zasobów naturalnych i bezpieczeństwa jądrowego. Merkel zajmowała stanowisko sekretarza generalnego CDU i w wyniku wygranych przez CDU wyborów we wrześniu 2005 - w dniu 22 listopada 2005 Bundestag zatwierdził Merkel na stanowisku kanclerza Niemiec.

Wielu tzw. polskich polityków marzy o zrobieniu kariery, jaką zrobił Donald Tusk, który zawierzył Angeli Merkel. Tusk zmuszony do ucieczki z Polski po ujawnieniu „taśm prawdy”, został przygarnięty przez niemieckie ramiona dzięki Angeli Merkel. To dzięki Angeli – nienawidzący Polski i polskości Tusk – stał się europejczykiem, broniącym niemieckich interesów na stanowisku szefa Rady Europy, a następnie – przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej, którą w istocie rządzi CDU. Ta sama CDU, która sfinansowała powstanie Platformy Obywatelskiej.

Wystarczyło przefarbować się na Europejczyka, by także wielu komunistów zrobiło oszałamiające kariery w wolnej Polsce. Spektakularnym przykładem jest tow. Leszek Miller – członek Biura Politycznego KC PZPR w czasach rządów junty Jaruzelskiego- dziś euro-deputowany w PE!  A kim by dzisiaj był taki tow. Włodzimierz Cimoszewicz – syn komunisty i agenta NKWD Mariana Cimoszewicza, który przybył do Polski wraz z Armią Radziecką? Dzięki Platformie Obywatelskiej komunista Włodzimierz Cimoszewicz także stał się prawdziwym Europejczykiem i euro-deputowanym w Parlamencie Europejskim!

A ilu jest posłów w owej „zaściankowej” Polsce, którym marzą się kariery folksdojczów i komunistów, którzy stali się z dnia na dzień Europejczykami? Można ich łatwo policzyć przy okazji rozpętanej przez nominata Angeli Merkel histerii o wyjściu Polski z Unii. Polexit jest typowym, propagandowym straszakiem, stosowanym przez Hitlera i Stalina. Chodzi bowiem o to, by przyzwyczaić Polaków do przekonania, że ich Państwo jest warte funta kłaków, a Konstytucja RP to nic nie znaczący świstek papieru – choć jeszcze niedawno każdy zdrajca Polski obnosił się z egzemplarzem Konstytucji.

Niemcy jednak uznali, że eksperyment jeszcze ściślejszej integracji z Unią należy zastosować w stosunku do Polski, pozbawiając Polskę suwerenności – dzięki orzeczeniom TSUE i niemieckiemu dywersantowi Tuskowi. Nie podlega żadnej kwestii, że co wolno Niemcom – to zabronione jest w Polsce – odwiecznemu wrogowi Niemiec. Bo to Niemcy w istocie Unią rządzą i nie mogą pozwolić, by Polska stała się silnym, niezależnym gospodarczo od Niemców krajem.

Plan jest zatem prosty: Tusk i jego poplecznicy tak mają Polakom zohydzić ich własny kraj, by bez wojny utorować drogę do włączenia Polski w obszar Republiki Federalnej Niemiec. Jako kolejną Generalną Gubernię. Stąd się biorą nawoływania Platformy Obywatelskiej i lewactwa do likwidacji Trybunału Konstytucyjnego, Instytutu Pamięci Narodowej oraz do likwidacji wszystkich programów informacyjnych Telewizji Polskiej ! Droga do kolejnej Generalnej Guberni wiedzie przez „opiłowanie” katolików i polskiego Kościoła oraz przez dokończenie wielkiej prywatyzacji, czyli faktycznego ograbienia Polski z własnej wytwórczości.

Platforma Obywatelska już obiecała, że gdy zdobędzie władzę, to oprócz IPN i TVPInfo, zlikwiduje także CBA, CPK i WOT. Bo po co Polsce CPK, skoro Generalną Gubernię obsłuży lotnisko w Berlinie? Po co Polsce Wojska Obrony Terytorialnej skoro terytorium byłej Polski bronić będzie Bundeswehra i wiecznie żywy pakt Ribbentrop-Mołotow?

Ataki totalnej opozycji na Straż Graniczną i Wojsko Polskie, strzegących granicy z Białorusią staną się zrozumiałe, gdy zdamy sobie sprawę o co w istocie totalna opozycja walczy. Ona walczy o pozbawienie Rzeczypospolitej Polskiej niepodległości!

Niejeden zdrajca Polski już dziś chętnie by zasiadł w Bundestagu, jako deputowany z Generalnej Guberni, którą zarządza w imieniu Niemiec Herr Donald Tusk. Droga do karier w niemieckim parlamencie wiedzie jednak przez pozbawienie Polski suwerenności i przez wybór przez Polaków przybudówki CDU i jej Führera Tuska.

Czy #Germanentry Polski jest możliwe? To możliwy scenariusz. Do włączenia Polski do Republiki Federalnej Niemiec wystarczy bowiem sejmowa uchwała przyjęta zwykłą większością głosów. Tak w 2010 roku zdecydował sejm głosami... Platformy Obywatelskiej, PSL i Lewicy. Przeciw zagłosowali wszyscy obecni na sali posłowie PiS.

Już wtedy Donald Tusk planował włączenie polskiego landu do Rzeszy Niemieckiej…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Zastanawiające - D Tusk po kontaktach z Ławrowem zaordynował ustawę ułatwiającą wyjście z UE... Ten facet jest do usług nie tylko dla Niemiec. Co do metamorfozy Merkel - istnieją poważne przesłanki do podstaw, że znała się ona z Putinem w okresie jego "urzędowania" w NRD. Warto pamiętać, że Merkel długo przebywała a ZSRR i wyszła tam za mąż (za Niemca, w którego też "inwestowano"). Jej oszałamiająca kariera przy Kohlu wyglądała na wspomaganą przez KGB zwłaszcza, że kanclerz - bohater zjednoczenia został wycofany w atmosferze skandalu. 
Już parę lat temu Wałesa wzywał do zjednoczenia z Niemcami, a skądinąd dobry saksofonista Michał Urbaniak twierdził, że rozbiory były by lepszym wyjściem niż obecna "okupacja" przez PiS...

Leopold

#1632965

Trzeba pamietac ze kanclerz Kohl przyjal pod swoje skrzydelka Merkel i to w czasach gdy

wazly sie losy zjednoczenia Niemiec. W decydowaniu o zjednoczeniu Niemiec bez watpienia

uczestniczylo KGB, a w szczegolnosci jego agent Putin, ktory przeciez cale lata byl ich

przedstawicielem na DDR, a wlasciwie i BRD, jako ze jego glowna rola bylo wysylanie agento

do BRD. Stazi nie potrzebowala agentury, byla az nadto gorliwym wykonawca polecen Moskwy.

Zatem ta stara znajomosc wymienionych wyzej osob nie byla zadnym przypadkiem.

To byla ukladanka dobrze opracowana w Moskwie. Tak wiec  nasz Tusk ktory pracowal bez

watpienia dla Merkel. jednoczesnie byl tez na uslugach Moskwy. Te intymne spotkania

takie jak to na sopockim molo byly niczym innym jak otrzymywaniem instrukcji od samego

wodza. Ilu w tym czasie od samego zjednoczenia Niemiec do czasow obecnych KGB wprowadzilo agentow do Niemiec, nigdy sie nie dowiemy. Mozna sie tylko domyslac

ze ten team pracowal w pelnej koordynacji wedlug scenariuszy moskiewskich.

Zobaczymy czy po odejsciu Merkel cos sie zmieni? Sadze ze nic sie nie zmieni, bo

tam juz zostala przekazana paleczka odpowiedniej osobie, ktora bedzie kontynuowala

moskiewska droge podazania Niemiec, a wiec i unii. Tusk jest im potrzebny w Polsce

bo tutaj nie maja nikogo innego. Trzeba wiec pamietac ze on jest podpierany przez

obydwie strony.

JanStefanski

#1632984

jeśli jak piszesz wystarczy uchwała o pozbawieniu Polski niepodległości, to należy - póki można - ową uchwałę uchylić. Czy mógłbyś podać numer druku sejmowego z owa uchwałą?

Natomiast jestem pewien, iż gdyby im się udało przejąć władzę, to odpuszczą wszystko co tylko w głowie się mieści, a podejmą starania o podporządkowanie Polski Niemcom. Pewne jak w banku.

Apoloniusz

#1633142

A

może to Adolfek wszystkim z Hadesu steruje?

Niedaleko wszak pada jabłko od jabłoni. 

Córuś  Makrela na ojcu się wzoruje.

I jak jej wąsaty tatuś na Wschód ciągle goni..........

:

https://www.google.com/search?q=Merkel+c%C3%B3rka+Hitlera&oq=Merkel+c%C3%B3rka+Hitlera&aqs=chrome..69i57.17971j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

#1633280