Tusk rozpoczyna nową wojnę. Należy się bać?

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Premier rządu w "wielkim stylu "zapowiada rozpoczęcie nowej wojny.Tym razem na celowniku Tuska są kierowcy siadający za kierownicę samochodu pod wpływem alkoholu . Mamy premiera któremu powinno nadać się przydomek "waleczny". Wsławił się różnymi wojnami i wojenkami. Te najważniejsze to wojna z PiS-em,z Macierewiczem, z korupcją, z dopalaczami, z pedofilią, z polskością, z patriotyzmem, z Kościołem, z kibicami itd...
Jak można przypuszczać efekty będą takie jak zwykle to znaczy żadne ale przez kilka tygodni dyspozycyjni dziennikarze będą zajmować czas antenowy i piać z zachwytu nad mądrością i słuszną postawą Tuska "walecznego"
Nowy Rok nie oznacza nowych pomysłów bo nowe pomysły rodzą się w mądrych głowach a tych w rządzie i otoczeniu Premiera nie uświadczysz. Taka karma.
Dlatego pijani kierowcy mogą czuć się bezpieczni za kierownicą. Nie grożą im żadne kary. Za dwa tygodnie media Tuska wrócą do walki z PiS-em i Macierewiczem i karuzela będzie kręcić się dalej.
No to siup w ten głupi dziób.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

Już przepowiadają ,że będzie obowiązkowy alkomat w samochodzie tylko ja nie wiem po co? Jeżeli wypiłem flaszkę wódki dospołu z drugą osobą to wiem ,że jestem pod wpływem alkoholu to w świetle prawa i mojej świadomości nie powinienem prowadzić osobiście samochodu. Nie wiem tylko czy mam we krwi 1,5promila czy też 0,9. W obu jednak przypadkach nie powinienem prowadzić samochodu. Zamiast zwalczać jazdę po pijaku daje zarobić pewnej grupie ludzi. I jak napisałeś wróci do walki z PiS em i Macierewiczem. Kopnąć Tuska i ten jego rząd bo na nic innego nie zasługują.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

lupo

#399445

dzistołków w białych kołnierzykach zamiast ubyć, przybyło. W czym najwydatniej pomagała mu bufetowa....

Donald się wygłupia z tymi jego wojenkami - leszczynowy premierek, a te jego wojenki... pierdoletto donaletto.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#399470