Nowa "afera" w Sejmie? Czy nowa zasłona dymna?

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

I znów mamy w Polsce temat, który przesłania to co naprawdę jest ważne. A ważna jest gospodarka, finanse, afery z udziałem ludzi PO, korupcja.
Natomiast media dały się nabrać na kryzys w koalicji. Jaki kryzys? To dobrze przygotowany spektakl teatralny gdzie główne role grają politycy PO i PSL przy udziale statystów z SLD i RP. Zastanówmy się przez chwilę, czego dotyczyła ustawa , która została w Sejmie uchwalona przez opozycję i głosy PSL. Czy ma ona jakieś znaczenie dla odbudowy wymiaru sprawiedliwości w Polsce? Nie , dalej tzw sądy będą ferowały wyroki niezgodne z prawem i sprawiedliwością społeczną, dalej służalczy dla rządu tzw sędziowie będą gnębić ludzi opozycji , dalej układy zamknięte będą niszczyć ludzi nie popierających Tuska i jego mafii. Tak więc kryzys w koalicji nie jest żadnym kryzysem a PSL(czytaj ZSL) nie opuści swojego koalicjanta bo tam, w rządzie, są profity, władza i kasa.
A co do sądów w Polsce ,to dopóki PiS nie dojdzie do władzy i nie zmieni konstytucji aby wprowadzić w sądach opcje zerową, będą one trwały na swoich esbeckich korzeniach i niszczyły prawo i sprawiedliwość oraz tych co chcieliby to zmienić.
Uważam, że sfingowany kryzys jest zasłoną dotyczącą nowych rewelacyjnych dokumentów rosyjskich jakimi dysponuje komisja Macierewicza, które udowadniają wybuch w samolocie Prezydenta RP.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów