Nie róbmy polityki... Róbmy bajzel...

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Oto nowe hasło Tuska, takie prawdziwe i od serca. Nareszcie Płemier tusk stanął na wysokości zadania i powiedział prawdę. W niedługim czasie tysiące bilbordów w całym kraju będzie promować to hasło, a twarz tuska po liftingu zachęci Polaków aby uwierzyli w to co promuje.
Oczywiście żartuję.
Tytuł, który muszę przyznać, bardzo mi się spodobał i oddaje to co w Polsce się dzieje, zaczerpnąłem z felietonu Jerzego Polaczka o problemach kolei na Śląsku. Nie róbmy polityki... Róbmy bajzel...
http://wpolityce.pl/wideo/43584-felieton-jerzego-polaczka-o-problemach-kolei-na-slasku-nie-robmy-polityki-robmy-bajzel

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

Nie ulegajmy temu hasełku "nie róbmy polityki"... nie bądźmy "apolityczni" (ostatnio to modne, także na Marszach Niepodległości, które chcą być "apolityczne") - właśnie RÓBMY POLITYKĘ (bo polityka to nie to co widzimy w Sejmie (czyli np. Stefan N. albo Janusz P.), tylko najogólniej rzecz ujmując: służba ludziom)! Nie wstydźmy się polityki, zostawiając ją m. in. takim ludziom jak wymienieni w nawiasie.
Mimo to parafraza tego hasełka zrobiona przez J. Polaczka jest jak najbardziej udana... i prawdziwa niestety nie tylko na Śląsku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#317272

Obowiązkiem każdego normalnego obywatela RP jest zajmowanie się polityką. Przecież polityka to nasze życie , nasza egzystencja, nasza przyszłość i przyszłość naszych dzieci. Tylko głupiec może sądzić(Tusk) , że normalny obywatel zrzeknie sie swoich praw i przestanie kontrolować polityków i politykę rządu.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#317382