I co dalej panie Prezesie Kaczyński?

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

PiS w 2005 roku stanął na równi pochyłej a pan Jarosław Kaczyński pchnął partię do przodu. Nietrafione posunięcia personalne Prezesa, kolejne przegrywane wybory i powtarzanie tych samych błędów doprowadziło do kompromitującej porażki wyborczej w 2011r.
Jarosław Kaczyński nie chce rozmawiać z nikim. Arogancki , opętany manią własnej wielkości Prezes PiS wprowadził stalinowską dyktaturę w partii. Kto myśli i dzieli się swoimi pomysłami ten jest do odstrzału. Taka partia nie ma prawa zwyciężyć jakichkolwiek wyborów i nie zwycięży. Będzie miała poparcie podobne do SLD lub ZSL Pawlaka a pan Dyktator Kaczyński będzie rządził w PiS ze szkodą dla polskiej prawicy. Obym był złym prorokiem.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

"Problem jednak w tym, że ci politycy – a przynajmniej część z nich – od pewnego czasu ma szansę pokazać, jak bardzo jest uzdolniona". Cytat z blogu Rybitzkiego

Partię rozwala 3 gnoi a ty nadajesz na Kaczyńskiego. Zostaw to "zatroskanym o los PiS. jeśli kilku gnoi stanowi o sile partii, to do dupy z taką partią.
Poczekaj na dalsze ruchy tych panów, a przekonasz się, skąd są.
Poparcie i siła zaś zależy od elektoratu a nie tych bubków, którzy wykorzystali zaufanie do partii, weszli do EP i wypięli się na wyborców.
Wszystkich, którzy na nich głosowali, powinni teraz przeprosić.
Przez miesiąc czasu służyli za przykrywkę dla PO, które do reszty wykańcza Polskę. Zamiast o Tusku, inflacji, rozwaleniu służby zdrowia, długu, Schetynie itd, mieliśmy za sprawą tych gnoi show rozbijający PiS. To ich powinniśmy rozliczyć.

Katarzyna

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#197300

Poziom szczucia na srodowisko ZZ ze strony "prawicowych blogerów" jest zastanawiajacy.

Dzis w GPC praktycznie to samo co ZZ mówi i Marta Kaczyńska.

 

Myśmy też popełnili błędy. Myślę, że należy zwrócić większą uwagę na lokalne struktury, ożywić je. Umożliwić szerszy dostęp do działalności wszystkim tym, którzy chcą się odpowiedzialnie zaangażować. Jest sporo osób, które naprawdę chciałyby coś robić, działać lokalnie, ale nie zawsze są mile widziane. Trzeba się otwierać na młodych i poprawić jakość wewnętrznej komunikacji.

 

Nikt pczywiscie nie napisze że p Marta jatrzy, uprawia dyskusje w mediach i co tam jeszcze.

 

Kapitalnie, niestety, przeprowadzona kampania medialna doprowadziła wczoraj do bardzo nieciekawego finału. A pisanie o Ziobrze per "gnój" opisuje z jaka łatwością mozna maniplulować "prawicowymi blogerami". Ten "gnój" wygrywał jak chciał i z kim chciał juz w czasach gdy poseł Ryszard Czarnecki był członikem komitetu wyborczego kandydata na prezydenta Andrzeja Leppera.. Ten "gnój" był na pierwszej linii gdyśmy jeszcze nawet nie wiedzieli że poseł Hofmann w ogóle istnieje.

Pytania stawiane przez ZZ będa jednak wracać bp były niesłychanie ważne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197344

O kulisach rozmów na temat zmian w PiS mówił także Joachim Brudziński w "Przesłuchaniu" RMF FM. Podkreślił, że dyskusje z udziałem europosłów odbywały się bardzo często. - Zanim ukazały się pierwsze wywiady z Ziobrą, odbył się komitet polityczny na którym dyskutowaliśmy o koniecznych zmianach w partii. Nieźle się wtedy pokłóciliśmy, ale umówiliśmy się że dyskusje będziemy kontynuować na kolejnym spotkaniu. Ustaliliśmy że na kolejnym komitecie politycznym, podejmiemy dyskusje o stanie partii, że uwzględnimy uwagi Ziobry - ujawnił Brudziński.

- Byłem naiwny, myślałem że się pokłócimy ale nie podzielimy. Dwa dni później Kurski wrócił z Brukseli i pojawił się pomysł powołania własnego bytu politycznego. Ziobro poszedł do mediów i opowiadał o powstaniu dwóch partii. Kurski, Ziobro i Cymański doskonale rozumieją za co zostali wyrzuceni. Podjęli świadomą grę, realizowali swój scenariusz. Było mi smutno kiedy wczoraj musieliśmy się z nimi pożegnać - przyznał Brudziński.

wiadomosci.wp.pl

Czy tak postępuje honorowy mężczyzna czy chłopaczek bez krzty honoru? Czyją tu dyktaturę widać? Jak się wydaje Ziobro w kulki sobie pogrywał ale nic z tego mu nie wyszło bo szybko został zatrzymany.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197368

Audiatur et altera pars.
A i wtedy nie ma się pewności, która z nich mówi prawdę.
Pan Ziobro przekonał do siebie wyborców. Świadczyła o tym liczba głosów, która na niego padła.
A pan Brudziński ile dostał głosów od wyborców PiS ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197407

Pewnie się zdziwisz,ale zgadzam się z Tobą.Za długo PiS obserwuję ( także od wewnątrz),żeby przejść nad tym,co sie stało, do porządku dziennego.Obserwowałem przez lata i w ostatniej kampanii też w moim mieście,jak "olewa" się inicjatywy,mogące poszerzyć "stan posiadania".Dopóki ordynacja i sposób wyznaczania "jedynek" dają spokojne wejście do Sejmu wszelkim BMW,dopóty gra będzie na żelazny elektorat,nie na zwycięstwo. Potem nastąpi przebudzenie z "ręką w nocniku".Ziobro i pozostali wiedzieli,że są w partii wodzowskiej i zaryzykowali  coś,czego "nie lzia".Nie żal mi ich-poradzą sobie i nastepne wybory do europarlamentu wygraja w cuglach.PiS-u żal.Polski żal. A zdjęcie Pani Marty-prześliczne.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#197383

zdziwiło mnie to. Jakiś serdeczności nie będzie poza tym przyznaniem, że owszem zdziwiło mnie to co napisałeś.

Mam po tej kampanii wieści zatrważające, ale skoro nie mam permisji na ich ujawnianie to pisze oględnie.

Wwobec głosów róznistych o tym jak ktoś złozył deklaracje członkowską i juz dwa lata nie ma żaqdnej odpowiedzi przypomniałem na twitterze że ja podobna deklarację złozyłem pnad 5 lat temu.

Nie mam żadnych świadectw o tym że kogoś spotkało cos podobnego. Nie mieszkam tez na jakiejś prowincji (przy całym szacunku dla Polaków ktorzy mieszkają gdzie indziej) ale w najwiekszym mieście w Polsce.

Pewno zmyslam. No ale prócz deklaracji uznałem wówczas że trzeba to ogłosić w sieci iz za chwilę internauta nurni będzie internautą partyjnym.

Nie potrzebowano mnie jednak wiele lat, zanim zostałem zdemaskowany jako ziobrysta czy inne ladaco.

Moja deklaracja sumiennie wypełniona i wysłana via adres kontaktowy gnije sobie gdzieś tam od 5-czy 6 lat. Napisałem że tak się stało natychiast - owe wiele lat temu. Przypominam to dziś gdy słyszę glosy że wielu ludzi nie doczekało na żaden odzew, choć złozyli swe deklaracje aż rok czy dwa temu...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197560

Marta Kaczyńska najlepiej wie, że w Parti toczy się dyskusja, że w parti dyskutuje się nad poprawą kondycji. Z.Ziobro gra o coś innego, pod przykrywką zatroskania. Wie doskonale, że PIS blokowany medialnie, wściekle atakowany, przez agenturalny salon, jako siła narodowo-patriotyczna, nie wygra w tzw. demokratycznych wyborach??? Ziobro, nie powiedział, co chce zrobić, czy kupił jakiś kanał telewizyjny??? A może zastąpi MIchnika w GW??? Dlaczego opluwa JK i PIS, że tam nie toczą się dyskusje o strategię, opluwa, że tam jest brak woli zwycięstwa??? Przez 10 lat, co Ziobro zrobił, co zrobił w ostatnich wyborach, zjeździł Polskę wzdłuż i wszerz, jak twierdzi??? To gdzie był ja go nie widziałem, w telewizji był dwa razy, w całej kampani??? Czemu nie powie, że już knuł??? Rok temu, tych samych argumentów użyła Kluzik-Rostowska, Okazało się, że była wtyką, wtedy bronił PIS-u, co się zmieniło w postrzeganiu rzeczywistości panie Ziobro??? Władza, hę??? Na to trzeba zasłużyć, a pan jeszcze nie dorósł!!! Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197522

Te "bubki" zostały do PE oddelegowane na zsyłkę. Wina za ten rozłam niestety dzieli się fifty-fifty (Kaczyński nie powinien marginalizować Ziobry, a Ziobro powinien wykazać się większą cierpliwością i zaangażować się chociażby w animowanie okołopisowskich ruchów społecznych,co wzmocniłoby jego pozycję w partii).

Katarzyno - nie odpowiadaj tutaj proszę, bo nie chcę nabijać komentów pod notką oszalałego trolla który pisze non stop to samo (jakby co, pisz na PW lub maila).

Yupiter - moja rada jest wciąż aktualna: istnieje PiS bez Kaczyńskiego i nazywa się PJN. Proszę się tam zapisać. Niedługo pewnie powstanie partia Ziobry - będziesz miał dodatkowy wybór.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#197372

Pragne zwrócić uwagę że wskazywanie na PJN czy jak to tam sie nazywa nie opisuje całej sytuacji.
Z dala od struktur partii Prawo i Sprawiedliwość trzyma sie od lat i pewien poseł. Nazywa się Antoni Macierewicz.

Byłby z mety natychmiast wiceprezesem PiS, ale jakos nigdy nie chciał zostać nawet zwykłym członkiem partii.

Ta umykająca wszystkim nowina (mysle że wiekszośc internautów jest zaskoczona tym ze AM nie jest członkiem PiS) powiada całkiem sporo o tym czy istniej życie poza strukturami PiS.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197439

Czy mamy tym razem więcej niż 6 zdań? Coś koło tego.

Taaak, w 2005 stanął na "równi pochyłej", zaraz potem rządził...

A, nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi - czy PiS już coś zrobił dla Pana i Pańskiej rodziny? Nie? Ten frapujący wątek stanowczo należy eksponować - wierni czytelnicy czekają.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197315

A może tu chodzi o coś więcej niż tylko dobro Ojczyzny jako pretekstu brylowania na salonach brukselskich i przed kamerami wiodących mediów?

Czyżby ktoś z tylnego siedzenia chciał zdemontować i zneutralizować mniejszość parlamentarną przy  głosowaniach nad najważniejszymi ustawami, w tym zmianami naszej konstytucji? Przykład - transfer posła SLD do palikociarni i de facto osłabianie lewej strony.  Teraz POra na prawą....

Podziwiam Jarosława Kaczyńskiego za klasę, że nie wdaje się w jazgot i jarmark.

A propos, gdzie nasze Słońce Peru i jego zwierzyniec?

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Lucy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lucy

#197326

A tak, ten co przekonywał że Andrzej Lepper do idealny kandydat na prezydenta RP, a gdy Leperowi się wpadło natychmiast zaokrętował się w PiS i jest tam dziś nie byle kim.

Przy dość mocno podkreślanej dziś fabule jak to europarlamentarzyści-ziobrzyści mają się dziś świetnie proponuje przyjrzeć się tej karierze. Członek komitetu poparcia Leppera na prezydenta urósł dziś na prominenta PiS.
Po porzuceniu Samoobrony która dała mu ten mandat świetnie się znalazł w Pis i wszystko mówi że pracuje na kolejna kadencje.

Oczywiście umówmy się że tego nie widzimy. Hiperaktywmy w ostanich dniach poseł Czarnecki pocwałował nawet na Czerską i tam zapowiadał że Ziobro i reszta to szkodzą.

Jest to notabene jedyny poseł PiS który udzielił ostatnio wywiadu dla Gwna. Widać musiało się dziać coś bardzo złego co skloniło członka komietu poparcia dla prezydenta Leppera do tak desperackiego kroku.

Nie jest jednak jasne czy działo sie źle Prawu i Sprawiedlowości czy raczej Czarneckiemu. Służe cytatami jak to Czarnecki przedstawiał Jarosława Kaczyńskiego jako podłego gracza.

Ale najpierw proszę by Państwo zapewnili, a najlepiej przysięgli że są gotowi na takie odkrycie i nie wierzą by Jarosław był przez dzisjeszą twarz PiS Czarneckiego przedstawiany jako typowy szuler.

Slowem najpierw gotowośc do tego że będą trąbą i nie wierze co mówi nurni, potem prysznic.

Proszę się zgłaszać. Proszę się nie przepychać.
A przede wszystkim proszę nie zachowywać się jak ktoś wpuszczony w kanał i nie umiejący sobie z tym pradzić. Obiecuje autentyczne, łatwe do weryfikacji, cytaty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197563

Dla mnie Jarosław zawsze będzie Wielkim Mężem Stanu, i nie wyobrażam sobie PiS bez Jarosława,  lubię też Zbigniewa Ziobrę, nie wiem co się dzieje w PiS, jakieś nieczyste siły mieszają czy co? ale jeśli musi powstać jeszcze jedna prawica, to niech to będzie dla dobra Ojczyzny i wsparcia PiS i Kaczyńskiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Asta

#197331

za co tak własciwie zostali wyrzuceni z PiS ci trzej posłowie.

Za wsiarz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197346

Szczegóły pod linkiem - a to tylko przykład jeden z wielu:
http://niezalezna.pl/17493-sprostowanie-slow-posla-jaworskiego

Co do decyzji władz PiS to napiszę optymistycznie - to może być szansa dla prawicy - lepiej mieć dwie partie uzyskujące w sumie poparcie 45-50% wyborców lub więcej, niż jedną z szansami na 35-38%. Ale oczywiście ważne, aby się wzajemnie nie obrzucać błotem - skupić się na PO.

"Im bardziej chore państwo, tym więcej w nim praw" - Tacyt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Im bardziej chore państwo, tym więcej w nim praw" - Tacyt

#197394

matematyka plus ordynacja powiada nam że druga partia która przynosi tyle że w sumie jest to wynik Pis to jeszcze gorsza porażka niz PiS sam, na poziomie owych 30 procent.

Druga formacja musiałaby uzyskać wynik na poziomie bimbrownika Palikota. wówczs maiałoby to sens i nikt nie pisałby o gnojku Ziobrze a wszyscy oblizywali by się z zachwytu.

ZZ musi uruchomić tych którzy zostali w domu.
Czy to mozliwe? Za wcześnie na odpowiedż. Właśnie zafundowano nam 4 lata gdy oni ukradną juz absolutnie wszystko, a nam dano czas na zastanowienie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197565

Stek bzdur i oszczerstwo!
Nikt dotychczas w PISie nie skończył w łagrze, ani z kulą w potylicy, tak więc MIARKUJ SIĘ WAŚĆ!
Jeżeli platfusy wygrały o kilka procent, to nazywanie kompromitacją wynik PISu, też jest zwykłym szczekaniem.
I obróć się proszę, bo nie z tej strony dyktat widzisz.
A na proroka, czy to złego, czy dobrego, potrzeba nieco inteligencji, popartej WIELOSTRONNĄ wiedzą.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197399

W równolegle rozgrywanej operacji pan Schetyna utrącił dwóch ewidentnych ziobrystów - Barskiego i Świeczkowskiego.

A tak szanowna "prawicowa blogosfero" - ewidentnych ziobrystów.

Tym sposobem, przy Waszym czynnym udziale tak "gnój" Ziobro odpada jak i poplecznicy "gnoja" równiez zostana wyeliminowani.

Uważam że tzw "prawicowa blogosfera" winna od tej chwili bardzo ostrożnie posługiwac sie terminem "lemingi". Żeby tak sie wpuścić trzeba być lemingiem czystej krwi.

Usmiechamy sie:)
Ziobryzm na pewno nie przejdzie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197416

Ten koszmarny język, to zwalanie wszystkiego na Żydów , kiedy mamy wystarczająco dużo własnych intrygantów, przeniewierców politycznych - to naprawdę - nie do przyjęcia forma dyskusji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244817

Panie, to jakiś idiotyzm. Dyktatura stalinowska? Czy Pan wiesz o czym Pan mówisz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#197571

Ale dzięki niemu można było przeczytać kilka ciekawych komentarzy, zwłaszcza te wpisane przez nurni!
Pozdrawiam serdecznie, ciągle pełen optymizmu, że będziemy mieć większy wybór.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#198081

Wszystkim świeżo upieczonym antykaczystom proponuję zapoznanie się z tekstem "Zbigniew Ziobro gra o życie? Jakie haki maja na dysydenta z PIS?" autorstwa Zbigniewa Szymowskiego:

http://nczas.home.pl/wiadomosci/polska/zbigniew-...

Warto wiedzieć i to, co tam napisano

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#202244

Panie yupiter !Co Pan tu wygaduje, do diabła ! O jakiej dyktaturze stalinowskiej gada - bez sensu ! Czy pan żył w tych czasach ? Bo ja - tak ! I wiem co ona oznacza. Pan bluźni i obraża człowieka, który na to nie zasłuzył. Ktoś, kto przewodzi partią , jakąkolwiek grupą ludzi - ma swoją wizję , status i wedle nich działa, kieruje ludźmi, którzy do niej się zapisują i akceptują jej założenia. I tak było z PiSem. Dali pzewodnictwo Kaczyńskiemu i mieli sie jemu podporządkowywac. Nie może każdy rządzic i sie wymądrzać. Jeżeli uważa się za lepszego i mądrzejszego - niech odejdzie i pokaże, co potrafi (widać to po wszystkich odszczepieńcach - są nikim !), a nie wykorzystuje Kaczyńskiego, wchodzi do partii, otrzymuje szereg intratnych posad, kierowany jest do parlamentu europejskiego i tam zaczyna spiskować i kombinować, jakim to ONI (BO INNYCH SOBIE SKAPEROWAŁ TAKI ZIOBRO) będą genialnymi politykami i jak to , rozwalając prawicę, stworza własną, wspaniałą i demokratyczną partię ! Przecież to absurd ! Krytykują szefa za wszystko, co zrobił i czego nie zrobił, a to przez NICH nastąpiła przegrana, bo to ONI byli trzonem, aktywem - młodym - który winien był wytęzyć wszelkie siły i swoje talenty (no własnie, jakie ?), by wygrać, a nie po przegranej przez nich samych - opluwać czlowieka, dzięki któremu w ogóle do czegoś doszli. Jaka dyktatura ? A Tusk - to niby, co wyczynia w swojej formacji ? Słaby, podatny wódz - to żaden wódz. Skąd pan bierze te wiadomości o tak strasznym "mordodzierżstwie" Jarosława ? Czyżby wywodził się z tego samego grona, które odeszło i mści się na nim ? Nie moge pojąć, po co tu w ogóle pan do nas dołączył, skoro winien być po drugiej stronie barykady, gdzie "łagodnym" i "demokratycznym" przywódcą jest Tusk , a nie satrapa Kaczyński !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#244816