Okażmy wierność ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI II

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

"Jak podała niezależna.pl, Marsz Papieski ma wyruszyć 2 kwietnia o godz. 11 spod Krzyża Papieskiego na Placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie i przejść pod bazylikę archikatedralną św. Jana Chrzciciela przy ul. Świętojańskiej w Warszawie. Tam o godz. 12:30 ma odbyć się msza święta." [1]

 

Onegdaj, w czasie pielgrzymek papieża Jana Pawła II do ojczyzny, wiece i rozmowy z Polakami gromadziły miliony. To były chwile święte, których wspomnienie żyje w nas na wieczność. Może młodsi tego nie czują, lecz pewnie wiele rodziców taką opowieść przekazało dzieciom.

Kochaliśmy Karola Wojtyłę bezgranicznie. I na prawdę jest za co.

 

Warszawski marsz i wiec 2 kwietnia 2023, czyli wkrótce, jeśli nie jesteśmy zmienni w uczuciach, również powinien zgromadzić potężny tłum.

Kogoż innego w tych przełomowych czasach mamy czcić i podziwiać?

 

Większość z nas jednakże, głównie z powodu sporej odległości, obowiązków i zdrowia, nie będzie w stanie uczestniczyć w tej demonstracji. To normalne.

 

Przypomniałem sobie, jak my gromadnie w całej Polsce wyrażaliśmy nasze wsparcie dla słusznych idei.

 

To takie proste i prawie nic nie kosztuje. Więc tamtym sposobem walki z komuną, zapalmy po zachodzie słońca, powiedzmy o 19:00 świeczkę i wystawmy ją w oknach domów i mieszkań.

Zróbmy to dla Karola Wojtyły, naszego narodowego opiekuna, a także dla siebie.

 

A jeśli nasi producenci zechcą, to można również wyprodukować tysiące naklejek, takich na kurtki i płaszcze, jak również na samochód.

Niech to będą nasze spontaniczne akcje. Nie czekajmy na to, co wymyśli władza.

 

A was wszystkich internautów proszę, rozpowszechniajcie i propagujcie tę ideę. Dajcie informację, tam gdzie już jesteście: - na Facebooku, na Tweeterze i na pozostałych komunikatorach. Nawet na Telegramie będzie to istotne.

 

NIE MOŻEMY DOPUŚCIĆ BY BOLSZEWIA PO RAZ DRUGI, TYM RAZEM SKUTECZNIE, ZREALIZOWAŁA ZAMACH NA JP II.

 

.

 

[1] ]]>https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3132198,2-kwietnia-ulicami-stolicy-przejdzie-i-marsz-papieski-pokazmy-swiadectwo]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Zdecydowanie popieram! Warto by było taką akcję rozpropagować wszędzie gdzie się da! Mile widziane grafiki. Czy my jesteśmy się jeszcze w stanie organizować? Pod moim wpisem i pomysłem JzG praktycznie nie ma innych komentarzy nisz nasze...

Vote up!
11
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650794

Witaj

Niestety, już nie jest tak, jak walczyliśmy o lasy. Rozmawiałem z młodymi, a ci patrzyli na mnie, jakbym był przybyszem z jakiegoś Jowisza. jak by chcieli zapytać - będzie imprezka? Będzie zadyma?

Zero refleksji. Agenci "Róbta co chceta" wymazali im pojęcie dobro, a w to miejsce wstawili przyjemność.

Nie spodziewałem się, że aż tak ciężko dzisiaj mobilizować. Dlaczego? Młodzi już nie mają pojęcia kim był JP II. To jakiś inny Kopernik, czy Mieszko. Brak wiedzy i szacunku od rodziców. A jeszcze gorzej w szkołach.

A wnuczka zrobiła mi wściekłą awanturę, bo murzyna nazwałem murzynem. W takim proteście dzisiaj, to by poszli na koniec świata.

Vote up!
6
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1650804

Też mam jednakowe odczucia. Wszystko psieje na naszych oczach :/

Vote up!
4
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650825

Zapytam, skąd wiedza o planowanym marszu? Owszem termin odpowiedni i realny. Dla tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli wziąć udziału w marszu, proponuję narodowy różaniec, o przemianę serc oszczerców. Internet daje możliwość bezpośredniej transmisji 02 kwietnia np. od godziny 21/37.Mniemam, iż co najmniej 1 milion Polaków uklęknie przed obrazem Jana Pawła II i Najświętszej Maryi Panny, przyłączając się do modlitwy. 50 mln "zdrowasiek" w ciągu pół godziny to potężny ostrzał. Taka salwa poruszy niebo. Resztę zostawmy Bogu. 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1650798

Marsze Papieskie 2 kwietnia mają się odbyć w wielu miejscach Polski.

https://opoka.org.pl/News/Polska/2023/rycerze-jana-pawla-ii-chca-zorganizowac-marsze-papieskie-w  

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1650800

za udostępnienie linku. Jak do tej pory, jest w nim wzmianka o Krakowie. Będę tam zaglądał. 

Dziękuję i pozdrawiam. 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1650803

Witaj Contesso

Przykre. Ważne wydarzenia religijne stają się coraz bardziej ludziom nieznane.

Wymazują wszystko, co było dla nas ważne. Dobrze chociaż, że prowincja się trzyma.

Uściski

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1650806

Drogi Kolego

Przecież podałem link z informacją źródłową. Wystarczy na niego kliknąć i będzie się znało szczegóły.

 

pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1650805

Opluwanie, obrażanie i pomawianie Kościoła Katolickiego to nic nowego. Pana Jezusa tak samo traktowano. Warto jednak pamiętać dlaczego tak się dzieje. Wielu duchownych cierpi nie za swoje grzechy.. Mówi się "wiedział i nie powiedział". Usłyszał i nie zareagował. Zapomina się o podstawowych prawdach. Tajemnica spowiedzi, Kościół jest dla grzeszników i rozgrzeszania ich jeżeli żałują i wyrażają pragnienie poprawy. Głoszenie Ewangelii w celu nawracania grzeszników to podstawowe zadanie KK.  Wrogowie Kościoła nie potrafią tego zrozumieć. Recydywa grzeszników zawsze istniała, bo taka jest ludzka natura. Za ziemskie przewinienia, łamanie prawa każdy jednakowo powinien odpowiadać przed Sądami. KK nie ma władzy ani prawa do ścigania i karania przestępców, to nie jego rola..

Vote up!
3
Vote down!
0

RAK

#1650812