Dlaczego antypis tak nienawidzi redaktora Sakiewicza

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj


Konkretnie skala nienawiści tych niby-polaków zaczyna się u góry od ojca Rydzyka, następnie jest redaktor Sakiewicz i doktor Targalski.
Również określenie antypis to pewne zawężenie wrogiego obozu, gdzie główne skrzypce grają współpracownicy i sympatycy Kremla i Putina, cała rzesza agentów i współpracowników służb specjalnych, którzy niestety nie wymarli na jakąś zarazę, oraz media antyrządowe sterowane przez lewackich właścicieli, którzy, warto też wiedzieć, również są kontrolowani przez sowiecki aparat władzy.


Ojciec Tadeusz Rydzyk i redaktor Tomasz Sakiewicz, niezależnie od siebie, wygrali walkę o polskie dusze.
Ich organiczna działalność, jednocząca i grupująca Polaków, osiągnęła taką skalę, o jakiej obecni antyrządowi funkcjonariusze propagandy i agenci wpływu mogą sobie tylko pomarzyć.

O. Rydzyk poprzez takie przedsięwzięcia, jak Radio Maryja i Telewizja Trwam, oraz Rodziny Radia Maryja ma szacunkowo wpływ na pięć milionów Polaków, również za granicą. To potężny elektorat. Ludzie, których nie udało się komunistom zindoktrynować, wyprać im mózgi i oderwać od polskiej, katolickiej tradycji. Już w 2012 roku w pielgrzymce radia na Jasną Górę uczestniczyło 200 000 osób. A manifestacja w obronie Telewizji Trwam 29 września 2012 roku zgromadziła pół miliona demonstrantów. Do końca 2013 odbyło się aż 175 takich protestów. Oraz 2,5 miliona obywateli wysłało petycje do KRRiT.
Tego post-komuniści i lewactwo neo-liberalne poprzedniej władzy się nie spodziwało w najczarniejszych snach.

Analogiczną aktywność, niezależną od ojca Rydzyka, wykazuje redaktor Tomasz Sakiewicz i jego prasa – Gazeta Polska i Gazeta Polska Codzienna, oraz współtworzona Telewizja Republika.
Tak, jak ojciec Tadeusz posiada Rodziny Radia Maryja, tak redaktor Sakiewicz zorganizował i prowadzi Kluby Gazety Polskiej. Można oszacować, że członków i sympatyków jest tutaj również w okolicach miliona Polaków. Całkiem niedawno odbył się w Spale zjazd Klubów "Gazety Polskiej", na który za własne pieniądze przyjechało 1000 uczestników z całego świata.

Walka o dusze Polaków dopiero się rozwija. I podczas gdy ruch obywatelski tworzony jest oddolnie, przy minimalnym wkładzie finansowym, to już zaczyna wygrywać z potężnymi międzynarodowymi korporacjami, mającymi za sobą kapitał nie tylko wrogo nastawionych do suwerennosciowych przemian w Polsce, takich stolic, jak Berlin, Moskwa, czy Bruksela, lecz także zidiociałych miliarderów pragnących realizować swoją wizję świata, w której nie ma miejsca dla silnej Rzeczpospolitej.

Establishment III RP w końcu uświadomił sobie, że przegrywa i wpadł w panikę. Rzucono do walki całe rezerwy agentury wpływu, które w mediach oraz w internecie, wszelkimi metodami mają zwalczać zarazę, jak to nazwali, polactwa.
Michnik już wie, że przegrał. Nie zdołał ukształtować rzeszy myślących podobnie. Pikowanie na łeb i szyję "Gazety Wyborczej" pokazuje, że jej "popularność" oparta była na kasie, którą wspierały ją zewnętrzne ośrodki (George Soros ostatnio na ratowanie GW wyasygnował 17 mln USD, a w ostatnich 20 latach 153 mln USD) oraz przede wszystkim, poprzednia ekipa rządowa.
Paniczne, histeryczne reakcje pozostałych funkcjonariuszy i beneficjentów upadającego własnie systemu, świadczą, że wreszcie dotarła do nich świadomość nieuchronnej przegranej.
Sięgają po najgłębsze rezerwy. Jednocześnie plują i toczą pianę redaktor Lis, RPO Bodnar i sędzia Łączewski.
Nawet nadzieja już w nich umiera. Tomasz Lis powiedział, że ulica zawiodła. A zagranica wzbudza śmiech pokazując lokajskie zachowanie Donalda Tuska.

Najbardziej wkurza cały antypis przegrana walka o młodzież i dzieci.
Lata tresowania i tworzenia polskiej żulii pod hasłem "Rubta co chceta" przez oddelegowanego ds. kształtowania młodzieży, lewaka Jerzego Owsiaka dogorywają w błocie wulgarnych i obscenicznych imprez. Tyle tylko ma z tego Owsiak, że przy okazji zarobił niezła kasę.
Nawet przy ostatnich wyborach młodzież pokazała, co sądzi o Tusku i o Komorowskim, oraz tej całej bandzie złodziei i oszustów wokł nich zgromadzonych. A także o Jurku Owsiaku.
Jeszcze bardziej rozwściecza reforma edukacji. Bo przeciwnicy wiedzą, że jak młodzież i dzieci ukształtuje się patriotycznie i w zgodzie z moralnością i etyką, przegna się z wychowania całe te LGBT, multi-kulti i polityczną poprawność, to wyrosną nowi obywatele, nowi patrioci i najważniejsze prawi i uczciwi Polacy.
To następne pokolenia będą dalej rozwijać kraj i to od nich zależy, jaka ta Polska będzie: wolna, silna i niezależna, a nie słaba, skłócona i pod wpływami obcych.

Ciężkie zadanie mają trolle w internecie.Te wszystkie zapowiedziane przez Kłamczuchę Kopacz, jak i te stare prowadzone na pasku Kremla. Mocodawcy żądają, a tu już nie ma argumentów. Zostały tylko wściekłe ataki personalne, wulgarna kloaka i sowiecki sznyt.
Znienawidzony Sakiewicz i nie mniej Targalski, nie pozwolili im swobodnie grasować po prawicowym internecie, więc ich nienawidzą szczególnie. Nie skąpią więc im swojego plugastwa.
Przegrali. Odchodzą w pogardzie. Juz niedługo będzie się ich wspominać jako o zomowcach internetu.
Dzieciach Putina i Urbana. Wychowanych przez wieś...

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.7 (19 głosów)

Komentarze

Żałosne... spocznij... sakiewiczowy funkcjonariuszu :)

O jakich podobieństwach O.T.Rydzyka z odznaczonym banderowskim medalem tutaj mowa? Co to w ogóle za porównania?

Po co pytam? bez sensu ... Kamiński wie lepiej..

Vote up!
14
Vote down!
-10

Astra - Anna Słupianek

#1542933

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika jazgdyni został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czjn prtrk zwsz prwsz!

Wdzłm, ż ws t zwbę, l bstwłm n pczątk twjg przłżng.Wdczn jdnk dsyp pjną sbtę w rytm czstszk.

wy Słpnk? Sbt równż dn, czy wkwn hstr trdycj WKPB?

Vote up!
6
Vote down!
-14

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1542935

Wstydu nie macie za grosz.? :)

 

Cyt:

"Pan Sakiewicz i jego gazety są dla mnie niestrawne. Zresztą kieruje on je do innego gatunku ludzi. Ośmielam się powiedzieć, że do bardziej „ciemnych”.

Chakterystyczne jest, że po upadku Uważam Rze nastąpił natychmiastowy atak na nasz Nowy Ekran. Jedyną, nie powiązaną z władzami, partiami, czy Salonem, stronę internetową."

http://jazgdyni.ne.3lab.info/post/81428,kontratak-demonow

A ileż tam odsłon! Internet nie zapomina.. To jak tam u Ciebie z tą "ciemnotą"?

Miłej niedzieli życzę

 

Vote up!
16
Vote down!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1542937

Spiryto nazwał go "ASS KISSER"...:)))

to były czasy...jak to ładnie się wtedy paliło w Gdyni na ołtarzyku kadzidełko dla pana Opary :D 

 

zastanawiam się, jak już się poznają  na dwulicowcu w Targalowisku, to gdzie trafi? Został tylko Szechter i jego Gwiazda Śmierci:)))) 

Vote up!
10
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1542940

Słupianek przekazała pałeczkę po porannym dyżurze i panowie odespali kaca.

Za granicą zauważyłem taka ciekawą cechę. Jak do pracy przyjeżdżał durny Polak, których było kilku niestety, to na wszystko się jeżył. A żeby kogoś pochwalić?! Nigdy! Wszyscy byli paskudni, a szef najgorszy. Pochwała nigdy takiemu nie przeszła przez gardło. To kultura odziedziczona z folwarcznych czworaków.

Tak więc Trybeusie drogi, obca jest tobie kultura, w której można kogoś pochwalić, dochowywać lojalności, lub jak się na kimś zawiedzie, otwarcie przeciwko niemu występować. To są niuanse spoza twojej kultury. Nie zrozumiesz tego. Braku kindersztuby, dobrych szkół i odpowiedniego środowiska już nic nie wróci. A teraz pakujesz się jeszcze w to ubecko sowieckie towarzystwo i nasiąkasz jak gąbka kacapskimi zwyczajami.

Szkoda ciebie człowieku. A byłeś ludzki, jak miałeś straszną chorobę w domu. Dlaczego się tak stoczyłeś? Dobrze płacą, czy co?

Vote up!
10
Vote down!
-10

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1542944

Widzę w tym konkretny sens i powód....pod habitem O.T.Rydzyka chce ten wyspecjalizowany indoktrynator i resortowy nibyniepoprawny przemycić sakiewicza na salony....jako prawicowego patriotę.
Bezczelna manipulacja ma miejsce już w samym tytule. Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-7

Verita

#1542966

Salony?????? Gdzie??? U ciebie w piwnicy, nieszczęsna kobieto???

Vote up!
7
Vote down!
-9

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1542981

...te salony to przenośnia. "Kobieto" - to volksdojcze i niemcy się tak zwracają do płci pięknej. Polacy używają innych określeń. A jest ich sporo w naszym języku. Ach ten zanik kultury:-(

Vote up!
9
Vote down!
-8

Verita

#1542985

Królową braku kultury jest właśnie Sz.P.

Ale tego się od środka nie widzi, prawda?

Vote up!
7
Vote down!
-8

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1542994

Nie damy się zniszczyć

To, że najważniejsze gremia polityczne chciały nas zniszczyć, słyszeli Państwo na własne uszy. Narada u Sowy i Przyjaciół nie była jedyną tego typu rozmową. Propozycja wykończenia „Gazety Polskiej” i mnie osobiście padała i, co gorsza, pada do dziś w różnych gremiach, także zagranicznych.

Choć wiemy o tym coraz więcej, to walka absolutnie się nie skończyła. Dowodzą tego choćby ciągnące się do dziś problemy TV Republika – dziwnie trwała klątwa. Intensywna jest też akcja sabotażowa, szczególnie wśród klubów w USA. Część spraw można zrozumieć, czytając akta lub ukrywane życiorysy ludzi, którzy to robią, choć kilka informacji było dla mnie zaskoczeniem. Muszą nam Państwo ufać, nawet jeśli mówią o nas źle.

Naszym mediom można pomóc na trzy podstawowe sposoby: ustaw w telewizorze jako pierwszy TV Republika, ustaw jako stronę startową w komputerze Niezależna.pl, dopilnuj, by „GP”, „GPC” i „Nowe Państwo” były właściwie eksponowane w Twoim kiosku. To nic nie kosztuje, a bardzo pomaga. Masz odrobinę pieniędzy, podaruj komuś drugi egzemplarz.

Masz odrobinę odwagi, zapytaj prezesa znajomej firmy, czy reklamuje się w naszych mediach. To drobne rzeczy, od których wiele zależy.

 Tomasz Sakiewicz

Vote up!
9
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1543000

fakt został odznaczony przez służbę ukra... dla mnie niewiarygodny jako dziennikarz.

Vote up!
9
Vote down!
-2
#1543108

Zestawienie w tym kontekście o. Tadeusza Rydzyka z Sakiewiczem, a tym bardziej z Targalskimi, uważam - delikatnie rzecz ujmując - za bardzo niestosowne!   

Vote up!
13
Vote down!
-3

jan patmo

#1542947

Dlaczego żaden z komentartorów nie podejmuje przesłania artykułu, - że Polska odzyskuje polskość Czy to ich boli, że tak się właśnie dzieje ? Ze do polskości przyczyniają się różni ludzie: Jarosław Kaczyński i grono ludzi przy nim skupionych , Ojciec Rydzyk, Tomasz Sakiewicz , każdy z innymi grupami ich popierającymi? Dzięki nim odrodzi się Polska. To już się dzieje. Jak tego nie widzicie to jesteście ślepi , lub nie-polacy.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1542992

No właśnie.

Większość nie pojmuje przesłania. A odzywają się, bo chcą sobie popyskować.

I dlatego tak ciężko idzie. Ale damy radę nawet bez nich.

 

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1542996

Vote up!
11
Vote down!
0
#1542997

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

W Gazecie Polskiej (nr 6, 11 lutego 2015) znajduje się artykuł Artura Dmochowskiego zatytułowany „Po stronie Władimira Putina” z nadtytułem „V kolumna Rosji. Centrum w Królewcu”.

Jak pisze Dmochowski – Polskie Centrum Kultury w Kaliningradzie „to instytucja, której warto przyjrzeć się bliżej”. Ponieważ, jest to „całkowicie prywatna inicjatywa” Tomasza Omańskiego znanego z… lobbowania na rzecz Rosji. Zresztą mieszkający w Rosji od 20 lat Omański nie kryje się ze swoimi jednoznacznie prorosyjskimi poglądami”.

Oddział tego Centrum znajduje się w Olsztynie i zdaniem jego twórców ma „przybliżyć nie tylko mieszkańcom Warmii i Mazur, ale także całego kraju bogatą i ciekawą kulturę Rosji”. „Siedziba polskiego oddziału znajduje się w okazałym trzypiętrowym domu, położonym pomiędzy dwoma jeziorami w cichej dzielnicy Olsztyna – Likusy” – pisze Dmochowski.

Jednak najciekawsze jest to ­– jak pisze Dmochowski – że: „Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów. Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

(...)

Nowy Ekran zmienił nazwę na NEon24.pl, mocno zmieniając także profil na wyraźnie antypolski i prorosyjski. A po tej krętej, a może wręcz i krętackiej drodze eliminując niemal wszystkich tych blogerów, którzy protestowali przeciwko nowemu, prorosyjskiemu profilowi tego portalu.

Pewnie dlatego, portal ten był wśród blogerów także nazywany „ścierwoneonówką”… Na portalu NEon24 szczególnie wyróżniał się w prymitywnym chamstwie dyżurny neobolszewicki menel używający nicka „SpiritoLibero”, którego dlatego nazwałem „spirytusowym nazi-bolszewikiem”…*

O tym portalu pisał także „Mind Service” w notce zatytułowanej „Neonowe ścierwomedium”:

„Dzisiaj wchodząc na Neon24 (co szczerze odradzam nieprzyzwyczajonym do chamstwa i wyzwisk wrażliwym czytelnikom) możemy się przekonać, że rosyjska agentura robi wszystko, aby stosunki polsko-ukraińskie były jak najgorsze. Nierzadko u niektórych, którzy tam się produkują możemy dostrzec efekt histerii. Histeria spowodowana zaślepieniem nienawiścią może utrudniać postrzeganie rzeczywistości i rodzić czyny, które bynajmniej nie likwidują jej źródła, lecz wzmagają dramatyczny bieg wypadków. To z pewnością tłumaczy oderwany od rzeczywistości pro-ruski bełkot.”

(...)

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filorosyjskich-gestych-oparach-putinowskiej-v-kolumny-z

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1543005

Bloger tej klasy nie powinien polemizować z trollami. Trzeba ich traktować jako zło konieczne - jak uciążliwe wrzody na dupie, ale nie karmić!

Vote up!
9
Vote down!
-5

Leopold

#1543016

  Witam! Słuszna uwaga. Nie karmić trolli. Sami się nie wyżywią. Chyba służba Kacapom zaczyna doskwierać, bo... nie tak miało być. Dla nich w kraju robi się za ciasno. Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
-4

ronin

#1543022

Nie przeprowadzono w Polsce lustracji, stąd osoby takie jak Targalski, które nie powinny w ogóle mieć możliwości prowadzenia jakiejkolwiek działalności publicznej kreują się (i jak widać są kreowane) na bojowników "o wolność i demokrację" Obrzydliwość człowieka bierze na sam widok takich zetempowskich bubków!

PS Czerwone świnie zawsze pierwsze do koryta! 

 

 

Vote up!
12
Vote down!
-1

jan patmo

#1543032

Proszę zajrzeć do wstępu do Resortowych dzieci Media, w którym nie ma najmniejszej nawet wzmianki o tym, że przed trójką jej autorów ktokolwiek odważył się podjąć ten temat. "Pierwsi partyzanci" i renomowani badacze, wychowani na najlepszych "patriotycznych" wzorach, takimi pierdołami głowy sobie nie zawracają. A prawda jest taka, że nie dorastają oni (razem) nawet do piet prof. Jerzemu Robertowi Nowakowi, autorowi fundamentalnej pracy w tym zakresie zatytułowanej Czerwone dynastie.

PS Z utytłanych w gnoju gumiaków słoma zwyczajnie wyłazi!

 

  

Vote up!
9
Vote down!
-2

jan patmo

#1543103

Gawron!

Naprawdę wybaczyłeś temu szmaciarzowi???
Liczy się "ruch w interesie"?
Podobno nic na tym nie zarabiasz, więc po co?

Vote up!
5
Vote down!
-4

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1543248

I niech się komuś nie wydaje że popieram najemników z NE. SB i WSI, KGB i GRU to ta sama bajka. Różnica polega na sposobach "legendowania".

Vote up!
5
Vote down!
-6

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1543249

Znowu pijesz biedaku.

Twoje życie....

Vote up!
4
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1543268

Do wyboru do koloru opinii

Vote up!
6
Vote down!
0

Carlota Bologna

#1543318