Co by tu jeszcze przykleić?

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Słyszałeś?
  • No baa...
  • Zawsze mówiłem, że bankster to bankster. Całe życie będzie spekulantem, kombinatorem, byle tylko extra kasę zarobić. Takie dno.
  • Ty słuchaj, ale to podobno jego żony, która ma własny interes?
  • I to jest ten jego żydowski spryt. Już dawno wiedział, bo go tatuś za rączkę prowadził, że zostanie ministrem, albo jakimś premierem, czy prezydentem, więc przezornie wprowadził rozdzielność majątkową i teraz ona trzyma kasę, a on władzę. Geniusz, mówię ci geniusz! Te ćwoki z PO i PSL nigdy by tego nie wymyslili, bo za głupie i za uczciwe. Ci od Kaczora i sam Kaczor to mają głowy cwane. Rwą zielone śliwki, a one im w rekach dojrzewają.

Takie dyskusje toczą się wśród ludzi głównego nurtu, gdzie jak wiemy, rzeka zbiera wszelkie śmieci i odpady.

Tylko, że publiczność, nawet już ta totalniacka ma tego dosyć, bo nawet za dużo kawioru, czy innych poziomek, z przejedzenia powoduje ostry ból brzucha.

Ile juz takich wrzutek, przyklejanie na butapren gówna do człowieka, plucia jadem po wyjęciu cyrkonowej sztucznej szczęki (wiecie kto), było w ostatnich miesiącach?

Totalne bezmózgi nie są w stanie stworzyć czegoś kreatywnego, choćby jak najpodlejsza partyjka programu, że będzie lepiej i co konkretnie będzie lepiej. Zakodowano ich w połączonych laboratoriach Bundestagu i Kremla, imienia Iwana Pietrowicza Pawłowa (tego noblisty od psów) tak, że na hasło – Daj głos! - zaczynają szczekać na kolejnego ważnego pisiora, jaki sie im nawinie.

Poprzednia akcja ustanawiania infamii dotyczyła samego głównego prezesa Prawa i Sprawiedliwości, tego podstępnego Boruty, Jarosława Kaczyńskiego.
Ten, powiedzmy to odważnie, abnegat, który nawet nie używa żelu do włosów, nosi jakieś szerokie portki, jak by nie miał pojęcia, że każdy poważny człowiek chodzi tylko w rurkach i najprawdopodobniej nigdy nie miał na nogach prawdziwych Adidasów, nie mówiąc nawet o Najkach Air Max 90, nagle okazało się, że to tajny miliarder. Pół kilometrowej wysokości wieżowce buduje sobie w centrum Warszawy. A wiecie po ile tam chodzi metr kwadratowy. Nawet Wojewódzki musiał się wynieść do Gdyni, bo go nie stać. A tu patrzcie ?! Prezes spryciula!!!
I co? Nadal będziecie twierdzili, że te pisiory to takie poczciwe ludziki? Przyzwoite i uczciwe? Sam szef PJK uczy jak zadbać o swoje. O chlebek z masełkiem i flaszkę do popicia.

Infamie zaczęły się na samym początku sprawowania władzy. Autentyczną pierwszą ofiarą został Antoni Macierewicz. Potem obrzucanie błotem szło dalej po kolei. Szydło rozwala jakiemuś biednemu chłopakowi samochód, na który ciężko latami pracował. Taki Ziobro to zupełnie osobny temat. Napisanie trylogii by nie wystarczyło. Taki "Zbójnik i czterdziestu Ali-Babów".

A wielce szanowny Pą Prezydą, ha, ha, ha, ha, to już zupełnie tragikomedia.Opony mu pekają; Trump mu nawet krzesła nie podsunie, by zmęczony chłopina sobie usiadł.
No – siedem nieszczęść. A do tego... wiecie... ten tego... chałaciarz.

PIS miał na początku duży problem z tymi fabrykowanymi zawodowo paszkwilami podpartymi i rozwrzeszczanymi na cały świat przez funkcjonariuszy z GieWu i TVN.
Tak jak każdy cywilizowany naród w zetknięciu z azjatycką barbarią.
Bo tu panie kindersztuba z Żoliborza, kurtuazja, całuję rączki, a tu taka zwariowana Joaśka, z obłędem w oczach, wrzeszczy z mównicy na całą Polskę: - Pan jest kłamcą panie Kaczyński!!!
To jeszcze szło jakoś wytrzymać, ale jak zaczęli poniżać pamięć św. Pamięci brata, to nerwy w końcu puściły.

I Dobra Zmiana wreszcie zrozumiała, że gdy atakuje ciebie toczący z pyska pianę pies, to może mieć wściekliznę i trzeba mu przyłożyć dobrą lagą.

I PIS zaczął celnie ripostować, te bądź, co bądź głupie ataki, bo bozia totalnym rozumu za dużo nie dała. Coraz bardziej schetynowcy i tuskowaci ośmieszali się.
Ich metoda – obrzucaj błotem, coś się przyklei i zawsze w pamięci pozostanie wyczerpała się

A pedofilią lewactwo chciało ostro zaatakować kościół. Bo takie jest polecenie wydane z centrali.
Lecz tym Sekielskim wyszło jak wyszło. Nie mogli tego ukryć, że trzech najważniejszych pedofili było współpracującymi z esbecją TW – tajnymi współpracownikami.

A sprawa jest stara jak towarzysz Miller i Cimoszewicz.
W dzień moich urodzin 15 listopada 1985 milicja i służby rozpoczęły tajną akcję "Hiacynt". W jej wyniku zarejestrowano około 11 tysięcy homoseksualistów, z różnych i ważnych środowisk. Oczywiście nie robiono tego dla zabawy, czy czystej ciekawości generała, tylko po to, by tych biednych zboczonych wykorzystać,poustawiać na ważnych stanowiskach i do dzisiaj trzymać na krótkiej smyczy.

Film Sekielskich ujawnił,ze jednym z tych pedofili- sodomitów, był osobisty spowiednik i mentor prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Wałęsy. Bardzo to niesmaczne.

Parę dni później, na konwencji PISu, w oratorskim zapale i słusznym oburzeniu na pedofilię, Prezes Kaczyński grzmiał, że nikt nie może ujść bezkarnie. Nie tylko księża, jak suflują rozognione sufrażystki, wściekłe Joanny – Senyszyn i Scheuring-Wielgus, tylko wszyscy bez wyjątku.
I teraz, UWAGA!, prezes wymienił,ze będą ścigani i karani, nawet jak będą to purpuraci, nobliści i zdobywcy Oskara.

Oskar, księżowska purpura – wiadomo. Ale Nobel?

Plotki gwałtownie pączkują...

A mnie do łez rozbawił na tweeterze mem z naszym Bolkiem z ponurą miną i tragedią w oczach, w tradycyjnym podkoszulku reklamowym, tylko tym razem napis był nieco inny.
Mianowicie – GŁOSUJCIE NA PIS.

.
 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:20)

Komentarze

Oczywiście PiS ma stale kłopoty z "wrzutami" robionymi przez zawodowych propagandzistów, którzy za pieniądze wymyślą i "udowodnią" każdy idiotyzm...i się kręci...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1591547

Ale Yagonie w polityce taka bierność i przemilczanie jest szkodliwa.

Lecz mam nadzieję, o co wielokrotnie głośno apelowałem, to wreszcie się zmienia.

Stąd ta wyraźna insynuacja, pięknie zwana z łaciny innuendo, o możliwych powiązaniach Bolka z homoseksualizmem jest pierwszym majstersztykiem. A trzeba pamiętać, że Kaczyński był długo bardzo bliskim współpracownikem Wałęsy.

Niestety, prawica nie ma czuja mediów tabloidowych, milczy i nie rozpowszechnia tego tematu.

Lecz chyba sam Bolek ostrzeżenie zrozumiał.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1591557