Wyniki ankiety - poparcie w wyborach parlamentarnych 2019

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Szanowni Niepoprawni! Zgodnie z zapowiedzią publikuję wyniki sondażu przeprowadzonego na portalu w dniach 8-11 października 2019 r. Wyniki nie wymagają chyba komentarza. Zgodnie z moim wpisem publikowanym niecałe 2 tygodnie temu nasze preferencje oscylują głównie wokół partii, które można uznać za polskie. Według wyników naszego badania partie antypolskie znalazły się na marginesie i nie dostały by się do parlamentu.

 

Ja osobiście w niedzielnych wyborach zagłosuję na PiS. To dobry wybór dla Polski - dla nas i naszych dzieciaków. Kluczowymi argumentami jest niebywała wiarygodność tej partii, posiadanie jasnej i spójnej wizji Państwa - nie tylko w sferze gospodarczej, ale także w sferze zdrowych wartości konserwatywnych.

Nie wszystko udało się zrobić - być może czasami zabrakło bardziej idealnego planu, czasami kadr i energii, ale w ich pracy widać ogromną determinację i ideały. To wszystko czego kompletnie brakuje opozycji. 

Mogę jedynie poprzeć apel naszego wybitnego Naczelnika Jarosława Kaczyńskiego, dotyczący mobilizacji. Bądźmy mądrzy - to co napawa nas pewnością, to są tylko złudne sondaże. Może zadziałać mechanizm pewności siebie. Myślimy, że skoro wyniki w sondażach są tak dobre, to nie musimy pójść, i tak wygramy. To bardzo zgubne! Z drugiej strony może to się skumulować z drugim niebezpiecznym czynnikiem - z niebywałą mobilizacją środowisk antypolskich! Pamiętajcie, że oni nie tylko stracili władzę. Oni - Ci zdrajcy i złodzieje - stracili miliardy złotych i zrobią bardzo dużo aby te miliardy odzyskać. Dlatego musimy masowo odwiedzić komisje wyborcze i pilnować tych wyborów! Mobilizujcie rodziny, znajomych - to naprawdę ważne!

W tych ostatnich godzinach przed ciszą wyborczą życzę Wam, Nam, sobie - Polsce - wszystkiego dobrego. Z pomocą Najwyższego na pewno nam się uda!

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

 

Wszystko zostało już powiedziane, wszystko co trzeba zapisane, obiecane. Wynik wyborów jest już rozstrzygnięty w naszych sercach. 
Z jednej strony nie wszystko mi się podoba, widzę błędy, z drugiej dopóki jest Jarosław Kaczynski chcę żeby to On kierował Polską. Poza tym brak alternatywy. Inni są gorsi i nie mogą rządzić.
Nigdy!!!!.
Świat nie jest idealny a polityka szczególnie. Już dawno z tego wyrosłem. Liczy się trend - kierunek a ten jest dobry.
Naczelnik ma wszystko pod kontrolą.
Po latach zaniedbań nie da się naprawić wszystkiego od razu. Potrzeba czasu, ciężkiej pracy i determinacji.
Wbrew rzucającym nam kłody pod nogi, damy radę
Idźcie wszyscy głosować zgodnie z rozumem i sumieniem.
Będzie dobrze.

 

 

Vote up!
16
Vote down!
0
#1605875

(...) brałem udział w kilku spotkaniach Konfederacji

(bo jak się tylko połapałem w czym rzecz, to szybko opuściłem ten projekt), to nie było innej mowy, niż "PiS jest takie i takie, PiS jest socjalistyczne, komunistyczne" i masa epitetów. W związku z tym pozostaje tylko druga strona i trzeba się z nią dogadać.

Pytam: po co kilku posłów Konfederacji w Sejmie, jeśli nie dogadają się z nikim? Kukiz’15 miał 41 posłów, byliśmy trzecią siłą, a oni będą ostatnią. Pytanie brzmi w takim razie po co? Jak chcą realizować swój program? Przecież to trzeba budować koalicje wokół postulatów – stwierdza Jakubiak. (...)

Cytat za: https://dorzeczy.pl/kraj/116953/jakubiak-tlumaczy-dlaczego-opuscil-konfederacje-padly-bardzo-mocne-slowa.html

Vote up!
12
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1605882

A co sie z rudym tuskiem dzieje!!! Zazwyczaj wp**rdalał  ryja w wybory w Polsce, ciągnął opozycje za mordy a tu cisza.

Czy Kidawa mu sie nie spodobała?

 

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1605884

Teraz robi za katolika, Kidawa ma za to słynnych pradziadków, tylko o dziadku z ONR to nie chciano wspomniec

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605886

Wszystkim NIEPOPRAWNYM bardzo dziękuję...

Spokojnej nocy.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1605885

... od kilkunastu lat budował struktury oddolne i nie kumał się z JKM i GB, miałby szansę skonfrontować się z PIS-em i działać na rzecz rodaków z pozytywnym skutkiem. 
Między bajki wsadźmy to, że "Narodowcy" nie mieli pieniędzy i dlatego... nie zbudowali takiej siły politycznej, która mogłaby dużo znaczyć w parlamencie.

No cóż,... syndrom R. Winnickiego po raz kolejny "położył na łopatki" Ruch Narodowy, Wielka szkoda :-(

Satyr 

Vote up!
9
Vote down!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1605887

No witam... mamy ciszę wyborczą to powiem tak. Każda partia winna mieć swoje struktury, które są silne w całym państwie i w obszarze lokalnym. Budowanie takiej partii wymaga dość dużo czasu a nie np. kilka miesięcy...

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1605913

Jako że za mniej niż dwie godziny cisza wyborczą to prezentuje moją autorską ostateczną prognozę wyborczą. Ja zazwyczaj się nie mylę.Myślę że ostateczny wynik będzie zbieżny z moimi prognozami.

Błąd to 1%

PIS    -  47,9%
KO    -   25,6%
Lewica -14,1%
PSL      - 6,6%
Konfederacja - 5,1%

Frekwencja: 57-58%

Mandaty

PIS -   249
KO   - 131
Lewica -55
PSL    - 21
Konfederacja - 3
Niemcy  - 1
 

Niedziela będzie nasza!

 

Vote up!
13
Vote down!
-1
#1605888

No chyba dzisiaj i do niedzieli mój ostatni komentarz polityczny dotyczący wyborów. PiS zwycięży, ale chcę żeby miał wynik oscylujący wokół 50%, co jest możliwe. Głosuję na PiS i daję im glejt na następne cztery lata. Zachęcam wszystkich do głosowania. To bardzo ważne. Nie ma czasu na leniuchowanie. Po oddaniu głosu można spokojnie i z czystym sumieniem czekać do godziny 21 a wtedy niemal już wszystko będzie jasne z dokładnością do +- 1,5%, choć nieraz i to bywa złudne. Sądzę, że rzeczywiste wyniki będą podane we środę lub w czwartek (zależy od frekwencji). I niech PiS da tym wszystkim antypolakom potężnego kopa jak Orban na Węgrzech. 

Podziwiam Jarosława Kaczyńskiego za jego poświęcenie a przecież to już wiek nie ten, ale ta kondycja intelektualna na najwyższym poziomie. Kiedyś zarówno on jak i jego brat zapisani zostaną złotymi zgłoskami na kartach naszej historii. Nie pozwólmy, aby nasza bierność nie doprowadziła nas do kaca moralnego. 

Niech wszyscy sobie pomagają i skłonią innych do głosowania, bo im wyższa frekwencja tym lepiej dla PiS-u.

Pozdrawiam i życzę radości w niedzielę po 21

Vote up!
13
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1605890

  Witam! Dzisiaj odebraliśmy karty i materiały wyborcze zawożąc je do lokalu wyborczego tj. do szkoły, które póżniej zabezpieczyliśmy plombą. Jakie było moje zdziwienie, że przygotowano raz więcej stanowisk do głosowania. To dobrze wróży, że spodziewa się dużej frekwencji wyborczej. Jutro trzeba odespać, te intensywne dni kampani wyborczej Prawa I Sprawiedliwości. Pozdrawiam!

Vote up!
13
Vote down!
-1

ronin

#1605892

Witam

 

Rok 2010, a potem 2015 - jakie to psy na mnie wieszano za moje poparcie dla PIS. Wyzywano od pisiorów. Chociaż ja pisowcem sensu scricte nigdy nie byłem. Tak, oczywiście wspierałem PIS. Lecz wyłącznie z chłodnej kalkulacji. Nie widziałem absolutnie nikogo innego, kto byłby w stanie skutecznie wyrwać kraj ze szponów międzynarodowej, lewackiej mafii i ich krajowych cwaniaczków. Toteż, jak moje działanie było absolutnie i wyłącznie propolskie, to oponenci przekształcali to na pisowskie.

Nieporozumień, choć właściwie brak zrozumienia, było zresztą sporo. Głównie z powodów doktrynalnych i emocjonalnych. Gdy popierałem walkę Ukrainy o suwerenność, to walono we mnie Wołyniem. Nie było zrozumienia, że z powodu geostrategii i bezpieczeństwa narodowego, bardzo potrzebujemy spokojnego i przyjacielskiego państwa. Nie liczyło się patrzenie do przodu, tylko wyłącznie historyczne krwawe tragedie. Co mnie jeszcze intrygowało, najbardziej agresywni przeciwnicy Ukrainy, praktycznie nigdy nie atakowali znacznie gorszych oprawców, jakimi byli Niemcy i Rosja.

Podobnie było z filmem Ida. Całkowity brak zrozumienia, że ten Oskar to dobre dla Polski. Bo większość świata jeszcze wtedy nie miała pojęcia, że takie coś jak Polska istnieje. Cóż, ci, co siedzą tylko w swoim zaścianku często popadają w megalomanię, że jesteśmy wysoko w grupie potęg świata. Tak też teraz, gdy literacką nagrodę Nobla dostała Olga Tokarczuk, autorka, którą omijam z daleka, choć czytam bardzo dużo, bo to zła Polka, to ja mimo tego uważam, że to dobre dla kraju, że ona tę nagrodę dostała od pokręconych szwedzkich lewaków. Bo najważniejszy jest interes państwa i słowo Polska ma się pojawiać na świecie kiedy tylko się da.

Nasz szef Gawrion też był raczej ostrożny ze swoim poparciem dla PISu. Aż w końcu ich wiarygodność zwyciężyła.

Pewna nieliczna grupa wciąż poszukiwała dla kraju trzeciej drogi. Najczęściej ulegali antypisowskim manipulatorom z pod znaku JKM. I nawet gdy jeszcze w 2015 popierali dobrą zmianę, to później zaczęli się odsuwać, a niektórzy przeszli na pozycje wrogie, antyrządowe. W tych wypadkach emocje zapanowały nad rozumem. Sam chciałbym silnej i mądrej narodowej partii. Ale jej nie ma! I chyba jeszcze długo nie będzie. Taki neo-komunista Zandberg zjadłby Winnickiego i Bosaka jednym chrupnięciem. A najtęższe głowy i dobrzy patrioci,widząc co się dzieje, te mezalianse z JKM, cz GB, szybko odeszli ( Andruszkiewicz, Kowalski, Rzymkiewicz i inni).

 

Gawrion w podsumowaniu ankiety zajął zdecydowane stanowisko. I to mnie się bardzo podoba.

 

 

JanuszK

 

Vote up!
9
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1605908

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jjk c z żn - n wżn jk mówą Plsc, n wżn czy ją czrnją, pnżją, szklją l wżn dl Cb, ż nj mówą - żn.

Pwn tż sę cszyłś, jk wszędz gdrl &qt;plskch bzch zgłdy&qt; - w kńc przcż n śwc mówl Plsc...

pmętj sę chłp n dź tą drgą...

Vote up!
3
Vote down!
-10

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1605910

To pracuj chłopie by dobrze mówili o Polsce!

Co zrobiłeś? Pochwal się!

Tego, czego najbardziej nie lubią na świecie u Polaków, to to ciągłe stękanie i marudzenie. Martyrologia od czasów Mieszka połączona z megalomanią.

Będzie taki siedział z założonymi rekami, aż świat odkryje jego wspaniałość.

"Opamiętaj się chłopie i nie idź tą drogą..."

Takie Niemcy po II WŚ, gdy dokonywali niesłychanego ludobójstwa i całej litanii innych zbrodni, mieli być wysterylizowani, by na zawsze zniknęli. Lecz nie byli durni i pyszni głupio i przetrwali. Dziś są najpotężniejszym państwem w Europie.

Więc pomyśl chłopie, zanim zaczniesz gadać głupstwa i pycha, którą bierzesz za narodową dumę, znowu cię zaślepi i pozbawi zdrowego rozsądku.

Vote up!
6
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1605911

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nie mam zamiaru się tobie spowiadać ale mimo mojego krótszego wieku, to jestem przekonany w 100%, że zrobiłem bez porównania więcej dla Polski niż ty, szczególnie jak z twoich wypowiedzi wskazuje jedno, że ty się zgadzasz na to aby Polska była pomiatana - żenua

Vote up!
0
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1605923

Już ci wierzę. Pewnie też Nobla dostaniesz :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Vote up!
5
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1605924

 

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/walesie-i-zawiszy-niebieskiemu-dzis-dedykuje-ku-wiekszej-refleksji-0

Vote up!
13
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1605914

13 października mecz POLSKA - Macedonia

ILE bramek strzeli Lewandowski ? ?

Mniej niż dwie czy więcej niż dwie

A. Dwie

B. Mniej niż dwie 

C. Więcej niż dwie

Dla zwycięzcy specjalna nagroda

Wyniki konkursu jutro po 20

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1605932

... zaśmiał się król po francusku, aby go służba nie zrozumiała :-)
Wygra nie R. Lewandowski, a ta drużyna, która strzeli jedną bramkę więcej niż przeciwnik - jak mawiał nasz wspaniały trener Kazimierz Górski :-)

Pozdrawiam,
Satyr 

Vote up!
3
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1605944

Vote up!
4
Vote down!
0
#1605978