KONKURS portalu ARCANA

Obrazek użytkownika portal.arcana
Ogłoszenie

Piszecie Państwo dziesiątki tekstów dziennie na rozmaite tematy polityczne, Państwa artykuły wywołują burzliwe dyskusje, czasem trafiają do gazet, często odkrywają sprawy nieznane przeciętnemu obywatelowi i przemilczane przez salonowe media. Wydaje się więc, że nasz konkurs organizowany jest jakby specjalnie dla Niepoprawnych, tym bardziej, że temat konkursu i tak przewija się na łamach Państwa blogowiska.
Pragniemy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konkursie: Stosunki polsko – rosyjskie w 2010 roku polegającym na napisaniu krótkiego felietonu poświęconemu temu zagadnieniu. Do wygrania książki wydawnictwa ARCANA, do stracenia... zupełnie nic. Autorom pragnącym zachować anonimowość gwarantujemy zachowanie ich danych osobowych tylko do wiadomości redakcji, zaś ci uczestnicy którzy podpisują się swoimi personaliami, mogą trafić na portal ze swoim tekstem ukazującym ten – jak to napisał Profesor Nowak – "annus horibilis".
Więcej szczegółów na stronie:

http://www.portal.arcana.pl/Konkurs-na-felieton-stosunki-polsko-rosyjskie-w-2010-roku,462.html#post

Po raz kolejny chcemy też podziękować Niepoprawnym za odwiedzanie portalu – jesteśmy dopiero na początku naszej drogi, ale wierzymy, że staniemy się poważnym źródłem informacji o wschodzie. Nie od razu Kraków zbudowano!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

... to bym jednak najchętniej wygrał konkurs ortograficzny!

Ile błędów zrobiłem w tym zdaniu?

Tylko mi nie mówta, że "zdania się nie zaczyna od a"! Przy Waszej, darujcie, nauczycielce polskiego z podstawówki, to ja jestem ARCYMISTRZ POLSZCZYZNY i mogę sobie zdania zaczynać od czego zechcę!

Dixi! (To było akurat po łacinie, ale w końcu łacińska cywilizacja zobowiązuje. Hłe, hłe, hłe! Koneczny, ty szampański humorysto!)

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#121529