Gender w przedszkolach

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Jeśli masz dzieci - np. takie w wieku przedszkolnym - i wydawało Ci się oczywiste, że niezależnie od płci (od tego czy masz syna, czy córkę) są dziećmi, to możesz się bardzo zaskoczyć. Idioci zarządzający naszymi publicznymi przedszkolami, najpewniej na podstawie wytycznych z Brukseli, postanowili oswajać nas z ideologią gender i stworzyli taki genialny druk jak w załączeniu. 

Niesamowite! Prawda? I nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać? Ewidentnie nie jest to pomyłka żadnego barana, tylko nieudolna i śmieszna próba przemycania i oswajania nas z ideologią gender. Urzędnicy na podstawie europejskiego trendu postanowili odpłciowić naszych synów, nasze córki. Ba - oświadczenie można przecież również tak wypełnić, że nasze dziecko nie będzie dzieckiem. Będzie wtedy dorosłym? :)

A może nasi niepełnosprytni ministrowie, urzędnicy MEN, urzędnicy gmin i inni przedszkolni "menadżerowie" postanowili w ten sposób prowadzić bojkot wprowadzania gender do przedszkoli w formie zabawnego happeningu?

Jest sprawą oczywistą, że poprzez żadne formalizmy urzędnicy nie zmienią natury ludzkiej. Chłop jest chłopem, baba babą. Nie były tego w stanie zmienić tysiące lat cywilizacji - w wojnie i pokoju naprzemian, pod różnorakimi ustrojami politycznymi czy ideologicznymi. Oczywiście czasem zdarzy się nieszczęście - urodzi się dziecko z wadami układu hormonalnego, w szczególności wadami gruczołów odpowiedzialnych za cechy płciowe - ale niech barany z MEN, gmin i przedszkoli nie próbują z naszych zdrowych dzieci robić chorych, a z nas idiotów...

Nic więcej nie daje mi się napisać na temat tego idiotycznego druku i idiotycznej... chciałem napisać ideologii. Przecież to nie jest nawet ideologia, bo od samego założenia jest to sprzeczne z rozumem, logiką, zdrowym rozsądkiem i jakąkolwiek powagą...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:27)

Komentarze

Natychmiast po przegłosowaniu konwencji przez "polski" sejm pojawiła się informacja, że za to ktoś "łyknie" 200.000.000 zł. Może dlatego nowicka bijąc brawo wyfrunęła jak uskrzydlona z sali obrad nie posiadając się ze szczęścia.
Jaki to musi być niebezpieczny dokument świadczą wyrazy twarzy większości mini-sterków w ławach rządowych.
Owacje były na stojąco, ale bili je przerażeni osobnicy o twarzach bladych, jak kreda.

Pozdrawiam.

Ps. Nie ma możliwości przeczytania załączonego do artykułu blankietu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1465727

Dodałem dodatkową grafikę

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1465733

W czasie, kiedy Ty pisałeś informację o powiększeniu - ja pisałam podziękowanie. :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1465734

"Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel" - te minusy od nich? Czy to może wylęg dewiantów?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Stasiek

#1465947

W tym przypadku w piśmie uwzględnieni są nie tylko rodzice, ale także prawni opiekunowie, czyli rodziny zastępcze, a więc nie biologiczni rodzice.

Formalnie, dla opiekunów. podopieczni nie są "córką" albo "synem", ale właśnie "dzieckiem".

Oczywiście, że niektóre rodziny zastępcze traktują dzieci, które mają pod opieką, jak swoje własne (córki i synów), ale tak się zawsze nie dzieje, szczególnie, gdy rodzinami zastępczymi nie są krewni, a ludzie opłacani przez państwo za opiekę nad powierzonymi im dziećmi.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Lotna

 

#1465731

Jeśli ktoś jest opiekunem to ma podopiecznego. Jeśliby przyjąć Twoje tłumaczenie motywów i celu tego zabiegu, to Ci urzędnicy powinni trafić do podstawówek czy przedszkoli, bo nie znają podstawowych pojęć. Nie mają pojęcia o logice i podstawowych zasadach podziałów logicznych, technikach walidacji wykorzystywanych w formularzach..

Przecież nie muszę tłumaczyć nikomu co to znaczy dziecko i żadna definicja ustawowa, nawet gdyby była, tego nie zmieni że dziecko to dziecko. Tak jak krowa to krowa, koń to koń itp.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1465735

Dz.U.2000.6.69 - Ustawa z dnia 6 stycznia 2000 r. o Rzeczniku Praw Dziecka
 
Art. 2. Ustawowe pojęcie dziecka
 
1. W rozumieniu ustawy dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności.
2. Uzyskanie pełnoletności określają odrębne przepisy.
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1465774

Nie zgadzam sie.  Jesli ja zaadoptowal bym dziecko to automatycznie bylo by moim synem lub corka.  Bez zadnego gadania.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

casey

#1465744

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

inna forma opieki nad dzieckiem co sie nie laczy z prawnym usynawianiem ,jak opiekun tymczasowy czy rodzina zastepcza i prawnie do momentu adpcji dziecko, ktoym sie opiekuja nie jest ich synem, ani corka i wlasnie po to jest ten formulaz.
Ten formulaz ma tez chronic dziecko np.kiedy przychodzi opiekun po dziecko do przedszkola czy szkoly, aby je odebrac nauczyciel nie powinien zawolac do dziecka ze -idz Malgosiu do mamy bo juz po ciebie przyszla bo by zrobil tym dziecki krzywde, jest jeszcze wiele innych w zyciu sytuacji kiedy okreslenie statusu prawnego opiekun/dziecko jest niezbedne i to wlasnie dla dobra dziecka, ktore same swoich opiekunow nie traktuja jako rodzicow i czesto teskni zeby do swoich biologicznych rodzicow powrocic.Szczegolnie ostatnio w Polsce zabiera sie dzieci ich rodzicow pod roznymi pretekstami i szkola czy przedszkole musi wiedzic jaki jest status prawny opiekuna.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1465803

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

gndr wlc tm gdz trzb, n n wyrst z rzpd. Tn przykld Gwrn jst nwyplm smsz tylk tych c slszn wlcz z Gndr. Prwny pkn mz sprwwc pk nd crk,synm lb clkm bcym dzckm frmlz z prwnj strny jst jk njbrdzj pprwny. Gwrn bj tm gdz trzb bc, n n slp. twrdzn z chlpt chlpm , bb bb d tyscy lt cywlzcj t przjw lb cmnty lb clw flszwn prwdy. B przcz kzdy trch mny w z pdly lsbjk byly d zrn dzjw n kzd bb jst bb n kzdy chlp jst chlpm jk nm t cmnt Gwrn slj wcsnc. Mz Gwrn n slyszl Grckj wysp Lsbs,lb wz t z bjk. Wlsn rzdncy nc n chc zmnc w ntrz czlwk tylk chc dc szns "trzcj "plc dsc prwn cmngrd czs n nzywn rzczy p mn. N szczsc prcnt hmsksltw jst mly w klcch - w zlznsc d zrdl 3% n przstrzn lt n zmn s nmnj jdnk tn wybryk ntry byl, jst bdz czy s kms pdb czy n tn prblm nlzy trktwc pwzn b dtyczy n ldz, n bzmyslnych zwrzt.
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1465763

w moim bloku jest 180 mieszkań średno zamieszkiwanych przez 3 osoby.

Czy to oznacza, że "średnio" SZESNAŚCIE osób to dewianci ?

Po jednym na klatke schodową ! 

Mieszkam w tym miejscu już kilkanaście lat i nie wiem z kim ?

Dobrze się maskują !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1465769

Gorzej. Bo każdy z nas zna spore grupy ludzi, gdzie dewiacji nie ma wogóle. Powoduje to nierówny rozkład i kumulację dewiacji. Okazuje się że gdzieś na Twojej dzielnicy mieszka cała klatka zboczeńców :) I też o tym nie wiesz :) 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1465787

trudno.

Jednak cieszę się, że niektórzy(uważam, że lwia większość) zauważyła nitkę humoru w mojej wypowiedzi.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1465820

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

spales ze wiesz ze nie sa homoseksualistami,a moze maja na czole napisane dla szybszego odruznienia.
A nie przyszlo Ci do glowy ze w Polsce szczegolnie w malych srodowiskach wciaz sie odbywa polowanie na `czarownice`i wlasnie przed takimi wscipskimi ludzmi jak Ty homoseksualisci sie ukrywaja ?.
Nie wiem czy wiesz za Hitlera tez ``nie bylo`` gejow tak jak i teraz w niektorych panstwach tez ``nie ma`` z prostej przyczyny bo za przyznanie sie do gejostwa grozi czapa.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1465806

btw. Twoją odpowiedź oceniłem pozytywnie, bowiem do dziś nie byłem przekonany do większościowej opinii o Tobie.

Wybacz, ale w odpowiedzi nie napiszę: też Cię kocham wilk  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1465817

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

tyle ze noie wiem co moja zona na to:)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1465852

Nie znam intencji urzędnika - po prostu czytam, co czytam. I będę rozumiał tak, jak jest napisane, a nie tak jakie były intencje. Moja logika jest nad wyraz prosta. Pierwszy podział dotyczy prawnego aspektu opieki. I tę informację urzędnik zbiera. Po co jest w takim razie drugi zestaw do skreślenia? Gdyby problem był tylko stylistyczny, to mogłoby być samo "dziecko", bez skreśleń. Ale nie jest. Sugeruje to, że jest to część statystyczna. Mamy więc, pomieszanie z poplątaniem, bo mieszamy kryterium płci (syn, córka) i tajemniczego "dziecka". Sugeruje to, że przedszkole nie wie jakiej płci jest wymieniona w formularzu z imienia i nazwiska Anna Kowalska, Jan Nowak? Czy że rodzic nie wie? Opiekun nie wie? Dlatego powtorzyli to skreślenie 2 razy gdy wystarczyło zostawić "dziecka"?

Niezależnie od intencji - formularz jest mało przemyślany i nie ma co bronić nieudolnego stosowania języka polskiego.

Trzecia płeć? Chodzi Ci o choroby układu hormonalnego prowadzące do zaburzeń w rozwoju narządów i/lub do zaburzeń psychicznych oraz popędu? Czy chodzi Ci o zdrowych fizycznie ludzi chcących dodać życia odrobinę smaczku poprzez bzyknięcie ślicznego metroseksualnego faceta przez drugiego takiego samego, a jak zamieszkają razem danie im dziecka na wychowanie?

Choroby się leczy. Ze zboczeniami groźnymi dla społeczeństwa (np. pedofilia) się walczy. 

Dewiantom z wyboru szansy na pewno nie dam, bo to tak jakbym chciał dać szansę mniejszości, która twierdzi że fajnie bzykać kozę, pieska, zwłoki itp i wychodzi z tym na ulicę. Są różne zboczenia ale jeśli chodzi o takie "trzecie płci", to Ciemnogród dziękuje za Twoją postępowość. Jak ktoś chce bzykać np. wieprzowinę z lodówki, to niech szaleje całą noc :D Nie rozumiem gdzie tu ma być szansa ode mnie? Co najwyżej jak się takiemu spieszy to przepuszczę w kolejce w mięsnym :D

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1465786

Ja myślę że ukrytą intencją urzędników jest stworzenie w każdym przedszkolu nowych stanowisk pracy.

Ma to być wykwalifikowany, i z dobrą pensją ............... sekser

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1465788

Nic, tylko "trzecia płeć" na mózg Ci padła.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1465948

[quote]
i gender walic tam gdzie trzeba, a nie na wyrost i z rozpedu. Ten przyklad Gwariona jest niewypalem i osmiesz tylko tych co slusznie walcza z Gender. Prawny opiekun moze sprawowac opieke nad corka,synem lub calkiem obcym dzieckiem i formulaz z prawnej strony jest jak najbardziej poprawny. Gawrion bij tam gdzie trzeba bic, a nie na oslep. A twierdzenie ze chlopt chlopem ,a baba baba od tysiecy lat cywilizacji to przejaw albo ciemnoty albo celowe falszowanie prawdy. Bo przeciez kazdy troche umny wie ze pedaly i lesbijki byly od zarania dziejow i nie kazda baba jest baba i nie kazdy chlop jest chlopem jak nam tu ciemnote Gwarion usiluje wcisnac. Moze Gawrion nie slyszal o Greckiej wyspie Lesbos,albo uwaza to za bajki. Wlasnie urzednicy nic nie chca zmieniac w naturze czlowiak tylko chca dac szanse "trzeciej "plci dosc uprawiania ciemnogrodu czas na nazywanie rzeczy po imieniu. Na szczescie procent homoseksualitow jest maly w okolicach - w zaleznosci od zrodel 3% i na przestrzeni lat nie zmienia sie niemniej jednak ten wybryk natury byl, jest i bedzie czy sie komus podoba czy nie i ten problem nalezy traktowac powaznie bo dotyczy on ludzi, a nie bezmyslnych zwierzat.

[/quote]
 
wilk na kacapy ma rację.
A swoją drogą spotkałam się z teorią mówiącą, że homoseksualizm jest naturalnym (wygenerowanym przez samą naturę) sposobem aby nie powielać złych genów. Tzn. rozmnażać się (przekazywać geny) mają ci, którzy mają dobre geny, a nie ci którzy mają jakąś "usterkę". Mechanizm analogiczny do tego, że swoje geny przekazuje tylko najsilniejszy samiec w stadzie. Jedno i drugie występuje zarówno u ludzi jak i zwierząt, choć faktem jest że u ludzi postawy homo jest to ok. 5% a u innych zwierząt <1%. To daje obraz jak skomplikowanym "tworem" jest człowiek. Przy takim postawieniu sprawy, nie pozostaje nic innego jak tylko zaakceptować zjawisko homoseksualizmu jako takiego i zastanowić się jak to wykorzystać z POŻYTKIEM dla społeczności (np. plemiona pierwotne w Oceanii zaprzęgają osoby homo - jako nieposiadające własnego domostwa i potomstwa - do zajmowania się domostwami i dziećmi z rodziny, pod nieobecność dorosłej części plemienia pracującego w polu lub lesie). To jednak działa tylko przy tzw. dużej rodzinie, nie w modelu że para+dziecko już się wyprowadza "na swoje". Temat jest chyba szerszy i dotyczy przemian kulturowo-społecznych ostatnich kilku przynajmniej tysięcy lat rozwoju cywilizacji.
pozdrawiam!!
Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

www.lesne24.pl czyli dlaczego Polacy mogą być silni bez napinania się i ściemy.

#1466057

Tak jak napisałem. Nie wiem jakie były intencje. Wiem jaka jest moja reakcja - i wiem to na pewno, bo ona taka jest :)

Nawet gdybym nie trafił (a mogę), to dane podane w formularzu są niespójne i nielogiczne. Za ich pomoca się niczego racjonalnego nie osiąga więc taki mój subiektywny wniosek. Przy obecnej ofensywie i propagandzie gender nie dziwię się sobie, że tak to odbieram.

Co do odsetka homoseksualistów - 5% to bardzo dużo - skąd masz takie dane? W moim środowisku na pewno nie jest to 5%. Myślę że pomiędzy 0,5% a maksymalnie 1,5%.

Ciekawa teoria. O ile nie jest to coś co powstało celowo, to na pewno jest taki mechanizm jak piszesz. W innej kulturze homo mogą funkcjonować jako opiekunowie i być może można im wtedy ufać. Dzisiejsza jednak cywilizacja stworzyła wojujące gejostwo - nic dziwnego, że ludzie są uprzedzeni.

Znalazłem ciekawą stronę o leczeniu homo. Myślę że jest to jakaś alternatywa dla chorych, słabszych genetycznie jednostek. Nie badałem tematu ale na logikę myślę, że dzisiejsza farmakologia + psychoteriapia może zdziałać bardzo dużo:

http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/terapia/sukcesy-terapii/swiadectwa-exgejow/365-terapia-homoseksualizmu-dziaa

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1466060

Nie Lotna, dałaś się zmanipulować.

Jak się posyła kogoś do przedszkola to musi być dzieckiem. Dla "prawnych opiekunów", czy "rodzin zastępczych" - jest termin "podopieczny/podopieczna", dla ojczyma, czy macochy jest "pasierb/pasierbica"(odpowiednio w rubryce byłoby np."syn, pasierb, opiekunami są dziadkowie "wnuk, wnuczka" (u muzułmanów też jest jakoś inaczej, bo zauważyłem, iż dzieci na macochę mówią „ciocia”) itd.

 

Rubryka "dziecko" jest idiotyzmem. Wpisać „dziecko” może tylko idiota, który płci dziecka nie odróżnia. Normalny wpisze „syn/córka”, choćby nie było jego – zawsze z jednoznacznie zaznaczoną płcią („wnuk”, „wnuczka”, „bratanek”, „siostrzenica” – jeśli będzie więcej rubryk. Jeśli nie to rubryki powinny być tylko chłopiec/dziewczynka”).

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1465792

W zasadzie jesśli ktoś jest tylko prawnym opiekunem to też nie jest to jego "dziecko". A dziecko takie tez jest chłopcem lub dziewczynką. Miesza tu sie dwa porządki: porządek płci i porządek stosunku dziecka do opiekuna. Ogónie: głupota tylko pytanie czy sterowana czy tylko głupia.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ostatni legion

#1465957

Dziękuję za powiększenie.
SZOK!
Wprowadzili gnoje płeć - dziwadło!
Odebrali dzieciom ludzką postać człowieka.
Nie wiem nawet, co napisać.
Może, kiedy się zakreśli "dziecko", to znaczy, że "osobnik" jest przeznaczony do robienia na nim doświadczeń gender....????
Nie wiem.....:(

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1465732

A moze by tak zmienic na - ON,ONA,ONO - tys nowocesnie

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1465739

np: corka/syn/dziecko/inne

moze kosmita lub cokolwiek macie na mysli. Niestety spotykam sie z objawami ciezkiego debilstwa na codzien.

Dobrze ze mam madra zone i dzieci bo bym chyba zwariowal.  Np.  u mnie w pracy pytam sie dlaczego tak myslisz ?

Facet odpowiada bo tak mowia w tv. W tym momencie urywam rozmowe i przechodze na temat pogody.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

casey

#1465741

Programy gender dla przedszkoli są finansowane w małych przedszkolach za pieniądze UE, jest ich prawdopodobnie kilkadziesiąt. Ponieważ śledzę ten temat pozwalam sobie wrzucic kilka linków do tematu (z domowego archiwum.
 
Jak reagują dzieci na program "Równościowe Przedszkole"? Chłopcy gryzą i płaczą, nie chcą ubierać się w "dziewczyńskie" rzeczy

(...)Jaki wpływ realizacja tego programu może mieć na psychikę przedszkolaka, teraz i w przyszłości?

Na swoich szkoleniach, dotyczących innych tematów, poznałam nauczycielki, które przyznały się, że zostały przymuszone przez dyrektora przedszkola do wprowadzenia tego programu do zajęć z dziećmi. Jedna opowiedziała, jak reagują dzieci. W momencie, kiedy zaproponowała chłopcom przebranie się w sukienki, część z nich uciekła do toalety, część zaczęła płakać, kilku zaoponowało natychmiast, a jeden zareagował agresją i chciał nauczycielkę pogryźć. Program odziera z godności małych chłopców. O ile dziewczynki godzą się na przebieranki, bo to dla nich frajda, dla chłopców jest to uwłaczające. Nawet jeśli nie jest to przymus, a propozycja. Takie zajęcia prowadzą do ogromnego "bałaganu" w psychice dziecka i będą się ciągnąć za nim przez całe dorosłe życie. Takie odzieranie chłopców z godności to dla mnie przestępstwo.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/62248-ja ... kie-rzeczy

 

 

Szóstka za gender 

W jednej ze szkół w Bełchatowie nauczyciele przekupują chłopców obietnicą wyższej oceny, aby odgrywali dziewczęce role i całowali koleżanki. Maluchy reagują płaczem

Taka sytuacja miała miejsce w czwartej klasie jednej ze szkół podstawowych (Szkoły Podstawowej nr.8 w Bełchatowie). Wychowawczyni i nauczycielka języka polskiego prowadziła zajęcia tzw. techniką dramy. Nakazała chłopcom odegrać rolę dziewczynek i rozmawiać na temat lalek Barbie. Jeden z chłopców miał się wcielić w rolę matki. Musiał też pocałować dziewczynkę, grającej rolę córki. Chłopiec rozpłakał się.

Za zaangażowanie się w role dziewczynek chłopcy otrzymali obietnicę najwyższej oceny, czyli szóstki

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/22477 ... -zwariowal

 

Konsekwencja podpisane ustawy będzie prawdopodobnie obowiązkowa seksualizacja dzieci, według wytycznych WHO, juz od czwartego roku życia.

 

 

Link do tzw. standardów edukacji seksualnej w Europie, w linku dokument WHO (w tłumaczeniu na język polski).http://www.undp.org.pl/eng/About-us/Lib ... i-zdrowiem

Od strony 38 - Matryca - podział na grupy wiekowe - tabelka, a w tabelce min. kolumna zawierające informacje, o czym dziecko należące do określonej grupy wiekowej wiedzieć powinno oraz jakie powinno posiadać umiejętności => proszę zwrócić szczególną uwagę na rząd zatytułowany: seksualność (trzeci od góry w każdej grupie). 

Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem

dla dzieci o - 4 w sferze seksualność

Radość i przyjemność z dotykania
własnego ciała, masturbacja
w okresie wczesnego
dzieciństwa

Odkrywanie własnego ciała
i własnych narządów płciowych
Fakt, że fi zyczna bliskość stanowi
normalną część życia
Czułość i fi zyczna bliskość
jako wyraz miłości i sympatii

dla dzieci 4- 6 w sferze seksualności

Znaczenie i wyrażanie seksualności
(np. wyrażanie uczucia
miłości)
Stosowny język seksualny
Uczucia seksualne (bliskość,
przyjemność, podniecenie) jako
część ludzkich odczuć 
(powinny
to być uczucia pozytywne;
nie powinny zawierać przymusu
czy powodować uczucie

emocje:
Przyjaźń i miłość w stosunku
do osób tej samej płci

dla dzieci 6- 9

w sferze płodność i prokreacja

Wybory dotyczące rodzicielstwa
i ciąży, bezpłodności,
adopcji
Podstawowe wiadomości dotyczące
antykoncepcji (jest
możliwe planowanie i decydowanie
o swojej rodzinie)
 Różne metody antykoncepcji

seksualność:

Seks w mediach (łącznie z Internetem)
Zadowolenie i przyjemność
z dotykania własnego ciała
(masturbacja/autostymulacja)
Stosowny język seksualny
Akceptacja własnej i cudzej
potrzeby prywatności
Radzenie sobie z obrazem
seksu w mediach
Używanie języka związanego
z seksem w nieobraźliwy
sposób
Współżycie

dzieci 9 -12 w sferze seksualność
 Pierwsze doświadczenia seksualne
Orientacja płciowa
Zachowania seksualne młodych
osób (różnorodność zachowań
seksualnych)

 
I równolegle wpajana jest miłośc dla związków nieheteroseksualnych.

 

Kto stoi za seksualizacją dzieci? Kim są twórcy organizacji, które wchodzą do szkół?

Marzena Nykiel prześwietla jedną z organizacji, która w ubiegłym roku zorganizowała w warszawskich liceach warsztaty równościowe. Zajęcia były obowiązkowe, a rodzice nie zostali o nich nawet poinformowani”. Kim są ludzie tworzący Fundację Wolontariat Równości?

Autorka prezentuje trzy osoby najmocniej kojarzone z organizacją: założyciela fundacji, sekretarza zarządu i jednego z członków rady nadzorczej. Fakty są wstrząsające.

Fundatorem organizacji jest Szymon Niemiec – aktywista LGBTQ, LGBT, pomysłodawca i wieloletni organizator Parad Równości, były prezes zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na rzecz Kultury w Polsce. Był także członkiem zarządu Unii Lewicy oraz rzecznikiem prasowym Antyklerykalnej Partii Postępu „Racja”, stworzonej przez Romana Kotlińskiego, naczelnego „Faktów i Mitów”, która w ostatnich wyborach parlamentarnych połączyła się z Ruchem Palikota. Jako instruktor teatralny i modelingowy, mający w swoim dorobku taniec erotyczny i książkę kucharską, eksperymentuje teraz z „chrześcijaństwem progresywnym”(...)

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/21319 ... a-do-szkol

 

Przypuszczam, że tak wyedukowane dzieci będą łatwym łupem dla pedofilów o raz innych odmieńców, moga mieć rozmytą tożsamość płciową, a w przyszłości nie beą sobie zawracały głowy np. polityką, tylko seksem.

 

 

 

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1465784

"Przypuszczam, że tak wyedukowane dzieci będą łatwym łupem dla pedofilów o raz innych odmieńców, "

Przypuszczam, że to właśnie te osoby stoją za wdrażaniem tego idiotyzmu

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1465790

Oczywiście że stoją - tylko że w roli "pożytecznych idiotów". Cele gender są dużo, dużo ambitniejsze, a korzyści mają mieć z tego tytułu załkiem inne kreatury.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1465794

font-family:"Verdana","sans-serif";color:black;background:mintcream">Nic więcej nie daje mi się napisać na temat tego idiotycznego druku i idiotycznej... chciałem napisać ideologii. Przecież to nie jest nawet ideologia, bo od samego założenia jest to sprzeczne z rozumem, logiką, zdrowym rozsądkiem i jakąkolwiek powagą...

 

Dobrze chciałeś napisać, że ideologii. “Rozum, logika, zdrowy rozsądek” to są idee, one twardo stoją na gruncie rzeczywistości - zwłaszcza prawdy i natury. Jak coś jest z nimi sprzeczne, to jest nie tylko niepoważne, ale ideologiczne.

Więcej - jak mija się z prawdą (a taki jest przypadek podawania za płeć czegoś, co nie jest płcią biologiczną), to ta ideologia nazywa się satanizmem.

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1465796

To co napisałeś  o przedszkolach i o wprowadzeniu oświadczeń zacierających różnice płci jest bardzo ważne. Niestety nie jest jedynym wybrykiem rządzących w naszym kraju. Wczoraj obchodziliśmy walentynki. Z tej okazji w Jastrzębiu Zdroju wprowadzono „Autobusowy bilet dla zakochanych także dla gejów i lesbijek”. Dwie osoby mogą jechać na jednym bilecie. Zdziwieni? 
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3748039,autobusowy-bilet-dla-zakochanych-takze-dla-gejow-i-lesbijek-zdziwieni-walentynki-2015,id,t.html?cookie=1

Informacja o tym wydarzeniu najpierw zobaczyłem na pasku w informacjach dnia w TV Trwam, od 3-5-tej minuty. http://tv-trwam.pl/film/informacje-dnia-14022015

Czy w innych mediach była na ten temat informacja nie potrafię powiedzieć.
Sądzę że przez takie pojedyncze akcje chcą nas oswoić z obecnością gender w naszym życiu. Jeżeli prezydent podpisze przegłosowaną konwencje o przemocy wobec kobiet to będą mogli wydać zakaz krytykowania tych wynaturzeń. Wczasie rozmów ze znajomymi odnoszę wrażenie że niewiele mają na ten temat do powiedzenia dlatego bardzo cenne jest zestawienie wydarzeń i podanie źródeł przez omilka(ę). Mamy kampanię prezydencką i trzeba to wykorzystać żeby kandydaci na prezydenta wypowiedzieli się jakie jest ich stanowisko w tej sprawie. Niech ujawnią swoje poglądy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

trzeźwy

#1465836

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Zum Alten Pastorat został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1465842

Więź to jedno a płec to drugie. Już napisałem i powtarzać się nie chcę. Bo jeśli urzędasa obchodzi płeć to są dwie czyli tyle ile rodzajów kibli a jeśli stosunek opiekuna do dziecka czyli czy jest ów opiekun wychowawca w domu dziecka czy rodzicem to druga sprawa. Jak mozna tego nie rozumieć?

Jeszze trochę a zaczniemy mieszkańców Polski dzielic na ludzi, lemingi i członków PO. Do wyboru tylko jedna z tych trzech opcji. Przyjemnie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ostatni legion

#1466121

Każda "brukselska defekacja" znajduje natychmiast ujście w umysłach rodzimych decydentów.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1465871

                                      

 

Jeśli zaczniesz szminkować sobie usta i nosić spódniczkę, będziesz pod zwiększoną prawna ochroną. Jeśli nie – będą Ci przysługiwać mniejsze prawa.

 

Czteroletnia córeczka będzie zapraszana do specjalnego pokoju, gdzie – zgodnie z instruktażem – zamiast zabawy lalkami, przygotowującej ją do bycia mamą, będzie uczyć się masturbacji, która powstrzyma jej prawidłowy rozwój psychoseksualny.

 

Wy jako rodzice nie będziecie mogli się sprzeciwić. Nawet jeśli dziecko będzie chodzić do przedszkola prywatnego czy katolickiego.

Read more: http://www.pch24.pl/drogi-tato-rodziny-,34009,i.html#ixzz3RxRVFBmD

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1466064

"rodzic I/rodzic II" żeby tatuś Jorgen i mamusia Hans czuły się komfortowo, niewyalienowane ze społeczeństwa.

 

Przypomnę mój stary śmiesznie-nieśmieszny wpis:

http://niepoprawni.pl/blog/1830/ze-wspomnien-wnuczka-dziadka-donalda

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1466090