Jaja jak papachy, czyli ułaskawienie Kamińskiego nieważne!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Bardzo mi się podoba wyrok ferajny z Sądu Najwyższego, kwestionujący ułaskawienie szefa CBA, Mariusza Kamińskiego przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Podoba mi się do tego stopnia, że się z tej radochy obśmiałem i objadłem, a nie opiłem tylko dlatego, że ja się nie opijam.

W sumie szkoda, bo, jak mawiają nasi eksopiekunowie – Boh trojcu lubit! , ale ja pazerny nie jestem i mnie dublet wystarczy.

A wszystko się zaczęło od misternej strategii, opracowanej ponoć przez najtęższe głowy w kancelarii prezydenta: Sadurska-Soloch-Magierowski.

I w ramach tej genialnej strategii Pan Prezydent puścił do nadzwyczajnej kasty oczko, wyrażając niezgodę na proponowane przez Ziobrę ostateczne rozwiązanie kwestii ferajny z KRS:

wygaszenie ich mandatów (za wyłączeniem tych od drogówki) z chwilą wejścia w życie nowej ustawy.

Puszczając oczko Prezydent zupełnie się nie przejął faktem, że wywala tym samym w kosmos cały pisowski plan sanacji znieprawionych sądów (to nie ja – to Prezes, TEN Prezes).

Dokładnie tak, jak już wywalił w kosmos pisowski plan rozgonienia samorządowych sitw, klik i układów, poprzez uniemożliwienie startowania w wyborach seryjnym wójtom, burmistrzom czy prezydentom.

No, ale dla Pana Prezydenta DKJN! (Druga Kadencja Jest Najważniejsza) - nawet ważniejsza niż tysiące selfie strzelanych sobie tu i tam.

Puścił więc Pan Prezydent do nadzwyczajnej kasty oczko, a nadzwyczajna kasta w rewanżu – lu go pałą przez (za przeproszeniem) łeb!

Ale tak jest, kiedy prezes Sądu Najwyższego grozi ludziom, że ich samochodem rozjedzie (o tu – od 1 min 9 sekundy grozi) , a pisowska włast' udaje, że nic się stało.

No, gdyby taki jakiś Kowalski powiedział komuś, że go samochodem rozjedzie, to pisprokuratura z mety by się nim zajęła, a pistelewizja by pokazała jak to się z łobuzami włast' nie patyczkuje.

Ale prezes Gersdorf, która się wychowywała na żoliborskim specosiedlu z braćmi Kaczyńskimi przez płot, nie po to nazywa się Gersdorf, a nie jakaś za przeproszeniem Kowalska, żeby ją teraz pisprokuratura za groźby karalne ścigała.

Cóż, nie wiem, jak tam z tym Kamińskim Mariuszem jest: czy może sprawować urząd ober Bonda. czy nie, ale sądzę, że dopóki będzie łapał plotki, to go żaden rekin nie dziabnie, bo i po co.

Na koniec wyjaśnienie dlaczego te jaja jak papachy, a nie jak berety?

No wystarczy spojrzeć na sędziego sprawozdawcę i co jak co, ale beret do niego nie pasuje, za to papacha – jak ulał!

https://twitter.com/tvp_info/status/835781945615339520

-----------

Informacja dla Czytelników:

w związku z trollowaniem moich tekstów,  nie odpowiadam na żadne komentarze.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:13)

Komentarze

cięta sitwa

 

jak nie chce

ciąć brzytwa

to ją przejmie

cięta sitwa

 

PS Jeszcze trochę i Ziobro rozpieprzyłby górę tej sędziowskiej sitwy. Po co są jednak hamulcowi w partii rządzącej? Tyle że kalkulacje i kunktatorstwo mogą się skończyć tym, że najważniejszą reformę - reformę sądownictwa - szlag trafi! A klęska tej reformy oznacza klęskę PIS-u i Dudy.   

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1540967

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

- ułaskawienie jako nielegalne jest niebyłe
- brak apelacji
- termin stawienia się w więzieniu upłynął

Szach mat!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1540970

Wychodzi na to, że prezydent A.Duda to K.Dudek jest. Tyle, że mało śmieszny.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

ess

#1540972