Niemcy winni śmierci polskiego kierowcy!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Niemcy winni śmierci polskiego kierowcy!

Jak to „nie Niemcy”? Oczywiście, że Niemcy i nikt inny! I proszę mi tu nie rżnąć  głupa, bo to zajęcie tak już ostatnio oblegane, że nawet ten bon mot Korwina spowszedniał.

A niby kto tych obcych kulturowo i nienawidzących białych ludzi, tylko dlatego że są biali, islamistów do Niemiec sprowadził? Może Marsjanie?!

Nie dość, że sprowadzili, to jeszcze upilnować nie potrafią!
Potrafią? Tak? Naprawdę?
Co – mało było tego – pardon my German – macania Niemek w Kolonii podczas ubiegłego Sylwestra? Tak ich upilnowali?!
Za parę dni kolejny Sylwester – i co, kolejne masowe macanie Niemek ? W imię tolerancji?

Wszystko jedno, czy tym zabójcą Polaka (i kilkunastu Niemców, ale to ich wewnętrzna sprawa i ja się w to wtrącał nie będę) jest islamista z niemieckim paszportem  czy islamista  korzystający z prawa pobytu w Niemczech.
W każdym przypadku tego mordercę Polaka wpuścili do Europy Niemcy i oni za jego zbrodnie są całkowicie odpowiedzialni.

Niemieckie wzorcowo wręcz kodowskie media epatują publikę informacją, że ciężarówka-taran użyta przez islamistę do uklepania niemieckiego świątecznego jarmarku była „na polskich numerach”

Cóż – od razu widać fachowców:

przecież w KL Auschwitz i innych niemieckich (wiem, wiem że polskich, ale ja anty europejczyk jestem, to i kłamię, że to niemieckie obozy były)  obozach śmierci Polacy milionami byli „na numerach niemieckich” – tablice rejestracyjne im Niemcy na ciele tatuowali, niezmywalne takie.

Kiedy już opłaczemy polskiego kierowcę, zamordowanego przez legalnie przebywającego w Niemczech islamistę, stanie przed nami kwestia natury najbardziej zasadniczej z zasadniczych:

Co zrobić z tą trwającą wciąż presją ze strony brukselskiej ferajny, która chciałaby wepchnąć nam na karki tych zaproszonych do Europy przez Merkel i jej „proeuropejskich” kumpli z krajów tzw starej Unii islamistów?

Jak to co – pod żadnym, ale to żadnym pozorem nie wpuszczać tej morderczej dziczy do Polski!

I kiedy już się wydawało, że politycy w obawie o własne, przyspawane do darmowej kasiory tyłki (wyborcy tego akurat numeru, czyli importu islamistów nikomu nie darują)  chętnie zapomnieli o bełkocie Kopacz, Pitery (PO) czy Żurawskiego-Grajewskiego (PiS), rolę promotorów tego samobójczego obłędu przejęli nagle redaktorzy Chrabota Bogusław i  Koziński Agaton.

A dokładniej w radiowej trójce przejęli, gdzie 20 grudnia o 9:35 w audycji prowadzonej przez Marcina Pośpiecha zgodzili się, że Polska powinna przyjąć 7 tys islamistów  (co zaproponował Koziński, a ochoczo klepnął Chrabota) i co jest bulszitem zupełnym, bo jak już pisałem, każdy z takich wpuszczonych islamistów ma prawo sprowadzić sobie rodzinę, co oznacza przemnożenie tych tysięcy przez przynajmniej 7.

No ale skoro tym panom wolno, to i mnie też:

Chcą wpuszczać islamistów?
OK, każdy obywatel Polski ma prawo zaprosić do siebie dowolnego obcokrajowca, deklarując zapewnienie mu spania, wiktu, opierunku i w razie potrzeby – leczenia.

To po 5 na każdego z redaktorów!

Nie? A to niech się… wyciszą (eufemizm).

Państwu zaś proponuję przede wszystkim  nie czytać „Rzeczpospolitej” i „Polski the Times”, bo finansowanie gazet promujących import islamistów do Polski  to rodzaj masochistycznego samobójstwa.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

(Fedorowiczem) - to tym razem nie sposób z Nim się nie zgodzić.

Ode mnie +5.

Pzdr,

Vote up!
7
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1528572

http://www.prawdaobiektywna.pl/media/dziennikarka-tvn-polski-kierowca-posluzyl-za-narzedzie-zbrodni-870.html

Vote up!
6
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1528574

Niemiecka polityka...

 

Niemiecka polityka wobec emigranta -

towar macany należy do macanta!

Vote up!
6
Vote down!
0

jan patmo

#1528585

Nie czytać "Rzepy" i innych gazet które opowiadają się za przyjmowaniem imigrantów. Zgoda! Takie odchudzenie wpływów gotówki "dobrze zrobi" enuzjastom multi kulti w Polsce.

Ale "Rzepy" mi naprawdę żal. Był to dziennik odróżniający się wyraźnie od GWna i reszty, zarówno wysokim ogólnym poziomem, jak i ,swietnie prowdzonym działem gospodarczym i prawnym. Poza tym, za redakcji Łukasiewicza, 2000-2004 i Lisickiego 2006-2011, dbano, aby przedstawić dwa, lub więcej, punkty widzenia na zagadnienia polityczne. Redaktorstwo Gaudena 2004-2006) było nieudane, bo z Rzepy starał się zrobić wyborczą. Czytałem Rzepę dość regularnie, ale po przejęciu tytułu przez Hajdara, przestałem, bo zaczął się zjazd w dół który trwa. Próbował spadek zahamować Wróblewski (2011-2012), ale nieskutecznie i niekonsekwentnie. Później było już dołowanie i klapa. Trochę szkoda, bo kiedyś był to tytuł znaczący, ale właściciel obecny pewnie rozwali to co kiedyś było niezłe.

Porównując Rzepę z GWnem, Gazetą Prawną i Polską the Times, wydaje się, że była to próba wydawania gazety niezależnej, czyli niezaangażowanej w aktualne spory polityczne, o dość umiarkowanym profilu, prezentującą wielość opinii. Teraz to ujada jak reszta mainstremu, Trudno. Stało się. Zarżnięto niezłe (w naszej rzeczywistości medialnej) pismo. Już się nie podniesie. To widać.

Vote up!
6
Vote down!
0

Traczew

#1528595

Rzepę podsumowałem 4 lata temu - niedawno ten tekst przypomiałem przy okazji cyrku z "plusem minusem":

http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/hajdawerkiewicz-20

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1528602

Pojawiły się w sieci komentarze, oskarżające wprost niemieckie służby specjalne o tę zbrodnię. Te tytuły o polskiej ciężarówce zbiegly się w czasie z awanturnictwem opozycji z KODem, nawoływaly do nienawiści do Polski i Polaków.

Dziwne wydaje się, że przeszkadzający kierowca został przy życiu do ostatniej chwili (po co?), jak i to, że zamachowcy zostawili swoje dokumenty jak na tacy. Pościg był i jest nieskuteczny.

Za mało mam informacji, żeby mieć w tym względzie własne zdanie, ale fakty są zastanawiające.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1528615

Mogę tylko powtórzyć odpowiedź, którą umieściłem pod komentarzem Romana z USA: ta sprawa śmierdzi na odległość i coraz bardziej

Vote up!
5
Vote down!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1528633

policjanta? To jest bardzo możliwe, teraz będzie zacieranie śladów. Poniżej wklejam ponownie coś co znalazłem w internecie.

    Otrzymalam maila nastepujacej tresci (czy Panstwo majacy krewnych w Niemczech wiedza cos o odmowie dostepu stronie polskiej do ciala Polaka?):

    i Moim zdaniem prawdopodobna staje się teoria że:
    1. Polak został porwany i wykorzystany do tego żeby pojechać ciężarówką na tę ulicę, bo terrorysta nie potrafił sobie poradzić z jazdą TIRem
    2. terrorysta groził mu nożem i nie miał żadnego pistoletu, Polak nie był świadomy gdzie i po co jedzie
    3. kiedy dojechali na ulicę, terrorysta kazał się Polakowi przesiąść na fotel pasażera i potem gwałtowanie przyspieszył wciskając gaz
    4. kiedy Polak się zorientował, że on wjeżdża na teren jarmarku i cgce zabijać, rzucił się na muslima i zaczęła się walka,
    5. Polak został dźgany nożem i pokonany. Żył jeszcze w samochodzie po ataku.
    6. kiedy TIR się zatrzymał terrorysta uciekł i nie strzelał do Polaka wcale,
    7. kilka chwil później padły strzały do środka kabiny, strzelał jakiś policjant kiedy zobaczył ruch i osobę w środku. Polak został zabity przez niemieckiego policjanta.
    8. właścicielowi firmy okazano tylko zdjęcie Polaka i nie okazano ciała. Rodzinie ani konsulowi RP także nie pozwolone obejrzeć do tej pory ciała.
    9. Jaki sens byłby aby muslim dźgał Polaka nożem, ryzykując że ciężki 130kg Polak może mu go wyrwać, jeśli miałby pistolet. Pistoletu po prostu nie miał ! On nie strzelał do Polaka,
    10. Niemcy teraz będą tuszować sprawę że sami zastrzelili niechcący Polaka, i będą robić z niego bohatera odwracając wtedy od tego faktu uwagę opinii publicznej.
    11. Trzeba sprawdzić jakie pociski i z jakiej broni (czy policyjnej) były w ciele Polaka i samochodzie. Tego prokuratura nie może odpuścić Niemcom!!!!
    12. W niemieckich mediach na żywo przez chwilę po ataku było pokazywany wywiad ze świadkiem, który mówił że widział jak terrorysta wyskoczył z samochodu ale nie było żadnego strzału. Strzały popadły dopiero po dłużej chwili.
    13. Już tego w mediach niemieckich nie usłyszycie, bo film zniknął i nie jest dostępny. Świadek ten jest utajniony.

Vote up!
7
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1528627

Ta hipoteza brzmi tak koszmarnie, ze... 

Dwa fakty zwracają moją uwagę:

1. szukanie przez niemiecką policję "po omacku" zamachowca choć przecież na trasie przejazdu ciężarówki był monitoring i jego zdjęcie z pewnością policja miała od samego początku śledztwa,
2, drugi aspekt to zadziwiająca "miękkość" reakcji polskiego rządu - przeciez to rząd powinien się o tego Polaka szkalowanego przez Niemców upomnieć.

Ale jeśli teraz się toczą jakieś poufne rozmowy na linii Berlin-Warszawa w sprawie załatwienia tej sprawy bez uszczerbku dla wizerunku Niemiec i relacji międzyrządowych to i tak się tego nigdy nie dowiemy

Vote up!
4
Vote down!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1528632

Jest możliwa wersja, ze Polaka zastrzelił niemiecki policjant. Wprawdzie widziałem wypowiedź szefa Straży Pożarnej który dowodził na miejscu zamachu i wypowiedział się dla Gmyza, że żadnych strzałów na jarmarku nie było, ale mógł o tym nie wiedzieć przyjechał później. 

Ale kilka godzin temu podano, że znaleziono odciski palców tego Tunezyjczyka na zewnątrz kabiny. A to oznacza, że nie musiał kierować ciężarówką, ale tylko brać udział w opanowaniu wozu. Musiała to być jakaś grupa bo nasz kierowca to wielki chłop i pewnie paru napastnikó go obezwładniło a nie jeden. 

Zagadką jest dlaczego siedział w kabibie. Zmuszono go do tego? Raczej nie prowadził auta na żadnycm etapie, bo siedząc po lewej mógłby zablokować ciężarówkę wjeżdżając na słup czy blisko budynku, jakąś przeszkodę mógłby znaleźć, tak aby zablokować drzwi z prawej strony i wyskoczyć.

Sprawa nie jest jasna. Rozpatrując możliwość że został zastrzelony przez niemiecką policję, trzeba wskazać, że to możliwe ale znaczyłoby to też, że ukrywa się to ze strony niemieckiej, boją się widać przekazująć Warszawie taką informację, dałby berlin haka dla siebie. Tak myślą. Gdyby ujawnili rządowi to taka wiadomość byłaby nie do wykorzystania, ale byłaby to bomba o której nad Szprewą musieliby zawsze pamiętać. Ale raczej dla Niemiec wygodniejsze byłoby UJAWNIĆ taką informację, co opinia przyjętaby ze zrozumieniem, no bo w nadzwyczajnej i tragicznej sytuacji policjant mógł zrobić błąd. Jest też niedana informacja, że była to broń zrobiona w warsztacie, czyli samopał. To by wykluczało policję, ale nie służby specjalne.

A na koniec. Czy nasz prokurator był obecny przy sekcji. Jeśli nie, no to ja nie chcę nawet myślećo tym  - pamiętamy wszyscy o "sekcjach smoileńskich". O to powinni pytać dziennikarze - z obu stron, a nie filmować debili politycznych obozujących w sali obrad Sejmu. .  

Vote up!
4
Vote down!
0

Traczew

#1528649

Sprawca (?) zastrzelony w Mediolanie, sprawa zamieciona, zeznawać nie będzie.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1528677

I tym oto sposobem wszystko ułożylo się  tak, jak zostało zaplanowane.
Fachowa robota!

Vote up!
4
Vote down!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1528686

kazdy krajowiec:) w europie idzie z komurka nawet do toalety!! w ktorej jest aparat do robienia zdiec .W tym miejscy jest setki kamer ktore zarejestruja nawet mrugniecie oka !:) Slowem totalna !!! cisza!! i knebel w koszermediach !europejskich!:).jak podaja wielkie internetowe strony na www.sprawca zostal zchwytany,ZKOPANY :) w pobliskim parku i ....dostarczony do POLICJI:).Ale ..medialnie porazone i rozmodlone biale europejskie bydlo podatkowe :)czytaj {Krajowcy} nie moga poznac "{zawod" tego zbrodniarza!. ja skalniam sie do opini tych forumowiczow ktorzy twierdza ze ten zbrodniarz juz spokojnie gra w szachy z Gosiorowskim i baksikiem :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

antysemityzm = ksenofob.niepostepowiec,nacjonalista,oszolom:)

#1528693

gdybanie bo nawet niemieckie zeitungi podają sprzeczne informacje choć podobno czerpią z jednego źródła. Solidarność zwykłych Niemców z zabitym Polakiem dosłownie w ciągu kilku  godzin rozbiła się o ścianę narracji, narzucanej przez tzw.wiodące  niemieckie tytuły, a wystarczy reakcja Merkel na ogłoszenie Polaka bohaterem jest jasne skąd ona jest narzucana. Została tylko akcja angielskich kierowców i takie widoki na drogach:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1038766199565994&set=a.952426414866640.1073741836.100002978719280&type=3

 

Misteria działy się dziś wokół gościa Makreli, Tunezyjczyka - specjalnie dybałam dziś na trzy tv centralne serwisy informacyjne u mnie, o 17.oo, 19 i 20. Trzy różne wersje - o 17 "zastrzelony", o 19 - "widziany w Mediolanie", o 20 - zastrzelony przez carabineri  w Mediolanie jest prawdopodobnie sprawcą tragedii w Berlinie. Wszystkie trzy telewizornie mają w sumie jedno źródło - europejska agencja prasowa czy jakoś tak się ten eurokołchoźny "PAP" nazywa. Tylko w jednej z emisji (17.oo) pojawiło się  lakoniczne info, że on już był  raz aresztowany w Niemczech ale zamiast deportacji, został wypuszczony.  W następnych o tym już ani słowa. 

Wnioski pozostawiam do indywidualnego wyciągnięcia.

Komuś tu się marzyło żeby polski prokurator był przy oględzinach i sekcji zwłok naszego Rodaka. Będzie powtórka ze Smoleńska tylko, że w wydaniu niemieckim. To moje zdanie bo coś jest do ukrycia przed opinią publiczną. Co - pozostaną chyba tylko spekulacje. Nie zdziwi mnie jeśli  w Berlinie zostanie "usłużnie" skremowany... "żeby Rodzinie zaoszczędzić etc., etc." bo już widać, że rodzina nie ma tam nic do gadania. 

Jeszcze jedno takie moje własne spostrzeżenie na podstawie doniesień moich lokalnych mediów - dziwnie dużo czasu "zajęło"  Niemcom ustanowienie obywatelstwa naszego Rodaka. Jakby słowo "Polak" było jakimś tabu, jakby komuś zależało by ta tożsamość pozostała jak najdłużej nieznana europejskiej opinii publicznej,  a przecież nie jest żadną tajemnicą , że akurat "te" służby niemieckie są tak perfekcyjne, że wciąż nie mają sobie równych. 

Coś jest na rzeczy!

Odnośnie "Rzepy"... Była "Rzepa", była ale się sqrw#ła!"... Tylko, że mnie cierpliwości do "Rzepy" starczyło na rok dłużej od Ciebie. 

Pozdrawiam i Wesołych Swiąt!

 
 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1528721

Wiesz, Niemcom się w sumie nie dziwię - grają swoją, egoistyczną grę. Dziwi mnie natomiast to, że polski rząd nie stawia sprawy zamordowania POLAKA!!! twardo: dostęp do materiałów, uczestnictwo w śledztwie itp.

OK, premier Szydło przyznaje w ekspresowym tempie wdowie i dziecku Łukasza rentę specjalną, ale to jest minimum minimorum!

Słabi jesteśmy,  mimo buńczucznych zapowiedzi i chojrakowania, gdy przychodzi co do czego - udawanie, że deszcz pada..

Cóż - od wigilijnego stołu przesyłam życzenia takie: niech to Boże Dziecię rękę podniesie wreszcie i tę Ojczyznę miłą pobłogosławi! Bo ile można czekać :-/

Vote up!
1
Vote down!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1528786

Nie Polska lecz potrzebujący obywatele mogą przyjąć imigrantów jeśli są w takiej potrzebie .Podam taki przykład , inwalida wymagający opieki osób trzecich powinien mieć możliwość sprowadzenia młodej imigrantki . Zapewnia ubezpieczenie ,jedzenie zakwaterowanie ,samochód na zakupy itp.Niestety opiekun tylko dostaje cos tam powyżej 500 zł + jedzenie itd. gratis nie jest najgorzej dla uchodźcy z kraju gdzie wojna. Jednak istnieją bariery administracyjne i nie jest to prosta sprawa sprowadzić sobie pomoc .W dużych gospodarstwach rolnych także także potrzebni są " parobki  " przyucza się do pracy na kombajnach itp. będą więcej zarabiać . Powtarzam nie państwo czyli podatnicy maja zabezpieczyć byt "wyrobnikom" imigantom np. z Bliskiego Wschodu lecz podmioty korzystający z ich pracy . 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1564836