Teraz Rzepliński z Gersdorf sądy wam zreformują :-D

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
BlogNo i co, pisowcy – łyso?
No nie musicie odpowiadać, bo ja w sumie to Wam współczuję:


tak, ja to się udało Andrzejowi Kornhauserowiczowi Dudzie i obu Romaszewskim - pardon - rozpiździć Prawo i Sprawiedliwość, to nawet Tusk nie potrafił!

Właśnie Prezes Gersdorf, po wyjściu z Pałacu Namiestnikowskiego zadeklarowała, że się Andrzejowi Kornhauserowiczowi Dudzie oddaje "do dyspozycji intelektualnej" :-D

Nie, no niech mu się oddaje do dyspozycji, ale błagam - nie do intelektualnej!!! :-D

A sprawy się mają tak, jak pisałem 2 miesiące temu i tydzień temu, i 2 lata temu i za każdym razem mnie tu, swoim zwyczajem opluliście.


------

Najpierw cytat z tekstu sprzed 2 miesięcy, Smoleńsk, czyli Polacy kontra Polakopodobni

„a może zastanowicie się, pisowscy Czytelnicy dlaczego Prezydent Duda pytany o odtajnienie słynnego Aneksu do raportu o WSI modelowo rżnie głupa, uśmiechając się przy tym jak niejaki Adrian?

Przecież ponoć ten Aneks był najbardziej pożądanym dokumentem, poszukiwanym przez marszałka Komorowskiego? Chyba, że to z tym pożądaniem to nieprawda?

A może wiecie, dlaczego Prezydent Duda, kastrując ustawę samorządową z paragrafu fundamentalnego, uniemożliwiającego wójtom, burmistrzom, prezydentom seryjne kandydowanie, uniemożliwił właśnie rozgonienie skorumpowanych, samorządowych sitw, na których PO chce budować struktury państwa równoległego do tego rządzonego przez PiS?

A może wiecie, dlaczego Prezydent Duda próbuje (póki co nieskutecznie) wykastrować początkującą normalność w – jadąc Prezesem (TYM Prezesem) znieprawionych sądach, ustawę o KRS, wyrzucając z niej wygaszenie mandatów obecnej ferajny?)

Nie wiecie?
Ja też nie wiem, ale przypomniało mi się takie stare, polskie porzekadło:


każdy polityk ma swój Nowy Tomyśl, co go gryzie!
 

A morał z tego taki, że dopóki Prezydent Duda nie przestanie chronić obecnego Układu,
nie ma sensu się ekscytować draństwami poprzednie”


------

A teraz tekst sprzed tygodnia Jak Andrzej Duda obronił sędziowską mafię , w którym przewidziałem finał – czyli obronę Układu przez Andrzeja Kornhauserowicza Dudę.


„No to macie, pisowcy, tego swojego prezydenta:

a taki cacany!
Takie selfie sobie z ciemnym ludem robi!
A i przed powstańcem przyklęknie i za kombatantkę przemówienie przeczyta!

 

A to jest UWEK!

Uwek, który w 2001 roku, gdy tylko idiota albo cynik ostatni zaprzeczał, że to partia największych szkodników, nie pałowany deklarację członkowską podpisał.

Ten najcenniejszy obrońca UKŁADU - najpierw zablokował rozgonienie samorządowych klik, zmuszając Prezesa do wycofania się z pomysłu uniemożliwienia kandydowania wójtom, burmistrzom, prezydentów po raz 3, i parę dni temu zawetował (!) ustawę o RIO.

Teraz obronił sędziowską mafię.”

-----------

Ja PiSowi i pisowcom nie ufam – po tym, jak nepotyzm i ssanie milionów z kieszeni podatników przez tych wszystkich Targalskich i Sakiewiczów stały się normą na wzór platformiarski.

Po tym, jak popieranie neobanderowców są kluczem i legitymacją do zrobienia kariery w MSZ czy choćby rządowych mediach, nie mam co do tej partii i tego środowiska złudzeń.

Ale żeby tak sobie kolejnego Kazka Marcinkiewicza na kolejnym świeczniku postawić, to trzeba mieć w głowie sieczkę zamiast mózgu. :-D

No nic, teraz wakacje, a przy najbliższej okazji spokojnie oddam głos na narodowców, bo ci przynajmniej polskie, ideowe pryncypia mają.

To co – jakiejś elementarnej refleksji z patrzenia na dalsze rozwalanie Polski przez namaszczonego przez PiS uweka, Andrzeja Kornhauserowicza Dudę wam życzę!

-------------------

Informacja dla Czytelników:

w związku z trollowaniem moich tekstów,  nie odpowiadam na żadne komentarze.

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:13)

Komentarze

Teraz pokazał całe uweckie pazury,

dalej się będą bezkarnie panoszyć

samorządowe i sądowe struktury!

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1544949

   Zgadzam się całkowicie, iż "korzonki" mają w tym duże znaczenie, jednak trzeba pamiętać, że Prezydent też jest politykiem i musi zbudować sobie poparcie na kolejne wybory. Zobaczymy jaki kształt przybieże to "konstruktywne veto". Bynajmniej Jaro jechał z tymi zmianami po " platformersku" i poległ. W zasadzie od początku Nowogrodzka traktuję Prezydenta jak "chłopca w krótkich gaciach", Antoni zupełnie wysadził AK-D z armii, teraz Ziobro olał Prezydenta w kwestii sądownictwa...Nie było to mądre i teraz Nowogrodzka dostała po nosie. Poczekamy na projekt prezydencki, wtedy będziemy mądrzejsi. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

              

#1544975

Niektórzy frankowicze - to inny przykład prezydenckiego tempa - nadal popełniają samobójstwa. Dzisiaj chowają jednego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1544978

   O frankowiczach wspomniałem w innym komentarzu, jednak brak konsultacji z Prezydentem całego projektu rewolucji w sądownictwie, było w mojej opinii kursem na górę lodową. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

              

#1544979

do bydła

 

niech się bydło

w długach chlasta

dla prezydenta

liczy się tylko kasta!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1544986

..pisze "Ja PiSowi i pisowcom nie ufam – po tym, jak nepotyzm i ssanie milionów z kieszeni podatników przez tych wszystkich Targalskich i Sakiewiczów stały się normą na wzór platformiarski."
Ja też im nie ufam....ale co zrobić jak demokratyczna większość im ufa? Co zrobić jak Niepoprawni nie tylko ufają ale i ślepo kochają?
No cóż ! Ponoć nie ma złego ...itd. Może ten obuch opamięta Polaków i pójdą po rozum do głowy!Oby...czego im i sobie życzmy. Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1545010